Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Veebruari ootajad :)))) Kuidas teil läheb.

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Veebruari ootajad :)))) Kuidas teil läheb.

Postitas:

Hei:)

Uuriksin ,kuidas teil läheb.
Endal tähtaeg 02.02.2017a ja 3 laps.
Enesetunne muidu hea aga võhma on väha nt. trepist ülesse tulemisel, poodides käimisel väsin kiiremini:)
Öösel enamasti tõusen mitu korda ülesse ka- uni on iga päev nagu karuottil:) muidugi ilmad ka teevad oma töö.
Juurde olen võtnud + 2kg aga algkaal oli ka endal korralik:)
Olen käinud tegemas ka veresuhkru testi 2 korda,et välistada rasedusdiabeet, siiani kõik korras olnud.
Olen mõelnud ka sünnitusele: esimene laps sündis ise 40+4 nädalal ja 10h , teisega oli esilekutsumine 38+3 sündis 4h ja kaalus 4kg.

Olge tublid:)))

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.11 08:14; 24.01 14:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere.Tähtaeg 26.02 ja ka kolmas laps:) Tervis ka korras aga raske on olla,eriti õhtu poole.Siis liigun nagu part ringi:)Öösel ka raske magada,iga rasedus on nina kinni olnud ja wc vahel jooksmist ka palju. Juurde olen võtnud 6,5 kg. Mõlemad lapsed sündinud paar päeva enne tähtaega ja teine sünnitus( vahe 5 a) oli palju raskem kui esimene,mõlemad 12 h. Nüüd tuleb vahe 7a.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Tähtaeg 14.02, kaalu +6,5…Magada on väga raske, peale 00.00 kõhus on tansuralli ;)))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei. Hetkel täitsa enam vähem olla. minul tähtaeg UH järgi 31.01-05.02 . Praegu raseduse suuruseks 36+5.
Natukene alaselg valutab,vaagnavalud on ka muidugi ja viimased paar päeva on andnud ka põis vastikuid valukiirguseid edasi nagu keegi torgiks noaga põies. Iiveldust pole enam esinenud . Voolus on muutunud limasemaks kuid limakorki pole veel tulnud ( mina pole vähemalt aru saanud) . Tita on väga aktiivne ,kõhu vajumise osas on nagu kaheti – üheltpoolt nagu tundub et kõht oleks vajunud samas teiseltpoolt tundub et pole ta midagi vajunud. Ise ma loodan ikka varsti asjaga maha saada ,ei jõua enam rase olla 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul on tähtajaks 9.02 . tulemas on neljas laps. kui hommikul alustan päeva suure hurraaga, siis poole päeva peale olen juba nii kange, et raske üldse liikuda. kui eelmiste rasedustega olin suhteliselt aktiivne päris lõpuni, siis nüüd tunnen juba, et raske on.
kaalu on juurde tulnud 12 kilo- sama nagu eelmistel kordadel. uni on halb- väsinud olen aga mugavat asendit magamiseks ei leia.
muidu on aga elu lill ja hakkan vaikselt haiglakotti pakkima, et valmis olla. sünnitus võiks tulla nagu eelmine- ca paar tundi valutamist ja 2 pressi. sünnitust kardan kohutavalt aga seda hetke kui tibu rinnale pannakse ootan juba väga 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei hei
Mul ka 37nädalat täis ning alustasin nõmmliivatee joomist 🙂 Loodan, et hakkab mõjuma 🙂
Hetkel veel tunnen end väga erksalt, käin ujumas 2-3korda nädalas, kui vaja jalutan kui võimalus siis sõidan autoga 🙂
Käisin ka arsti juures, kuna esimene rasedus lõppes keisriga ning õnneks hetkel näidud ja beebi kaal kõik normis, et loodame, et sünnitegevus algab ise. Kui ei, siis tähtaja paiku uuesti arstile ja vaadatakse üle ja võibolla peab keisri tegema.
Kuna eelmisest rasedusest puudub mälestus, nii valutamisest kui ka algusest, siis seekordne on minu jaoks nagu esimene 🙂 Kõik need tuiked ja ootusärevus, et millal miski võiks midagi tähendada on päris põnev 🙂 Aga usun, et 3nädala pärast enam mitte 😀 Siis juba tahaks, et beebi välja tuleks 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere
minul hetkel 34 nädal, tähtaeg 28.02. Enesetunne on hea, mingeid muresid ei ole, kaalu juures 7 kg, laps ei ole end veel ära keeranud, istub risti sees. Loodan, et ta ikka varsti ennast ära keerab ja kõik läheb ikka loomulikku rada pidi, mitte keiser ega esilekutsumine vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Minul hetkel 35+2, kaalu juures 8,5kg ja esimene rasedus. Ise tunnen end üldiselt hästi, kuigi nüüd hakkan tundma, et väljas liikumine muutub raskemaks 😀 Hommikuti on aind puusaliigsed jube valusad, päeva peale üldiselt liikudes läheb paremaks, aga vahel ei kannata üldse olla. Mõnikord tunnen juba öösel, et küljel magada jube valus. Seljale pöörates ka nagu nii väga ei aita. Kas kellelegi on veel selline mure, kuidas saate paremaks? Ämmakas ütles, et keha valmistub ja liigesed venivad. Endale aga tunduks, et pigem sellest, et kogu aeg külgedel magan..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei ootajad:)))

Endal tähtaeg 31.01 viimase ultraheli järgi eelnevalt 04.02.2017.
Vaim on väsinud:) ootus on suur kuigi tulemas 3 laps.
Kaalu juures 3.8kg ( olin ülekaalus ) enne rasedust.
Vaagen valutab eriti öösel keerates , jaksu enam niipalju pole poekoti tassimisel ,trepist 3 korrusele ronimisel.
Ise tunnen ,et minu parim enne saab läbi 15 ajal siis juba nagu enam ei jaksaks:)
37+ oli viimane ultraheli, kõik oli korras ja oletatav kaal 3.2kg +- 400g.
Õhtuti kimbutavad tugevad seljavalud, valusööstud nagu päevade valu.
Päeval, lõunal olen valmis sünnitama minema 🙂 aga kui jõuab hilisõhtu ja teised sätivad magama siis mõtlen tahaks ise ka veel nii magada ,et öösel ei peaks haiglasse minema.
Eelmised 2 sünnitust hakkasid just öösel pihta.
Unistan kõhuli magamisest, wc miteekäimisest iga 30minuti tagant, väiksema lapse süllevõtmisest ja müramisest:)))

Ootan väga kevadet:))
Tahaksin juba kärutada ja värsket õhku hingata, ilmad nii kehvad, libedad, porised 🙂

Edu teile:)
Kerget sünnitust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.11 08:14; 24.01 14:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!
Minul jookseb 37 nädal. Kaalu juures 11 kg. Tulemas teine laps. Pidev öine vetsuralli on nii väsitavaks muutunud, tahaks juba sünnitama minna. Esimene sündis 40+4, sellega beebiga tahaks varem ühele poole saada 🙂 haiglakott pakitud ja beebiasjad olemas – mina olen valmis ????
Mõnusat ootamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Veebruari ootajad :)))) Kuidas teil läheb.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.