Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Varajase raseduse tunnused

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Varajase raseduse tunnused

Postitas:

Kas võin tõesti rase olla? Lasin spiraali eemaldada 27.12.2016 ja ovulatsioon oli kalendri järgi 03.01.2017 Al 29.12 oleme väga aktiivsed olnud:) Tunnen et alakõht on paistes ja raske, mõned päevad tagasi tundsin paremas munasarjas torkeid ning pakitsust. Süda on veidi paha ja õrnalt vahepeal iiveldab. Test näitab negatiivset. Täna mees kui rindasid katsus, siis küsis, et kas juba oled titaootel, et rinnad on suuremad ja nibud kikitavad. Tegelt on rinnad ka hellad ja pakitsevad. Läksin peegliette ja võtsin rinnahoidja ära, vaatasin, et mul on paistes suured tumedad veresooned rindadel, mida varem pole olnud. Kas teil ka nii olnud, kas võin tõesti juba titaootel olla?:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.01 21:13; 08.01 00:03; 08.01 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on teist kuud juba pärast OV suht samad sümptomid, ehk siis esimesel korral vähemalt kujutasin seda endale ette ja hakkasid ikkagi päevad. Lisaks veel püksivärvel surub ebamugavalt kõhule jne. Kuna mul nüüd OV oli nädal tagasi, siis veel ei tea, kas seekord ka kujutan endale ette või läks õnneks. Kuna sul aga OV alles 4 päeva tagasi oli, siis pole veel suure tõenäosusega isegi pesastumist toimunud ning tunnustest peaks olema liiga vara rääkida, testi jaoks ka vara. Olen sada korda ise ka seda teemat guugeldanud. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

siin lingil on toodud ära KÕIK rasedusele viitavad sümptomid http://titekas.blogspot.com.ee/2015/07/raseduse-koige-varajasemad-tunnused.html

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh, ma hakkasin torkeid tundma alakõhus juba päev peale ovulatsiooni, õrnalt iiveldas ja 3x käisin isegi oksendamas, kõhus rakustunne, pea õrnalt valutab ja paremalt poolt tuikab selg ka imelikult. Rinnad on nii rasked ja suuri punnis veene täis ning täna tõusis korraks ka kehatemperatuur 37.2 peale. Täna talvepükse jalga ajades, tundsin et olen veica juurde võtnud☺ Magusaisu pole, koguaeg tahaks miskit soolast ja jooma ajab palju. Koguaeg on vässu, ma ainult magaks. Test negatiivne veel, minu arvutuste järgi olen ca 3 nädalat rase…kui olen☺Nii ootan

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.01 21:13; 08.01 00:03; 08.01 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma esimest rasedust kolm aastat oodanuna võin öelda, et enamasti mõeldakse need sümptomid endale välja. Eriti teemaalgatuses kirjeldatu on ikka natuke utoopia: sellisteks tundmusteks on sellises järgus veel kaugelt liiga vara!
Minu esimene rasedus tuli lõpuks kunstliku viljastamisega ja ma olin ammu teadlik rasedusest, kui esimesed sümptomid tekkisid. Rasedust oli selleks ajaks umbes kaheksa nädalat ja ultrahelis juba südametöögi tuvastatud.
Teist korda jäin rasedaks ootamatult ja rasedusest sain teada tänu sellele, et see katkes. Väga varajases järgus, umbes viiendal nädalal. Ühtegi sümptomit selleks ajaks polnud, kui, siis ehk sagedane pissimine, selle olen tagantjärele avastanud: käisin öösiti WCs, mida ma muidu kunagi ei tee.

Esimene vastaja ütles juba kenasti ära, et praegu pole pesastumistki veel olnud, nii et miski ei saa rasedussümptomeid tekitada.
Ma tean, et algaja elevuses on seda raske kuulata, aga ma oma närvirakkude säästmiseks tõesti soovitan otsida kas või teadlikult endale muid tegevusi, et mitte keskenduda sellele “olen-ei ole”-teemale. Meil näiteks ainsa rasestumist takistava põhjusena tuvastatigi lõpuks sisuliselt kinnisidee – olin selle teema endale nii suureks ja ennast nii stressi mõelnud, et keha ei jäänud lihtsalt rasedaks. Oma kogemustest lähtuvalt soovitan tungivalt sama viga vältida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.01 15:10; 09.01 10:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paraku ma pole esmarase, mul juba 2 sünnitust olnud ja teist last oodates hakkasin ka tundma üsna varakult. Rinnad on megavalusad ja nii suured, paistes veresooni täis, suitsuhais on hakanud nii häirima. Eile õhtust peale on palavik 37.1 kuni 37.6

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.01 21:13; 08.01 00:03; 08.01 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Räägin sulle enda loo .. mirena spiraal võeti välja . 10 nov. Kohe olid ka punased platsis . Edasi tegelesime mehega nagu kord ja kohus . Kõik samad symptomid olid mis sul. No vahepeal mõtlesi et kas tõesti juba õnnestus. Oli päevade aeg , aga neid ei tulnud. Test oli ka negatiivne . Ei tahtnud uskuda . Nädal hiljem ikka polnud pinaseid j tezt neg. Siis tunnistasim endale , ma pole rase ja pikk tsükkel . Lõpuks hakkasid päevad ja tsükkel kestis 42 päeva lausa . Aga loodan et sellel kuul nyyd õnnestus .????????.. muidugi loodan, et sul ei ole samamoodi nagu minuga . Olin realist aga sisimas lootsin. Pärast oli pettumine seda suurem. Kui lõpuks päevad hakkasid olin jällegi õnnelik , saab ju uuesti hakata proovima . Vahepeal oli lihtsalt pikk kohapeal tammumine .???????? Aga loodan et saad oma triibud ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

peale ov tõuseb progesteroonitase ja see annabki kehale rasedusega sarnaseid tunnuseid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paraku ma pole esmarase, mul juba 2 sünnitust olnud ja teist last oodates hakkasin ka tundma üsna varakult. Rinnad on megavalusad ja nii suured, paistes veresooni täis, suitsuhais on hakanud nii häirima. Eile õhtust peale on palavik 37.1 kuni 37.6

Vahet pole, kas esmarasedus või mitte, kirjutasin, et sümptomite väljamõtlemine on mulle tuttav teema. Korduvrasedana sa peaksid ju teadma, kuidas keha toimib, ja et isegi, kui munarakk selle ovulatsiooni ajal viljastus, siis rase sa ikkagi veel ei ole, sest pesastumine pole veel toimunud ja seega ei saa keha rasedussümptomeid tekitada. Katsu mõistusega võtta asja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.01 15:10; 09.01 10:23;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Varajase raseduse tunnused

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.