Esileht Ilu ja tervis Varsti sügis käes – jälle kaalutõus?!

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Varsti sügis käes – jälle kaalutõus?!

Postitas:

Mul on viimased 7-8 aastat kaal sügisel tõusnud, kevadel-suvel langeb. August on parim kuu, praegu olen kaaluga väga rahul. Lihtsalt hirmus on mõelda, et ma olen viimastel aastatel juba väga tähelepanelik olnud, teadlik sellest, et mu kaal kipub sügisel tõusma, aga ikka ma ei suuda seda ära hoida.
Kaalu jälgimisega ja hoidmisega tegelen ma nagunii aastaringselt, sest suvalt kõike suhu pannes see tõuseks, aga kõigel mis ma teen tundub kevadel ja suvel suurem efekt olevat. Siis liigun rohkem õues, samas kui talvel treenin oma masina peal. Suvel õues liikumine on hingele parem, aga kas siis tõesti sellised asjad nii palju mõjutavad. Samuti suvel on puhkus, puudub tööstress, jälle hea. Söön marju mis panevad seedimise paremini tööle. Salatit söön ka suvi läbi hea isuga ja kohe naudin, talvel tahaks midagi sooja. Ja samal ajal mulle tegelikult sügis ja talv väga meeldivad, kahju et ma ei oska nendest aastaaegadest ilma kaalutõusuta läbi tulla. Muidugi üritan ka sel aastal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pole selle külma suvega midagi langenud, pigem on kaal suurem kui kunagi varem. Kõht ei käi üldse läbi, kuigi proovin ploome ja muid puuvilju/juurikaid. Ülepäeviti sõidan rattaga keskmiselt 17km..
Ja mul on nüüd kaal veelgi tõusnud
Pikkus 180 cm/kaal 76kg

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

rannahooaeg võiks alata augustis. siis olen aasta kergemas kaalus alati. asi on vist selles, et ei tahagi nii palju süüa suvel ja ega ei viitsi ka süüa nii korralikult teha, kui talvel. mul kergitab kaalu korralik, tervislik 3korda päevas söömine. suvel söön juhuslikumalt ja augustiks on kaal tore.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mina just ootan sügist, saab aktiivsemaks muutuda. Nimelt- ma ei kannata palavust. Ning palavaga on energiatase null. Veidi jahedamate ilmadega tunnen liikumisest palju rohkem mõnu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pole selle külma suvega midagi langenud, pigem on kaal suurem kui kunagi varem. Kõht ei käi üldse läbi, kuigi proovin ploome ja muid puuvilju/juurikaid. Ülepäeviti sõidan rattaga keskmiselt 17km..
Ja mul on nüüd kaal veelgi tõusnud
Pikkus 180 cm/kaal 76kg

kui kõht ei käi läbi siis sööd liiga vähe kuna su füüsiline koormus on suur. toitu 5 päeva madalal kaloraazil ja siis tee üks päev kus sööd korralikult ja isegi nö palju. siis edasi jälle 5 päeva madal kaloraazil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui kõht ei käi läbi siis sööd liiga vähe kuna su füüsiline koormus on suur. toitu 5 päeva madalal kaloraazil ja siis tee üks päev kus sööd korralikult ja isegi nö palju. siis edasi jälle 5 päeva madal kaloraazil.

Hoidke oma pseudotarkused endale, palun.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

-õues liikumine on hingele parem
-puhkus, puudub ….stress
-salatit söön ka

Nii ongi. Jätka rõhutatult nende punktidega ka sügise saabudes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka suvel kergem 🙂 Saab natukene lõdvemalt võtta, sest igapäevast liikumist on palju rohkem kui pimedal ajal. Trenni teen umbes sama palju (või isegi rohkem, mõni hommik kohe kutsub jooksma)

Talvel on 7-8 ajal juba õhtu, väljas pime. Suvel alles sõidame siis rattaga linna peal ringi. Väiksem poiss vahel õhtul kell 9 tahab oma rattaga tiirule minna, sörgin tal siis kõrval pool tunnikest.

Ja söök on praegu super – värsked asjad!

Eks sügisel peab lihtsalt jälle rohkem jälgima ja natuke piirama toidulauda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ongi ju loogiline, et talve tulles organism valmistub. Minul jälle on kõik loogikavastane, just sügisel kaal langeb ja on kergem ennast nö joonel hoida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis Varsti sügis käes – jälle kaalutõus?!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.