Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Veebruarikad 2014

Näitan 30 postitust - vahemik 421 kuni 450 (kokku 503 )

Teema: Veebruarikad 2014

Postitas:

Tere tulemast meie sekka Väike päike 🙂 Tore ikka kui meid juurde tuleb 🙂 Ilusat paisumist 🙂 Ja seda meile kõigile 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere tulemast Väike päike 😀
Räägite rinnahoidjatest siin siis ma räägin teile oma kogemusest 😀
Enne esimest last oli minu rinnakorv 75c sünnitasin ära oli 90 D see seitse kuud peale sünnitust 😀
Teisega läks veel nimber suuremaks aga praeguseks on juba tagasi tõmmanud.sest poiss ei võtnud enam rinda 😀
Aga teate kui suured rinnad mul nüüd on ???
95 EE see on veel suurem :S Kuna me elame ka nii väikseses linnas siisn selliseid suuruseid leiab ainult vanainimeste omasi …Min akäin tänu sellele tallinas neid varumas 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 38 korda. Täpsemalt 27.07 15:17; 28.07 12:42; 28.07 16:58; 29.07 13:33; 29.07 15:58; 29.07 23:32; 30.07 11:53; 30.07 12:39; 30.07 15:13; 01.08 14:15; 01.08 17:06; 01.08 21:46; 01.08 22:01; 02.08 09:38; 02.08 11:07; 02.08 11:13; 02.08 11:18; 02.08 11:25; 02.08 12:10; 02.08 12:34; 02.08 13:00; 02.08 13:53; 02.08 14:54; 02.08 17:37; 02.08 17:39; 05.08 13:58; 05.08 14:02; 05.08 15:14; 05.08 18:36; 06.08 23:12; 07.08 15:53; 07.08 19:35; 07.08 21:27; 12.08 16:41; 12.08 17:15; 13.08 18:29; 14.08 12:50; 16.08 13:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu (rase) täitsa lõpp 😀 Selliseid suuruseid päris raske leida 🙂 Ma pean ka hakkama uusi vaatama juba 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Stelkin 😀 jah aga pole hullu olen siiamaani hakkama saanud loodan,et saan edasi ka 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 38 korda. Täpsemalt 27.07 15:17; 28.07 12:42; 28.07 16:58; 29.07 13:33; 29.07 15:58; 29.07 23:32; 30.07 11:53; 30.07 12:39; 30.07 15:13; 01.08 14:15; 01.08 17:06; 01.08 21:46; 01.08 22:01; 02.08 09:38; 02.08 11:07; 02.08 11:13; 02.08 11:18; 02.08 11:25; 02.08 12:10; 02.08 12:34; 02.08 13:00; 02.08 13:53; 02.08 14:54; 02.08 17:37; 02.08 17:39; 05.08 13:58; 05.08 14:02; 05.08 15:14; 05.08 18:36; 06.08 23:12; 07.08 15:53; 07.08 19:35; 07.08 21:27; 12.08 16:41; 12.08 17:15; 13.08 18:29; 14.08 12:50; 16.08 13:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile veebruari emmedele. Sai siis ka täna ämmaka juures ära käidud ja rasedakaart vormistatud. Ämmaka arvutuste järgi peaks olema 12+3 (päevad), arsti arvutuste järgi 11+2 (UH). Ämmakas ütles, et KV UH näitab kõige täpsemalt ja siis saab ka eeldatava sünniaja teada. Ootan juba suure huviga KV uuringut, see mul siis esmaspäeval. Arst soovitas mehe ka kaasa võtta, et see pidi kõige parm UH olema lapse nägemiseks, pärast juba liiga suur. Eelmise lapsega käis mees LA-s kaasas ja siis oli küll tükk tegemist, et aru saada, mis ja kus. Mäletan nii hästi, kui mees eelmine kord arstile UH-s ütles, et ega ma nüüd täpselt aru ei saa, mis siin näha on ja siis tots pani sellise matsu jalaga keset kõhtu, et mul oli ai,ai,ia, aga issi nägi selgelt tervet jalatalda ja viite varvast ekraanil. Aga vot selle KV UH kohta ma isegi enam e mäleta, siis tehti seda veel ka tupe kaudu. Nüüd peaks see käima vist juba ka kõhu pealt. Olge head ja kommenteerige, kes te juba KV-s olete käinud, kuidas oli ja palju tibu ennast näitas.

Jõudu ja jaksu kõigile, eriti praeguse palavusega. Täna oli küll suur piin tööl olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu KV on homme ja olen mega närvis 🙂 Mees tuleb ka kaasa, võttis end lausa töölt varem vabaks 🙂 Tahan, et tema ka ikka tuleks ja tibut näeks 🙂 Pilt on üks asi a ekraanilt vaadata kuidas liigutab on hoopis teine 🙂 Ma ei jõua ära oodata homset 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Sireliin kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tere kõigile veebruari emmedele. Sai siis ka täna ämmaka juures ära käidud ja rasedakaart vormistatud. Ämmaka arvutuste järgi peaks olema 12+3 (päevad), arsti arvutuste järgi 11+2 (UH). Ämmakas ütles, et KV UH näitab kõige täpsemalt ja siis saab ka eeldatava sünniaja teada. Ootan juba suure huviga KV uuringut, see mul siis esmaspäeval. Arst soovitas mehe ka kaasa võtta, et see pidi kõige parm UH olema lapse nägemiseks, pärast juba liiga suur. Eelmise lapsega käis mees LA-s kaasas ja siis oli küll tükk tegemist, et aru saada, mis ja kus. Mäletan nii hästi, kui mees eelmine kord arstile UH-s ütles, et ega ma nüüd täpselt aru ei saa, mis siin näha on ja siis tots pani sellise matsu jalaga keset kõhtu, et mul oli ai,ai,ia, aga issi nägi selgelt tervet jalatalda ja viite varvast ekraanil. Aga vot selle KV UH kohta ma isegi enam e mäleta, siis tehti seda veel ka tupe kaudu. Nüüd peaks see käima vist juba ka kõhu pealt. Olge head ja kommenteerige, kes te juba KV-s olete käinud, kuidas oli ja palju tibu ennast näitas.

Jõudu ja jaksu kõigile, eriti praeguse palavusega. Täna oli küll suur piin tööl olla.[/tsitaat]
Tere tulemast meie juurde :)Mina kui käisin seda kv tegemas siis tehti mulle ikka sealt alt see oli üle aasta tagasi ka ja muidugi teises linnas ja praegu tuleb mul esmaspäeval ja ei tea kuidas seal lood on 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 38 korda. Täpsemalt 27.07 15:17; 28.07 12:42; 28.07 16:58; 29.07 13:33; 29.07 15:58; 29.07 23:32; 30.07 11:53; 30.07 12:39; 30.07 15:13; 01.08 14:15; 01.08 17:06; 01.08 21:46; 01.08 22:01; 02.08 09:38; 02.08 11:07; 02.08 11:13; 02.08 11:18; 02.08 11:25; 02.08 12:10; 02.08 12:34; 02.08 13:00; 02.08 13:53; 02.08 14:54; 02.08 17:37; 02.08 17:39; 05.08 13:58; 05.08 14:02; 05.08 15:14; 05.08 18:36; 06.08 23:12; 07.08 15:53; 07.08 19:35; 07.08 21:27; 12.08 16:41; 12.08 17:15; 13.08 18:29; 14.08 12:50; 16.08 13:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Alondra kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Grete212 kirjutas:[/small]

Grete, kas sul on juba teada, et on kaksikud? Sa kirjutasid \”tibudega\”, ma sellepärast küsin :)[/tsitaat]

Ei ei ma loodan et mitte. Tibudega sellepärast, et mõtlesin ennast ja Stelkinit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Alondra kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul viimasel kolmel päeval enesetunne kuidagi palju halvemaks läinud, iiveldamise mõttes. Arvasin, et hakkab ikka paremaks juba minema, aga hoopis kisub selle poole, et vist hakkan ka oksendama. Nii raske on tööl olla, siin ei lähe öökima ju ka.
Varem oli kogu aeg söögiisu ja söömine aitas iivelduse vastu. Nüüd on nii, et söök ka üldse ei ahvatle, kuigi peale söömist on ikkagi parem olla.

Kuidas teil enesetunne? Kas on paremaks läinud?[/tsitaat]

Täna ka üle pika aja ajas iiveldama. Arvasin ka, et nüüd enam ei aja aga võta näpust liiga vara hõiskasin.. Ehk homme jälle parem päev. Muidu ikka aitas väike näksimine iivelduse vastu, täna mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

liitun ka siis teiega rasedust siis 13+5 nädalat proovid korras meie 5 rasedus eelnevalt kodus üks 2 aastane poisi põnn teistega nii hästi ei läinud loodame et seekord läheb kõik kenasti. iiveldab koguaeg magusa isu suur.väike punu on ka ette tulnud. toerdat kasvamist teistele

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul siis UH-s käidud ja kõik on korras. Tibu aga oli natu laisk ja ei lasknud arstil KV mõõta 🙂 isegi teine katse pool tundi hiljem ei saanud. Õnneks ma omamaja inimene siis saan täna õhtul veel korra äkki siis saab mõõta. Rasedakaardi sain ka lõpuks kätte. Uh nüüd on igastahes süda rahul:)
Ja nädalaid sain ka kohe ühe juurde. enam pole 12 nädalat vaid 13 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll see on hea tunne, kui tähtaega lähemale nihutatakse. Ma isegi oma 1 päeva üle rõõmustasin, kui see juurde tuli 😀
Stelkin, anna siis teada, kuidas õhtul läheb!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Super hea kuulda Stelkin 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hambaarstil käisin 2013. a veebruar, kui ma rase ei olnud veel. Sealt sain maksmise kohta tsheki. Nüüd ämmakalt ainult rasedakaardi. Ei teadnud, et pean mingit täiendavat paberit kuskilt küsima…
Nüüd mul ongi segadus, kas rasedakaart on Haigekassa silmis rasedust tõendav dokument või võiks ikka mingi lühema paberi ämmaka käest küsida.

Rinnad mul ka suuremaks läinud. Enne olid 75b nüüd ei mahu kuidagi vanadesse korvidesse ära. Uut suurust ei oskagi öelda. Mees igal juhul sillas ja mina pean uusi varuma minema. Samas, kui loen siin teisi postitusi, peaks vist õnnelik olema, et DD või EE pole ( ;

Tunnen ka, et energiat on tulnud veidi rohkem ega iivelda praktliselt üldse. Oksendada õnnestus üks kord, kui vahetult peale söömist kohe hambaid pidin pesema. Kõht on pidevalt tühi ja 2 nädalaga tuli juurde 900 g. Unisus aga murrab lõuna ajal- töö juures siis väga raske keskenduda…

Kuumus on tappev, aga õnneks pole veel megasuur, et väga hull oleks. Kannatab ära ( ;

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuumusega on tõesti jube hakkama saada. Käisime täna rannas ka, jube oli ikka olla. Muudkui jõin vett.
Mis puutub rinnahoidjatesse, siis jah minu vana 75B hakkab ka väikeseks jääma 😀 Alles ostsin ühed uued ja tee mis tahad ei sobi kohe mitte. Aga ega neid ära ei tasu visata, sest kunagi ju taas vaja. Ma muidu aru ei saagi et rinnad hellad, aga kui riideid vahetada ja õhtul öösärki selga panna, siis läheb vastu ja siis on valus küll veidike.
6 päeva veel ja ongi arsti aeg käes, nagu enamik meist, ei jõua ka mina seda ära oodata. Sisetunne ütleb, et kõik korras!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kaasrasedad.

Olen kaua eemal olnud ning püüdnud elada ühe päeva korraga.

Enesetunne on olnud ikka väga jube ja oksendada olen saanud korralikult. Alla olen võtnud 4 kg. Vahepeal oli süda nii paha, et oli nagu minestamise tunne. Arst ütles selle peale, et jätta ära kõik vitamiinid, et ehk see aitab. Nüüd ma loodan, et läheb iagapäevaga paremaks.

Minul on raseda kaart ammu käest, GTT test tehtud ja muud proovid.
Nüüd on tulemas Oscar test Fertilitas esmaspäeval 12.08.

Selleks ajaks on rasedust 12+3.

Juba tahaks hirmsasti kõhubeebit näha.

Rinnahoidjatest niipalju, et mina olen üks nendest, kelle rinnakorv on DD või E 😀

Erilist suurenemist ei ole veel märganud kuid nibud on hellad.

Jõudu ja jaksu Teile kasvamisega 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore Sinust üle pika aja kuulda, Bumblebee.

Loodan, et Sinu enesetunne läheb peale vitamiinide ära jätmist paremaks. Ka minul on esmaspäeval Oscar ja nii nii nii ootan juba. Teisalt on pisuke hirm ka südames, et kas kõik on ikka hästi 🙂

Head,

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain siis mina ikka eile õhtul KV ära tehtud. Tore kui arstid on lahked ja ikka teevad korralikult oma tööd 🙂 Vähemalt tibu oli heas asendis ja lasi kohe ära mõõta 🙂
Minu ema ütles selle peale kohe, et öö laps 😀 Päeval vb siis tudus, et ei viitsinu liigutada end 🙂
Igastahes nüüd on süda rahul. Tean et tibuga on kõik korras ja sellest hematoomist mis mul oli pole märki ka mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile. Tundub, et meil saab paljudel esmaspäev üks tore ja üllatusi täis päev olema. Küll siis saame palju muljetada. Enesetunne läheb aina paremaks, täna siis olen kõigest mõned üksikud parankad iivelduse peletamiseks ära nosinud.
Kõht on mul ikka päris korralik juba. Käisin ja ostsin esimese raseda seeliku. Väga mõnus, selline pehme ülaosaga. Oma seelikud juba kõik pitsitasid. Täna siis plaan trikoo ka soetada, sest vanasse ei mahu rinnad enam ära, aga ujuda ju tahaks.

Päikest kõigile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järgmine nädal on tõesti põnev. Mul endal kolmapäeval Oscar 🙂
Aga minu enesetunne kahjuks paremaks pole läinud. Väsimust on küll nagu vähem, aga iiveldushood pole kuhugi kadunud, isegi nagu hullemaks on läinud. Hakkasin juba muretsema, et äkki on midagi pahasti… Samas iiveldus ja rasedus ju käivadki kokku, nii et ei peaks vist muretsema.

Ma olen ostnud juba kahed rasedapüksid, tavalistel pükstel läksid järjest lukud katki, sest nööp enam kinni ei läinud 😀 Kõht on ikka enda arvates juba niiii suuuuur, kuigi kõrvaltvaataja ilmselt paneks selle ikkagi liigsöömise arvele 😀

Ilusat nädalavahetust!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alondra, minul just vastupidi, et iiveldus on täitsa üle läinud ja isegi kohvi isu on tagasi tulnud, mis mul vahepeal täiesti kadunud oli. See eest läheb minul väsimus justkui aina suuremaks.. ainult tahaks pikali olla ja liigutada üldse ei jaksa. Juba mitu tundi kogun ennast, et kodu tolmuimejaga üle tõmmata, aga no pole jaksu 😀 Siiski arvan, et kumbki variant pole iseenesest halb, vaid organismid reageerivad erinevalt:)

Mulle ka tundub, et minu kõht on tohutu! Hetkel veel ajan läbi kleitidega, kuid plaanin ka lähemal ajal raseda pükste soetamist :))

Head kõigile ja ootan kõigi ilusaid uudiseid uuel nädalal 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu enesetunne on ikka parem. Enam ei iivelda nagu üldse. Aga peavalud piinavad. Täna jälle selline peavalu mis viis wc potti kallistama 🙁 Peab vist hakkama arsti külastama igaks juhuks. Mees oli ka mega mures, et jälle ajas oksendama. See nüüd siis teine kord raseduse aeg. Aga see tegi oleku paremaks ja sõin ka ja nüüd kerge peavalu järgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul alles järgmine minek 02.09.2013.a. Huviga ootan siis ka järgmise nädala uudiseid.

Nii tore oli lugeda, et Grete212 optimistlik. Tahaksin ka sellist head sisetunnet! Mina just vastupidi hirmus mures kogu aeg- ainukesed hetked, kui olen pisarateni liigutatud olnud- on ultrahelid, kus last kuulen ja näen. Muul ajal ma kogu kergelt pabistan, et miski äkki korrast ära. Eriti veel nüüd, kui iiveldus üle läinud ja pole sellist rasedatunnet…

Tean, et uh ei pruugi lapsele kuigi hästi mõjuda, aga mu süda oleks küll rahul, kui saaks pisikest iga päev vähemalt korra ekraanilt näha ( ;

Kaunist nv!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere üle hulga aja! Tore näha, et siia teemasse inimesi ikka vähehaaval muudkui koguneb. 🙂

Minu järgmine arstivisiit on 19. augustil, aga ega ma sealt midagi eriti sisukat peale järgmise UH-aja ja arstivisiidi kokkuleppimise ei oota, sest II trimestri vereskriiningut ei ole mulle I trimestri tulemuste põhjal vaja teha, vererõhku ja kehakaalu võin ma koduski mõõta, samuti Doppleriga loote südamelööke otsida ning eriti midagi muud pole 16. nädala paiku ette nähtudki.

Minul on vaevustega siiani hästi läinud. Umbes 12.-13. nädalani kogesin ma aeg-ajalt üüüüüülimalt tagasihoidlikku kerget iiveldust ja periooditi menstruatsioonilaadseid kõhuvalusid. Nüüdseks on aga needki ära kadunud, ja kuna mul kõhtu ka ei ole (st tegelikult muidugi on, ainult et mul oli enne rasedust samasugune :)), siis on kohati väga raske uskuda, et ma üldse rase võiksin olla. Kuna mul on esimene rasedus ja platsenta emaka eesseinas, siis ma loote liigutuste tundmist enne 20. nädalat üldse ei oota, nii et praegu on ainuke märk sellest, et ma tõesti rase olen, üksnes see, et kui ma Doppleriga otsin, leian ma varem või hiljem loote südametegevuse siiski üles. 🙂

Loodame esmaspäevaks siis kõigile häid uudiseid!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 20.06 11:47; 12.07 14:28; 21.07 20:06; 24.07 13:20; 24.07 21:14; 25.07 14:31; 26.07 19:26; 31.07 16:55; 09.08 23:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere üle hulga aja! Tore näha, et siia teemasse inimesi ikka vähehaaval muudkui koguneb. 🙂

Minu järgmine arstivisiit on 19. augustil, aga ega ma sealt midagi eriti sisukat peale järgmise UH-aja ja arstivisiidi kokkuleppimise ei oota, sest II trimestri vereskriiningut ei ole mulle I trimestri tulemuste põhjal vaja teha, vererõhku ja kehakaalu võin ma koduski mõõta, samuti Doppleriga loote südamelööke otsida ning eriti midagi muud pole 16. nädala paiku ette nähtudki.

Minul on vaevustega siiani hästi läinud. Umbes 12.-13. nädalani kogesin ma aeg-ajalt üüüüüülimalt tagasihoidlikku kerget iiveldust ja periooditi menstruatsioonilaadseid kõhuvalusid. Nüüdseks on aga needki ära kadunud, ja kuna mul kõhtu ka ei ole (st tegelikult muidugi on, ainult et mul oli enne rasedust samasugune :)), siis on kohati väga raske uskuda, et ma üldse rase võiksin olla. Kuna mul on esimene rasedus ja platsenta emaka eesseinas, siis ma loote liigutuste tundmist enne 20. nädalat üldse ei oota, nii et praegu on ainuke märk sellest, et ma tõesti rase olen, üksnes see, et kui ma Doppleriga otsin, leian ma varem või hiljem loote südametegevuse siiski üles. 🙂

Loodame esmaspäevaks siis kõigile häid uudiseid!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere ja ilusat laupäeva kõigile ootajaile 🙂
Mina isiklikult olen ka jube põdejas ja ülemõtleja ,et kas ikka kõik korras jne…Samuti vist käiks iga päev UH-s ja vaataks kas tibuga kõik korras 😉
Järgmine arstiaeg mul 30.08 ja siis ka UH,kuna oleme jälgimise all,sest platsenta asetus on kuidagi eriliselt,mis tegi arsti ettevaatlikuks…
Tahtsin küsida,et kuidas teil isudega?kas olete mingist toiduainest loobunud või just isutab millegi järele mida ennem ei söönud,joonud?Mina isiklikult ei tarbi enam kohvi ja teed,nii kui rasedaks jäin kadus igasugune isu…ja sushi järele on jube isu tekkinud,sööks vist iga päev kilodega :)nüüd vist juba tohib süüa,esimesed kuud pole vist soovitav?või mis te arvate?Magus ka ei lähe kuidagi enam peale,õnneks :)Ja kas kõhus see venitav ja torkiv tunne on normaalne,nagu keegi sikutaks sees midagi,tunnete sama?lugesin kuskilt,et see seotud emaka kasvamisega ja tibu teeb ruumi endale?oih nüüd sai pikk jutt ja palju küsimusi :)Kaunist ndlv teile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei-hei!
Kadestan teid, kellel enesetunne heaks läinud. Ma pole küll kordagi oksendanud, aga juba ikka 5. nädal läheb vist pideva iiveldustundega… Vbl on see isegi hullem, kui oksele ei aja. Peale oksendamist oleks vähemalt kergem olla.
Samas hakkasin ma sel nädalal jälle kohvi jooma, küll ainult pool tassi hommikuti, aga see kuidagi ergutab ja väsimust on vähem. Naljakas, et enne ajas kohv just iiveldama, enam see nii ei mõju.
Toiduga on nii, et isu ei ole nagu millegi järgi. Söön ainult selleks, et siis mul läheb iiveldus üle ja no laps vajab ju toitu. Magusa isu õnneks ei ole, ainult teatud asjad vahel isutavad – eile näiteks sõin 2 Daimi ¨okolaadi järjest ära. Aga muud ¨okolaadid, koogid… ei mingit isu.
Kõhus on mul ka veider tunne. Kindlasti tunnen, et emakas on suurenenud, aga samas käivad mul ikka aeg-ajalt mingid pisted või kerged valuhood ja ma ei saa aru, kas need nüüd jälle mingist seedimisprotsessist tingitud (kõht on ikka vaheldumisi kinni-lahti) või tõesti emaka venimisest.

Õnneks ainult 4 päeva veel ja siis ma juba näen oma pisikest ekraanilt 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

PS! Ma olen lugenud, et ultraheli kahjulikkust lootele pole kuidagi kindlaks tehtud. See pole sama mis röntgen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on isud küll juba 😀 eriti palju sööks hapukurki(mis on heaks vahelduseks vahepeal olnud magusaisule). Ülejäänud toiduga on teised lood, seda üldse ei sööks aga ma ikka sunnin midagi sööma ennast. Õnneks on see suur nälg üle läinud ja sellega koos ka halb enesetunne. Minul KV UH oli eelmisel nädalal, see näitas siis rasedust mõned päevad väiksemaks kui arvutuse järgi, aga arst ütles et palju oleneb ka sellest kui sirgu laps mõõtmise hetkel on. Arvele võetakse esmasp. kui lähen ka verd andma.
Toredat kasvamist kõigile 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 20.06 12:48; 22.06 11:34; 26.06 20:47; 28.06 14:02; 04.07 10:31; 27.07 23:53; 28.07 16:21; 01.08 13:46; 01.08 15:08; 02.08 16:31; 10.08 16:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii äge ikka lugeda kõigi lugusid. Esmaspäeval siis foorum kajab veel rohkem uudistest, mida ootan juba põnevusega 😉
Ja meie Alondraga jagame siis oma uudiseid kolmapäeval!
Väike Päike küsis kõhus venitava torkimise kohta. Mul ka on seda tunnet esinenud, tõesti nagu keegi sikutaks ja tõmbaks allapoole 😀 Selline naljakas tunne on küll, siis silitan kõhtu vaikselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 421 kuni 450 (kokku 503 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Veebruarikad 2014

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.