Esileht Ilu ja tervis vasak jalalaba paistes ja paistetus ära ei kao, muid sümptomeid ei ole

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: vasak jalalaba paistes ja paistetus ära ei kao, muid sümptomeid ei ole

Postitas:

Tere!
Vasak jalalaba hakkas ~oktoobirs paiste minema,aga siis ta läks täiesti suvalisel ajal ja kadus ka paistetus ära suvalisel ajal (võibolla päevas paar tundi oli,ja siis kadus ära). Nüüd aasta algusest on vasak jalalaba paistes,ja alla paistetus ei lähe,ka mitte öösel või kui jalgu kõrgemal hoian.
Perearsti juures käisin,tema arust on see normaalne-et tal palju patsiente kellel üks jalg lähebki paiste,teine on normaalne. aga minu aru see pole normaalne! Mul ongi ainult vasak jalalaba+varbad paistes, säär ja muud kohad pole. pole isegi valus vms, käimisel/jooksmisel,lihtsalt on paistes ja ära ei kao, Vereproovid lasin teha,olid korras(aga ma ei tea mis näitajaid perearst sealt verest vaatas). Saatis ultrahelisse,seal doktor rääkis,et midagi ei ole,kõik on korras.
Mõtlesin,et uurin sellelt 24h perearsti numbrilt,et kuhu või kelle juurde ma veel võiks pöörduda,sest minu arust see ei ole normaalne! Sealt pandi mulle diagnoos(telefoni teel!),et olen ülekaaluline(küsiti vaid vanust ja kaalu). Olen 30a naine, 170cm pikka ja kaal on ~80kg. Jah,tean,et mõned kilod on rohkem kui võiks,aga mina ei usu et see jalalaba sellest paistes on! Sealt ma abi ei saanud.. nüüd olengi nõutu,kuhu ma selle jalaga veel pöörduda võiksin.. 2016 suvel oli puuk,aga perearst välistas,et sellest võiks olla.. muid sümptomeid ei ole- ei ole kõrge veerõhk,ei ole palavikku,ei ole valusid vms,ei ole ka traumat olnud.. päev läbi istuvat/seisvat tööd ei tee. Liigu(ta)n piisavalt ennast päevas,10 000sammu ikka teen pea igapäevaselt ära.

ootan arvamusi,kuhu või kelle juurde pöörduda sellise murega,sest minu arust see ei ole normaalne,kui üks jalalaba äkki piaste läks ja ära ei kao!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.03 09:46; 22.03 11:37; 22.03 15:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki tromb? Kas perekonnas on kellelgi olnud trombi? Kuidas vere hüübivus on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei teaks küll,et kelelgil oleks perekonnas/suguvõsas tromb olnud. Vere hüübivus-kuidas seda teeada saada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.03 09:46; 22.03 11:37; 22.03 15:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

luumurdu pole?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma teada küll pole luumurdu,samas siis ju peaks valus ka olema? ja UH oleks ju ka näidanud seda?!
Mul ei ole valus,ei valuta ega midagi. Lihtsalt ongi paistes,jalalaba pealt ja varbad,väga ebamugav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.03 09:46; 22.03 11:37; 22.03 15:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

googelda väsimusmurd

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu mehel paistetas ka üks jalg. Aga säärest. Perearst ja mitmed teisedki kehitasid õlgu. Siis üks arst, kelle juurde mees läks hoopis vererõhu hädaga, ja kellele sai põgusalt ka jala muret kurdetud, diagnoosis kohe trombi.

Imelik, et teised arstid seda haigust ära ei tundnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusihapet võiks kontrollida, välistaks podagra.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusihape tekib loomse söömisest. Tee 3-4 päeva loomsevaba toitumist, siis on kohe näha, kas on loomse valgu söömisest kusihape paistetuse põhjus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis vasak jalalaba paistes ja paistetus ära ei kao, muid sümptomeid ei ole

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.