Esileht Rasestumine ja lapse ootamine vanker ABC design viper 4 ja teisi vankri soovitusi.

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: vanker ABC design viper 4 ja teisi vankri soovitusi.

Postitas:

jäi siis silma see vanker. olen googeldanud ja otsinud selle vankri kohta infot aga noo mitte ei leia. kellel olnud äkki oskate kiita laita. mis vanker üleüldse on hea. tahtsin algu i coo peak 4 aga need igalt poolt ladudest otsas. rääkige oma muljetest. mis vankreid kiidate mida mitte. olen vaatanud ka x landereid.valik nii suur ja lai. aidake 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ABC Desing Viper 4 on selline veidi puine ja jäik. Linna- ja poekäruks super. Kergliiklusteele sobib väga hästi. Aga kui on veidi mättaid, künkaid, äärekive, auke teedel, siis pole just kõige mugavam kärutada. Muidu on mõnus, kerge ja kompaktne. Manööverdada on väga hea sellega. Mind isiklikult veidi häiris ka käepide, seda saab ainult sisse ja välja liigutada, nö teleskoopkäepide. Ei saa kallutada alla- ega ülespoole, kui saad aru, mida ma mõtlen. Aga see on puhtalt maitseküsimus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie ostsime selle vankri. Kasutamiseni on veel natukene aega, kuid poest väljudes ronisin äärekividest üles-alla ja lumehunnikute vahel. Tundus väga sujuv (suured pöörlevad rattad, õhkkummid). Käru osa (siis kui laps istuma hakkab) on tõesti suur. Meile meeldib väga selle disain ning just see teleskoop-käepide, sest mehega on väga suur pikkuse vahe. Lisaks meeldib see, et sellel on tugev ja kvaliteetne raam, kuid samas on hind vägagi mõistlik! Tõsi, see vanker ei vetru – meie aga väga vetruvat vankrit ei soovinudki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli see vanker ja tõesti väga puine oli. Kui korviosa oli veel enam vähem kasutada (kuigi vanalinnas sõit oli jube ja talvel suure lumega ei pressinud ka fikseeritud ratastega läbi), siis istumisosa oli kohutav. See kangas oli niivõrd libe, et laps lihtsalt libises istudes väga ebamäärasesse asendisse. Traksid olid ka küllaltki pikad minu kõhna lapse jaoks. Trakside kinnitus ei olnud ka mugav. Vahetasin ümber Hartan Topline X-i vastu ja olen super rahul. Ühesõnaga välimus on hea, aga kasutusmugavus ei ole kiita. Lisaks on korv küllaltki väike.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsime samuti selle vankri. Ilus disain, raam käib kokku kergesti ning kaalub üsna vähe, saab ilusti autosse tôsta ja mahub ära. Manööverdamine linnateedel ilma lume ja lebrata superhea, kuid kui kônniteed pole korralikult puhtaks tehtud, siis parem sellega välja ei lähegi. Kuid samas meie talveperioodil lund ûsna vähe. Korv on hea, käruosa nii hea pole, laps on pikk ja kaare osa liiga madalal. Ja ôhkkumme peab pumpama – see ka tüütu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine vanker ABC design viper 4 ja teisi vankri soovitusi.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.