Esileht Beebi ja mitmikud Vankriga sõit ja talv

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Vankriga sõit ja talv

Postitas:

Tere emmed!
Mul on küsimus, kuidas Teie saate liigeldud talve vankriga, kui on maas lörts mitte pehme, kohev lumi?
Mina olen truu Milli tech (3in1) kasutaja ja jäin täna täiesti hätta, kuna vankri esirattad (mida saab reguleerida nõnda, et nad pöörlevad 360° ja saab ka lukustada ehk liiguvad koguaeg sirgelt) haakisid koguaeg tolle jama enda külge. Lisan veel, et kärutasin nii, et esirattad olid lukustatud.
Mida teha? Mis Te soovitaksite teha?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milli Techil pole probleem ratastes, vaid nendes esirataste porilaudades. Ei sobigi lörtsiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jep, lörtsi (ja ka märja lumega) on sellised esirattad üks suur rist ja viletsus. Teha ei olegi midagi. Natuke aitab, kui kärutades esirattaid õhus hoida, aga nii kaugele ei jõua.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vankritvalides tuleb arvestada lihtsalt elukoha teeiludega.

Mul tako bueno ja 2 viimast talve sõidan nagu tankiga läbi igasuguse soga. Elan külas ja sahk pigem silendab lund kui et lükkab ära, pealegi on sahamehel imelik komme mingi kell 23 käia, ei tea kelle jaoks ta seda teed puhastab – ilmselt linnukese kirja saamiseks 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tahaks oma beebile Mutsy’t osta… Ei tea kuidas sellega talvel sõita on? Kas IGO või EVO seda pole veel otsustanud. Elan väikelinnas, teed on enamasti puhtad ja lükatud. Metsas ei käi, jalutamiseks on kergliiklusteed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kummaline, et Techiga hätta jääd, mul Milly Way ja sain ilusti hakkama ka lukustamata ratastega…pealtnäha vankrid ju suhteliselt samasugused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vahetan talveks raami ära – pöörlevate täiskummrataste asemele mittepöörlevad õhkrehvid. Elan ka väikelinnas, talvist kõnniteede hooldust tehakse ka alles 15-16 paiku (kui on varem vaja välja minna, siis tulebki läbi lume lükata).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan Mutsy Evo vankrit eelmise aasta oktoobrist. Seega on kogemus eelmise talve osas. Kasutasime vankrit Rakvere tänavatel. Kui tee on jäine ja inimeste jalataldadest jälied sisse tallatud, siis vanker rappub päris hästi. Meie beebile eriti ei meeldinud seega pidin tasahaaval kõndima. Kui tee oli lörtsine ja tiheda lumega, siis sai liikuda üsna hästi. Väiksemad rattad lukustatult. Aeg-ajalt kogunes n-ö porilaua vahele seda soga, aga see ilmselt seda tüüpi raamide puhul paratamatu. Suurtest lumevallidest sai teinekord tagurpidi üle mindud, ehk suuremad rattad ees. Kokkuvõtvalt ei sõitnud päris nagu tank, aga üldjoontes saime hakkama. Selleks talveks küll uut vankrit sellepärast ei osta ja Mutsy Evo endiselt kasutusel. Eks palju sõltub kuidas tänavad lumest koristatakse. Samas on raam super hea liikumiseks muudel aastaaegadel. Väga mugav ka ühe käega juhtimiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli Tako Warrior, pöörlevate esiratestega ning õhkrehvidega. Ei lörtsis, lumes ega mudastel teedel hätta ei jäänud. Sõitsin kogu talve nii, et rattad pöörlesid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli Milli Way ja ei jäänud ka kordagi hätta, esirattaid lukustasin hoopis sügisel suurte tormide ajal, et vanker ei läheks sinna, kuhu tuul suunab. Talvel polnud kunagi probleeme, rattaid ei lukustanud. Ülimugav vanker oli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Beebi ja mitmikud Vankriga sõit ja talv

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.