Esileht Pereelu ja suhted väsinud

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Teema: väsinud

Postitas:

Tere, mida Teie teeksite soovitaksite?
Elame elukaaslasega pereelu laps on 8k,nimelt mehel on nii palju makse peaaegu palgast ei jäägi midagi üle ning peame hakkama saama mu emapalgast, üür juba läheb 250 kuus ning ei jäägi suurt midagi kätte ja tüdimus juba peal et rahapuudus.Mida teie teeksite?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.08 15:54; 12.08 21:12; 12.08 21:45; 13.08 11:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis maksud mehel peal on?
Mina soovitaksin mehel uus töökoht leida või mingit lisatööd teha. Või kui sinu palk oleks vanemahüvitisest suurem, siis läheksin ise tööle ja jätaksin mehe lapsega koju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ega oska midagi head soovitada, eks siis peab vähemaga leppima, sest ega lahku minnes ilmselt ka kergem pole, peab kas üksi lapsega hakkama saama või alimente maksma
ise ka nii tüdinud, pean oma palgast 4 inimest üleval, mees on lapsega kodune, minu märkuse peale tuli kommentaar, et tema ei taha tööle minna, tahab last kasvatada, et kas meil on nüüd siis nii suur rahapuudus või

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehel on maksud? Mis see tähendab? Kui on autoliising, siis see minema ja kui ilma autota ei saa, siis võtke odavam. Mingeid müstilisi makse Eestis ei eksisteeri, kõik on enda poolt tekitatud.

Mees on siis lihtsalt võlgu kuhugi või? Seda ma muidugi maksuks ei nimetaks.

Kõigepealt vaadake kriitilise pilguga on kulud üle, kõik, millest vähegi saab loobuda, minema. Kui on võlglane, siis nendest muidugi niisama ei vabane, aga sel juhul peab mees ikka ise rohkem pingutama. Otsigu teine töö, mingi kasvõi kuskile “kraavi viskama” (lihttööd tegema).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis need maksud on, mis kogu palga ära võtavad?
Kui mingi aeg on üle oma võimaluste elatud, siis hilisemaks aukude lappimiseks pere eelarves tuleb ebavajalikud kulutused lõpetada (tasulised netiteenused, tv-paketid, ajakirjandus, meelelahutus jne) ja toidu arvelt säästa. Lisatöö ei teeks paha, kui võimalust on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, mehe raha on pere raha ja naise raha on tema isiklik raha. punkt

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks paljudel on neid “vaeseid aegu>” pereelus olnud, kellel lühem, kellel pikem aja vältel. Kui midagi muuta ei saa(no lisatöö, uus töö jms), siis tuleb lihtsalt kokkuhoidlikult ja oskuslikult majandada ja kasinalt ära elada see aeg.
Meie pere on ka seda aastaid teinud, tollajal mitte võlgade tõttu, lihtsalt olidki vaesed ajad jne ja just noore emana ja naisena.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh jumal küll, mispärast hakkavad võlgades ja hariduseta noored lapsi tegema ja “meil on ka pereelu” elama? Miks küll ei kindlustata ennast enne seda kõike?

Muud soovitust ei olegi, kui “mehel” tuleb jalad kõhu alt välja võtta ja rohkem liigutama hakata.
Kahjuks pean mainima, et haruldane pole sel puhul stsenaarium, kus mees sest rügamisest tüdineb ja lihtsalt kaob.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 08.08 17:12; 08.08 23:59; 13.08 22:21; 20.08 15:23; 21.08 14:47; 21.08 16:22; 22.08 12:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt nagu ikka – mehel on auto liisingus, kallis arvuti, uhke telefon jne. Naine maksab igapäevaelu eest. Kui lahku minnakse, on mehel vara ja naisel tühjad pihud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kirjuta kõik ühised kuud üles ja jaga kahega. sina maksad poole, mees maksab poole.
kui raha on vähe, siis tuleb kas rohkem teenida või vähem kulutada. ja pole aja sõrgu vastu ajada – alati on võimalik mõlemat.
arvatavasti on su mehel auto liisingus – sõitku taksot sellega nädalavahetusteti
ise võid ka lapse kõrvalt miinimumpalga jagu tööd teha mehe vabal päeval ilma et lapsekast rahas kaotaksid.
ja kui rohkem asju järelmaku alla ei võta, siis peaks ju hakkama saama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie soovime teada, mis maksud need sellised on, vastasel juhul ei oska ju optimeerimissoovitusi anda

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.08 19:01; 08.08 21:58; 12.08 21:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie soovime teada, mis maksud need sellised on, vastasel juhul ei oska ju optimeerimissoovitusi anda

Näiteks elatist ei anna kuidagi optimeerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näiteks elatist ei anna kuidagi optimeerida.

Elatis ei ole ka maks, mis see siia praegu puutub?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.08 19:01; 08.08 21:58; 12.08 21:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näiteks elatist ei anna kuidagi optimeerida.

Elatis ei ole ka maks, mis see siia praegu puutub?

Seda arvad sina, et ei ole. Mida teemaalgataja maksude all silmas peab, me ei tea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näiteks elatist ei anna kuidagi optimeerida.

Elatis ei ole ka maks, mis see siia praegu puutub?

Seda arvad sina, et ei ole. Mida teemaalgataja maksude all silmas peab, me ei tea.

No ilmselt “mees” maksabki alimente, mingeid kiirlaene ja järelmakse. Naine peaks siis elulise poolega majandama, aga jah…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 08.08 17:12; 08.08 23:59; 13.08 22:21; 20.08 15:23; 21.08 14:47; 21.08 16:22; 22.08 12:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elame elukaaslasega pereelu laps on 8k

Kas sa siis enne selle lapse tegemist ei teadnud, et mehel on 2 last veel eelmisest elust, kellele ta raha peab maksma?
Kas mees varjas? (kuigi, kuidas on tänapäeval pisikeses Eestis see võimalik, pisut raske nagu uskuda) Aga sellisel juhul pole tegu väsimusega, vaid sellega, et mees on petis.
Kui sa aga varem teadsid, siis noh, palju õnne. Kui treenimata inimene läheb teadlikult 40km maratonile, siis tõenäoliselt väsibki juba alguses, pole vist raske ette ennustada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on tunne, et mees kasutab sind ära.

See ei ole normaalne olukord, kus kaks ühe katuse all elavat inimest saavad mõlemad palka (emapalk on ka raha), aga ainult ühe palgast elatakse, sest teisel “ei ole üldse raha”.

Peaksid täpsustama, kuhu see mehe raha siis kaob? Isegi kui konto on arestitud, peab ju mingi summa elamisraha kätte jääma, mida mees oma rahaga teeb?

Enne kui sulle mingit nõu anda, peaksid täpsustama, kui suure summaga mees elamisse panustab ja kuhu kaob tema raha (kui palju talle raha kätte jääb)?

Üürisumma on teil pigem odavapoolne, nii et kindlasti ei saa lahenduseks pakkuda, et kolige veel odavamasse korterisse, väga palju neid 250st odavamaid ei ole ju (oleneb ka, kus linnas või külas see korter asub)

Täpsusta veidi, siis saab soovitada midagi. Olukord on sul halb tõesti ja eks rahatu elu kurnab. Kahju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

asi väga lihtne: pead ise mingit lisatööd ja lisasissetulekuid leidma lapsega kodus olles. midagi sellist, mida kodus teha saab.
mina nt tõlkisin, tegin mingi raamatu korrektuuri, õmblesin nukuriideid – seda kõike sai teha lapsega kodus olles, kui olin lapsepuhkusel

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk mis maksud? järel ja laenu maksed tal. Olen r22kind talle et v6iks laenun6ustaja juures k2ija aga ta aind jajah ja ongi kõik,

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.08 15:54; 12.08 21:12; 12.08 21:45; 13.08 11:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis laenud ja järelmaksud need on? pesumasina vms järelmaksust ma saaks veel aru, küll aga mitte viimase ai-fööni omast, kumba varianti sinu härra harrastab?

vanemahüvitis ei kesta igavesti, saab otsa, mis siis saab, laps sõime, ise tööle?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.08 19:01; 08.08 21:58; 12.08 21:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mismoodi mehele üldse antakse laenu või järelmaksu lepingut, kui tal pole vaba raha peale olemasolevate kohustuste maksmist ning eluasemekuludeks jääb veel puudugi! Järelikult on tal mingid sms laenud jne. Millele need laenud ja liisingud siis kulutatud on? Kas praktilisel kaalutlusel või lihtsalt ilusama elu jaoks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 21:30; 13.08 00:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oeh,ausalt ma eitea mida tema mõtleb,vahel maksab makse laenust(vist), ega ta ei räägi mulle ,ma saan ise teada kui kahtlus on siis vaatan ta maili. Oeh nii väsinud sellest kõigest,koguaeg tegele lapsega ka jms, ootan seda millal laps lasteaeda ja saan tööle,lihtsam siis lahku ka minna kuna palk suurem ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.08 15:54; 12.08 21:12; 12.08 21:45; 13.08 11:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oeh,ausalt ma eitea mida tema mõtleb,vahel maksab makse laenust(vist), ega ta ei räägi mulle ,ma saan ise teada kui kahtlus on siis vaatan ta maili. Oeh nii väsinud sellest kõigest,koguaeg tegele lapsega ka jms, ootan seda millal laps lasteaeda ja saan tööle,lihtsam siis lahku ka minna kuna palk suurem ka.

St. sina oled väikse lapsega kodus ja temal on hunnik laene/järelmakse ning ta isegi EI ARUTA neid teemasid sinuga? See pole ju perekond. Ta elab oma elu ja siis teie jaoks ta ütlebki, et rahalised raskused. Mille peale need laenud üldse võetud on, kui sa midagi neist ei tea? Suhe baseerub ju usaldusel ning rahaasjad peavad olema perekonnas selged. Eriti, kui on pisike laps. Vastutustunne vms. Johhaidii. Ma paneksin küll fakti ette, et kas hakkab meheks ja täiskasvanud inimeseks või udutab edasi nagu mingi nolk.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 21:30; 13.08 00:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõige rohkem teeb muret et ta koguaeg võtab aina laene ja ei aruta ega midagi minuga. ning nüüd ütleb et pean lapsega kodus olema kui laps 3a aga ma tunnen et ma hulluks minemas, et aina muretse kus raha saada juurde et lapsel kõhttäis oleks jne, samas ei taha lahku minna temaga armastan teda ja lapse pärast ka raske.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.08 15:54; 12.08 21:12; 12.08 21:45; 13.08 11:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk mis maksud? järel ja laenu maksed tal. Olen r22kind talle et v6iks laenun6ustaja juures k2ija aga ta aind jajah ja ongi kõik,

See on nüüd nimelt nii kirjutatud, eks (kirjapilt!)? Tegelikult oled sa ju ikka koolis ka käinud? Mõelda oskad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 08.08 17:12; 08.08 23:59; 13.08 22:21; 20.08 15:23; 21.08 14:47; 21.08 16:22; 22.08 12:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt nagu ikka – mehel on auto liisingus, kallis arvuti, uhke telefon jne. Naine maksab igapäevaelu eest. Kui lahku minnakse, on mehel vara ja naisel tühjad pihud.

telefon ja auto ei ole vara. Lisaks on kogu kooselu aja naine saanud seda autot kasutada.

nüüd ütleb et pean lapsega kodus olema kui laps 3a

Mitte keegi ei saa öelda Sulle kui kaua lapsega kodus pead olema. Oled nii kaua või vähe kui ise soovid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uuriksin 1:1 välja, et mis laenud need on, või on kiirlaenud, et mis selle raha eest soetatud on, paneks mehele elatise peale, nii ka ju päris ei saa et mees sinu ülalpidamisel. Sellise mehega ei elaks koos või rahakotid on täiesti eraldi ja igaüks maksab oma kulud+lapse kulud pooleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oeh,ausalt ma eitea mida tema mõtleb,vahel maksab makse laenust(vist), ega ta ei räägi mulle ,ma saan ise teada kui kahtlus on siis vaatan ta maili. Oeh nii väsinud sellest kõigest,koguaeg tegele lapsega ka jms, ootan seda millal laps lasteaeda ja saan tööle,lihtsam siis lahku ka minna kuna palk suurem ka.

Ja niikaua tapad ennast? Miks sul ENDAL mingeid sääste ei ole, et saaksid KOHE ära minna?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 08.08 17:12; 08.08 23:59; 13.08 22:21; 20.08 15:23; 21.08 14:47; 21.08 16:22; 22.08 12:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kujutad ette, kui mõni mees kaebleks, et naine ei taha tööle minna ja eelistab last kasvatada (mida enamus inimesi teeb töö kõrvalt)? See mees tambitaks maapõhja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oeh,ausalt ma eitea mida tema mõtleb,vahel maksab makse laenust(vist), ega ta ei räägi mulle ,ma saan ise teada kui kahtlus on siis vaatan ta maili. Oeh nii väsinud sellest kõigest,koguaeg tegele lapsega ka jms, ootan seda millal laps lasteaeda ja saan tööle,lihtsam siis lahku ka minna kuna palk suurem ka.

Kui nagunii sinu emapalgast elate, mis vahet seal on? On siis mehest praegu abi kuidagigi või teeb teie elu raskemaks – otsusta ära!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )


Esileht Pereelu ja suhted väsinud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.