Esileht Ilu ja tervis Veekindel meik, suitsusilm

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Veekindel meik, suitsusilm

Postitas:

Soovitage häid make-up vahendeid, millega oleks kõige parem teha veekindlat silmameiki. Ning jagage oma nippe suitsuslima tegemiseks. Ripsmekas on olemas, vaja on lauvärve, silmapliiatseid, lainerit.

Ps. Ma ei tee niisama igapäevast meiki, vaid pulmadeks. Ärge hakake soovitama meikarit tellida 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.04 18:36; 29.04 18:56; 29.04 20:41; 30.04 13:04; 30.04 14:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks mitte meikar? Miks just suitsusilm? Tume ei jää nii ilusal ja päikselisel päeval või?
Lauvärv peaks olema siis hall ju- see mis firma oma see on sinu otsustada. Seal peaks olema hallid toonid ja vähemalt kolm tooni. Kõige alla läheb kõige tumedam ja siis keskele heledam ja ülesse kulmu juurde päris hele neid kõiki hajutad ja saadki oma suitsusilma. laineri paned tegelikult kõige esimesena. Üldiselt kasutaks mina silmapliiatsit. Tavalist musta- firma jälle sinu otsus ju. Aga ausalt ma ei teeks ise pulmaks endale suitsusilma… Kusjuures lauvärvi alla soovitan osta spetsiaalset kreemi, mis ei lase meigil laiali minna, seda küsi meigipoest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Mari87 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga miks mitte meikar? Miks just suitsusilm? Tume ei jää nii ilusal ja päikselisel päeval või?
Lauvärv peaks olema siis hall ju- see mis firma oma see on sinu otsustada. Seal peaks olema hallid toonid ja vähemalt kolm tooni. Kõige alla läheb kõige tumedam ja siis keskele heledam ja ülesse kulmu juurde päris hele neid kõiki hajutad ja saadki oma suitsusilma. laineri paned tegelikult kõige esimesena. Üldiselt kasutaks mina silmapliiatsit. Tavalist musta- firma jälle sinu otsus ju. Aga ausalt ma ei teeks ise pulmaks endale suitsusilma… Kusjuures lauvärvi alla soovitan osta spetsiaalset kreemi, mis ei lase meigil laiali minna, seda küsi meigipoest. [/tsitaat]

Sest pidu toimub sellises kauges kohas, et ma ei tahaks meikarile transpordi ja ajakulu eest nii palju maksta (mu kleit maksaks ka vähem) ning ma pole ise ka meikimises väga algaja. Võiks ju kohaliku leida, aga siis see oleks ikkagi tundmatus kohas vette hüppamine, pigem teen ise.

Miks suitsusilm? Sest olen vaadanud, et see jääb fotodel kõige kenam ning ma kannan ka igapäevaselt lainerijoont. Ainult silmapliiats (must) ei ole nii sügav must, kui koos laineriga. Aga kas sa oled ise suitsusilma teinud? On kahte erinevat õpetust- ühtedes alustatakse tumedast ja teises heledast (ehk siis lainer kõige viimasena). Olen praktiseerinud seda viimast varianti, aga mulle ei meeldi praegu kasutusel olevad lauvärvid, need on nii heledad, kuigi karbis tunduvad tumedad. Kasutan Elizabeth Ardeni lauvärve praegu. Tahaks midagi intensiivsemat. Ja kindlasti veekindlat. Praegune lainer (Isadora) ja silmapliiats (EA) lähevad mul juba niiskusest laiali. Kas äkki mingi teise tekstuuriga lauvärvid oleks paremad?

Meigi aluskreem on mul olemas, Clarins’i oma ja see on super, soovitan kõikidele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.04 18:36; 29.04 18:56; 29.04 20:41; 30.04 13:04; 30.04 14:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga lase mõner meikaril enda peal ikkagi konreektseid nippe näidata. Pärast teed lihtsalt ise järele. Hertsoginna Catherine tegi samamoodi.

Teine variant – youtube on õppevideosid täis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.04 19:21; 30.04 12:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga lase mõner meikaril enda peal ikkagi konreektseid nippe näidata. Pärast teed lihtsalt ise järele. Hertsoginna Catherine tegi samamoodi.

Teine variant – youtube on õppevideosid täis.[/tsitaat]

Ma olen käinud Jana Vallo kahel meigikoolitusel, lainerijoone sain sellega käppa 🙂 Tundub ka, et tuleb Youtubest õppida. Lauvärvide, silmapliiatsi ning laineri valikuga olengi hädas. Need, mis koolitustel on olnud, pole ka sellist ühtlast intensiivset tulemust jätnud, kõik on sellised udused puudrid nahal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.04 18:36; 29.04 18:56; 29.04 20:41; 30.04 13:04; 30.04 14:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lauvärvi teeb intensiivsemaks, kui see märjalt peale kanda (pintsel niiskeks). Hästi sobivad hallikad, hallikaspruunid, nn taupe-toonid. Teine variant – kreemjad lauvärvid, sealjuures veekindlad. Konkreetset firmat ja toone kahjuks soovitada ei oska.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.04 19:21; 30.04 12:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lauvärvi teeb intensiivsemaks, kui see märjalt peale kanda (pintsel niiskeks). Hästi sobivad hallikad, hallikaspruunid, nn taupe-toonid. Teine variant – kreemjad lauvärvid, sealjuures veekindlad. Konkreetset firmat ja toone kahjuks soovitada ei oska.[/tsitaat]

Igat pressitud lauvärvi ei saa niiske pintsliga peale kanda, eks? Paar korda olen selliseid proovinud, mida on reklaamitud kui ka niiskena pealekantavaid, aga märg pintsel on vaid lauvärvi ära rikkunud- esmalt ei hakka värv pintslile külge ja lõpuks kuivab värv toosis selliseks pealt libedaks, nii et hiljem ei saa ka kuivalt seda värvi enam pintslile. Ma ei tea, mis ma valesti tegin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.04 18:36; 29.04 18:56; 29.04 20:41; 30.04 13:04; 30.04 14:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui peale märjalt pealekandmist lauvärvile kõva kiht peale kuivab, siis selle võid lihtsalt noaotsaga ära kraapida ja kihi all on jälle tavaline lauvärv.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Igat pressitud lauvärvi ei saa niiske pintsliga peale kanda, eks? Paar korda olen selliseid proovinud, mida on reklaamitud kui ka niiskena pealekantavaid, aga märg pintsel on vaid lauvärvi ära rikkunud- esmalt ei hakka värv pintslile külge ja lõpuks kuivab värv toosis selliseks pealt libedaks, nii et hiljem ei saa ka kuivalt seda värvi enam pintslile. Ma ei tea, mis ma valesti tegin. [/tsitaat]

Lase autovärvimise töökojas endale püsivärv peale. Muidu võib peig veel pulmaööl avastada millise tondiga tegelikult abiellub ja saad hoopis lahutuse enne keskööd.
Ükski naine ei ole oma loomulikus konsistentsis nii kole, et peaks elu eest ennast meikima ja krohvima. Ole loomulik ja hell.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Lase autovärvimise töökojas endale püsivärv peale. Muidu võib peig veel pulmaööl avastada millise tondiga tegelikult abiellub ja saad hoopis lahutuse enne keskööd.
Ükski naine ei ole oma loomulikus konsistentsis nii kole, et peaks elu eest ennast meikima ja krohvima. Ole loomulik ja hell.[/tsitaat]

Naljakas, et osa inimesi alati arvab, et meikimine on alati \”elu eest krohvimine\”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.04 18:36; 29.04 18:56; 29.04 20:41; 30.04 13:04; 30.04 14:08;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu ja tervis Veekindel meik, suitsusilm

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.