Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Veebruarikad 2014

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 503 )

Teema: Veebruarikad 2014

Postitas:

Terekest!

Mina ei saagi aru, kas mul on kõht tihedamini tühi või on see vanaviisi tühi 😀 Mul alates süstimisest pole isu ja siiamaani pole millegi erilise isu. Samas söön vist tihedamini, õhtul hilja ka ei suuda mitte süüa. Kuigi ma tõesti ei oska seda rasedusega seostada.

Seedimisega mul on nüüd kergem, käin iga 2 päev. Nagu vaikselt hakkab keha adopteeruma.

Alondra, kas sul on praegu proge geelid või süstid? Kas sulle arst juba rääkis millal lähed Duphastonile üle? Mulle ütles, et hakkan 28 juunil võtma 1 tbl 3 korda päevas ja alates 8st nädalat 1 tbl 2 korda päevas.
Natuke hirmus on üle minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kumba nüüd kasutada.

Veebruar 2014 on kaks teemat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on uuem, ma toda enam üldse ei leia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]BumbleBee kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kumba nüüd kasutada.

Veebruar 2014 on kaks teemat.[/tsitaat]

Palun linki sellele teisele veebruari foorumile, mina samuti ei leia seda… Muidu võiks ikka kõik ühes kohas olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kmkm kirjutas:[/small]
[tsitaat]Terekest!

Mina ei saagi aru, kas mul on kõht tihedamini tühi või on see vanaviisi tühi 😀 Mul alates süstimisest pole isu ja siiamaani pole millegi erilise isu. Samas söön vist tihedamini, õhtul hilja ka ei suuda mitte süüa. Kuigi ma tõesti ei oska seda rasedusega seostada.

Seedimisega mul on nüüd kergem, käin iga 2 päev. Nagu vaikselt hakkab keha adopteeruma.

Alondra, kas sul on praegu proge geelid või süstid? Kas sulle arst juba rääkis millal lähed Duphastonile üle? Mulle ütles, et hakkan 28 juunil võtma 1 tbl 3 korda päevas ja alates 8st nädalat 1 tbl 2 korda päevas.
Natuke hirmus on üle minna.[/tsitaat]

Mul on Crinone geel, ma süste ei taha ja arst pole pakkunud ka. Eile arstiga telefonitsi rääkisime, sisi ta käskis jätkata sama re¸iimi kuni UH-ni ehk kindlasti veel 2 nädalat. Duphastonist ei tea ma veel midagi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma siis pean duphastonile üle minema enne UH. :S
mul ka hetkel geel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hakkan endale juulikuuks puhkusereisi plaanima, lennureisiga.. siis nädalaid 8-9 kandis.. mis arvate sellest?
Ma tegelikult lendamist üldse ei karda, ja olen sellega töö tõttu ka väga harjunud, sellepärast ei usu, et midagi juhtuks.

Ja halb mul veel liialt pole, süda vaid veidi vahest paha ja kõht valutab, aga tundub, et elan üle. Mis ajaks see hullemaks peaks minema (kui üldse?) Aga muidugi eks see väga individuaalne..
Kas teie läheksite reisima nii?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]annyke kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina hakkan endale juulikuuks puhkusereisi plaanima, lennureisiga.. siis nädalaid 8-9 kandis.. mis arvate sellest?
Ma tegelikult lendamist üldse ei karda, ja olen sellega töö tõttu ka väga harjunud, sellepärast ei usu, et midagi juhtuks.

Ja halb mul veel liialt pole, süda vaid veidi vahest paha ja kõht valutab, aga tundub, et elan üle. Mis ajaks see hullemaks peaks minema (kui üldse?) Aga muidugi eks see väga individuaalne..
Kas teie läheksite reisima nii?[/tsitaat]

Muidugi läheksin. Kui mitte praegu, siis millal veel.. Ise plaanin abikaasaga minna Hispaaniasse augusti alguses, nädalaid on siis ca 13-14 paiku. Tean eelmisest kogemusest, et pärast lapse sündi ei reisi ma kindlasti paar aastat kuskile. Nii, et kasutan praegu võimaluse ära.

Käisin muidu UH-s, kõik on korras, loode kasvab ja südameke lööb. Jätkan Duphastoniga 3tbl päevas kuni määrimine lõpeb.

Edu kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin teine teema

http://www.perekool.ee/index.php?id=55691&class=forum_schnell&action=view_post&post=9754442

Kas keegi võiks teha korraliku teema koos nimekirjaga 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli plaanis kuuajane reis horvaatiasse autoga. Käisime ka eelm aasta autoga. AGA ma nüüd ei tea! Kuna me ootame oma last juba nii kaua, meil on 3 IVF selja taga, 1 peetunud rasedus, siis riskida ma ei taha üldse. Öeldakse, et riskantne aeg on kuni 13 n. Meil siis saab olema reisi alguseks 9-10n ja ma tõesti ei tea mida teha. Tahaks mere äärde, aga ei julge! Kuulan huviga teiste arvamust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]BumbleBee kirjutas:[/small]
[tsitaat]Siin teine teema

http://www.perekool.ee/index.php?id=55691&class=forum_schnell&action=view_post&post=9754442

Kas keegi võiks teha korraliku teema koos nimekirjaga :)[/tsitaat]

Ma võin teha ühise teema, aga nimekirjas peale nime mida märkida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kmkm kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]BumbleBee kirjutas:[/small]

Ma võin teha ühise teema, aga nimekirjas peale nime mida märkida? [/tsitaat]

Võib piiluda teiste alt ka. Näiteks Novembrikad 2013 on ilus 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga meil pole veel kindlaid tähtaegu, nädaladki paljudel sassis. Äkki nimi ja igaüks postitades märgib iga kord oma seisu, mitu nädalat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nonii, aga mis nüüd saab siis? Kas keegi võtab kätte ja ajab rahva kõik teise teema alt siia? 🙂

Mul oleks selline ettepanek. Kuna foorumisse teemasid kogu aeg tuleb juurde ja vanad teemad kaovad lõpuks esilehelt ära, siis võiks teha samamoodi nagu meil IVF-kate teemaga on. Iga nädal tehakse uus teema, kus alguses on kokkuvõte. Sel moel on see teema alati foorumi esilehel ja palju lihtsam on teda avada.
Selleks, et eelmised teemad ei kaoks, võib igal nädalal esimesse postitusse lisada lingi eelmise nädala teemale 🙂
Mis te arvate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alondra, ma arvan, et foorumi rahvas hakkaks pahandama. Mõtle kui iga kuu teema oleks siis veel 4 korda kuus. 12 kuud*4. Foorum uputatud.

Peale selle, ei ole siin veel nii suurt aktiivsust, et teema iga nädal avada. Ma võiksin teha mida iganes, uued teemad, rahvast kokku ajada jne. Aga enne peame otsustama mida ja kuidas teeme.

Kahju, et teema nime ei saa muuta!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaadake, selle teema esimese postituse all saad teema lisada oma lemmikteemaks, siis saad oma lemmikute alt alati ligi. Minu arvates pole mõtet iga nädal uut teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud, ma ei teadnudki seda lemmikteema asja. Ma pole perekoolis nii kodus 🙂 See päästab tõesti olukorra. Aga siiski on meil nüüd kaks teemat. Kuna teises teemas juba pikemalt oldud, siis tegelikult oleks vist õige, et ainult seal asju ajaksime. Ehk siis siinse teema võiks ära lõpetada..?

IVF-katel ju ka iga nädal uus teema, pole veel keegi pahandanud, sellepärast pakkusin 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma panin teisse teemasse teate, et kolime siia teemasse :=)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

IVF-katel tuleb pidevalt uusi liikmeid ja vanu läheb. Me jääme siin seltskonnana enam-vähem samaks 🙂
Mul on juba juunikate 2012 foorumi kogemus ja kuskil poole raseduse pealt kolisime ikkagi FB-sse, kuna seal sai pilte jagada. Nüüd on meie põnnid aastased ja oleme mitu korda kohtunud, kõik liikmed (ca 140) on vähem või rohkem tuttavad ja suhtleme kõikidel teemadel, mitte ainult tittede teemal 🙂 Teeme loosikingitusi jne jne Samas tean, et paljud FB grupid nii hästi ei toimi ja toimub palju ussitamist.
Seega mina pakun välja, et oleme esialgu siin (teises teemas on juba kutse siia olemas) ja vaatame, kuidas kujuneb, kui suureks läheb aktiivsus jne, kunstlikult pole mõtet midagi teha. Kui asi kujuneb loomulikult ja ise, siis on kõige parem tulemus 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Nii, meie kallid tegelased:

swetik18
Pilvitus
Aljona29
pisikemakaron
BumbleBee
kmkm
stelkin30
annyke
Alondra

lisaks Kägud, keda ei oska kuidagi märkida (äkki teete endale nimed, siis kergem?)

Kuna tähtajad on veel ebaselged ja võivad muutuda, siis oleks üks variant märkida oma seisundisse mitu nädalat on, kui te kirjutate sõnumit.

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma hetkel oskan vaid seda tähtaega öelda, mille ise internetis välja arvutasin. See oleks 23. veebruar. Aga eks täpsemalt selgub juba arsti juures. Tuleks see UH aeg juba kiiremini 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda minagi mõtlen, et meil on kõik veel nii ebaselge 😀 Nii palju muutusi tuleb tähtaegadega, äkki parem igaüks märgib oma seisu, mitu nädalakest on, kui sõnumit kirjutab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eile saime siis oma esimesed triibud 🙂
Hetkel muutused on need, et iiveldab ja vahest kõhus on valud nagu päevade ajal 🙁
Nii palju kui olen lugenud on see normaalne.
Arstile sain aja alles 17.juuli.
Ootame, vaatame ja kasvame 😉

Edu teile kõikidele 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.06 11:18; 17.07 08:46; 17.07 11:46; 26.07 12:16; 01.08 18:24; 02.08 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Eile saime siis oma esimesed triibud 🙂
Hetkel muutused on need, et iiveldab ja vahest kõhus on valud nagu päevade ajal 🙁
Nii palju kui olen lugenud on see normaalne.
Arstile sain aja alles 17.juuli.
Ootame, vaatame ja kasvame 😉

Edu teile kõikidele :)[/tsitaat]

Palju õnne teile :)))))
Võib-olla sünitad isegi märtsis, sul vist selline vahepealne aeg. Samas kui tita kasvab kiiresti, siis võib ka veebruaris. Kui pärast tuled meie juurde tagasi, tee endale nimi, kasvõi märgi seisundisse, siis oskame sind tuvastada 🙂

Ma tahan ka iiveldust 😀 Vahest mõtlen, kas olen rase? 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kmkm, mul ka igasugu kahtlused ikka käivad peas. Seedimisprobleemid on kuidagi paremaks läinud, enne see oli indikaatoriks, et ikka rase :D. Ja rinnad nagu ei ole veel valusad, iiveldama ei aja… Enne ootasin, et need seedimisprobleemid üle läheks, nüüd mõtlen, et miks mul enam neid ei ole 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alondra, mul oli sama. Mul oli enne VT kõht täiesti kinni mitu päeva. Seejärel hakkasin käima mingi kord 2-3päeva tagant ja see oli ka hirmus, et miks käin. Nüüd söön kuivatatuid abrikoose ja ploome ja käin suht üle päeva-iga päev. TUndub, et lihtsalt seedetrakt adopteerub selle kõigega ja hakkab liikuma. Ema mul naeris, ütles, et \”sa arvad, et raseda ei kakka?\” ma nii naersin 😀

Siis mis puudutab rinde, ma iga päev ärkan nagu jõuluhommikul ja kohe hakkan tunnetama, mis on muutunud, kuidas rinnad on. No ja ei ole midagi 😀 Mingi 3 p tagasi muutusid nibud katsumisel hästi vastikuks. Ema rääkis tal oli ka nii, alles palju hiljem hakkasid rinnad valutama ja suurenema. Mul ei valuta ja samasugused on, isegi nibude vastikkus on väiksem.

Isusid ei ole, iiveldust pole, midagi erilist rohkem pole.

Ainuke olen kuum ja õhtuti 36,8-37 temperatuur. No ja päevi pole 😀

Kõik targad räägivad, et vara on tunnusteks ja no paljudel neid polegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan, et ei ole mõtet inimestele peale suruda, et nad peavad nime alt kirjutama või endale Käo taha mingeid lisandeid toppima. Kui keegi kirjutab Käona, siis ta lihtsalt tabelisse ei taha, aga kommenteerida on tal ju õigus ikkagi. 🙂 Ma olen mõnikord mõnesse IVF-i teemasse anonüümse vastuse kirjutanud (igati asjalikke kommentaare seejuures enda meelest), aga kuhugi koos ootajate ja pabistajate listi poleks küll tahtnud sattuda, minu jaoks on seal natuke liiga agressiivselt kaasaelav õhkkond, mul on mõnes asjas rohkem privaatsust vaja. Seega mina olen seda meelt, et see, kas kommenteerida nimega või muul moel äratuntavalt või päris anonüümselt, peaks olema igaühe oma vaba valik.

Ma ise jään siia teemasse vähemalt esialgu veel, kuni ma tunnen, et see mulle mugav on, kasutajanimega, aga Facebooki ärge mind küll oodake. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 20.06 11:47; 12.07 14:28; 21.07 20:06; 24.07 13:20; 24.07 21:14; 25.07 14:31; 26.07 19:26; 31.07 16:55; 09.08 23:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina arvan, et ei ole mõtet inimestele peale suruda, et nad peavad nime alt kirjutama või endale Käo taha mingeid lisandeid toppima. Kui keegi kirjutab Käona, siis ta lihtsalt tabelisse ei taha, aga kommenteerida on tal ju õigus ikkagi. 🙂 Ma olen mõnikord mõnesse IVF-i teemasse anonüümse vastuse kirjutanud (igati asjalikke kommentaare seejuures enda meelest), aga kuhugi koos ootajate ja pabistajate listi poleks küll tahtnud sattuda, minu jaoks on seal natuke liiga agressiivselt kaasaelav õhkkond, mul on mõnes asjas rohkem privaatsust vaja. Seega mina olen seda meelt, et see, kas kommenteerida nimega või muul moel äratuntavalt või päris anonüümselt, peaks olema igaühe oma vaba valik.

Ma ise jään siia teemasse vähemalt esialgu veel, kuni ma tunnen, et see mulle mugav on, kasutajanimega, aga Facebooki ärge mind küll oodake. :)[/tsitaat]
Sorri, see oli minu postitus, automaatselt harjumuse jõul panin Käo lahtrisse linnukese. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pilvitus, ma ei taipanud seda 🙂 et Käod ei taha nimekirja)) Ma ei suru midagi, andsin vaid soovitust juhuks, kui nad tahavad täisväärtuslikult osaleda. Igaühe otsus. Peale selle, kui Kägu paneb endale mingi sõnakese juurde, siis see ju ei paljasta teda!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan ka, et ei ole mõtet kuskil liikmeid üles loetleda. See pole nagu triibupüüdjad või IVFkad, kus kaader vahetub ja ilma oleks raske jälgida, kes on kes. Siin kujuneb välja oma rahvas ja nagunii jäävad lõpuks inimesed meelde, ka Käod, lihtsalt juba jutu järgi saad lõpuks aru, kellega tegemist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 503 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Veebruarikad 2014

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.