Esileht Kodunurk Varesed ajavad hulluks

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Varesed ajavad hulluks

Postitas:

Elame Tallinnas Kristiine linnaosas. Ja viimastel nädalatel ajavad hommikul 5.30-st varesed lihtsalt hulluks. Neid on suured parved ja kraaksuvad ning kaklevad varavalgest peale. Kas annab nendega üldse midagi ette võtta või jääb üle ainult ära kannatada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kevad. Loodus. Mida sa nendega teha tahaksid siis, huvitav? Maha lasta? Ära mürgitada?

Osta kõrvatropid või koli mujale. Näiteks maale, seal on vareseid vähem (küll aga on seal teised linnud, kes samamoodi varavalges kisavad). Maa all ma mõtlen ikka täitsa metsa, sest varesed hoiavad rohkem linnade lähedusse.

Aprillis teevad varesed pesa, munevad munad, siis peaks kaklust vähemaks jääma, praegu on neil nn. jooksuaeg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma elasin üks aeg Magistrali lähedal. Siis ma imestasin, kuidas saab magada kui kajakad räuskavad akna taga, eriti veel kui peaks veel prügiauto konteinerit tühjendama. see kisa oli ikka tohutu. ja nägid väla nagu kotkad 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka Kristiines, ei kuule küll harakaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand, meil kassid ka kraaksuvad ja kaklevad..õudne lihtsalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma elan mere lähedal ja alguses häirisid kajakad oma kisaga hirmsasti. Nüüd ei pane juba aastaid neid enam tähelegi, varestest ma ei räägigi, kenad tasased linnud kajakatega võrreldes. Teemaalgataja sina ka, küll harjud, varsti lõpeb see suurem kisamisaeg ära ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu tegi naaber majale katust täpselt meie magamistoa vastas. Iga nädalavahetus ronis kell 7 katusele plekki panema, kolistas paar tundi ja siis tuli katuselt alla. nii terve suve.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Kodunurk Varesed ajavad hulluks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.