Esileht Sünnitus Vastake need kellel sünnitus on alanud valudega…

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Vastake need kellel sünnitus on alanud valudega…

Postitas:

Minul selline mure, mul teine rasedus kohe lõpule jõudmas. Esimene sünnitus algas vete tulekuga ja valusid ei tulnudki, vaid sünnitegevus jäi hoopis 24 h seisma,peale seda pandi tilguti ja kohe hakkasid ka mega valud pihta ja kogu see sünnitus oli tohutult piinarikas ja valus, nüüd tahangi teada nendelt kellel sünnitus on alanud valudega, millised need valud on kas keegi oskab natukenegi kirjeldada? Mul nimelt teist päeva on kõhus sellised imelikud nagu päevade valud, paar ööd tagasi ärkasin selle peale, et korraks oli nagu valuhoog, aga see läks mööda ja nii paar korda, eile hommikul kell 11 hakkas selline päevade valu , kohati nagu annab rohkem tunda ja kohati vähem, see tuim näriv valu kandus ka alaselga ja kuni õhtuni oli kohe ebamugav olla. Käisin du¨¨i all ja viskasin pikali ja läks nagu üle. Täna jälle sama teema, selline pakitsev valu on jälle ja nüüd nagu kiirgab see juba alaselga. Naljakas on see et tänasest on kõht ka juba lahti, kas see võib olla märk algavast sünnitusest. Võibolla mõni mõtleb et ma rumal, aga kuna mul valudega pole sünnitusalanud, siis ma ei oska ka arvata kui tugevalt need peaksid algama? Ma ei tahaks veel uskuda, et nii vara hakkab, ses mul tähtaeg alles 22.veebr ja esimene laps läks 10 päeva ka üle, oli poiss, ka seekord poiss tulemas, jagage oma kogemusi kui keegi viitsib…:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub küll, et see võib viidata algavale sünnitusele. Kas sul kontrolli poleks võimalik minna?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ei alanud valudega, küll aga olid mul tuhud, lihtsalt valutud. ärkasin öösel üles ja kohe sain aru, et miskit toimub ja alagasid kohe selliste 3-4 min vahedega. Küll sa aru saad, kui õige aeg käes!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul I sünnitus algas vete tulekuga, alates vete tulekust 8 h pärast oli laps sündinud.
II korral tuli väike sorts vett ainult ja olid päevade moodi väga õrnad valud – aga need oli 3 min vahedega. Seega, jah, päevade moodi valud võivad viidata sünnitegevusele ja need võivad olla sellised täiesti õrnad ja talutavad- ma veel üritasin kõigest väest magama jääda, sest ei uskunud, et see on sünnitusvalu. Mul nende õrnade valude ajal avaneski emakakael ära, kui tulid korralikud valud, siis oli juba tunda, et laps nagu laskub allapoole ja 15 min pärast oli juba pressitunne – oli selline kiirsünnitus, kokku 1,5 h esimest õrnast valutundest, korralikke valusid oli 50 minti.
Korralikult tulid veed ära vist alles 10 minti enne lapse sündi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Algas valudega, mille peale ka ärkasin. Toona esmasünnitaja, võttis kohe ärevaks ja enam magama ei jäänudki. Valud sagenesid, kuni aina tihedamaks ja valusamaks, aga päris regulaarseks läinudki- 4min ja 9min ja 3 min jne. Kuni ikka kangesti hingeldama võttis oli selge, et libakatega ilmselt tegu pole. Veritsema hakkas ka. Nii et haiglasse minek. Sünnitegevus käis juba ikka korralikult- esimestest valudest lõpuni kokku 5tundi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul algasid kaks eelmist sünnitust õrnade päevade moodi valudega, mis 6 tunni jooksul läksid tugevamaks ja regulaarseks. Mõlemad sünnitused kestsid ca 15 tundi. Enne seda ei olnud mingisuguseid valusid. Limakorki ei ole ma kummalgi korral näinud ja lootevesi esimesel korral avati ning teisel tuli vist vanni. Nüüd, kolmanda rasedusega on teistmoodi. Juba nädal tagasi algasid samasugused õrnad valud ja valmistusin juba minema, kuid need kadusid ära. Ja nüüd on peaaegu igal õhtul õrnad ebaregulaarsed valud, mis magama minnes kaovad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul algas valudega, just päevade moodi valu. Ma arvan, et sul varsti läheb tegudeks. Kui võimalik, siis mine kontrolli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valusid tundsin esimest korda teise lapsega. Mingit hullu valu ei olnud, nii et ma polnud kindel, kas need ikka on õiged. Võtsime öösel mehega targa raamatu ette (siis netti ei olnud) ja tuvastasime, et tuleb haiglasse minna. Ei läinudki hulluks, laps sündis 3,5 h hiljem.

Kolmandaga oli selliseid päevade moodi valusid nädal enne sündi. See õige algas väga järsult. Kargasin voodist järsu tugeva hoo peale, kuklakarvad läksid kõik märjaks hoobilt. Kohe vahe 7 min. Nii intensiivseks jäigi, aga täielikult lõdvestades ja hingates sain kenasti hakkama. Jubedaks seda kogemust ei pea. Tund hiljem oli vahe juba 3 min. Aega läks kokku 3h.

Esimene oli mul nii nagu sul. Veed ja vaikus. Tilk, ikka vaikus. Leiti, et veekott ees, võeti ära (kõige valusam hetk) ja siis laps põhimõtteliselt kargas välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Sünnitus Vastake need kellel sünnitus on alanud valudega…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.