Esileht Ilu ja tervis Vannis mõnulemine-millised vahendid?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Vannis mõnulemine-millised vahendid?

Postitas:

Üle pikkade aastate on mu elamises vann(ajutiselt kusjuures). Ostsin kaks küünalt ja hea lõhnaga soola, aga küünlad osutusid ülimagusateks igatahes juba. Tahaks end tunda… nii mõnusalt kui võimalik. Kujutasin ette, et võiks isegi mehega vanni minna, aga kas olen mina liiga suur või vann liiga väike-seda ma igatahes ette ei kujuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahekesi vanni mahtuda on päriselt ka veidi keerukas. Kui see on tüüpiline ühe inimese piklik vann. End korralikult kokku pakkides on see isegi võimalik. Aga see pole kõige mugavam variant.

Võta vanni kaasa midagi jahedat juua ja hea juturaamat. Vannivette pane vannipiima või vahtu ja naudi! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul peab vanniserval (pesumasina peal) olema ka läpakas lemmikseriaaliga või raamat. Ei midagi intiimset, ma lihtsalt ei viitsi liguneda ja vastu seina vahtida.

Siis hea pesuvahend ja ülipehme käsn, millega vaikselt nägu ja dekolteed nühkida. Pool pudelit dushigeeli valan ka vanni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mul on mees üle 190 cm pikk ja mahume kuidagimoodi koos ära, kuigi väga mugav muidugi pole.
Aga minu vannirituaal on selline: enne vanni minekut pesen pea ära ja pesen ning koorin näo. Siis panen juuksemaski juustesse ja keeran need pea peale krunni ning näo määrin näomaskiga mõnusalt paksult kokku. Need väikestes kilepakkides maskid on osad väga mõnusad – maasika oma ja ¨okolaadimask näiteks, tahaks lausa ära süüa. Vanni serval kindlasti küünlad ja kasutan mingit hea lõhnaga vannisoola. Lõpuks koorin keha isetehtud koorijaga ja loputan maskid maha. Nii hea on pärast seda olla 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.06 12:00; 04.06 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul on mees üle 190 cm pikk ja mahume kuidagimoodi koos ära, kuigi väga mugav muidugi pole.
Aga minu vannirituaal on selline: enne vanni minekut pesen pea ära ja pesen ning koorin näo. Siis panen juuksemaski juustesse ja keeran need pea peale krunni ning näo määrin näomaskiga mõnusalt paksult kokku. Need väikestes kilepakkides maskid on osad väga mõnusad – maasika oma ja ¨okolaadimask näiteks, tahaks lausa ära süüa. Vanni serval kindlasti küünlad ja kasutan mingit hea lõhnaga vannisoola. Lõpuks koorin keha isetehtud koorijaga ja loputan maskid maha. Nii hea on pärast seda olla :)[/tsitaat]

Mina paluksin infot nende väikestes kilepakkides maskide kohta (kuskohast saab) ja kuidas teha isetehtud koorijat 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Maske ma ostan Prisma kosmeetikariiulist, aga arvan et igas suuremas poes on, sellised näevad välja: http://www.vanityandbeyond.com/ebay/montange_jeunesse_multi.jpg
¦okolaadi, valge ¨okolaadi, maasika omad on lemmikud nendest, olen vist kõiki proovinud.
Koorijat saab teha suhkrust, kohvist jne, variante on väga palju, kui natuke netist otsida, leiab tohutult õpetusi. Minu hetke lemmik koosneb suhkrust, oliiviõlist, kakaost ja apelsini eeterlikust õlist. Apelsini ja kakao kombinatsioon lõhnab imehästi 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.06 12:00; 04.06 15:08;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Vannis mõnulemine-millised vahendid?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.