Esileht Beebi ja mitmikud Veekeskus, kus on beebiga mugav

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Veekeskus, kus on beebiga mugav

Postitas:

Soovitage veekeskusi, kus oleks beebiga mugav. Soe peaks olema ja dušširuumis hea toimetada, et saaks lapse vahepeal käest ära panna. Ühes veekeskuses (mitte Eestis) olid dušširuumis beebidele turvahällide moodi toolid, kuhu neid sai panna ja ka sellega dušši alla võtta. On Eestis ka midagi sellist või kuidas te beebiga ujumas käite kui oletegi beebiga kahekesi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.05 09:01; 18.06 23:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kas tahad kohe veekeskust või piisab niisama ujulast? Ma veekeskustes poel käinud, aga mõndasid tallinan ujulaid oskan kommenteerida

Nõmme ujulas saab valvelauast küsid aka selle nö turvahälli. Eks nad ongi vist vanad turvahällid, millelt sisu eemaldatud (oma turvahälli plaanin samuti pakkuda ühele ujulalale, kus pole neid). Minuaruts on seal piisavalt soe. Vee temperatuur küll on eri päevadel erinev, aga miski juba pooleaastasega pole see enam nii oluline. Nõmmel nad reeglina annavad beebiga vanemale kohe ka võtme kapile, mis asub mähkimisaluse juures, aga natuke kitsas on seal, kui mähkimisalus avada (nad annavad ka teistele kappe sinnasamma).

Õismäe ujula meeldib mulle kõige vähem. Seal küll on olemas vann ja vannialus – ma seal last küll ei vannita, aga enda pesemeise ajaks panen sisi lapse vannialusega vanni. Aga basseinis on vesi väga madal (madalam kui nõmmel), kõige madalam vist üldse kõikidest ujulatest ja äärmiselt ebamugav on last ujutada.

Siis olen käinud lastega ka Keilas. Seal on kõige ebamugavam ema+laps kahekesi. Sest seal on ühisriietusruum ja riietevahetamine käib kabiinides, mis arusaadavalt ebamugav, kui pead mitte-seisvat last kabiini kaasa võtma, kas siis asjad paned kappiluku taha selleks ajaks jne. samuti pesuruumis on kehvad tingimused beebile – kohe uksest astudes on üks käsidušš, mis ei tööta normaalselt ja teine on kuskil nurgataga peidus, selle olemasolu peab teadma 😀 Lisaks on koridor-trepp, mida pesuruumist basseini peab läbima, väga külm.

Nii nõmme kui ka õismäe ujulas tuleb kindlasti jälgida ka tunniplaani kodulehel, sest väike bassein võib olla beebitundide või lasteaedadega broneeritud

Beebiga kahekesi eelistangi Nõmmet. Kui käia kogu perega, siis Keilat just ühisriietusruumi tõttu -s eda enam et mul ka 2,5aastane on tüdruk ja mees kirtsutab alati nina mõttest, et peaks temaga meeste riietusruumsi toimetama (kuna peale ujumist tahan beebile ka rinda anda, siis ei taha ma 2 lapsega üksi riietusruumis toimetada)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui niisama ujulat, siis Tabasalu ujula on mugav. Seal on lapsele beebivann, istetool nii duširuumis kui ka garderoobis, mähkimislaud, seal on piisavalt soe, madal beebibassein jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartus soovitan külastada V-spaad. Seal on päris pisikestele mõeldud vannipartidega rada ja mitmete mänguasjadega bassein. Muidugi ka soe ja sügavam bassein ujutamiseks. Lisaks on enda jaoks mitmeid lõõgastusvõimalusi. Ühisriietusruumis olid olemas mähkimisalused ja söögitoolid. Naiste dušširuumis oli beebidele vann (vist oli istumisalus ka) ja pehmenduseta söögitool.

Tallinnas soovitan Meritoni. Vähem basseine jms kui V-spaas, aga oluliselt privaatsem ja mõnusam kui Kalevis või ujulates. Ainult, et ma ei mäleta, kas dušširuumis lapsele istumiseks midagi oli (olime lapse vanaemaga koos ja ei läinud vaja). Riietusruumis olid nii mähkimisalused kui ka söögitoolid olemas küll.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.05 10:23; 19.05 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult, et ma ei mäleta, kas dušširuumis lapsele istumiseks midagi oli (olime lapse vanaemaga koos ja ei läinud vaja).

Minu meelest see on beebiga ujulasse minnes üks kõige määravamaid mugavusefaktoreid üleüldse! Kui pole pesemise ajaks last kuhugi käest panna, on enam-vähem võimatu ju.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.05 14:19; 19.05 14:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan väga pärnus Viking Spa-d, väga soe õhk, eraldi lastebassein. Dušširuumis beebidele alusega vannid kuhu neid saab panna enda pesu ajaks (ka sellise beebi kes veel ei istu). Väga mõnus kogemus 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kodus vannitoas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult, et ma ei mäleta, kas dušširuumis lapsele istumiseks midagi oli (olime lapse vanaemaga koos ja ei läinud vaja).

Minu meelest see on beebiga ujulasse minnes üks kõige määravamaid mugavusefaktoreid üleüldse! Kui pole pesemise ajaks last kuhugi käest panna, on enam-vähem võimatu ju.

Loe viidatud teksti uuesti. See, et ei mäleta ei tähenda, et ei olnud. Nõus, et kui kahekesti veekeskust külastada on istumisalused määravalt olulised nii dušši- kui ka riietusruumis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.05 10:23; 19.05 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult, et ma ei mäleta, kas dušširuumis lapsele istumiseks midagi oli (olime lapse vanaemaga koos ja ei läinud vaja).

Minu meelest see on beebiga ujulasse minnes üks kõige määravamaid mugavusefaktoreid üleüldse! Kui pole pesemise ajaks last kuhugi käest panna, on enam-vähem võimatu ju.

Loe viidatud teksti uuesti. See, et ei mäleta ei tähenda, et ei olnud. Nõus, et kui kahekesti veekeskust külastada on istumisalused määravalt olulised nii dušši- kui ka riietusruumis.

Tekkis lihtsalt küsimus, et milleks siis soovitada, kui ise ei teagi, kas sobib beebiga külastajale või mitte. Eriti kui teema autor on spetsiaalselt rõhutanud lapse käestpanemise võimaluse olulisust.

Mina pole ka kuskil väitnud, et (Sins oleks väitnud, et) seda võimalust kindlasti pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.05 14:19; 19.05 14:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovisime ära Keila ja Nõmme ujulad. Nõmme oma vist meeldis isegi veidi rohkem, just beebiga kahekesi olemise poolest. Keilas oli mees ka kaasas, ühises riietusruumis oli mugav toimetada kahekesi küll. Järgmisena vist käin Tabasalus 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.05 09:01; 18.06 23:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin beebiga ujumas nii, et laps oli meie enda turvahällis (rihmadega kinni) – basseinist tulles oli lapsel selja all tavaline käterätik ja peal suurem rätik, peale pesemist kuivatasin ta selle suurema rätiga ära ja panin enda pesemise ajaks uuesti turvahälli (minu pesu kestab max 5 min, seni vaatas dušširuumis lihtsalt ringi).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul jäigi beebiujumine pooleli just seetõttu, et sisuliselt tuli minna enda turvahälliga. Riietusruumis kapid ja kaks mähkimisalust (käputavat beebit, kes turvahällis enam pole, aga piisavalt liikuv juba, sinna ju pikali enam ei pane). Samas vedada enda turvahälli pesuruumi kaasa, siis basseini juurde. Kui ujumine läbi, siis riietusruumis beebiga dushi alla, beebi riidesse ja turvahälli, alles seejärel ennast kuivatama (juuksed ka) ja riidesse. No ei istu kõik beebid seal turvahällis paksu kombega (talve ajal nt) ilusti. Minu oma röökis nagu ratta peal. Äärmiselt ebamugav. Kui veel kogu rühma peale on kaks mähkimisalust, siis ei teagi, kus kõiki beebisid seal riietusruumis peaks kuivatama ja riietama, kapiukse ees süles?
Võttis ära isu üldse kuhugi beebiga ujuma minna. Õnneks või kahjuks polnud see ujula Eestis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Beebi ja mitmikud Veekeskus, kus on beebiga mugav

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.