Esileht Pereelu ja suhted (Vanema) mehe lõhn

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: (Vanema) mehe lõhn

Postitas:

Ega need vanamehed ilmaasjata pükse lõua alla ei tõmba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või siiski see, et käratasin ikkagi tuntud poliitikule, kes polnud eestlane, ära, kes teie ka sellised olete?

Tõsi, need, kellega tema käratas, olid kuskil mujal ja ilmselt siiamaani.

Ma pole kunagi elus näinud sõna “käratama” sellises kontekstis. Kas lugupeetav kägu selgitaks mõne sünonüümi varal, mida tähendab kellelegi ära käratama või kellegagi käratama?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.06 20:24; 08.06 22:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igal juhul lõhn see ei ole. Tundliku ninaga loomadel, koertel näiteks, võib haistmismeel nii tundlik olla.

Haistmismeel on inimestel erinev, nagu muudki meeled. Ja mõni inimene võib tajuda lõhnu peaaegu sama intensiivsusega nagu koer. Asja teine külg on see, et n hulk lõhnu Ja muid meeletga tajutavaid asju), mida me ei teadvusta, aga mis meid sellest hoolimata mõjutavad. Mõjutavad erinevalt, sest kuigi meil on põhimõtteliselt ühesugused kehad, on need erinevalt kokku pandud.

igas teemas probleemset meest aspergeri diagnoosiga sildistab.

Hans Asperger pidas enda sündroomi “meheliku mõtlemise äärmuslikuks vormiks”, seega ei ole mingi ime, kui paljud mehed on mõtteviisilt ja käitumiselt mõnes Aspergeri spektri osas. Aspergeri sündroomil on ka palju eeliseid nn neurotüüpiliste ees. Tänapäeval räägitakse juba neuroloogilisest mitmekesisusest (neurodiversity), mille ühes otsas on “neurotüüpilised” ja teises otsas äärmuslikud autistid. Igaühel on mingi iseärasus – just see meid huvitavaks teebki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.06 20:38; 08.06 10:46; 09.06 12:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah loomulikult inimese lõhn elu jooksul muutub, see on tingitud ainevahetuse, hormonaalsüsteemi, tervise jms. muutustest. Inimesed vananevad, vanemad inimesed lõhnavadki intensiivsemalt ka siis kui nad hügieenile rohkem rõhku pööravad. See on normaalne, vananemine on normaalne. Kui lõhna muutus on järsk, siis on algul häiriv aga pidevalt koos elades harjud varsti ära. Ise halva lõhna sees elades peagi ei tunne seda halba lõhna. Kedagi ei pea normaalse kehalõhna pärast häbistama. Aja kulgu peatada ei saa ja tuleb elu võtta sellisena nagu see on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teatud vanuses löövad inimesed oma välimusele käega. Aastaid kantakse samu riideid, jalanõusid. Mõni satub juuksurisse korra kolme aasta sees. Kui kodus ka vanad riided on samas kapis uute riietega, need lõhnad kanduvad edasi. Mehed lõhnastavad ka end palju vähem kui naised ja naised lõhnastavad end samamoodi oma lõhna peitmiseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.06 20:38; 13.06 10:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõhn muutub küll vanusega ja mitte paremaks. Loeb muidugi ka see palju end pestakse. Vanemad mehed mu arust ei armasta nii tihti dushi all käia kui tänased 30sed. Tean mitmeid tavalisi mehi vanuses ca 60, kes pole just räpased ja otseselt ei haise, aga näiteks dushi all iga päev ei käi. Naiste lõhnataju on ka erinev, mul on tundlik nina. Kohe häirib kui keegi ebameeldivalt lõhnab. Kui mehe lõhn ei meeldi, siis ei kujuta suhet ette. Vanus pole siinjuures oluline. Ka 50-aastane võib olla ligitõmbav ja hästi lõhnata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nõus, vanematel inimestel on imelik nn vanainimese lõhn juures.
tuttav 42, naine, ka lehkab vanuri moodi. meestuttav 48, no sama hais. ei ole need kaks paar omavahel.
massöör 55, no vanurilõhn juures. sama lõhn, mis mu vanaemal ja vanaisal minu lapsepõlves.
meeste koha pealt olen mõelnud, et ehk kloppimata munade hais 😛 aga naised? isegi suust tuleb neil täpselt üks hais :-S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nõus, vanematel inimestel on imelik nn vanainimese lõhn juures.
tuttav 42, naine, ka lehkab vanuri moodi. meestuttav 48, no sama hais. ei ole need kaks paar omavahel.
massöör 55, no vanurilõhn juures. sama lõhn, mis mu vanaemal ja vanaisal minu lapsepõlves.
meeste koha pealt olen mõelnud, et ehk kloppimata munade hais ???? aga naised? isegi suust tuleb neil täpselt üks hais :-S

Kloppimata munade hais 😀 😀 Aitäh hommikuse huumorikillu eest! 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 07.06 22:17; 07.06 22:48; 07.06 23:29; 07.06 23:44; 08.06 18:31; 14.06 09:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nõus, vanematel inimestel on imelik nn vanainimese lõhn juures.
tuttav 42, naine, ka lehkab vanuri moodi. meestuttav 48, no sama hais. ei ole need kaks paar omavahel.
massöör 55, no vanurilõhn juures. sama lõhn, mis mu vanaemal ja vanaisal minu lapsepõlves.
meeste koha pealt olen mõelnud, et ehk kloppimata munade hais ???? aga naised? isegi suust tuleb neil täpselt üks hais :-S

42-aastane ei saa küll kuidagi vanuri moodi lõhnata, vanur on 70-aastane. Mõne haiguse järgi küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult ikka muutubki keha lõhn vananedes ja seda tänu organite kurnatusele. Kui neerud, maks jms olulised organid enam toksiine hästi ei filtreeri, ringleb seda jama rohkem veres ja kehas ning selle väljutamine toimub rohkem higinäärmete kaudu. See on kohe selline spetsiifiline lõhn, mis ka vanuritel kodus on, kuna nende neerud enam ei tööta hästi ja naha kaudu erituv higi haiseb hoopis teisiti. Ja vanuritel sageli ka ravimid mõjutavad kehalõhna. Võimalik, et sellel 50+ mehel on juba mõni krooniline haigus, mille tõttu ravimeid peab võtma? Või siis lihtsalt on maks ja neerud ülekoormuse tõttu vähemefektiivsed 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )


Esileht Pereelu ja suhted (Vanema) mehe lõhn

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.