Esileht Rasestumine ja lapse ootamine varajase rasedustesti kasutamisest ( 10 mIU)

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: varajase rasedustesti kasutamisest ( 10 mIU)

Postitas:

Tahan jagada oma isiklikku kogemust varajase rasedustestiga Formula Vitale. Nimelt tegin siis kodus rasedustesti paar päeva enne seda, kui päevad peaksid hakkama ning ennäe – positiivne! tegin siis igaks juhuks veel ühe – ikka positiivne! Järgmisel päeval veel üks – jälle positiivne! Päevi ei alanud… 5 päeva…ja siis äkki veritsus – paanikaga emosse, kus tehti analüüsid ning veretesti kohaselt – pole mingit rasedust! Hcg 4.9! Shokis ja segaduses kodus otsustasin teha veel ühe testi ja ennäe, ikka positiivne!
Olgu veel öeldud, et tsükkel on siiani alati väga regulaarne olnud, polnud mingit põhjust arvata, et test valetab.
Ei osta seda enam kunagi – ei soovi kellelegi sellist tunnet 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 15:52; 21.01 19:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga uskumatu, et test nii tegi :O
Soovitan teste osta ovulatsioonitestid.ee epoest – neil praegu soodukad ka. Pole kunagi saanud rasedustestile isegi kuivamistriipu (olen ostnud tavalisi ribateste).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teine triip tuli kolme minuti jooksul, nii nagu kasutusjuhend ütleb? Ise olen seda testi teinud kaks korda enne päevi ja pole kordagi kuivamistriipugi saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutasin ka seda testi, kohe tuli teine triip. Nüüd seda lugedes ehmusin ära, et äkki siis ma ka ei ole rase, lippasin poodi, ostsin teise testi. Sinna tuli ka samuti teine triip. Minu puhul siis ikka ei valetanud.

Nüüd võib küll rumal küsimus tulla, aga kas keegi teab kui kiiresti verest hcg kaduma hakkab ja kui kiiresti uriinist (kui on siis toimunud raseduse katkemine näiteks)?
Kas ei võinud olla, et sul väga varajane rasedus katkes?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raseseks loetakse, kui hcg on veres vähemalt 5,0 ühikut, kui rasedust pole/polnud, on üldjuhul hcg alla 1,0 ühiku. Eeldusel, et kasutasid ja lugesid testi nõuetekohaselt, oli sul suure tõenäosusega väga varajane katkemine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raseseks loetakse, kui hcg on veres vähemalt 5,0 ühikut, kui rasedust pole/polnud, on üldjuhul hcg alla 1,0 ühiku. Eeldusel, et kasutasid ja lugesid testi nõuetekohaselt, oli sul suure tõenäosusega väga varajane katkemine.

Just, täpselt sama tahtsin öelda. Ning kuna katkemine oli sedavõrd vara, ei jõudnudki hCG kuigi kõrgele tõusta, mistõttu see loomulikult langeb väga ruttu mitteraseda normitasemele tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen isegi mõelnud just seda, eriti hcg nr pärast, kuid ei tahaks kahelda arstis, kes ütles et tema ei näe ühtegi tunnust,mis näitaks et oli keemiline. Ei tea…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 15:52; 21.01 19:33;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kusjuures ma olin sügisel täpselt samasuguses olukorras. FV testid (10mlU) näitasid positiivset, samas Benu testid olid negatiivsed (need olid siiski 25mlU). Päevad läksid üle ka veel. Aga ikkagi 4 päeva pärast hakkas verejooks. Ma arvan, et oli siiski katkemine (ilmselt ei pesastunud ära). Kurb küll, aga mis halvasti, see uuesti (ma olen hetkel juba uuesti beebiootel. Seekord tegin üheainsa Benu testi ja see oli selgelt positiivne. FV-d enam ei ostnudki).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine varajase rasedustesti kasutamisest ( 10 mIU)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.