Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Veebruar 2018 beebid :)

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 106 )

Teema: Veebruar 2018 beebid :)

Postitas:

Tere, kas leidub ka juba veebruari beebiootajaid? Endal tuli rasedus planeerimata aga siiski otsustasime abikaasaga, et jätame 🙂 Tänase seisuga 6+2 ja teada sain 5+4
Mõned päevad juba korralik iiveldus ja oksendamine.
Esimene ultraheli tehtud ja siis oli vaid tühi lootemuna aga ilmselgelt oli see liiga vara, uus ultraheli tuleb 21 juuni.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 10:06; 13.06 11:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samuti tähtaeg veebruaris, hetkel ca 4+ alles. Aegaejalt juba iiveldab ja jube väsimus kallal (või on lihtsalt laiskus:). Arstiaja panin alles juuli algusesse. Kas võtate mingeid vitamiine lisaks? Olen kahevahel kas võtta midagi juurde või mitte, samas suvine aeg ja vitamiine peaks ka toidust saama. Foolhapet olen võtnud ja mõne korra olen ka Magneesium Diasporali võtnud (pulbrina otse suhu).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vitamiine ei võta hetkel, foolhapet kasutan küll, inofolic (pulber vees lahustada) 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 10:06; 13.06 11:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tähtaeg peaks olema veebruari keskel ja täna rasedust 4+4 nädalat. Ootame perre oma kolmandat tibukest 🙂 Võtan juba mõned kuud Eleviti nagu varasemalt rasedustega. Ämmaka juurde lähen juuni lõpus.
Toredat ootusaega kõigile 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,minul hetkel 5+6 päeva,homme arstile,loodan,et kõik on korras.Kui oli 4 nädalat,siis ei olnud veel midagi näha,isegi mitte lootemuna,Ars ütles ,et see on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.06 23:13; 14.06 22:51; 15.06 22:14; 20.06 08:59; 26.06 16:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere
Meil peaks ka veebruari beebi tulema 🙂
Hetkel peaks olema 6+2 nädalat ja tähtaeg vist 4 veebruar. Arstile lähen järgmisel nädalal.
Erilisi tundemärke ei ole, ainult suur väsimus koguaeg ja ütleks, et söögiisu ka suurem.
Kui eelmise rasedusega oli magusaisu juba enne teada saamist tohutu, siis nüüd ei suuda magusa lõhna ka taluda. Absoluutselt isu ei ole. Tahaks aint soolast ja midagi marineeritut 🙂

Päikest!
K.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 14:42; 18.06 17:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,mina siis käisin arsti juures ära,päevade järgi on 6 nädalat,aga uh arst vaatas ja ütles kuskil 4,5-5 nädalat! Koorekiht oli nüüd näha,aga loodet veel mitte,kas see on ok? Kutsus mind 5 juuli tagasi ja ütles,et sii on kõik ilusti näha,ma veidi mures.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.06 23:13; 14.06 22:51; 15.06 22:14; 20.06 08:59; 26.06 16:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli ka rasedus nädala jagu väiksem, ütles lihtsalt, et umbes 4 nädalat. Nägi ainult tühja lootekotti. Pandi mulle uus aeg kui päevade järgi 7+5, ultraheli näitas 6+5. Oli näha ka südametöö ja kõik ok. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 23:39; 21.07 11:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liiga vara tõesti ei tasu arstil käia, kuna loodet ega südametööd pole näha. Hea aeg on minna natukene enne 8ndat nädalat või sellel ajal.
Muretut paisumist!????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, liitun ka 🙂 Minul peaks olema TA veebruari alguses ning nädalaid peaks olema 6-7, ei oskagi täpselt arvutada – kui päevadest hakata arvutama, siis peaks olema 8+midagi, aga kuna me nii harva oleme asjatanud, siis pakuks ise peale päevi veel nädal hiljem, kui toimus viljastamine. Ehk et ma enamvähem tean, millal see päev oli ning nädalaid siis 7 sellejärgi.
Esimene arstivisiit on esmaspäeval, tahaks juba kiiremini kontrolli minna, et teada saada, kas kõik ikka OK 🙂
Olekust nii palju, et praegu tundub väga kerge algus, pole suurt iiveldust ega oksendamist olnud, vahel nagu kerge pohmaka tunne oleks peal, eriti kui veel vähe magada olen saanud. Rinnad ja rinnanibud on valusad olnud algusest peale ning isegi kergelt suuremaks on läinud 😀 aga muud häda nagu polegi, et vahepeal ikka mõtlen, kas olen ikka või ei ole.. Aga siis jälle alakõht annab tunda ja no need rinnad 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Minul peaks olema TA kalkulaatori järgi veebruari alguses ning nädalaid peaks olema 6+1…
Samas, tsükkel on ebaregulaarne-29-35 päeva, et ei teagi täpselt, mis seis hetkel on.
Eile käisin naistearstil, kes ütles, et hetkel on veel vara midagi näha. Nägi tühja lootekotti, aga kõik tundus ok :). Soovitas tagasi tulla juuli alguses. Liigne kiirustamine ei ole ka vist hea, aga olen väga kannatamatu. Rindade ja rinnanibude puutumine on väga valus, vist on ka aeg-ajalt kerge iivelus, aga see võib olla ka närvidest. Kuna esimene rasedus, siis on väga väga suur hirm, et kas kõik korras jne. Võiksin vist natuke vähem muretseda. Aga soovin kõigile edu ja head tervist! ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,loodame ,et on kõik korras,eks ikka paneb muretsema,kui mõned siin räägivad,et 6 nädal peab juba südametöö näha olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.06 23:13; 14.06 22:51; 15.06 22:14; 20.06 08:59; 26.06 16:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei ja palju õnne kõigile! 🙂
Võtan ka ritta. Tähtaeg 14.02 ja rasedust 5+3. Vahel on kerge iiveldus ja isutus ja janu, muud midagi 🙂
Südametöö nägemise kohta – võib näha uh-s alates 6ndl kuid ei pruugi olla näha enne 8ndl kui pole piisavalt tundlik aparaat või kui emaka asend ja beebi paiknemine ei võimalda näha.
https://www.bellybelly.com.au/pregnancy/when-can-you-see-babys-heartbeat/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin eile erakas, tahtsime mehega kindlad olla, et rasedus ikka õiges kohas ja kõik ok. Kõik oli korras ja südametöö oli ka juba olemas ja näha 🙂
Arst ütles raseduse suuruseks 6+1. Enda arvestuse kohaselt oli 6+5. Eks siis mingi aeg peab ka see täpsem tähtaeg selguma 🙂
Eelmise rasedusega oli südametöö näha juba 5+5.

Päikest jätkuvalt 🙂
K.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 14:42; 18.06 17:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Minagi võtan ritta. Meile tuleb kolmas beebi :). Enda arvutamise järgi 6+2, aga homme on arst, siis saan täpsemalt teada. Juba vaikselt hakkab iiveldama nagu ka eelmistel kordadel. Muidu olen roosa ja rõõmus :).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.06 17:40; 13.07 08:18; 21.07 09:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka, ootame esimest last. Tähtaeg 25.02. Hetkel enesetunne hea 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühinen samuti, enda arvutuse järgi praegu 5+2, esimene UH alles ees. Hetkel enesetunne üldjuhul hea, ainult söögiisu on kuhugile kadunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 23:45; 27.06 23:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, MUSTI,kuidas sul läka arstivisiit lüks,kas kõik oli korras.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.06 23:13; 14.06 22:51; 15.06 22:14; 20.06 08:59; 26.06 16:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik oli korras, südamelööke oli ilusti näha 🙂 ainus millega ma ise pange panin, olid nädalad.. Arst sai 8+5 ehk TA jaanuari teises pooles, ikkagi et päevade järgi, kummaline 😀 st ma pean siit veebruari beebidest jaanuari omadesse kolima 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on päevade järgi 6 nädalat, aga arst ütles täna, et tegelikult kuskil 5 alles 🙂 Ootan esimest ning närv on sees koguaeg.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.06 20:52; 27.06 18:00; 20.07 20:29; 01.08 14:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas veebruaribeebidel ka juba salajane FB grupp on? Mul ka üks tulemas aga foorumisse jutustama väga ei satu 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aeg arstile on pandud järgmiseks teisipäevaks,
Enda arvestuse järgi peaks hetkel olema tähtaeg veebruari lõpus 🙂

Olen 32, esimene laps. Iiveldab ainult siis, kui kõht tühi või keegi teine autoroolis on.
Oo, ja see suitsuhais! See on niiiiii rõve.
Ei taha enam kodust välja minnagi, sest kõik poodide uksealused ja tänavad on täis suitsetajaid, kes üks rõvedama haisuga sigaretti imeb, kui teine.
Kolmel korral ongi juba okse kergelt kurku tulnud, kui mingi lammas mööda minnes “kogemata” täpselt mu suunas oma pahvaka saadab.
Miks nii paljud suitsetavad ja kas tõesti on raske MITTE puhuda oma tossu möödujate suunas? Või miks peab ka ilusa ilmaga just poodide, asutuste jms ees tossama? Ma saan aru, kui vihmavarjus oleks… aga kas tõesti on niiiiii raske kasvõi vaid 3 m eemale kõndida?

Muidu on enesetunne väga hea, rinnad on küll number suuremad ja väga valulikud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!Liitun ka teiega.Laps peaks ilmavalgust nägema veebruari alguses 6+6näd.Arstile 26.06 eks siis kuuleb täpsemalt.Tervis on ka üllatavalt väga hea ,kui siis rinnad veidi hellemad aga isu hea ja kõik ok.Minul tulemas siis viies laps.Toredat paisumist meile kõigile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul peaks olema tähtaeg veebruari keskel, esimene laps ja väga oodatud. Enesetunne on väga hea, kõht läheb palju kiiremini tühjaks kui tavaliselt ja vahel on veidi pohmakatunne, aga muidu on kõik hästi. Määrinud on juba kahel korral, see teeb veidi murelikuks. Rinnad on alates viiendast nädalast valusad ja nüüd kuuendal on hakanud suuremaks muutuma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 23.06 08:11; 15.08 19:39; 26.10 20:35; 29.10 04:47; 14.11 08:45; 14.11 20:43; 27.01 01:59; 28.01 20:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, ootan ka siis tulevast veebruari beebit.Sündima peaks veebruari keskel. Olen korra Ämmaka juures käinud, et kinnitada rasedust. Uus aeg on 10.07. Tahaks välja pakkuda, et teeksime facebooki oma grupi? ( juhul kui keegi seda juba teinud pole, ei leidnud ühtegi ) Ma ei ole just kōige suurem foorumi külastaja. Ma vōin grupi valmis teha juhul kui keegi seda ise ei taha teha 🙂

Päikest,
CK.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei hei!

Peale kahte aastat triibujahti oleme ka veebruaris loodetavasti kolmekesi 🙂 Esimene “fotograafi” juures käidud, pilt külmikul uhkeldamas – meie Esimene ikkagi! 🙂 Praegu on 7 + midagi (täpset alguspäeva ei mäleta, eksamiperiood oli) nädal. Järgmine külastus 17ndal. Siis peaks kõik testid tehtama.

Uni on suur, söön vist iga tunni aja tagant peotäie midagi, rinnad on hellad, iiveldamiseni veel õnneks pole jõudnud. Isusid pole. Otsustusvõimet ka mitte 🙂

Mõnusat ootust Teilegi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,Riina 38,kuidas arsti juures läks,kas kõikoli korras,südametöö näha juba.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.06 23:13; 14.06 22:51; 15.06 22:14; 20.06 08:59; 26.06 16:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere:) kas saab fb grupiga liituda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.06 17:19; 27.06 20:20; 27.06 22:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Kas kedagi juba ka iiveldus piinab? Mul on kuskil 7 nädalat ja hakkas enne jaanipäeva iiveldama nii, et päev otsa halb olla 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.06 20:52; 27.06 18:00; 20.07 20:29; 01.08 14:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fb Grupp täitsa olema… 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.06 20:02; 27.06 20:25;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 106 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Veebruar 2018 beebid :)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.