Esileht Beebi ja mitmikud Vankri valimine

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Vankri valimine

Postitas:

Peagi on uus pereliige tulemas ja tahaks head vankrit. Olen uurinud päris palju ja ei ole leidnud veel endale sobilikku vanker-käru ning mõtlesin siis lõpuks abi küsida, äkki keegi oskab soovitada vankrit või millised neist tingimustest võib ka maha tõmmata(ei ole tarvis nt):
-Elan kortermajas, teisel korrusel ja vanker oleks toas. Seega võiks olla kerge ja ruumi võtaks vähe(saaks ilusti mugavalt kokku panna)
-Kookon oleks kindlasti mugavam, aga teine korrus ei ole nii kõrgel, et vankrikorvi välistaksin
-Esirattad pöörlevad ja fikseeritavad, kuna elan linnas siis oleks kindlasti mugavam.
-Üleviidav sang ja kuna minu ning tulevase issi pikkusevahe on ~30cm siis oleks ka kasulik, et mõlemad saaks mugavalt kärutada ehk reguleeritava kõrgusega lükkesang
-Vanker võiks olla selline, mida saaks kasutada ka järgmise lapsega(kas siis maha müüa või ise kasutada)
-Kõige tähtsam on see, et sõita oleks hea. Ei raputaks ja läheks hästi edasi
Olen ise vaadanud Chicco Urban vankrit, just sellepärast, et võtab vähem ruumi, aga väikeste esirataste pärast arvan, et jääb ära. Samuti olen vaadanud ABC DESIGN Salsa 4 aga ei tea kui hea see on, äkki kellegil on kogemusi? Olen lugenud palju halba ABC DESIGN vankrite kohta, pluss meeldis selle vankri juures just välimus, aga praktiline pool jäi pigem miinuseks.
Hind võiks olla kuni 500 eurot uuena või järelturult, vahet ei ole. Kui tõesti väga vinge on ja täidab kõik tingimused ka, siis võib pakkuda ka kallimad, äkki armun ja ei jää muud üle 😀 2in1 või 3in1, pole vahet eriti, plaanis küll osta teine turvahäll, kuid sellegipoolest võib pakkuda ka vankreid, mis on 3in1 🙂
Aitäh kõigile, kes viitsivad vastata

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ise valisin kookoni ja olen sellega rahul. veetsin ka tunde, lugedes erinevate kärude n-ö tehnilisi andmeid, kuni mul sai sellest “ideaalse käru” otsimisest villand ning lõpuks valisin prauhti! selle järgi, et hartani vankreid-kärusid oli minul teistest mõnusam käes veeretada.

linnas elades väikseid esirattaid ei kardaks. üldiselt need kompaktsed vankrid teevad elu ikka palju lihtsamaks, mahud “kohvikusse ja loomaaeda”, ning linnatingimustes veerevad samamoodi kui need suured tankidki.

muidugi pead mõtlema, kuidas just sina vankrit kasutama hakkad. näiteks mina olen 7 kuu jooksul vankrit ainult 2 korda autosse pannud, seega vankri kokku-lahti panemise kergus on mulle üsna kasutu omadus. elame kesklinnas, seega jalutamas, arsti juures jne käin jalgsi. auto ja lapsega kuskile minnes olen turvahälli pannud oma teise, palju väiksema ja kergema jalutuskäru raamile, mida on kokku panna käkitegu (selle teise käru, millega reisile minna jne, tellisin amazonist 75 naela eest).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üleviidav lükkesang ebavajalik. Piisab kui käruosa saad mõlematpidi tõsta. Tuulise ilmaga ma lihtsalt lohisran vankrit järel, kui muidu tuul sisse puhuks (või päikese tõttu)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hartan on täpselt sinu kriteeriumitele vastav, uuena muidugi kallim kui 500, aga korraliku kasutatud vankri peaksid küll selle raha eest saama. Vaata ka Concord Wandereri. Mõlemad on saadaval Beebimaailmas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üleviidav lükkesang ebavajalik. Piisab kui käruosa saad mõlematpidi tõsta. Tuulise ilmaga ma lihtsalt lohisran vankrit järel, kui muidu tuul sisse puhuks (või päikese tõttu)

Minu üks esmaseid kriteeriumeid teise lapse ja teise vankriga oli just üleviidav sang, sest see tagantkätt tirimine oli ikka äärmiselt ebamugav. Ja olengi seepärast uue vankriga väga rahul (Hartan Xperia).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud Vankri valimine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.