Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Veebruari triibupüüdjad 2017

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 137 )

Teema: Veebruari triibupüüdjad 2017

Postitas:

Mina käisin täna arsti juures. Mehe näidud normis, minu hormoonid ka. Järgmine kuu on mul LAP, eks kardan seda natukene. Eks veel ei tea mida kus kaua jbe, sest lähen analüüse kuu alguses andma ja siis saan teada täpse kuupäeva millal lähen (2 kuupäeva vahel kahtlevad ketkel).
No ja siis saab teada, kas kõik korras ja mis järgmiseks. 🙂
Edu meile kõigile!

AL

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.02 20:33; 07.02 20:15; 14.02 14:10; 15.02 14:11; 24.02 12:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jagan Teiega ka siis veidi…. Tegin täna lõunasest uriinist plaattesti ja ei mingit teist triipu. Eks siis ongi kaks varjanti, et kas hakkavad päevad või siis tuleb testi korrata millalgi 🙂
Ütlen ausalt, et ega ise väga ei looda seda teist triipu saada, sest ei ole raseda tunnet kuidagi.
Aga eks vaatame ja ootame.

Edu kõigile ja mõnusat rasedusaega triipude omanikele 🙂

Kellyke

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 02.02 20:05; 08.02 20:30; 13.02 13:24; 13.02 19:17; 13.02 20:28; 14.02 21:55; 14.02 22:00; 15.02 18:12; 16.02 22:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellyke, kas sul on päevad hilinenud juba? kas tead, mitu päeva sul ovulatsioonist möödas on?
Millal plaanid uue testi teha?
Mul pidid täna päevad hakkama aga ei ole hakanud. Ma proovin testimisega oodata laupäevani.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on täna juba tsükli 29päev, päevad hakkavad 33päeval. Täna tegin testi- oli negatiivne. Peaks olema 10päeva ov möödas. Aga mul on tunne, et ikka ei jäänud.
Olin täna juba üsna õnnetu, et miks ma ometi ei jää. Ei tahaks võtta ette kunslikku viljastamist, kuigi günekoloog mainis ka, et kuna ma juba aasta proovinud, siis võiksin suveks panna viljakusravi arsti aja..
Ma tean,et ov toimub, seda näitavad ov testid ja basaaltemp(sellest tsüklist hakkasin alles kasutama). Mehe sperma on ka korras.
Ühesõnaga, ma ei taha üldse uskuda, et ma ei saa loomulikul teel( mul olemas 7a laps sama mehega).

Soovin ilusat rasedusaega triibulistele:)

Bianca

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 02.02 17:46; 02.02 22:44; 04.02 09:35; 07.02 15:36; 13.02 19:39; 13.02 19:42; 16.02 18:56; 21.02 19:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma nüüd küll jumala tõre, kuna sain teada, et tuttav jäi kogemata rasedaks 😀 Wtf kogemata noh? Ja siis ma naeran ja hoian peast kinni ning mõtlen, et jumaaaaal küll kus on meie laps?! Igatahes uudis, et kunagine blogija Marina on rase, vot see tegi küll nii-nii rõõmsaks, et täitsa lõpp noh! 🙂 Talle ei andnud arstid pm lootustki, kuid see ime sündis, ma kunagi ergutasin teda kusjuures, et küll see ime sünnib ja oh imet, sündiski! Niilahe 🙂 Ma siis loodan, et minu väike ime tuleb ka varsti.

OV seis on selline, et eile oleks pidanud olema ov aga ei olnud. Täna on ov voolus, kuid ov test negatiivne. Teste olen teinud 9 päeva ja seda seetõttu, et 07.02 tegin huvipärast testi, kuna parem munasari oli mitu päeva valutanud. 09.02 sain positiivse testi (sel päeval oli ka ov sarnane voolus), kuid kahtlesin tsipa, kuid kui nüüd homme ka test negatiivne, siis lihtsalt sel korral oligi ov miskipärast varem. Jumala kahtlane asi see ov ikka 😀

Kusjuures mina kartsin ka varem, et kui hakkan ov teste tegema, siis lähen eriti masendusse kui rasedaks ei jää. Üle aasta ei teinud ja nüüd teist või kolmandat kuud teen juba. Tuleb välja, et jumala põnev on neid teha 😀 Kuigi neli tundi vetsus mittekäimine ja joomise piiramine pole lahe, siis positiivse testi nägemine on lahe.

Eks ma nüüd ootan päevi, mis peaks hakkama alles Märtsis, raseda tunnet ei ole ja noh ma ei usu, et rase olen. Kuigi raseda tunnet niivara ilmselgelt ei olekski 😀 Kuid samas ma ei usu siis ka, et rase olen, kui positiivset rasedustesti näen.

Jäin jälle pikalt lobama 🙂 Igatahes loodan triipe! Mõistus ei taha loota aga salaja kuskil sügaval sisimas loodan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bianca, viljakusravi arst ei tähenda veel kunstlikku viljastamist. Viljakusravi arst on spetsialiseerunud arst, kes teeb oma uuringuid ning kel on ka palju muid raviskeeme lisaks kunstlikule viljastamisele. Ära seda karda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälgin ka seda teemapüstitust huviga. Olen siin uus liige.:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.02 19:47; 22.02 08:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minuga selline värk et täna hakkasid ilusasti päevad vähekest viisi 🙂
Seega tuleb uuele tiirule jälle minna, mis seal ikka siis.

Kellyke

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 02.02 20:05; 08.02 20:30; 13.02 13:24; 13.02 19:17; 13.02 20:28; 14.02 21:55; 14.02 22:00; 15.02 18:12; 16.02 22:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma nüüd küll jumala tõre, kuna sain teada, et tuttav jäi kogemata rasedaks ???? Wtf kogemata noh? Ja siis ma naeran ja hoian peast kinni ning mõtlen, et jumaaaaal küll kus on meie laps?! Igatahes uudis, et kunagine blogija Marina on rase, vot see tegi küll nii-nii rõõmsaks, et täitsa lõpp noh! ???? Talle ei andnud arstid pm lootustki, kuid see ime sündis, ma kunagi ergutasin teda kusjuures, et küll see ime sünnib ja oh imet, sündiski! Niilahe ???? Ma siis loodan, et minu väike ime tuleb ka varsti.

OV seis on selline, et eile oleks pidanud olema ov aga ei olnud. Täna on ov voolus, kuid ov test negatiivne. Teste olen teinud 9 päeva ja seda seetõttu, et 07.02 tegin huvipärast testi, kuna parem munasari oli mitu päeva valutanud. 09.02 sain positiivse testi (sel päeval oli ka ov sarnane voolus), kuid kahtlesin tsipa, kuid kui nüüd homme ka test negatiivne, siis lihtsalt sel korral oligi ov miskipärast varem. Jumala kahtlane asi see ov ikka ????

Kusjuures mina kartsin ka varem, et kui hakkan ov teste tegema, siis lähen eriti masendusse kui rasedaks ei jää. Üle aasta ei teinud ja nüüd teist või kolmandat kuud teen juba. Tuleb välja, et jumala põnev on neid teha ???? Kuigi neli tundi vetsus mittekäimine ja joomise piiramine pole lahe, siis positiivse testi nägemine on lahe.

Eks ma nüüd ootan päevi, mis peaks hakkama alles Märtsis, raseda tunnet ei ole ja noh ma ei usu, et rase olen. Kuigi raseda tunnet niivara ilmselgelt ei olekski ???? Kuid samas ma ei usu siis ka, et rase olen, kui positiivset rasedustesti näen.

Jäin jälle pikalt lobama ???? Igatahes loodan triipe! Mõistus ei taha loota aga salaja kuskil sügaval sisimas loodan.

Näsa, seda loetakse täiesti normaalseks, kui ov aeg kõigub nädala. Mul on viimased tsüklid olnud u 16 päeval, seekord oli aga 11 päeval.
Siis on oodata lihtsalt lühemat tsüklit, kuna luteaalfaas on ikka sama pikk.

Ps! Mulle ka meeldib positiivne ov test. Eriti armas on digitaalse testi naerunägu 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul hakkasid täna päevad seega uus tiir ka mulle.
Mille üle mul on aga hea meel on see, et viimane tsükkel oli luteaalfaas 13 päeva. Kui peale sünnitust päevad hakkasid siis alguses oli 11 päeva, siis 12 ja nüüd on läinud jälle sünnituseelsele tasemele tagasi. Kui 11 päeva oli, siis ma natuke muretsesin, sest kui on 10 päeva või vähem võib olla probleem, et viljastatud munarakk ei jõua kinnituda kui juba päevad hakkavad ning rasedust ei teki kuigi viljastamine on toimunud.
Teine hea asi on see, et basaaltemperatuuri mõõtmine andis ikkagi tunnistust ovulatsiooni toimumisest seega on mul igati hea meel.
Eks natuke kurb ole ju ka, sest pisikest tahaks ju juba väga-väga!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Minul täna cd15 ja ma OV-testide teine triip on ikka nii hele, et peaaegu ei näegi seda. Basaal ka sama, seega jah, eelmine kuu sain 16. ja üle-eelmine kuu 17. testi positiivseks, aga enne oli näha, et teine triip ka vaikselt tugevneb, nüüd ei miskit :s Seega jah, mehega nii igaks juhuks aktiivsed, basaali mõõdan edasi, aga võib ka olla, et see kuu OV-d ei toimu, mida tuleb ka ette. Samas tundub, et voolust hakkab küll tulema… Ah ma ei tea, ootan edasi. Aga jah, pigem meeldib teste teha ja temp mõõta, sest nii saan kinnitust, kas üldse on miskit loota või tegu anovulatoorse tsükliga.
Päevadega kohtunutele pai ja teistele hoian selleks tsükliks pöialt!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tere! olen teid vaikselt juba mõnda aega jälginud ja kaasa elanud, nüüd siis tulen avalikult triibupüüdjate hulka. täiesti ootamatult tabas mind jaanuaris igatsus uue, kolmanda lapse järgi ja kui mehega ääriveeri sel teemal juttu tegin (pole aastaid enam uuest lapsest rääkinudki), selgus veelgi ootamatumalt, et mehel täpselt sama tunne, et üks pereliige veel puudu ja aeg tema enda sekka kutsumiseks küps.
minu tsükkel on praegu just ov-ni jõudnud ja pööraselt tahaks, et juba selle esimese korraga täkkesse läheks, nüüd on suurim mure, kuidas seda elevust maha suruda ja end lõdvaks lasta… me oleme üks neist paaridest, kes väga sageli ei seksi, oleme pigem niisama kaisutajad.
edu kõigile siin ringis!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.02 20:15; 22.02 12:52; 22.02 13:53; 22.02 16:56; 22.02 19:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eile õhtul oli OV-testil teine triip juba korralikult märgatav, mitte veel positiivne, aga ehk on tänaõhtune (lõunal ei saanud teatida). Basaal endiselt madal ja suht stabiilne. Ainuke mure on, et mees on täitsa tõbine, seega mõnes mõttes loodan, et äkki täna veel pole positiivne ja mehel homme parem ja siis saame taas normaalselt asjatada. Hetkel viimane vahekord pühapäeva öösel. Edu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul algasid päevad nagu kellavärk, täpselt nii nagu pidi.
2 nädala pärast lähme dr. Karitsa jutule.
Muidu basaal langes kenasti enne päevi. Ju siis ikka ov toimuvad, vähemalt folliikul küpseb küll ja emakas pidavat ka korras olema.

Bianca

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 02.02 17:46; 02.02 22:44; 04.02 09:35; 07.02 15:36; 13.02 19:39; 13.02 19:42; 16.02 18:56; 21.02 19:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis te naised arvate kes on triipe püüdnud kas see tähendab siis rasedust? Esimese testi tegin siis oli triipu näha aga väga vähe nagu oleks ette kujutanud. Siis järgmine päev tegin uuesti see sama pilt on näha sellist triipu. Kui on rasedus kas siis nii algfaasis, et selline õhk õrn triip. Kellel kogemusi? :))
Siin on pilt:
https://www.upload.ee/image/6700715/IMG_0338.JPG

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.02 20:00; 22.02 16:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühinen ka triibupüüdjatega.
Sel kuul alustasime proovimisega ja nädala pärast peaksid hakkama päevad. Loodetavasti ei hakka ja saab testi teha.

Siilike

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.02 20:02; 24.02 14:51; 26.02 08:44; 26.02 14:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul siis selline huvitav lugu, et eile õhtul sain positiivse testi, voolus oli õige ja tuikas vasakult ning täna hommikul oli juba basaali tõus. Seega kõik toimus ära ööpäeva jooksul? Kui nii, siis üleeilne test ei näidanud veel ja eilne näitas väga tugevat triipu, ehk siis ikkagi oli eile ka OV ja mitte täna, nagu varasematel kuudel oleks OV testist järeldanud. Mees mul ikka täitsa siruli ja asjatamisest ei saanud eile juttugi olla, isegi voodist saab vaevu välja, seega ei usu, et pühapäevaöisest vahekorrast asja saab ja pigem ootan märtsi alguses päevi ja uut tiiru märtsi teises pooles.
Mis puudutab pilti testist, siis see võib olla küll triip, kui see õiges ajavahemikus tekkis. Hoian pöialt!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hakkasid päevad nädalavahetusel, niisiis vaatame, mis saab sel uuel tsüklil. Kas märts on see kuu või mitte.:) Teadlikult üritan teist kuud alles. OV teste ei tee, basaali ei mõõda, loodan OV tuvastada vooluse abil. Selleks pean nüüd aga ootama veel hea poolteist nädalat. Natuke on see keeruline, sest tsükli pikkus ei ole päris paigas. Viimasel ajal 32-35 p., mõnel aastal olnud 28 ja alla. Aga olen positiivne ja küll mingi aeg ikka õnnestub.
Tore on aga siinseid postitusi lugeda ja elan kaasa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.02 19:47; 22.02 08:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tervitus! Olen ka juba mõnda aega käinud lugemas, kuid kirjutanud veel mitte. Otseselt triibupüüdmisega sellest kuust veel pihta ei hakanud, kuid Märtsis planeeritud Mirena eemaldamine ja siis katsume tegudele asuda. Olles siin mõned kuud lihtsalt lugemas käinud, siis hoian teile kõigile kõvasti pöialt ja jääme ootama kevadist triipudesadu !!!!!!
Enda kohta veel nii palju, et eelmiste raseduste tekkimistega probleeme ei olnud, kuid nüüd kahtlus hinges , et peale 4 aastat hormoonspiraaliga ja vanuse suurenemisega enam kõik nii lihtne olema ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli aasta alguses peetumine ja otsa veel LAP. Pärast opist taastumist anti roheline tuli uuesti proovimiseks kui esimesed päevad on ära olnud. Päevad tulid ja oi kui jubedad. Haiglas elu üle järgi mõeldes tellisin Clearblue digitaalse viljakusmonitori, test, hunnikuga vitamiine nii endale kui ka mehele, mida oleme nüüd söönud kahe suupoolega. CB näitas kuni 10nda päevani viljakuse tasemeks “Low” aga eile hommikul oli “Peak” mis jätkus ka täna veel. Nii suurt motivatsiooni eile ruttu koju jõuda pole tükk olnud 😀 Nüüd siis jääme ootama triibulisi või punaseid. Endal on emotsioonid sellised.. kahevahel. Ühest küljest tahaks nii nii väga uut katset aga teisalt on hirm, et sama kurb stsenaarium võiks korduda, nii suur. Katsun olla positiivne ja mõelda häid mõtteid

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 10:54; 22.02 16:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Guugeldasin siis seda versiooni, et 1. positiivne test ja OV nagu samal päeval ja kohe leidsin ka vastuse, et täitsa võimalik: https://www.fertilityfriend.com/Faqs/Positive-OPK-the-same-day-as-ovulation.html
Seega jah, jälle targem. Ning kui oleksin saanud lõunal ka testida, siis oleks tõenäoliselt juba siis test positiivne olnud, aga jah, kasu sel kuul vähe, kuna mees kodus sirakil haige. Aga jah, juba näen kasu basaali mõõtmisest 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käin siin ikka lugemas ja kodus “tegelen asjaga”. Olen 31.aastane, lapsi pole ja 1,5 aastat tagasi oli katkemine. Rohkem pole enam rasedaks jäänud. Olen õnnetu! Kohe väga! Nägin öösel unes, kuidas minu 5 aastat noorem õde rase oli ja ma olin väga kurb (kuigi oleks pidanud õnnelik olema). Geneetikul käisin – kõik ok. Naistearst tegi vereproovi, seal ka hormoonidega kõik ok.
Olen nüüd uues töökohas ning täna hommikul küsisid töökaaslased (naised), et kas mul lapsi on. Vastasin, et ei ole. Ja nemad siis, et no sellepärast sa siis jõuadki vabal ajal kõikide hobidega jms tegeleda, et kui lapsed oleks siis ei jõuaks. See oli kuidagi torge südamesse, et ma vahetaks iga kell oma hobid laste vastu, kui nad ainult tahaks tulla.

Eks varsti peab edasisi samme astuma..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hei-hei! meil läks veebruarikuu küll vett vedama – nagu kõige rohkem kartsingi, ei õnnestunud meil endid õigel hetkel kuidagi erootikalainele saada. mehel tööpinged üle pea, minul magamata ööd ja lisaks kõigele veel tõbine 5-aastane, kes väga privaatset olemist ei võimaldanud.
aga mind teeb esialgu väga õnnelikuks seegi, et mehel on see beebimõte ikka tõsiselt peas ja märtsiks valmistume juba teadlikumalt, katsume planeerida lapsed maale ja puhata endid põhjalikult välja. muidugi krõmpsutan ka foolhapet süüa ja arvatavasti võtame abiks kuuri maca-tablette, mis võiks kirjade järgi libiidot natuke tõsta. kui kellelgi on nendega kogemusi, siis jagage!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.02 20:15; 22.02 12:52; 22.02 13:53; 22.02 16:56; 22.02 19:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

hei-hei! meil läks veebruarikuu küll vett vedama – nagu kõige rohkem kartsingi, ei õnnestunud meil endid õigel hetkel kuidagi erootikalainele saada. mehel tööpinged üle pea, minul magamata ööd ja lisaks kõigele veel tõbine 5-aastane, kes väga privaatset olemist ei võimaldanud.
aga mind teeb esialgu väga õnnelikuks seegi, et mehel on see beebimõte ikka tõsiselt peas ja märtsiks valmistume juba teadlikumalt, katsume planeerida lapsed maale ja puhata endid põhjalikult välja. muidugi krõmpsutan ka foolhapet süüa ja arvatavasti võtame abiks kuuri maca-tablette, mis võiks kirjade järgi libiidot natuke tõsta. kui kellelgi on nendega kogemusi, siis jagage!

Tablettide kohta ei oska kommenteerida, kuid pulber toimib imeliselt! Vähemalt minu puhul 😀 Mehel on mul niikuinii elukõrge libiido.

Lisan ka, et mina lisan lihtsalt hommikuti tsipakene pulbrit kohvi sisse ja segan ilusti ära enne jooma hakkamist. Juba lõunal tunnen, kuidas annab mega energiat ja no libiidot tõstab ka ilusti.

Aga kui pulbri kasuks otsustad, siis alusta väga väikestest kogustes, poolest teelusikast pool. Kui liialt suure kogusega alustada, siis võivad megahullud kõrvalmõjud tulla, ise elasin selle jubeduse läbi. Alustasin 1 teelusikaga, kuna kirjutati, et see on ok, kuid inglise keelselt uurides tuli välja, et see on ikka liialt palju alustamiseks ja seetõttu ka see õudukas mul tekkis, mille läbi pidin elama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hmm, väga põnev. mis sorti kõrvalmõjudega tegemist? kustumatu iha? või midagi tõsisemat?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.02 20:15; 22.02 12:52; 22.02 13:53; 22.02 16:56; 22.02 19:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirsike28 – ehk on ka see kuu siiski lootust, idee järgi peaks mehe sperma olema viljastumisvõimeline isegi kuni 5 päeva nii et kunagi ei tea 😉

Maca tablettidest pole varem kuulnud, võiks isegi proovida… Pillid jätsin ära jaanuari keskel ja nüüd on pärast seda olnud üks normaalne tsükkel (hakkas kohe ilusti 24p tagant käima nagu mul muidu käisid), aga ei ütleks, et seksuaalisu oleks nagu täielikult tagasi tulnud, vähemalt mitte sellisele tasemele nagu enne pille oli. Loodan, et ikka tuleb. :/

See pühapäev lähen haiglasse sisse ja 27 on LAP, südame alt läheb külmaks kui sellele mõtlen. Kas keegi kes on LAP-il käinud, kas te kasutasite ka enne seda Microlaxi või mitte? Kas lõi kõhu väga lahti? Mul soovitati seda kasutada, samas mul endal kõht alati normaalselt läbi käinud, niiet pole varem pidanud kasutama ja ei tea ka, kuidas mõjub.

MelissaP

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pühapäev lähen haiglasse sisse ja 27 on LAP, südame alt läheb külmaks kui sellele mõtlen. Kas keegi kes on LAP-il käinud, kas te kasutasite ka enne seda Microlaxi või mitte? Kas lõi kõhu väga lahti? Mul soovitati seda kasutada, samas mul endal kõht alati normaalselt läbi käinud, niiet pole varem pidanud kasutama ja ei tea ka, kuidas mõjub.

MelissaP

Mul oli äsja LAP. Enne oppi olin paar päeva pehmema ja kergemini seeditava toidu peal et opile minnes oleks sooled tühjad. Pärast oppi oli c.a. nädala püreesuppide ja jogurtite peal, et oleks kergem. Eraldi lahtisteid ei võtnud ei enne ega pärast. Tegelikult oli opp ja taastumine väga kerged, paar päeva oli seedimine justkui paigast ainult. Mul oli abi ka sellest, et hakkasin kohe palju liikuma ja see paneb ka kõik sooltes tööle.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 10:54; 22.02 16:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna sain siis sellise triibu tuli kohe sekundite jooksul. Aga huvitav, et sümptomeid veel pole. Eelmine kord olid rinnad valusad ja hellad seekord pole. Ainult tunnen valutorkeid kohus. Võibolla on veel vara. Loodan, et kõik läheb hästi. eelmistest päevadest 33 päeva möödas.

https://www.upload.ee/image/6703663/IMG_0340.JPG

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.02 20:00; 22.02 16:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ehtsad triibud, palju õnne ja edu edasiseks!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.02 20:15; 22.02 12:52; 22.02 13:53; 22.02 16:56; 22.02 19:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

hmm, väga põnev. mis sorti kõrvalmõjudega tegemist? kustumatu iha? või midagi tõsisemat?

Halb nali, ausalt. Kõrvalmõjud on väga tõsised, mine googelda inglise keeles ja leiad kindlasti nende kohta infot.

Minul lõi tervise täiesti korrast ära, olin mitu päeva voodis pikali maas, kuna nii halb oli koguaeg olla. Kõht täiesti korrast ära, käisin vetsupotti koguaeg kallistamas, süüa ei suutnud midagi, kuna kõik tahtis kohe üles tulla. Jääkülm vesi tegi olemise veidi paremaks, kuid midagi muud ei suutnud juua. Neli päeva olin pm söömata tänu sellele. Pidevad kuumahood ja samalajal külmavärinad jne jne.

Kustumatu iha oleks ainult tore asi 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 137 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Veebruari triibupüüdjad 2017

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.