Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )

Teema: *

Postitas:

*

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et põhiprobleem on su mõtlemises.
“Kui oled kord tähelepanu ja komplimentidega harjunud, on väga raske kohaneda olukorraga, kus väline matab sisemuse ning kogu su väärtus kipub sõltuma taljeümbermõõdust.” – see on sinu jaoks nii. Sa ise tunned ennast hoopis teise inimesena ja su käitumine on vastav, meeste käitumine siis ka. 80 kg ei peaks küll meest välistama. Mul on töökaaslasi ja tuutavaid, kes on tõelised kakukesed, ikka 100+ kg ja neil kõigil puha mehed.
Aga kui su ülekaal sind nii muudab, siis võta ikka see kaaluteema ette.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa siis sellel ajal meest ei leidnud, kui taljeümbermõõt oli sisemise iluga kooskõlas ja kui sulle veel komplimente tehti 🙂

Minu arust ei ole eriti oluline, kas seda kaalu on 60 kilo või 100 kilo; mõnede vastu puudub meestel igasugune huvi ja teiste vastu ei rauge huvi ka siis, kui kaal näitab 100+ kilo.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa pole üksi, mul pikkust 170cm ja kaalu 83-85kg, ehk väljanägemine meil tõenäoliselt suht samasugune ja mul meestega ka täpselt samasugused kogemused 🙁

Kusjuures mul on samamoodi, et peeglist vaadates ennast paksuna ei näe, samas kui näen mõnda fotot endast, siis tuleb ahastus peale, ilmselt sellisena paistan ka teistele, mitte sellisena nagu ennast peeglist näen 🙁

Kusjuures minu eluviis ongi tervislik, magusat (šokolaadi) söön harva, limonaade, saia, jäätist, krõpse ja muid selliseid teada-tuntud pahategijaid-kaalutõstjaid ei söö peaaegu üldse, käin 2x nädalas trennis, aga kaal ei lange. Samas ma ei tunne, et ma ei jaksaks joosta, trepist käia või oleksin muidu kaalu pärast vähem kehaliselt aktiivne, suviti käin lastega matkamas, rattaga sõitmas ja elan täitsa normaalset aktiivset elu.

Kuna olen üksikema, siis see on veel suhetele lisapiduriks, kuigi mina otseselt elukaaslast ei otsigi, vaid pigem lihtsalt suhet ja armastust (aga samas ei sooviks suhtes mehele armukeseks olla)

Ilmselt olen ise ka suhtluses liiga passiivne, kuna olen aru saanud, et ma eriti meestele ei meeldi, siis ei julge ka mitte kunagi mõnele meeldivale mehele välja näidata, et ta mulle sümpaatne on, sest kardan ennast lolliks teha. nii et kinnine ring.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 22:40; 20.01 22:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi pole sinu kaalus. Asi on selles kuidas end tunned. Mina olen kaalust 15 kg alla võtnud ja kaalunumber jääb ikka veidi üle 100 hetkel ja tead ma ise ka ei usu, aga mehed jooksevad mul järgi. Saan komplimente ja peigmehekandidaate mitu. Jah tunnen end palju paremini, aga poleks elu sees uskunud, et nii popiks osutun- muide- olen 34 aastane ja 2 lapse ema ja ka see ei loe. Tunne end kaunina ja siis näevad seda ka teised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa pole üksi, mul pikkust 170cm ja kaalu 83-85kg, ehk väljanägemine meil tõenäoliselt suht samasugune ja mul meestega ka täpselt samasugused kogemused ????

Kusjuures mul on samamoodi, et peeglist vaadates ennast paksuna ei näe, samas kui näen mõnda fotot endast, siis tuleb ahastus peale, ilmselt sellisena paistan ka teistele, mitte sellisena nagu ennast peeglist näen ????

Kusjuures minu eluviis ongi tervislik, magusat (šokolaadi) söön harva, limonaade, saia, jäätist, krõpse ja muid selliseid teada-tuntud pahategijaid-kaalutõstjaid ei söö peaaegu üldse, käin 2x nädalas trennis, aga kaal ei lange. Samas ma ei tunne, et ma ei jaksaks joosta, trepist käia või oleksin muidu kaalu pärast vähem kehaliselt aktiivne, suviti käin lastega matkamas, rattaga sõitmas ja elan täitsa normaalset aktiivset elu.

Kuna olen üksikema, siis see on veel suhetele lisapiduriks, kuigi mina otseselt elukaaslast ei otsigi, vaid pigem lihtsalt suhet ja armastust (aga samas ei sooviks suhtes mehele armukeseks olla)

Ilmselt olen ise ka suhtluses liiga passiivne, kuna olen aru saanud, et ma eriti meestele ei meeldi, siis ei julge ka mitte kunagi mõnele meeldivale mehele välja näidata, et ta mulle sümpaatne on, sest kardan ennast lolliks teha. nii et kinnine ring.

Minu jaoks on täiesti hämmastav, kuidas peaaegu iga ülekaaluline inimene räägib kui tervislikult ta sööb ja kui aktiivselt liigub…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lase ise ennast valida. Su esimesest postitusest jääb kõlama, just kui oleksid mingi külgepressija ja silmategija. Sest pilk näljasena tõesti vilab, isegi kui seda ei märka. Valid “kena meest” ja “pilgupüüdjat”. Ja kuna su keha pole sinule meeldivatele meestele mingiks väljakutseks, siis tunned end õnnetuna ja armastad pigem külmkappi.
Ma ei halvusta siinkohal.
Kui arvad, et kehakaal on takistus suhte loomisel, siis peaksid esiplaanil olema seesmised väärtused. Mehe puhul ka!! See ei ole viletsamaga leppimine, muide. See on teise inimese emotsionaalne kohtamine- kui sa aru saad, mida ma mõtlen. Vajadused on ju seesmised. Tagatipuks võid leida kena, haritud ja toreda inimese, lihtsalt suhtesse kulgemise aega oleks rohkem vaja.Usaldust ja rahunemist. Hakka välise taga inimest otsima. Lase endale läheneda. Ära ole nii meeleheitlik!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohtinguportaalides hängivadki enamasti sellised mehed, kes sinilindu otsivad. ise on omast arust jõle printsid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 07:30; 19.01 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Unusta ära! Mul on kolm tuttavat, kes on rängas ülekaalus, kuid alati meeste hulgas populaarsed olnud ja õnnelikus abielus. Mina olen sale ja kenake, aga pole kunagi eriti meestele meeldinud, pidudel olin ikka müürilill. Asi on iseloomus!

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 07:47; 19.01 18:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, sellise suhtumisega endasse sa paraku ei “jõuagi” muude meesteni, kui need, kes vaatavad naisi vaid sentimeetrite ja kilode järgi. Ilmselt tajuvad nad su meeleheitlikkust ning see peletab.

Meestele pole vaja tänaval silma teha ega neid ise kohtingule kutsuda. Tuleb tegeleda millegi nii huvitavaga, et nad ISE tahavad sinuga tuttavaks saada. Hea välimus on boonus, kuid mitte esmatähtis.

Mis puutub ülekilodesse, siis lõpeta see vabanduste otsimine ja tegele probleemiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa pole üksi, mul pikkust 170cm ja kaalu 83-85kg, ehk väljanägemine meil tõenäoliselt suht samasugune ja mul meestega ka täpselt samasugused kogemused ????

Kusjuures mul on samamoodi, et peeglist vaadates ennast paksuna ei näe, samas kui näen mõnda fotot endast, siis tuleb ahastus peale, ilmselt sellisena paistan ka teistele, mitte sellisena nagu ennast peeglist näen ????

Kusjuures minu eluviis ongi tervislik, magusat (šokolaadi) söön harva, limonaade, saia, jäätist, krõpse ja muid selliseid teada-tuntud pahategijaid-kaalutõstjaid ei söö peaaegu üldse, käin 2x nädalas trennis, aga kaal ei lange. Samas ma ei tunne, et ma ei jaksaks joosta, trepist käia või oleksin muidu kaalu pärast vähem kehaliselt aktiivne, suviti käin lastega matkamas, rattaga sõitmas ja elan täitsa normaalset aktiivset elu.

Kuna olen üksikema, siis see on veel suhetele lisapiduriks, kuigi mina otseselt elukaaslast ei otsigi, vaid pigem lihtsalt suhet ja armastust (aga samas ei sooviks suhtes mehele armukeseks olla)

Ilmselt olen ise ka suhtluses liiga passiivne, kuna olen aru saanud, et ma eriti meestele ei meeldi, siis ei julge ka mitte kunagi mõnele meeldivale mehele välja näidata, et ta mulle sümpaatne on, sest kardan ennast lolliks teha. nii et kinnine ring.

Tead, asi on ilmselt toidu koguses. Ükskõik kui tervislik see toit ka ei oleks mida süüa, kui seda süüa liiga palju siis kaal ei lange, treeni palju tahad. Mul on üks sõbranna ka selline – ei mingit valget jahu, magusat ega muud. Teadlikult otsib tervislikke valikuid, loeb silte. Aga kui ta siis seda tervisele kasulikku terade ja värkidega sepikut või leiba sööma hakkab, siis pistab ikka pool või terve pätsi pintslisse. Ja midagi ei aita, et seal peal on ainult kurk ja tomat ja lahja sink – kogus on lihtsalt liiga suur.
Nii et tee või tina, kui sa tarbid rohkem kaloreid kui kulutad, siis kaal tõuseb. Hoolimata sellest kas saad need kalorid kätte saiakesest ja šokolaadist või millestki muust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa pole üksi, mul pikkust 170cm ja kaalu 83-85kg, ehk väljanägemine meil tõenäoliselt suht samasugune ja mul meestega ka täpselt samasugused kogemused

Kusjuures mul on samamoodi, et peeglist vaadates ennast paksuna ei näe, samas kui näen mõnda fotot endast, siis tuleb ahastus peale, ilmselt sellisena paistan ka teistele, mitte sellisena nagu ennast peeglist näen

Kusjuures minu eluviis ongi tervislik, magusat (šokolaadi) söön harva, limonaade, saia, jäätist, krõpse ja muid selliseid teada-tuntud pahategijaid-kaalutõstjaid ei söö peaaegu üldse, käin 2x nädalas trennis, aga kaal ei lange. Samas ma ei tunne, et ma ei jaksaks joosta, trepist käia või oleksin muidu kaalu pärast vähem kehaliselt aktiivne, suviti käin lastega matkamas, rattaga sõitmas ja elan täitsa normaalset aktiivset elu.

Kuna olen üksikema, siis see on veel suhetele lisapiduriks, kuigi mina otseselt elukaaslast ei otsigi, vaid pigem lihtsalt suhet ja armastust (aga samas ei sooviks suhtes mehele armukeseks olla)

Ilmselt olen ise ka suhtluses liiga passiivne, kuna olen aru saanud, et ma eriti meestele ei meeldi, siis ei julge ka mitte kunagi mõnele meeldivale mehele välja näidata, et ta mulle sümpaatne on, sest kardan ennast lolliks teha. nii et kinnine ring.

Minu jaoks on täiesti hämmastav, kuidas peaaegu iga ülekaaluline inimene räägib kui tervislikult ta sööb ja kui aktiivselt liigub…

Ei ole siin hämmastavat midagi. Ega see, kui ei söö rämpstoitu, ei tähenda, et toitumisega kõik korras on. Kui süüa liiga rasvast sööki (selleks ei pea olem rämpstoit, et olla liiga rasvane), süüa liiga suuri koguseid, süüa liiga tihti, see tõstab ka kaalu. Või, vastupidi, kui süüa ebaregulaarselt, olla nt pool päeva näljas ja siis vohmida suur kogus sisse, ega siis ka kaal ei lange. Keha säilitab rasva, sest teab, et ei saa regulaarsele toidule loota. Võti on ikka tasakaalus. Kindlad kellaajad, parajad portsjonid, õiged valikud selles, mida sööd.
Minu jaoks on rohkem hämmastav see, et inimesed endiselt arvavad, et ainult sellest piisab, kui magusat ja rämpsu ei söö ja trennis käia. Toitumine on põhiline, trenn väike osa kaalulangetusprotsessist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui arvad, et kehakaal on takistus suhte loomisel, siis peaksid esiplaanil olema seesmised väärtused. Mehe puhul ka!! See ei ole viletsamaga leppimine, muide. See on teise inimese emotsionaalne kohtamine- kui sa aru saad, mida ma mõtlen. Vajadused on ju seesmised. Tagatipuks võid leida kena, haritud ja toreda inimese, lihtsalt suhtesse kulgemise aega oleks rohkem vaja.Usaldust ja rahunemist. Hakka välise taga inimest otsima. Lase endale läheneda. Ära ole nii meeleheitlik!

Mul on üks tuttav paar, mees on minu meelest kole kui öö (naine pole ka teab mis kaunitar). Tuttavaks said kuskil portaalis (nohikute asi), ja naine on nende tutvumist kommenteerinud umbes nii, et “kirjutas mulle, ma vaatasin, et sümpaatne poiss, …” Ju oskas õigesti vaadata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtan siin nende ritta, kes arvavad et su kaal ei ole see põhjus, mis mehi tegelikult eemale ajab. Tähtsaim on sisemine enesekindlus. Kui ikka sisemiselt oled eluga suht rahul, siis see kiirgab väljapoole. Kui teisel inimesel on sinu seltsis tore, siis ta naaseb su juurde jälle. Mind ennast häirivad ja ärritavad pigem sellised inimesed (naisterahvad kõik muidugi), kes oma kehakaalust lakkamatult käiavad. Ükskõik, mis teemal nendega juttu alustad, alati viivad nad jutu oma kehakaalule. Otsid nimme mõnda vähegi neutraalset jututeemat, no näiteks räägid oma reisist, et “kolmandal päeval läksime läbipaistva põhjaga laeval Punasele merele sõitma. Delfiinid hüppasid otse laeva nina ees õhku, nii ilus oli.” Tema kommenteerib seepeale: “Oehjah, eks mina ise ole ka üks paras delfiin, õigemini ma olen kohe mitu-mitu ülisuurt isast rasvast delfiini!” Või räägime jalgrattamatkale minekust, tema peab kohe kommenteerima, et temale tuleb enne leida selline eriline kauplus kus müüakse elutoa diivanilaua mõõdus sadulaga rattaid. No pikapeale mul hakkab i g a v. Igav ja tüütu! Kusjuures too naine, kes mulle selles kontekstis diivanilaua-sadulast patras, kaalus 56 kilo. Ausalt, pikapeale kadus tahtmine suhelda sellistega, kes suudavad huvituvad vaid ühestainsast teemast.

80 kilo ei ole veel maailmalõpp. Mu sõbranna kaalub eluaegselt 137 kilo ringis, mehi tal jätkus ja praegu on kenas abielus. Tundub, et nii nagu mehed toovad naiste vähese huvi ettekäändena argumendi, et ju siis pole nad piisavalt rikkad, nii kalduvad naised mehepuudust põhjendama alati oma ilutuse või kehakaaluga. Tegelik põhjus on mõlemal juhul ikkagi milleski muus 🙂

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaalu langetamine on ju lihtne, sööd vähem kui kulutad 🙂 Vaat koleda näoga on palju hullem, aga leidub ka sellele rohtu.
Ära siis osta seda manti endale külmkappi, kui ei suuda eemal olla.
Rõõm on näha, et kohal on ka perekooli klassikud, “teen trenni ja toitun tervislikult, aga kaal ei lange”, “olen sajakilone, aga mehed jooksevad järgi”, “tähtis on see, kuidas ise end oma (ülekaalulises) kehas tunned, mitte teiste arvamus” jne. Sõbralik iroonia.
Ma arvan, et tasuks leida keegi või isegi mitu sama murega kaaslast ja koos üksteisele toeks olla. Kindlasti tellida toitumis- ja trennikava spetsialistilt. See ise leiutamine ei pruugi toimida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõhnu ja isegi normaalkaalus vallalisi naisi, kes ei ütleks suhtest ära, on lademetes. Mis neil siis häda on, kui sinu ainus probleem on ülekaal?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kurb, sest soovin leida elukaaslast, kuid kehakaalu tõttu on see mission impossible. Klubihunt ei ole, kuid kohtinguportaale ohtralt kasutanud – Tinderit, Flirticut, Teele&Toots vms. Viimase 3 aasta jooksul ca 20 kohtingut meestega, kellega kirja teel klapp olnud väga hea. Aga teisele kohtingule keegi ei kutsu. Kui ise võtan julguse kokku ja kutsun, tuleb puiklev vastus. Ma näen, et pole huvi. ???? Olen vallalisena palju tööd teinud, pinge ja stress on suur ning kaalu on ca 20 kg üle. Pikkus 163 ja kaal 80 kg. Ma ise ei tunne ennast eemaletõukavana ja kui paaril korral liblikad kõhus, kukkus kaal kolinal. Aga kui suhtlus katkes, olin kurb ja kilod hiilisid tagasi. Kui varem olin sportlik, käisin palju jooksmas ja püsisin vormis, siis nüüd rüüstan õhtuti külmkappi, joosta ei jaksa ja 100 korda alustatud tervislik eluviis ei õnnestu. Kohtun paljude kenade meestega tööalaselt, sh vallalistega, aga mind vaadatakse kui sootut. Kui ise proovin mõnele sümpaatsele härrale tänaval silma teha, tallab ta gaasi ja teeb, nagu poleks näinud.
Kui oled kord tähelepanu ja komplimentidega harjunud, on väga raske kohaneda olukorraga, kus väline matab sisemuse ning kogu su väärtus kipub sõltuma taljeümbermõõdust. ????

Lihtsalt tahtsin hingelt ära.

Kui vana sa oled?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 11:50; 21.01 15:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahh ma olen terve elu ülekaaluline olnud (hetkel 30kg ülekaalu 🙁 ). Ja suhteid ka olnud 3-4. Kusjuures mehed on head ja ilusad ei ole mingid pudrulõuad ja kalevipojad. Praegune elukaaslane on olnud juba 8 aastat. Hea välimusega jurist. Ise ka imestan. Välimus on mul muidu ok aga jah, see pekikuhi. Aga ma tegelen sellega. Mind pole kunagi petetud ka. Hämmastav. 😀 Ju meeldib neile mu jutt, olen ka kõrgharidusega ja laia silmaringiga (enda vanuse kohta).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kireks on kunst ja sisekujundus, harrastan talisuplust, loen ja reisin palju. Mu päevad on toredad, aga hooti tuleb soov seda kõike kellegiga jagada. Siis ma tuuseldan portaalides

Mis sa nendes portaalides üldse tuuseldad, kui sul nii ägedad hobid on? Mine kunstiringi, liitu mõne matkaklubiga või nende seltskondadega, kes koos (tali)suplemas käivad. Kohtu ja suhtle inimestega reaalses elus, las keemia tekib kõigepealt nii, mitte kirjades. Ning kui ka ei teki kohe kellegagi, siis kaaslasi, kellega huvisid jagada, leiad nii ikka.

Kehakaal on hoopis teine teema. Oled oma mõtlemise nii fikseerinud, et mehe leidmine selle taga seisab, et tõenäoliselt mõjutab see sinu käitumist ja suhtlemist kohtamas käimisel. Tegu pole ju olnud päris pimekohtingutega – olete enne pilte vahetanud ja mees teab, kuidas sa välja näed? Pigem on see jah su peas kinni.
Ma ei saanud aru, kas sa soovid kehakaalu alandada või lihtsalt niiöelda süüdistad (mehi), et seetõttu meest ei leia? Sinu kehakaal/-kuju, enesetunne sind ennast ei häiri?
Kui siiski, siis peaks motivatsioon tulema ikkagi sinu seest, suur soov kaaslast leida olgu teisejärguline. Soovid olla tervem, paremas vormis, tunda end kergemana – kui jah, võta oma söömine ette. Vaata näiteks üle, palju kaloreid sisse sööd päeva jooksul (tasuta programmid selleks olemas). Tõenäoliselt selgub, et neid on liiga palju sinu kaalu/pikkuse jaoks. Edasi otsi endale sobiv toitumisprogramm/toitumiskava ja hakka aga pihta. Oled väga tubli, et teed juba trenni – sellega tuleb kindlasti jätkata, kuid kaalu alandamine toimub suures ulatuses ikkagi söögilaua taga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meestele meeldivad just pigem trullakamad.
Siin on kindlasti mingi muu põhjus, mida ei oska öelda enne, kui üht kohtingut eemalt või video-audiosalvestust näeks.

Olen ka vahel mõnes portaalis olnud ning mitmes portaalis tegutsedes on vähegi seksikamate piltide peale iga päev huvilisi. Suurem osa mehi loobub juba siis edasisest, kui saavad aru, et lähemal ajal seksilootust pole.

Elukaaslane muide tekibki niiviisi, et kellegagi koos ajaveetmine ja koos olemine ja seks on niivõrd head, et ei tahagi ära koju minna ja siis avastadki ühel hetkel, et elategi koos nii päeval kui öösel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohtinguportaalides hängivadki enamasti sellised mehed, kes sinilindu otsivad. ise on omast arust jõle printsid.

sama võib väita naiste kohta, kohtingu portaalides ei ole ühtegi normaalset naist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohtinguportaalides hängivadki enamasti sellised mehed, kes sinilindu otsivad. ise on omast arust jõle printsid.

sama võib väita naiste kohta, kohtingu portaalides ei ole ühtegi normaalset naist.

Hea, et me kaks ebanormaalset siis just seal kokku saime!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 07:47; 19.01 18:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk oleks abi toitumisnõustajast, kui tahad kilosid vähemaks saada. Temaga koos saad analüüsida, milline toitumine sinu tüübile kõige paremini sobib, vastava menüü koostada ja sellest ka kinni pidada. Tulemused peaksid paari kuuga nähtavad olema. Õpid endale sobivalt ja optimaalselt sööma. Ilmselgelt ei kuluta sa neid kaloreid ära, mida toiduga saad, muidu kehakaal ei tõuseks, see on lihtne füüsika (või keemia, kui keegi soovib).
Inimesed on väga erinevad ja psühholoogiline rahulolematus endaga tõstab samuti kaalu.
Partneri leidmine kindlasti kaalunumbri taha ei jää, kui iseloom on tore ja avatud.
Ära kurvasta inimeste pärast, kes naise juures ainult saledust taga ajavad, nad on pigem ebakindlad isiksused ja kardavad erineda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paradoks ongi selles, et väliselt olen muutunud, aga sisemiselt ju mitte. Minu mõtted on ikka sellised, nagu olid ka saledas kehas.

Sa oled sellest jamast ju ise ka suurepäraselt aru saanud.

Miks küsid tundmatutelt NAISTELT nõu? Ja mitte oma tuttavatelt meestelt, kes enam suhelda ei taha…Mõni neist ehk on ka normaalse väljendusoskusega…?

Need nõuandjad siin, naised, on reeglina eluaeg paksud olnud, see on hoopis teistmoodi. Neil pole kunagi mingeid kõrgeid nõudmisi meeste osas, loomulikult on luusereid mehi neil jalaga segada. Ja omas sektoris on nad nõutud. Peaasi, et seksi saaks. Saavadki, loomulikult.

Sina oled midagi rohkemat tahtnud, aga nüüd seda enam ei saa endale lubada. Siin sul ongi kaks võimalust: kas muudad oma mõtlemist (s.o. nõudmisi) või muudad ennast.
Nii lihtne ongi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paradoks ongi selles, et väliselt olen muutunud, aga sisemiselt ju mitte. Minu mõtted on ikka sellised, nagu olid ka saledas kehas.

Sa oled sellest jamast ju ise ka suurepäraselt aru saanud.

Miks küsid tundmatutelt NAISTELT nõu? Ja mitte oma tuttavatelt meestelt, kes enam suhelda ei taha…Mõni neist ehk on ka normaalse väljendusoskusega…?

Need nõuandjad siin, naised, on reeglina eluaeg paksud olnud, see on hoopis teistmoodi. Neil pole kunagi mingeid kõrgeid nõudmisi meeste osas, loomulikult on luusereid mehi neil jalaga segada. Ja omas sektoris on nad nõutud. Peaasi, et seksi saaks. Saavadki, loomulikult.

Sina oled midagi rohkemat tahtnud, aga nüüd seda enam ei saa endale lubada. Siin sul ongi kaks võimalust: kas muudad oma mõtlemist (s.o. nõudmisi) või muudad ennast.
Nii lihtne ongi.

Ooo – missugune geniaalne üldistus intelligentse inimese suust.

Minu kogemus ütleb, et need, kes teistele kõrgeid nõudmisi esitavad, ei ole lähemal uurimisel inimestena eriti midagi väärt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 07:30; 19.01 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kurb, sest soovin leida elukaaslast, kuid kehakaalu tõttu on see mission impossible. Klubihunt ei ole, kuid kohtinguportaale ohtralt kasutanud – Tinderit, Flirticut, Teele&Toots vms. Viimase 3 aasta jooksul ca 20 kohtingut meestega, kellega kirja teel klapp olnud väga hea. Aga teisele kohtingule keegi ei kutsu. Kui ise võtan julguse kokku ja kutsun, tuleb puiklev vastus. Ma näen, et pole huvi. ???? Olen vallalisena palju tööd teinud, pinge ja stress on suur ning kaalu on ca 20 kg üle. Pikkus 163 ja kaal 80 kg. Ma ise ei tunne ennast eemaletõukavana ja kui paaril korral liblikad kõhus, kukkus kaal kolinal. Aga kui suhtlus katkes, olin kurb ja kilod hiilisid tagasi. Kui varem olin sportlik, käisin palju jooksmas ja püsisin vormis, siis nüüd rüüstan õhtuti külmkappi, joosta ei jaksa ja 100 korda alustatud tervislik eluviis ei õnnestu. Kohtun paljude kenade meestega tööalaselt, sh vallalistega, aga mind vaadatakse kui sootut. Kui ise proovin mõnele sümpaatsele härrale tänaval silma teha, tallab ta gaasi ja teeb, nagu poleks näinud.
Kui oled kord tähelepanu ja komplimentidega harjunud, on väga raske kohaneda olukorraga, kus väline matab sisemuse ning kogu su väärtus kipub sõltuma taljeümbermõõdust. ????

Lihtsalt tahtsin hingelt ära.

hmmk kas su piltitel on teine inimene?
Minule kehakaal pole kyll takistuseks olnud suhete loomisel ja endast vanemaid mehi ei vaata. Klubist saab pigem selleks õhtuks tantsulõvi, kaasa ma ei lähe.
Tinder on yldse imelik koht, no paljydes riikides ongi see kiire kepi saamiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hmmk kas su piltitel on teine inimene?
Minule kehakaal pole kyll takistuseks olnud suhete loomisel ja endast vanemaid mehi ei vaata.

Lhtsalt huvi pärast küsin, mis mõttes vanemaid mehi ei vaata? Ma ei kujuta ette, et endast noorema mehega seksuaalses mõttes suhtleksin, rääkimata muust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajale – lugesin su murest. Mina mehena ei usu üldse, et sinu probleem on kehakaalu pärast. Ma arvan, et siin on probleemiks hoopis vähemalt üks kolmest asjast: kehv garderoob, kole nägu või mingi iseloomu probleem. Esimese parandamine leevendab ka teist ja kolmandat probleemi kui peaks need kõik kolm olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 22:45; 16.02 23:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülekaal ja vallalisus ei ole kohe kuidagi seotud omavahel. Kui mõtlen oma tutvusringkonnale, siis on vallalised ja kohati juba paanikas normaaklaakus ja kõhnad naised. Ülekaalulistel on kõigil pered ja väga head mehed, kes neid jumaldavad. Põhjused peavad olema milleski muus kui ülekaalus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu sõbranna on eluaeg ülekaalus olnud – ja mehi nagu muda. Temas on mingi eriline seksapiil, mis mehi ligi tõmbab. Ja kui aus – siis oskab ka ennast hästi väljakäia. Ise olen 175 pikk ja kaalunud olen min.61 kg ja max 82 (“tänu” USAs elamisele) – ja ei ole erilist vahet olnud, ikka olen meestelt tähelepanu saanud ja suhteid omanud. Seega ei ole kaal oluline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.