Esileht Pereelu ja suhted vanad naised – uued naised – lapsed

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 90 )

Teema: vanad naised – uued naised – lapsed

Postitas:

Mina saan vastata uue naise seisukohalt. Seda, kui palju mees oma endise perega üritustel käis, ma ei tea. Kui mina mehe ellu tulin, siis me algul käisime tõesti palju kolmekesi koos: mees, tema laps ja mina. Mehe eks siis ütles mulle ükskord solvunult, et noh, nüüd ” uue emaga” siis käiakse siin ja seal, aga meie jaoks ei olnud mehel kunagi aega. Ma siis vastasin, et ega ma ei peagi lapsega kaasas käima, et mees käigu ise kui ta tahab, mina ei pea kaasa minema. Mees ise on mind kutsunud, mina ei ole neid üritusi organiseerinud. Mehe eks siis vastas, et ei,ei, mul ei ole selle vastu midagi, kui sa kaasas käid. Tundsin, et mul kadus igasugune soov mehe lapsega veel midagi koos teha. Mees ja tema eks klaarigu omavahel asjad ära. See, kui mees ei korraldanud üritusi oma eelmise perega, see ei ole minu süü. Ja ma leian, et on ikka väga nõme, et mehe eks tuleb mulle seda nina peale viskama. Olen juba pikemat aega mehe last vältinud. Mehe eks ütles mehele, et ta ei ole pahane, et ma lapsega üritustel kaasas käin, et ta ei ole enam vihane. Aga mina ei taha enam… Mehega suhtlen edasi, aga tema lapsega väga vähe. Õnneks me ei ela mehega koos, nii et suurt vajadust mul mehe lapsega suhelda pole vaja. Mees muidugi kurb, proovib olukorda siluda. Aga ma tõesti ei taha, mul ei ole vaja mingeid probleeme mehe eksiga.

Palju õnne mehele, on saanud endale uue lapse. Täiskasvanud inimene võiks sellistest asjadest üle olla. Vähemalt siis, kui selle mehega mingit tulevikku soovib.

Ma pigem ütleks, et sel naisel on tervet mõistust, et sellest mehest end kergelt distantseerib. Kui mees esimese perega midagi koos ei teinud, siis mida on siis järgmisel naisel temalt oodata? Vaevalt et selline mees järgmise perega kuidagi teistmoodi käituks. kui mees nüüd tahab mingit pakazuuhat teha, kui hea isa ta ikka on, siis ei saa ju ette heita, et uus naine ja ka eelmine selle suhtes skeptilised on.

Tõesti on mõistlik eeldada, et suure tõenäosusega võib tulevikus uut naist ja last sama tulevik ees oodata. Ainult et see uus naine ei väljenda oma postituses sellist arvamust poole sõnagagi. Pigem kumab läbi mingi nõme solvumine, et ähh, kui te ei taha, pole mul seda vajagi. Samas kui endine naine lihtsalt konstanteeris fakti, kuidas asjad olid ning ütles, et lapse ja uue naise suhtlemine ei ole probleem. Ja mees ka antud olukorras õnnetu. Naljakas eneseupitamine või võltsväärikus või ma ei teagi mis…
Ja see naine ei distantseeru mehest, panid tähele? Mehega suhtleb ta ikka edasi 🙂 Ta distantseerub sellest lapsest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 21.01 23:53; 22.01 00:41; 23.01 16:08; 23.01 20:34; 23.01 21:37; 23.01 21:47; 25.01 17:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saan vastata uue naise seisukohalt. Seda, kui palju mees oma endise perega üritustel käis, ma ei tea. Kui mina mehe ellu tulin, siis me algul käisime tõesti palju kolmekesi koos: mees, tema laps ja mina. Mehe eks siis ütles mulle ükskord solvunult, et noh, nüüd ” uue emaga” siis käiakse siin ja seal, aga meie jaoks ei olnud mehel kunagi aega. Ma siis vastasin, et ega ma ei peagi lapsega kaasas käima, et mees käigu ise kui ta tahab, mina ei pea kaasa minema. Mees ise on mind kutsunud, mina ei ole neid üritusi organiseerinud. Mehe eks siis vastas, et ei,ei, mul ei ole selle vastu midagi, kui sa kaasas käid. Tundsin, et mul kadus igasugune soov mehe lapsega veel midagi koos teha. Mees ja tema eks klaarigu omavahel asjad ära. See, kui mees ei korraldanud üritusi oma eelmise perega, see ei ole minu süü. Ja ma leian, et on ikka väga nõme, et mehe eks tuleb mulle seda nina peale viskama. Olen juba pikemat aega mehe last vältinud. Mehe eks ütles mehele, et ta ei ole pahane, et ma lapsega üritustel kaasas käin, et ta ei ole enam vihane. Aga mina ei taha enam… Mehega suhtlen edasi, aga tema lapsega väga vähe. Õnneks me ei ela mehega koos, nii et suurt vajadust mul mehe lapsega suhelda pole vaja. Mees muidugi kurb, proovib olukorda siluda. Aga ma tõesti ei taha, mul ei ole vaja mingeid probleeme mehe eksiga.

Palju õnne mehele, on saanud endale uue lapse. Täiskasvanud inimene võiks sellistest asjadest üle olla. Vähemalt siis, kui selle mehega mingit tulevikku soovib.

Ma pigem ütleks, et sel naisel on tervet mõistust, et sellest mehest end kergelt distantseerib. Kui mees esimese perega midagi koos ei teinud, siis mida on siis järgmisel naisel temalt oodata? Vaevalt et selline mees järgmise perega kuidagi teistmoodi käituks. kui mees nüüd tahab mingit pakazuuhat teha, kui hea isa ta ikka on, siis ei saa ju ette heita, et uus naine ja ka eelmine selle suhtes skeptilised on.

Tõesti on mõistlik eeldada, et suure tõenäosusega võib tulevikus uut naist ja last sama tulevik ees oodata. Ainult et see uus naine ei väljenda oma postituses sellist arvamust poole sõnagagi. Pigem kumab läbi mingi nõme solvumine, et ähh, kui te ei taha, pole mul seda vajagi. Samas kui endine naine lihtsalt konstanteeris fakti, kuidas asjad olid ning ütles, et lapse ja uue naise suhtlemine ei ole probleem. Ja mees ka antud olukorras õnnetu. Naljakas eneseupitamine või võltsväärikus või ma ei teagi mis…
Ja see naine ei distantseeru mehest, panid tähele? Mehega suhtleb ta ikka edasi ???? Ta distantseerub sellest lapsest.

Sellises segaduses, et algul ei kõlba lapse emale, et lapsega ja lapse isaga koos käiakse, siis jälle kõlbab, ei saa küll öelda, et see on eneseupitamine, kui inimene laseb asjadel settida ja pigem ei topi oma nina isa-lapse-lapse ema suhtlusse. See on mõistlik käitumine, mitte uhkus. Kui lapse ema pole ka endas kindel, mida tahab või ei taha, siis parem ongi ju eemal hoida.

Las laps veedab isaga kahekesi aega, seda tal ju tegelikult vaja ongi – kvaliteetaega isaga. Kui lapse isa ja see naine isegi koos ei ela, siis ju neile see sobib.

See on järjekordne näide, kus asjadega on kiirustatud, isa on liiga kiiresti tahtnud last oma uude suhtesse, selle asemel, et aidata lapsel kohaneda kõigepealt sellega, et üldse vanemad lahus on. Olen sama asja mitme tuttava pere peal näinud, ei ole head lahendust sellistes olukordades, piisabki sellest, et ajastus on vale ja üks pooltest tunneb end kuidagi halvasti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 20:24; 23.01 21:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saan vastata uue naise seisukohalt. Seda, kui palju mees oma endise perega üritustel käis, ma ei tea. Kui mina mehe ellu tulin, siis me algul käisime tõesti palju kolmekesi koos: mees, tema laps ja mina. Mehe eks siis ütles mulle ükskord solvunult, et noh, nüüd ” uue emaga” siis käiakse siin ja seal, aga meie jaoks ei olnud mehel kunagi aega. Ma siis vastasin, et ega ma ei peagi lapsega kaasas käima, et mees käigu ise kui ta tahab, mina ei pea kaasa minema. Mees ise on mind kutsunud, mina ei ole neid üritusi organiseerinud. Mehe eks siis vastas, et ei,ei, mul ei ole selle vastu midagi, kui sa kaasas käid. Tundsin, et mul kadus igasugune soov mehe lapsega veel midagi koos teha. Mees ja tema eks klaarigu omavahel asjad ära. See, kui mees ei korraldanud üritusi oma eelmise perega, see ei ole minu süü. Ja ma leian, et on ikka väga nõme, et mehe eks tuleb mulle seda nina peale viskama. Olen juba pikemat aega mehe last vältinud. Mehe eks ütles mehele, et ta ei ole pahane, et ma lapsega üritustel kaasas käin, et ta ei ole enam vihane. Aga mina ei taha enam… Mehega suhtlen edasi, aga tema lapsega väga vähe. Õnneks me ei ela mehega koos, nii et suurt vajadust mul mehe lapsega suhelda pole vaja. Mees muidugi kurb, proovib olukorda siluda. Aga ma tõesti ei taha, mul ei ole vaja mingeid probleeme mehe eksiga.

Palju õnne mehele, on saanud endale uue lapse. Täiskasvanud inimene võiks sellistest asjadest üle olla. Vähemalt siis, kui selle mehega mingit tulevikku soovib.

Ma pigem ütleks, et sel naisel on tervet mõistust, et sellest mehest end kergelt distantseerib. Kui mees esimese perega midagi koos ei teinud, siis mida on siis järgmisel naisel temalt oodata? Vaevalt et selline mees järgmise perega kuidagi teistmoodi käituks. kui mees nüüd tahab mingit pakazuuhat teha, kui hea isa ta ikka on, siis ei saa ju ette heita, et uus naine ja ka eelmine selle suhtes skeptilised on.

Tõesti on mõistlik eeldada, et suure tõenäosusega võib tulevikus uut naist ja last sama tulevik ees oodata. Ainult et see uus naine ei väljenda oma postituses sellist arvamust poole sõnagagi. Pigem kumab läbi mingi nõme solvumine, et ähh, kui te ei taha, pole mul seda vajagi. Samas kui endine naine lihtsalt konstanteeris fakti, kuidas asjad olid ning ütles, et lapse ja uue naise suhtlemine ei ole probleem. Ja mees ka antud olukorras õnnetu. Naljakas eneseupitamine või võltsväärikus või ma ei teagi mis…
Ja see naine ei distantseeru mehest, panid tähele? Mehega suhtleb ta ikka edasi Ta distantseerub sellest lapsest.

Sellises segaduses, et algul ei kõlba lapse emale, et lapsega ja lapse isaga koos käiakse, siis jälle kõlbab, ei saa küll öelda, et see on eneseupitamine, kui inimene laseb asjadel settida ja pigem ei topi oma nina isa-lapse-lapse ema suhtlusse. See on mõistlik käitumine, mitte uhkus. Kui lapse ema pole ka endas kindel, mida tahab või ei taha, siis parem ongi ju eemal hoida.

Las laps veedab isaga kahekesi aega, seda tal ju tegelikult vaja ongi – kvaliteetaega isaga. Kui lapse isa ja see naine isegi koos ei ela, siis ju neile see sobib.

See on järjekordne näide, kus asjadega on kiirustatud, isa on liiga kiiresti tahtnud last oma uude suhtesse, selle asemel, et aidata lapsel kohaneda kõigepealt sellega, et üldse vanemad lahus on. Olen sama asja mitme tuttava pere peal näinud, ei ole head lahendust sellistes olukordades, piisabki sellest, et ajastus on vale ja üks pooltest tunneb end kuidagi halvasti.

No selle kiirustamise jutuga olen igati päri, tuleb lapsele anda aega kohaneda kõigepealt selle ühe ja väga suure muutusega. Kui öeldakse, et meie suhte alguses käisime palju koos, siis seda ilmselgelt ei tehtud.
Ja nüüd, kui selgub, et kiirustamisega sai tehtud viga, siis on kõige parem lahendus seda last vältida? Tädi, kes rõõmsalt mõnda aega lapsega koos ringi käis, hakkab ühel hetkel teda vältima, tal kadus igasugune soov mehe lapsega suhelda. Karta on, et selle lapse turvatunne on vanemate lahutusega juba kõikuma löönud. Kui vana see laps on? See tädi on täiskasvanud inimene – kellel ilmselgelt ei ole lapsi. Vastasel juhul oleks mingi õrn empaatiatunnegi selle väikese tegelase vastu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 21.01 23:53; 22.01 00:41; 23.01 16:08; 23.01 20:34; 23.01 21:37; 23.01 21:47; 25.01 17:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen see uus naine, keda palju miinustatud on. Natuke siis selgituseks, kuidas ma olukorda näen. Meie kohtumise ajal oli mees ca. 6 kuud lahus. Tema lapsega kohtusin siis kui olime tuttavad olnud 2 kuud. Minu jaoks oli seda liiga vara, aga ma ei hakanud vastu ka vaidlema. Nüüd muidugi näen, et see oli liiga vara, aga too hetk ei osanud ma midagi arvata. Mulle tundub, et mees ja tema eksnaine ei ole tegelikult oma abielu veel lõpetanud, ametlikult küll on, aga emotsionaalne side on veel liiga tugev. Ja siis tulen mina, kes põhjustab valu eksabikaasale. Milleks? Laps rääkis mulle, et kuidas ta ikka tahab, et isa ja ema uuesti koos oleks. Laps on 5 aastane. Seda kõike on liiga palju, kõikidele osapooltele, ka mulle. Ma leian, et mees ja ta eks peaksid asjad selgeks rääkima ja alles siis saan tulla mina mängu.
Jah, ma suhtlen mehega, aga mitte väga palju. Kord nädalas käime kinos või siis koos trennis, ei miskit erilist.
Ja mehe ekskaasaga ma tõesti ei soovi mingeid probleeme. Olen juba lapsepõlvest peale tundnud ennast süüdi iga väiksema asja eest. Näiteks, kui emal oli halb tuju, tundsin end kohe süüdi. Ja seega põgenengi selliste olukordade eest, mis mind süüdi panevad tundma. Kui mees, mina ja laps midagi koos tegime, siis tundsin end süüdi, et ta eksnaisega koos neid asju ei teinud. Poleks pidanud, aga ikka tundsin süüdi. Ja laps soovib, et isa ja ema oleks uuesti koos ja kui mind poleks, ehk siis nad saaksid uuesti jälle kokku ja lapse suur soov täituks. Seda lapse valu on ka minu jaoks liiga palju. Olen ise katkisest perest ja tean täpselt, mida laps tunneb. Hetkel ma olen tagasi tõbunud ja ootan ja vaatan, mis tulevik toob. Ei soovi enam kiirustada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 23:30; 23.01 21:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et see ei lähegi kunagi üle. Samuti arvan, et ei peagi minema. Ma ei pea mitte kunagi hakkama suhtuma hästi sellesse inimesse. Kadedus, et tema saab nüüd nautida finantsiliselt murevaba elu raha arvelt, mis võinuks olla minu laste tulevik. See ärritab kõige enam ja see ei lähe ka üle, ei peagi minema. See olgu tema karma, enesekesksed inimesed ei ole mitte iialgi kõigevägevama ees heas kirjas. Tunnistan ausalt, et kõige mõnusama naeratuse tooks mu näole teadmine, et eks on kellegi kolmanda leidnud. Selle kolmandaga oleksin valmis kasvõi hea sõber olema.

Lapsed seda ei näe, nendega temast ei räägi, nende jaoks on ta lihtsalt keegi isa juures. Aga minu sees kindlasti seda muutust ei teki.

Minu elu läheb minu enda tegevuste abil järjest paremaks. Ei pea vajalikuks mingit esoteerilist andestamise jama, ma ei usu, et see on võimalik, arvan, et kõik kes sellest räägivad tegelikult lihtsalt kühveldasid selle tunde vaiba alla. Mind ei aita see andestamine kuidagi edasi. Põlgan ja ignoreerin, elan oma elu ja ei raiska oma mõttejõudu selliste väärtusetute loomalaadsete olendite peale. Praegune teema puudutas siiski ja ärgitas kirjutama.

Ja see ongi ainus õige suhtumine. Silitagu nad ennast vastastikku, kui palju tahes, nad on need, kes nad on.

Ei ole mul mingit kadedust, kulla “uued” ega ole mul ka mingit kibedust. Tähelepanekud elu jooksul on näidanud, mida teiesugustest pidada, ja et enamasti pole põhjust teist hästi arvata, samuti nagu ka meestest, kes teie juurde põgenevad.
Lastest on ääretult-ääretult kahju. See segabki mind kõige rohkem, et teie, petjad, abielurikkujad ja perehülgajad, ei hooli lastest. Ei omadest, ammugi mitte võõrastest. Ja pole mõtet tulla siia nägusid tegema, kui head uued naised te olete ja kui head inimesed. Te ei ole head inimesed, sest te olete kurjad peamises. Siis ei aita enam ka mingi kiibitsemine ja nägude tegemine laste ümber.
Te ei vääri mõistmist. Kuidagi vääriks veel võib-olla mõistmist see põlatud mees, kelle puhul ehk tõesti võib ju oletada, et ta põgenes koduse võimatu türanni ja psühhoterroristi eest. See võimalus on olemas. Aga mis SINUL häda on, et pead selle mehe avasüli vastu võtma? Mille eest SINA põgened, mis vabandus sinul on? Polegi. Sa võtad egoistlikult võimaluse perel ära leppida, võtad lastelt isa.
Seega, lõpetage see silmade pööritamine, kuidas teie pole milleski süüdi. Olete, ja vägagi. Ja te teate seda ise ka, ega muidu käiks siin perekoolis pidevalt üks ennastõigustav teema teise järel. Mangute heakskiitu samamoodi kui homod. Aga ei saa, no pole parata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 22.01 01:10; 23.01 21:46; 23.01 21:58; 23.01 22:16; 23.01 22:21; 23.01 22:29; 23.01 22:49; 24.01 23:14; 25.01 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen see uus naine, keda palju miinustatud on. Natuke siis selgituseks, kuidas ma olukorda näen. Meie kohtumise ajal oli mees ca. 6 kuud lahus. Tema lapsega kohtusin siis kui olime tuttavad olnud 2 kuud. Minu jaoks oli seda liiga vara, aga ma ei hakanud vastu ka vaidlema. Nüüd muidugi näen, et see oli liiga vara, aga too hetk ei osanud ma midagi arvata. Mulle tundub, et mees ja tema eksnaine ei ole tegelikult oma abielu veel lõpetanud, ametlikult küll on, aga emotsionaalne side on veel liiga tugev. Ja siis tulen mina, kes põhjustab valu eksabikaasale. Milleks? Laps rääkis mulle, et kuidas ta ikka tahab, et isa ja ema uuesti koos oleks. Laps on 5 aastane. Seda kõike on liiga palju, kõikidele osapooltele, ka mulle. Ma leian, et mees ja ta eks peaksid asjad selgeks rääkima ja alles siis saan tulla mina mängu.
Jah, ma suhtlen mehega, aga mitte väga palju. Kord nädalas käime kinos või siis koos trennis, ei miskit erilist.
Ja mehe ekskaasaga ma tõesti ei soovi mingeid probleeme. Olen juba lapsepõlvest peale tundnud ennast süüdi iga väiksema asja eest. Näiteks, kui emal oli halb tuju, tundsin end kohe süüdi. Ja seega põgenengi selliste olukordade eest, mis mind süüdi panevad tundma. Kui mees, mina ja laps midagi koos tegime, siis tundsin end süüdi, et ta eksnaisega koos neid asju ei teinud. Poleks pidanud, aga ikka tundsin süüdi. Ja laps soovib, et isa ja ema oleks uuesti koos ja kui mind poleks, ehk siis nad saaksid uuesti jälle kokku ja lapse suur soov täituks. Seda lapse valu on ka minu jaoks liiga palju. Olen ise katkisest perest ja tean täpselt, mida laps tunneb. Hetkel ma olen tagasi tõbunud ja ootan ja vaatan, mis tulevik toob. Ei soovi enam kiirustada.

Sinu praegune jutt on kirjutatud hoopis teise tooniga. Siin on võõrad inimesed ja ei tea, kumb on õige, seda tead sa ise. Esialgne postitus jättis küll kummalise mulje. Vabandust, kui sai asjatult haiget tehtud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 21.01 23:53; 22.01 00:41; 23.01 16:08; 23.01 20:34; 23.01 21:37; 23.01 21:47; 25.01 17:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja see ongi ainus õige suhtumine. Silitagu nad ennast vastastikku, kui palju tahes, nad on need, kes nad on.

Ei ole mul mingit kadedust, kulla “uued” ega ole mul ka mingit kibedust. Tähelepanekud elu jooksul on näidanud, mida teiesugustest pidada, ja et enamasti pole põhjust teist hästi arvata, samuti nagu ka meestest, kes teie juurde põgenevad.
Lastest on ääretult-ääretult kahju. See segabki mind kõige rohkem, et teie, petjad, abielurikkujad ja perehülgajad, ei hooli lastest. Ei omadest, ammugi mitte võõrastest. Ja pole mõtet tulla siia nägusid tegema, kui head uued naised te olete ja kui head inimesed. Te ei ole head inimesed, sest te olete kurjad peamises. Siis ei aita enam ka mingi kiibitsemine ja nägude tegemine laste ümber.
Te ei vääri mõistmist. Kuidagi vääriks veel võib-olla mõistmist see põlatud mees, kelle puhul ehk tõesti võib ju oletada, et ta põgenes koduse võimatu türanni ja psühhoterroristi eest. See võimalus on olemas. Aga mis SINUL häda on, et pead selle mehe avasüli vastu võtma? Mille eest SINA põgened, mis vabandus sinul on? Polegi. Sa võtad egoistlikult võimaluse perel ära leppida, võtad lastelt isa.
Seega, lõpetage see silmade pööritamine, kuidas teie pole milleski süüdi. Olete, ja vägagi. Ja te teate seda ise ka, ega muidu käiks siin perekoolis pidevalt üks ennastõigustav teema teise järel. Mangute heakskiitu samamoodi kui homod. Aga ei saa, no pole parata.

Mina pole ei uus ega vana naine, aga see postitus on küll läbinisti ebameeldiv ja ei tekita kirjuta isiku suhtes mingit sümpaatiat.

“Uus naine”, “vana naine” pole mingi kvalitatiivne mõõdupuu ja ei tohiks, ilma laiemat tausta teadmata, inimesele hinnangu andmist mõjutada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 23.01 18:39; 23.01 21:52; 23.01 22:11; 23.01 22:25; 25.01 00:11; 25.01 16:47; 26.01 22:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pole ei uus ega vana naine, aga see postitus on küll läbinisti ebameeldiv ja ei tekita kirjuta isiku suhtes mingit sümpaatiat.

See ei olegi kirjutatud sümpaatia tekitamiseks kirjutaja isiku suhtes! Kuidas sa sellist ajendit üldse oskad välja mõelda, jahmatav? See on kirjutatud, et meelde tuletada elementaarseid asju.
Teemaalgataja, kes nüüd kirjutas midagi selgituseks, on see naine, kelle jaoks ma jätsin ruumi oma lauses sõnaga enamasti. Sest jah, on juhuseid, kus uus naine tõesti ei olegi süüdi, ja väärib ise kaastunnet. Selline on ilmselt ka teemaalgataja.

“Uus naine”, “vana naine” pole mingi kvalitatiivne mõõdupuu ja ei tohiks, ilma laiemat tausta teadmata, inimesele hinnangu andmist mõjutada.

On küll ja tohib küll. Ma jään selle juurde. Ühiskond peaks hakkama väheke selgema pilguga vaatama, mis tegelikult toimub. Kuni me õigustame lõputult abielurikkumisi, petmisi, egoismi ja julmust, seni see kõik vaid süveneb ja laieneb.

Teil ei ole lastest kahju – ja see on minu jaoks äärmiselt selge mõõdupuu inimese hindamiseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 22.01 01:10; 23.01 21:46; 23.01 21:58; 23.01 22:16; 23.01 22:21; 23.01 22:29; 23.01 22:49; 24.01 23:14; 25.01 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei olegi kirjutatud sümpaatia tekitamiseks kirjutaja isiku suhtes! Kuidas sa sellist ajendit üldse oskad välja mõelda, jahmatav? See on kirjutatud, et meelde tuletada elementaarseid asju.
Teemaalgataja, kes nüüd kirjutas midagi selgituseks, on see naine, kelle jaoks ma jätsin ruumi oma lauses sõnaga enamasti. Sest jah, on juhuseid, kus uus naine tõesti ei olegi süüdi, ja väärib ise kaastunnet. Selline on ilmselt ka teemaalgataja.

Kirjutaja, kes üldistab, süüdistab, sildistab teisi.. antud juhul siis uusi naisi, kuid kelle enda postitusest kumab läbi kibedus ning kes mõjub ise ebasümpaatsena.. no ütleme siis otseselt halvana.. Seda lihtsalt ei saa tõsiselt võtta. Ja kui ei saa võtta tõsiselt inimest, ei saa võtta tõsiselt ka tema ideid maailma parandamiseks.. ehk.. et.. Ma pole küll kindel, et maailm oleks parem paik kui kõik mõtleks nagu antud postituse autor.

Teil ei ole lastest kahju – ja see on minu jaoks äärmiselt selge mõõdupuu inimese hindamiseks.

Ja milles see sinu “kahju” tundmine väljendub? Perekoolis sapipritsimises?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 23.01 18:39; 23.01 21:52; 23.01 22:11; 23.01 22:25; 25.01 00:11; 25.01 16:47; 26.01 22:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja milles see sinu “kahju” tundmine väljendub? Perekoolis sapipritsimises?

Jah, näiteks. Aga sinu oma? Perelõhkumiste õigustamises?

Ma pole küll kindel, et maailm oleks parem paik kui kõik mõtleks nagu antud postituse autor.

Jajah. Kuule, lõpeta oma demagoogia. Et maailm poleks parem paik, kui pered püsiksid koos? Kui viltu veel on võimalik mõelda? Sa kisud siin minu vastu viha, sest see täiesti elementaarne tõde – perelõhkujad on süüdi, ja neil ei ole lastest kahju – on sulle millegipärast kole valus. Miks? Mida sa õigustad, tee endale kõigepealt ise selgeks. Ja siis vaata peeglisse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 22.01 01:10; 23.01 21:46; 23.01 21:58; 23.01 22:16; 23.01 22:21; 23.01 22:29; 23.01 22:49; 24.01 23:14; 25.01 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise kirjutad, et oled kade, et uus naine saab mehe raha. Mehe RAHA! Mitte mehe armastuse, hoolitsuse jms.. RAHA!

Oh kui õilis! Oled ise ehk mõne lapse üles kasvatanud, üksi, oma vahenditest?
Ilmselgelt mitte. Aga kõva targutaja ja seletaja, kuidas lapse riided, kooliasjad ja ülikoolikonto on täiesti tühine asi, millele ei kõlba mõeldagi kohe. Selline haldjas siin meie keskel.
Vanatüdruk – 90%-lise kindlusega. Sada protsenti kindlalt lastetu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 22.01 01:10; 23.01 21:46; 23.01 21:58; 23.01 22:16; 23.01 22:21; 23.01 22:29; 23.01 22:49; 24.01 23:14; 25.01 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja milles see sinu “kahju” tundmine väljendub? Perekoolis sapipritsimises?

Jah, näiteks. Aga sinu oma? Perelõhkumiste õigustamises?

Ma pole küll kindel, et maailm oleks parem paik kui kõik mõtleks nagu antud postituse autor.

Jajah. Kuule, lõpeta oma demagoogia. Et maailm poleks parem paik, kui pered püsiksid koos? Kui viltu veel on võimalik mõelda? Sa kisud siin minu vastu viha, sest see täiesti elementaarne tõde – perelõhkujad on süüdi, ja neil ei ole lastest kahju – on sulle millegipärast kole valus. Miks? Mida sa õigustad, tee endale kõigepealt ise selgeks. Ja siis vaata peeglisse.

Ei ole kõik uued naised “perelõhkujad”. Väga paljud neist pole. Ja pole need vanad naised kõik mingid süütud kannatajad. Ega ka vastupid. Ilma tausta teadmata ei tohiks lahmida ühe või teise poole kohta.
Maailm oleks parem paik küll kui me elaksime utoopias, aga seda pole ega tule. Ning kellegi ristilöömine (antud juhul siis uute naiste) ei tee seda paremaks.
Ma ei õigusta kedagi.. Polegi kedagi õigustada, sest keegi ei pea sulle aru andma, et nende elu on teistsugune kui sina õigeks pead 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 23.01 18:39; 23.01 21:52; 23.01 22:11; 23.01 22:25; 25.01 00:11; 25.01 16:47; 26.01 22:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole kõik uued naised “perelõhkujad”. Väga paljud neist pole. Ja pole need vanad naised kõik mingid süütud kannatajad. Ega ka vastupid. Ilma tausta teadmata ei tohiks lahmida ühe või teise poole kohta.
Maailm oleks parem paik küll kui me elaksime utoopias, aga seda pole ega tule. Ning kellegi ristilöömine (antud juhul siis uute naiste) ei tee seda paremaks.
Ma ei õigusta kedagi.. Polegi kedagi õigustada, sest keegi ei pea sulle aru andma, et nende elu on teistsugune kui sina õigeks pead

On sul muidu midagi peale selle halli häma ja triviaalsuste veel öelda? Kui ei, siis hoia see ruum kokku, neid tarku mõtteteri oleme kõik lugenud FB-s ringlevate päikeseloojangu piltide pealt.
Mitte kõigi elu ei ole aforismides.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 22.01 01:10; 23.01 21:46; 23.01 21:58; 23.01 22:16; 23.01 22:21; 23.01 22:29; 23.01 22:49; 24.01 23:14; 25.01 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte, et see eriti midagi muudaks. Aga mina teemaalgatajana ei ole küll vahepealsete postituste autor. Noh siin vahepeal viidati teemaalgatajale. Käsi südamel. Vahepealsed postitused pole minu omad. Aga tõesti – ega see midagi muuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 21.01 22:45; 22.01 12:38; 22.01 17:16; 23.01 22:42; 23.01 23:06; 25.01 16:59; 25.01 21:56; 26.01 10:29; 26.01 19:41; 26.01 22:28; 27.01 00:11; 27.01 22:51; 27.01 23:54; 28.01 00:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte, et see eriti midagi muudaks. Aga mina teemaalgatajana ei ole küll vahepealsete postituste autor. Noh siin vahepeal viidati teemaalgatajale. Käsi südamel. Vahepealsed postitused pole minu omad. Aga tõesti – ega see midagi muuda.

Jah, mina see olin, kes siin suure ärritusega sind kellegagi ära vahetas. Aga mu poolehoid on teil mõlemal – pidage vastu, elu on nii neetult vastik vahel. Tolerantidest ja elust mitte midagi teadvatel töllidel ei saa lasta oma nõretamisega võimust võtta, keeravad maakera kummuli ja naudivad sinna juurde veel oma suurt headust. Millegipärast tunnevad nad alati kaasa sellele, kes sigatseb, ei kunagi sellele, kes sigatsemise all kannatab. Ehk süüdistavad ohvrit. Ja no lapsed, need ei ole kõneväärtki, prügi, mida ei pruugi tähele panna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 22.01 01:10; 23.01 21:46; 23.01 21:58; 23.01 22:16; 23.01 22:21; 23.01 22:29; 23.01 22:49; 24.01 23:14; 25.01 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga teemaalgatajana – ise olen jõudmas staadiumisse, kus hakkab tekkima mõte, et hea ongi, et “lahti sain”.
Ma olin ise ikka kadunud sinna. Maha tallatud. Pandud uskuma, et naine on alati halb ja paha. Küll keelab, sunnib, ahistab kohustustega, vahel tahab lastega kinnogi saata. Siis veel pole söök õige ja noh voodieluks pole ka valmis alati kui mehel vaja. Naine on veel nii ülbe onju, et kujutab ette, et voodieluks on vaja pisut sooja suhtumist ja õrnust. Aga mees ei viitsi siukste asjadega jännata. Parem oleks “maha ja taha” 😛 Vabandage väljendi eest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 21.01 22:45; 22.01 12:38; 22.01 17:16; 23.01 22:42; 23.01 23:06; 25.01 16:59; 25.01 21:56; 26.01 10:29; 26.01 19:41; 26.01 22:28; 27.01 00:11; 27.01 22:51; 27.01 23:54; 28.01 00:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga teemaalgatajana – ise olen jõudmas staadiumisse, kus hakkab tekkima mõte, et hea ongi, et “lahti sain”.
Ma olin ise ikka kadunud sinna. Maha tallatud. Pandud uskuma, et naine on alati halb ja paha. Küll keelab, sunnib, ahistab kohustustega, vahel tahab lastega kinnogi saata. Siis veel pole söök õige ja noh voodieluks pole ka valmis alati kui mehel vaja. Naine on veel nii ülbe onju, et kujutab ette, et voodieluks on vaja pisut sooja suhtumist ja õrnust. Aga mees ei viitsi siukste asjadega jännata. Parem oleks “maha ja taha” ???? Vabandage väljendi eest.

Sellisel juhul võta asja nii, et küll on tore, et mees nüüd vähemalt lastega kinos käib.
Kõige parem on sisse seada regulaarne ööbimistega kohtumiste kord (kui seda veel tehtud ei ole), mis sobib ennekõike laste ja sinu muude graafikutega. Kui eks hakkab rääkima, et kohtumiste kord tuleb sisse seada ennekõike nii, nagu eemal elavale lapsevanemale sobib, siis tuleta talle lahkesti meelde, et põhikoormus on niikuinii sinu peal ja järelikult on sinul ajakava seadmisel rohkem õigust kui temal.
Saad hakata komandeeringutes käima ja nii edasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 22.01 10:32; 22.01 10:37; 22.01 10:46; 23.01 00:27; 24.01 08:56; 24.01 14:39; 26.01 11:12; 26.01 11:14; 28.01 17:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võin natuke rääkida uue (mite enam nii uue) naise seisukohast. Ilmselt ka vana naisega tutvuse alguseskäidi ja olid üritused, mingi hetk muutus aga asi kodu-rutiiniks.

Sammaoodi siin, ikka suhte alguses käid ja oled jne ja tahad uue kaaslasega palju koos olla ja kui on aeg lapsele tutvustada, siis ka koos lapse/lastega aegajalt. teine asi see, et tihti mehed ei mõtle, et “võiks miskit põnevat teha”, neile tuleb laps külla ja mehele sobib, kui ongi terve päeva kodus. Mina siis naisena kukun seal orgunnime, et minge kinno, minge ujuma, blablabla. Pealegi on mul valus vaadata terve päeva nutiseadmes istuvat last, isegi kui see pole mu oma laps 😀 Sellistes lühikest aega võtvates kohtades käis mees muidugi ilma minuta. Kuid nt pikematel sõitudel – teises linnas etendusel vmt, tahtis mees tihti, et tuleksin kaasa. No samuti kui meil ühine laps sündis, siis mingi hetk hakkasime ujumas käima kõik koos.

Nüüd aga, kui meil ühine laps 2a ja väike beebi, siis ei käi jälle meie mehega eriti kusagil koos 😀 Nüüd käivad jälle kahekesi.

Palju mõjutab ka see muidugi, et kui laps saab vahepeal vanemaks ja mees oskab leida ühiseid tegevusi. No näiteks kui lahkuminemise ajal on laps 3-aastane, siis mees võibolla ei oskagi väga ise mingeid etendusi ja asju otsida. 10-aastase lapsega on aga hoopis teine teema, sellega käid juba karti sõitmas vmt, 10-aastane oskab ka juba ise soovi avaldada, mida teha tahab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju mõjutab ka see muidugi, et kui laps saab vahepeal vanemaks ja mees oskab leida ühiseid tegevusi. No näiteks kui lahkuminemise ajal on laps 3-aastane, siis mees võibolla ei oskagi väga ise mingeid etendusi ja asju otsida. 10-aastase lapsega on aga hoopis teine teema, sellega käid juba karti sõitmas vmt, 10-aastane oskab ka juba ise soovi avaldada, mida teha tahab.

See on üks väga tõsine argument, kahjuks on ju asi nii, et lapsevanema koormus ongi kõige suurem ja siduvam just väikelapse eas. Näeb tõesti väga ebaõiglane välja, kui ema on väikelapsega selle suure vaeva ära näinud ja siis, kui temaga juba lõbus on, hakkab mees hea isa näitemängu tegema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 22.01 10:32; 22.01 10:37; 22.01 10:46; 23.01 00:27; 24.01 08:56; 24.01 14:39; 26.01 11:12; 26.01 11:14; 28.01 17:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pole olemas “uusi naisi” need nn.uued on samuti kellegi vanad ja trööbatud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimestel on erinev mõju teistele inimestele – ettevõtlik inimene suudab edukalt järel vedada ja innustada passiivset inimest ja passiivne inimene on veelgi passiivsem koos omasugusega jne. Mõelge sellele just selle teemaalgatuse võtmes – ju on see tulem selle kahe inimese kooslusest ja ehk ongi hea, et niigi läks? Polnudki teemaalgatajale õige mees? Küll tuleb ka see õige ning kadetsemise asemel las veedavad ühist aega. Sina kasuta saadud vaba aega iseenda leidmise ja armastama hakkamisega, sest just see tundub sul puudu olevat. Tõsiselt, hoidu negatiivsetest tunnetest ja mine oma eluga edasi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et see ei lähegi kunagi üle. Samuti arvan, et ei peagi minema. Ma ei pea mitte kunagi hakkama suhtuma hästi sellesse inimesse. Kadedus, et tema saab nüüd nautida finantsiliselt murevaba elu raha arvelt, mis võinuks olla minu laste tulevik. See ärritab kõige enam ja see ei lähe ka üle, ei peagi minema. See olgu tema karma, enesekesksed inimesed ei ole mitte iialgi kõigevägevama ees heas kirjas. Tunnistan ausalt, et kõige mõnusama naeratuse tooks mu näole teadmine, et eks on kellegi kolmanda leidnud. Selle kolmandaga oleksin valmis kasvõi hea sõber olema.

Lapsed seda ei näe, nendega temast ei räägi, nende jaoks on ta lihtsalt keegi isa juures. Aga minu sees kindlasti seda muutust ei teki.

Minu elu läheb minu enda tegevuste abil järjest paremaks. Ei pea vajalikuks mingit esoteerilist andestamise jama, ma ei usu, et see on võimalik, arvan, et kõik kes sellest räägivad tegelikult lihtsalt kühveldasid selle tunde vaiba alla. Mind ei aita see andestamine kuidagi edasi. Põlgan ja ignoreerin, elan oma elu ja ei raiska oma mõttejõudu selliste väärtusetute loomalaadsete olendite peale. Praegune teema puudutas siiski ja ärgitas kirjutama.

Ja see ongi ainus õige suhtumine. Silitagu nad ennast vastastikku, kui palju tahes, nad on need, kes nad on.

Ei ole mul mingit kadedust, kulla “uued” ega ole mul ka mingit kibedust. Tähelepanekud elu jooksul on näidanud, mida teiesugustest pidada, ja et enamasti pole põhjust teist hästi arvata, samuti nagu ka meestest, kes teie juurde põgenevad.
Lastest on ääretult-ääretult kahju. See segabki mind kõige rohkem, et teie, petjad, abielurikkujad ja perehülgajad, ei hooli lastest. Ei omadest, ammugi mitte võõrastest. Ja pole mõtet tulla siia nägusid tegema, kui head uued naised te olete ja kui head inimesed. Te ei ole head inimesed, sest te olete kurjad peamises. Siis ei aita enam ka mingi kiibitsemine ja nägude tegemine laste ümber.
Te ei vääri mõistmist. Kuidagi vääriks veel võib-olla mõistmist see põlatud mees, kelle puhul ehk tõesti võib ju oletada, et ta põgenes koduse võimatu türanni ja psühhoterroristi eest. See võimalus on olemas. Aga mis SINUL häda on, et pead selle mehe avasüli vastu võtma? Mille eest SINA põgened, mis vabandus sinul on? Polegi. Sa võtad egoistlikult võimaluse perel ära leppida, võtad lastelt isa.
Seega, lõpetage see silmade pööritamine, kuidas teie pole milleski süüdi. Olete, ja vägagi. Ja te teate seda ise ka, ega muidu käiks siin perekoolis pidevalt üks ennastõigustav teema teise järel. Mangute heakskiitu samamoodi kui homod. Aga ei saa, no pole parata.

Kõik su seitse postitust siin teemas nõretavad õelusest ja kurjusest. Ei ole siin keegi sinu heakskiitu mangunud. Ei saa ka sina minu oma, inetu inimese mulje jätad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma peres ju on ka nii, et laste jaoks võtab ema aega olla ainult nendega ning võtab isa eraldi aega lastele, võetakse ka eraldi aeg laste kaupa, st isa aeg vanema pojaga ja noorema pojaga eraldi. See on laste kujunemises tohutult tähtis see üks-ühele tähelepanu. See näitab lapsele et ta on väärtuslik ja hoitud, et tema, justnimelt hetkel ainult tema on kõige olulisem. Ma ise ka mäletan lapsepõlvest neid hetki, hetki ainult isaga, hetki ainult emaga tegemas midagi nende maailmast. No oli huvitav isaga kalal käia tüdrukul, mitte selle krmuse kala pärast. Vaid selle pärast et olime ainult mina ja tema.

Ja siis ongi jõuetukstegevalt kurb, kui laps tuleb isa juurest, kuhu ta ilmselt uue naise järjekindla ennetustöö tulemusel reaalselt saab minna korra paari kuu jooksul, ning tõdeb ohates, et ma ei saanudki päriselt isaga koos olla. ma ise arvan, et ta ikka ju mõtleb selle all, et ta ei saanud üks-ühele aega isaga. Ei viitsi seletada enam, lihtsalt põlgangi.
Siis oleme teinud nii, et minu uus kaaslane või vanaisa teevad miskit suurema lapsega koos nii, et nad ongi ainult kahekesi. Ja laps on nii rahul. Olen väga õnnelik, et seegi vähemalt on võimalik.

Nii mõttetu on see kõik, võidelda on ka mõttetu. Olen enda jaoks teinud järelduse, et on suur hulk inimesi, kellel empaatiavõime siiski peaaegu puudub. Lihtsalt ei ole ja kõik. On ainult tema ja maailm, mis teda teenidab. Ma ei saa eeldada, et nad nii mõtleks ja last või teist inimest mõistaks nagu mina.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 16:28; 24.01 16:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik su seitse postitust siin teemas nõretavad õelusest ja kurjusest. Ei ole siin keegi sinu heakskiitu mangunud. Ei saa ka sina minu oma, inetu inimese mulje jätad.

Minu heakskiitu pole mõtetki manguda. Aga kellegi oma ju mangutakse. Mina võin olla inetu, kuri ja nõretada õelusest, sa võid mind kutsuda, kuidas iganes tahad. Aga laste elude rikkujatele, olgu nad emad või isad või armukesed, ütlen ka edaspidi otse näkku, mida ma sellest arvan, ja sinu põlgus jookseb mul mööda külgi maha nagu hane seljast vesi. 🙂

Need teemad ei pea jääma ainult kärgperendajate üksteise järelekiitmise ja üksteise haletsemise ning julgustamise teemadeks. Peavad kõlama ka need hääled, mis juhivad tähelepanu laste kannatustele täiskasvanute kergemeelsuse, egoismi ja silmakirjalikkuse tõttu. Ei pea pidevalt heaks kiitma ja nunnutama ringitõmbajate ja armukeste suuri ning kuumi tundeid. Kui need teil ikka on, siis ei suuda neid keegi ka summutada, kirelõõm ja armuõnn kestab teil surmani. Mis teil minusuguse arvamusest. Pole ju oma lastegi arvamusest midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 22.01 01:10; 23.01 21:46; 23.01 21:58; 23.01 22:16; 23.01 22:21; 23.01 22:29; 23.01 22:49; 24.01 23:14; 25.01 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik su seitse postitust siin teemas nõretavad õelusest ja kurjusest. Ei ole siin keegi sinu heakskiitu mangunud. Ei saa ka sina minu oma, inetu inimese mulje jätad.

Minu heakskiitu pole mõtetki manguda. Aga kellegi oma ju mangutakse. Mina võin olla inetu, kuri ja nõretada õelusest, sa võid mind kutsuda, kuidas iganes tahad. Aga laste elude rikkujatele, olgu nad emad või isad või armukesed, ütlen ka edaspidi otse näkku, mida ma sellest arvan, ja sinu põlgus jookseb mul mööda külgi maha nagu hane seljast vesi. ????

Need teemad ei pea jääma ainult kärgperendajate üksteise järelekiitmise ja üksteise haletsemise ning julgustamise teemadeks. Peavad kõlama ka need hääled, mis juhivad tähelepanu laste kannatustele täiskasvanute kergemeelsuse, egoismi ja silmakirjalikkuse tõttu. Ei pea pidevalt heaks kiitma ja nunnutama ringitõmbajate ja armukeste suuri ning kuumi tundeid. Kui need teil ikka on, siis ei suuda neid keegi ka summutada, kirelõõm ja armuõnn kestab teil surmani. Mis teil minusuguse arvamusest. Pole ju oma lastegi arvamusest midagi.

Ma saan aru, et sa ise arvad, et sa teed kellelegi head. Aga tegelikult sa ei tee..
Keda asi päriselt puudutab, neil on nagunii ükskõik, sest sa ei mõju oma lahmimise tõttu tõsiseltvõetavana. Ja keda ei puuduta, neil on lihtsalt ebameeldiv lugeda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 23.01 18:39; 23.01 21:52; 23.01 22:11; 23.01 22:25; 25.01 00:11; 25.01 16:47; 26.01 22:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et see ei lähegi kunagi üle. Samuti arvan, et ei peagi minema. Ma ei pea mitte kunagi hakkama suhtuma hästi sellesse inimesse. Kadedus, et tema saab nüüd nautida finantsiliselt murevaba elu raha arvelt, mis võinuks olla minu laste tulevik. See ärritab kõige enam ja see ei lähe ka üle, ei peagi minema. See olgu tema karma, enesekesksed inimesed ei ole mitte iialgi kõigevägevama ees heas kirjas. Tunnistan ausalt, et kõige mõnusama naeratuse tooks mu näole teadmine, et eks on kellegi kolmanda leidnud. Selle kolmandaga oleksin valmis kasvõi hea sõber olema.

Lapsed seda ei näe, nendega temast ei räägi, nende jaoks on ta lihtsalt keegi isa juures. Aga minu sees kindlasti seda muutust ei teki.

Minu elu läheb minu enda tegevuste abil järjest paremaks. Ei pea vajalikuks mingit esoteerilist andestamise jama, ma ei usu, et see on võimalik, arvan, et kõik kes sellest räägivad tegelikult lihtsalt kühveldasid selle tunde vaiba alla. Mind ei aita see andestamine kuidagi edasi. Põlgan ja ignoreerin, elan oma elu ja ei raiska oma mõttejõudu selliste väärtusetute loomalaadsete olendite peale. Praegune teema puudutas siiski ja ärgitas kirjutama.

Ja see ongi ainus õige suhtumine. Silitagu nad ennast vastastikku, kui palju tahes, nad on need, kes nad on.

Ei ole mul mingit kadedust, kulla “uued” ega ole mul ka mingit kibedust. Tähelepanekud elu jooksul on näidanud, mida teiesugustest pidada, ja et enamasti pole põhjust teist hästi arvata, samuti nagu ka meestest, kes teie juurde põgenevad.
Lastest on ääretult-ääretult kahju. See segabki mind kõige rohkem, et teie, petjad, abielurikkujad ja perehülgajad, ei hooli lastest. Ei omadest, ammugi mitte võõrastest. Ja pole mõtet tulla siia nägusid tegema, kui head uued naised te olete ja kui head inimesed. Te ei ole head inimesed, sest te olete kurjad peamises. Siis ei aita enam ka mingi kiibitsemine ja nägude tegemine laste ümber.
Te ei vääri mõistmist. Kuidagi vääriks veel võib-olla mõistmist see põlatud mees, kelle puhul ehk tõesti võib ju oletada, et ta põgenes koduse võimatu türanni ja psühhoterroristi eest. See võimalus on olemas. Aga mis SINUL häda on, et pead selle mehe avasüli vastu võtma? Mille eest SINA põgened, mis vabandus sinul on? Polegi. Sa võtad egoistlikult võimaluse perel ära leppida, võtad lastelt isa.
Seega, lõpetage see silmade pööritamine, kuidas teie pole milleski süüdi. Olete, ja vägagi. Ja te teate seda ise ka, ega muidu käiks siin perekoolis pidevalt üks ennastõigustav teema teise järel. Mangute heakskiitu samamoodi kui homod. Aga ei saa, no pole parata.

ära leppida? kas oled valmis kõigeks, et peaasi et pere koos oleks, et mees majas oleks. Kas teiste süüdistamine toob sulle kergendust? Kui jah, lapse aga käia. Mina ei mangu mingit heakskiitu, ei ole üheltki lapselt isa ära võtnud – mu mees on suurepärane isa kõikidele lastele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.01 10:59; 22.01 15:50; 25.01 08:44; 25.01 18:28; 30.01 20:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas oled valmis kõigeks, et peaasi et pere koos oleks, et mees majas oleks.

Ei, selleks on valmis need “uued naised” – ükskõik kes, peaasi, et oleks mees majas.

Mina ei mangu mingit heakskiitu, ei ole üheltki lapselt isa ära võtnud – mu mees on suurepärane isa kõikidele lastele.

Mangud ju, milleks sa muidu siin kinnitad, et “ei ole üheltki lapselt …”? Võib-olla ei olegi. Aga kui su mehel on lapsed mõnes teises peres, siis ta kindlasti ei ole mingi suurepärane isa, ükskõik, mida te enda lohutamiseks ja välja mõtleksite ja kirja paneksite.

Muidugi on mind ebameeldiv lugeda. Ma räägin ju ebameeldivaid asju – et vanemad kasvatagu oma lapsi, kui nad on juba kord ellu kutsutud. See ei meeldi vanematele, eriti isadele ja nende uutele naistele, ei saagi meeldida. Loogiline.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 22.01 01:10; 23.01 21:46; 23.01 21:58; 23.01 22:16; 23.01 22:21; 23.01 22:29; 23.01 22:49; 24.01 23:14; 25.01 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi on mind ebameeldiv lugeda. Ma räägin ju ebameeldivaid asju – et vanemad kasvatagu oma lapsi, kui nad on juba kord ellu kutsutud. See ei meeldi vanematele, eriti isadele ja nende uutele naistele, ei saagi meeldida. Loogiline.

Sa võtad vist pea igas lõhki läinud perede teemas sõna. Esiteks on mul sinust natuke kahju, sest kannad endas palju viha inimeste vastu, kes ei ole nii “süüdi”, kui sina seda arvad. Uus naine ei ole alati kellegilt meest varastanud. Mõnikord ilmub see uus naine mehe ellu aastaid (!!!) hiljem. Mõnikord on lapsed kannatanud aastaid ema-isa tülide ja ebastabiilse pereelu all. Need lapsed väärivad kasvamist kodus, kus neil on hea olla. Ka siis, kui bioloogiline isa või ema elab mujal ja ehk ka kellegi teisega.

Sa tuled igas teemas seletama, et vanemad peaksid algusest peale perfektselt suhtlema omavahel ning kõik tülid ja erimeelsused lahendama nagu täiskasvanud. Tule maa peale, isegi siin on näha, missuguseid närvipuntraid on olemas, rääkimata siis reaalsest elust ja tavalistest inimestest, kes ei ole kursis psühholoogia alustaladega.

Need inimesed ei oleks pidanud lapsi saama, olen nõus. Aga see ei muuda fakti, et lapsed on olemas ja nad tuleb üles kasvatada. Keskkonnas, kus nemad ei pea mõtlema vanemate omavaheliste suhete toimimisele. Lisaks ei tasu unustada, et mingil hetkel (v-o ka aastatega mõõdetavas ajas) on need lapsed olnud tahetud ning oodatud ja ka vanemad on üksteist armastanud. Armastus ei pruugi kesta igavesti. See, kas sinu definitsioon armastusest ühtib nende omaga, ei oma tähtsust.

Petjad on omaette ooper, aga see ei muuda fakti, et lapsed väärivad elu, kus üks vanem ei musta pidevalt teist ja nad saavad rahulikult, ilma draamadeta oma igapäevaelu elada.

Mujal elava vanema ja laste suhete toimimise eest vastutavad siiski mõlemad(!) vanemad ja sellest võiks kõik osapooled ükskord aru saada.

Minu vanemad otsustasid lapsevanemateks saada liiga noorelt ning mul ei ole mingit okast hinges seoses nende mitte kokku jäämisega. Vastupidi, mul on hea meel, et nad ei hakanud pikalt piinama end üksteise seltskonnaga, et minul kuidagi parem elu oleks. Nad on praegu eraldi tunduvalt edukamad ja õnnelikumad, kui kui nad oleksid läbi häda kokku jäänud.

Katsu natuke tuure maha võtta oma teooriga, et kõik uued naised on mehe üle löönud fuuriad ja et sinna vahele jäävad lapsed meeletud kannatajad ning emad märtrid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtan seda selliselt, et tore, et lapsel on nüüd isa ja naine, kellega vb on ta rohkem lapsele eeskujuks kui ta meiega koos elades oli. Ma alguses lausa igal korral kuulsin, kuidas lapsele kanti ette, mida kõike toredat oma uue naisega tehakse.
Võtan nii, et mida hõivatum ja õnnelikum on mees uue naisega, seda vähem on tal vajadust mind torkida´. Kui vahepeal pruut vahetus, siis tehti minu elu ka põrguks.
Lapse heaolu nimel see peamiselt käibki!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.01 11:51; 31.01 09:56; 31.01 14:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mangud ju, milleks sa muidu siin kinnitad, et “ei ole üheltki lapselt …”? Võib-olla ei olegi. Aga kui su mehel on lapsed mõnes teises peres, siis ta kindlasti ei ole mingi suurepärane isa, ükskõik, mida te enda lohutamiseks ja välja mõtleksite ja kirja paneksite.

Muidugi on mind ebameeldiv lugeda. Ma räägin ju ebameeldivaid asju – et vanemad kasvatagu oma lapsi, kui nad on juba kord ellu kutsutud. See ei meeldi vanematele, eriti isadele ja nende uutele naistele, ei saagi meeldida. Loogiline.

Ei, sind ei ole ebameeldiv lugeda sellepärast, et sa räägid ebameeldivaid asju. Ma arvan ise samamoodi, et tänapäeval käivad need lahkuminekud vahel liiga kiiresti. Mitte alati küll, aga tihtipeale jah.

Ja veelkord: mina ei ole ei uus naine ega vana naine. Pole ma ka kelleltki “isa ära võtnud” ja pole ma kelleltki meest üle löönud. Olin väga noor kui oma praeguse mehega koos elama hakkasin ja meil polnud kummalgi õiget paarilist olnudki enne teineteist. Nii, et ma kuidagi ei saa ennast süüdi või halvasti tunda sinu süüdistuste põhjal.
Ometi tekitavad need minus tülgastust.

Ma arvan, et sina oled kunagi väga haiget saanud ning sulle on liiga tehtud ja sa tahad nüüd lihtsalt uutele naistele ära panna. Sõltumata sellest, kas nad on üldse milleski süüdi või mitte.
Ja just see on põhjus, miks sind on ebameeldiv lugeda. Selge on ju see, et tihtipeale ei ole elus nii must-valgeid hea/paha karaktereid nagu multikates. Aga sina võtad elu justkui siin oleks.
Ja selle üldistamisega teed sa omakorda ise kellelegi liiga.

Mitte alati ei ole kooselamine lahkuminekust parem. Mitte alati ei ole uued naised pahad-pahad..

Ja selle fakti mittetunnistamine – ehk valimatu lahmimine – on see, miks su jutt mõjub ebaadekvaatselt ning seetõttu on sind ka ebameeldiv lugeda.

Ma ei tea, kas sa oled märganud siin foorumis üht ema, kellel on suur (aga alla 18 aastane) hüperaktiivne laps. Kes on oma lapse isast lahus ning süüdistab oma eks-ämma lapse puudes.
Tahab eestist ära minna jne..
Sinu kirjastiil mõjub täpselt samasuguselt. (Eeldusel, et sa ise ei olegi seesama Kägu muidugi..)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 23.01 18:39; 23.01 21:52; 23.01 22:11; 23.01 22:25; 25.01 00:11; 25.01 16:47; 26.01 22:37;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 90 )


Esileht Pereelu ja suhted vanad naised – uued naised – lapsed

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.