Esileht Ilu ja tervis Veenilaiendid

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: Veenilaiendid

Postitas:

Olen hädas veenilaienditega. Kunagi on ühel jalal laiendeid juba opereeritud (tasulises erakliinikus), kuid peale mitut rasedust on laiendid tagasi ja hullemad kui enne. Reie peal asuv laiend on nii väljaulatuv, et kumab ka läbi pükste välja.

Käisin Meremeestes dr. Kaho vastuvõtul. Tema soovitus oli tulla tema erakliinikusse ning teha skleroteraapiat ehk siis süstida. Teab keegi, kui püsivad selle protseduuri tulemused on? Mul endal puudub sellesse protseduuri usk, minu meelest sobib süstimine pigem pisemate veenilaiendite ja nn ämblikuvõrkude raviks. Mul on tegemist tõesti suurte veenikomudega.

Või oskate soovitada Tallinnas mõnda teist veresoontekirurgi, kelle käest saaks teisest arvamust küsida? Ette tänades!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 31.10 11:07; 05.11 22:54; 14.11 16:42; 17.11 23:59; 19.11 09:28; 21.11 09:28; 18.02 11:26;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen hädas veenilaienditega. Kunagi on ühel jalal laiendeid juba opereeritud (tasulises erakliinikus), kuid peale mitut rasedust on laiendid tagasi ja hullemad kui enne. Reie peal asuv laiend on nii väljaulatuv, et kumab ka läbi pükste välja.

Käisin Meremeestes dr. Kaho vastuvõtul. Tema soovitus oli tulla tema erakliinikusse ning teha skleroteraapiat ehk siis süstida. Teab keegi, kui püsivad selle protseduuri tulemused on? Mul endal puudub sellesse protseduuri usk, minu meelest sobib süstimine pigem pisemate veenilaiendite ja nn ämblikuvõrkude raviks. Mul on tegemist tõesti suurte veenikomudega.

Või oskate soovitada Tallinnas mõnda teist veresoontekirurgi, kelle käest saaks teisest arvamust küsida? Ette tänades![/tsitaat]

Siin allpool on teema just veenilaienditest, pealkiri “need uskumatud arstid” vms.
Üldiselt arvatakse, et suurte komude eemaldamiseks ikkagi skleroteraapiat ei rakendata,v aid tõesti- see on pigem väikeste niitjate veresoonte jaoks. Esiteks juba volüüm- ma ei kujuta ette, kui palju seda ravimit sinna suurde veenikomusse peaks “pumpama”, et see ära kaoks.
Kas muidu rahakott on puuga seljas? Sest paistab, et on ka üks erakliinik siin Tallinnas, kus on väga uudsed ravimeetodid kasutusel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 31.10 14:57; 22.09 11:01; 23.09 16:49; 20.11 16:30; 25.01 06:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka käinud dr Kaha juures Meremeeste haiglas vastuvõtus. Mingit abi ma temalt ei saanud, minu arvates ta ainult värbab seal endale kliente erakliinikusse. Vähemalt minule jäi selline mulje.
Tänaseks mul olnud 7 aasta jooksul 4 opi ja 2 korda on süstitud, aga imepisikesi veenikompe. Tulemust süstimisel minu puhul ei olnud. Nüüd nädala pärast jälle veenilaiendi operatsioon ees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

käisin ka kaho juures. Kutsus eravastuvõtu juurde riiklikust ja seal tegi ultraheli ja siis ütles, et maksa ultraheli nüüd kinni või kui ei taha maksta, siis osale ravimiuuringus. Maksin ja kadusin. Tema pakutud opile ei julgenud minna. Hiljem kuulsin, et mingi lätlane käib eestis opereerimas mingi parema meetodiga ühes ilukliinikus, et nii, et ei tule uuesti tagasi, aga see on nagu iluopiga samas hinnaklassis. Et kuidagi ükshaaval võtavad need veresooned, uuri ise edasi. Riias saab vist odavamalt veel teha sama kirurgiga. Mul hetkel raha pole, aga kui lõigata, siis prooviksin pigem juba seda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina olen ka käinud dr Kaha juures Meremeeste haiglas vastuvõtus. Mingit abi ma temalt ei saanud, minu arvates ta ainult värbab seal endale kliente erakliinikusse. Vähemalt minule jäi selline mulje.
Tänaseks mul olnud 7 aasta jooksul 4 opi ja 2 korda on süstitud, aga imepisikesi veenikompe. Tulemust süstimisel minu puhul ei olnud. Nüüd nädala pärast jälle veenilaiendi operatsioon ees.[/tsitaat]

Kes su arst on ja kus sind opereeritakse? Soovitaksid?
Kui riiklikust haiglast abi ei saa, siis oleksin valmis ka erakliinikusse minema, saaks vaid jalad suveks korda. Praegu ei taha lastega isegi ujulasse minna, nii koledad on jalad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 31.10 11:07; 05.11 22:54; 14.11 16:42; 17.11 23:59; 19.11 09:28; 21.11 09:28; 18.02 11:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pole küll Kaha kohta midagi halba öelda. Käisin tema juures mõned aastad tagasi. Riiklikus järjekorras oleskin saanud lõikuse aja aasta pärast. Seega valisin ise maksmise ja kohe opile saamise. Operatsioonid tegi mõlemale jalale väga korralikult. Süstid olid tasu eest. Neid vist haigekassa ei hüvitanudki. Tagasi võivad muidugi tulla, sest veresoonte seinad on nõrgad. Ega kirurg operatsiooniga su organismi eripärasid muuta saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin 2013. aasta sügisel Veronika Palmiste juures konsultatsioonil ja ka operatsiooni teostas lõpuks tema. Haigekassaga oli siis järjekord 2 kuud ainult. Minul oli ka selline suurem veenikomu, mis isegi aeg-ajalt nagu tuikas ja süstidega ei hakanud üldse jamama. http://www.itk.ee/kliinikud/kirurgiakliinik/kirurgiakliinikust/uld-ja-onkoloogilise-kirurgia-keskus/veresoontekirurgia

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile,

Dr. Veronika Palmiste võtab ka erakliinikus vastu – meil Medemis Clinicus (lisainfo: http://medemis.ee/jalad/)

Dr. Palmiste vastuvõtt Medemises on sobilik neile, kelle veenilaiendite probleem vajab kiiret lahendamist ega kannata oodata haigla pikkades järjekordades. Vastuvõtule registreerides ei nõuta arsti saatekirja. Hetkel on arsti vastuvõtt soodsa hinnaga 25¤ (tavahind 50¤).

Head,
Medemis Clinic

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma lähen järgmine nädal siia: http://www.evc.ee

eks siis võin kommenteerida, kuidas mulje jäi 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.11 23:23; 15.11 21:33; 18.11 17:25; 19.11 12:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui veenilaiendid alles hakkavad tekkima, et kas siis on surina tunnet ka jalas? Mul terve nädal juba jalg suriseb kui jalga maha toetan;/ Muidu kui liigun siis enam ei pane tähele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma lähen järgmine nädal siia: http://www.evc.ee

eks siis võin kommenteerida, kuidas mulje jäi :)[/tsitaat]

Kuidas sul läks? Oleksin väga tänulik, kui saad mahti kommenteerida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 31.10 11:07; 05.11 22:54; 14.11 16:42; 17.11 23:59; 19.11 09:28; 21.11 09:28; 18.02 11:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kuidas sul läks? Oleksin väga tänulik, kui saad mahti kommenteerida.[/tsitaat]

imelik oli 🙂
kiire UH ja opile aeg kirja…kogu asi kestis u 15min 🙁

kas nii lihtsalt see käibki??
mul tegelikult pole nende tõttu mingeid kaebusi (tegelikult läksingi ainult selleks, et teada saada, kas need on mulle ka kuidagi ohtlikud ja mil moel), lihtsalt üks pisike muhk reie peal ja säärel on üks pisut jämedam veresoon… aga väidetavalt on mul veen laienenud ja veri valgub tagasi, ültles et see tähendab, et klapid ei tööta korralikult…
kui küsisin riskide kohta, siis ütles, et neid pole…???
samas olen ise lugedes leidnud rohkem argumente opi tegemata jätmise kohta kui selle poolt… mis ajendaks teid opiga nõustuma?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.11 23:23; 15.11 21:33; 18.11 17:25; 19.11 12:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud vastuse eest. Kui kiiresti opiaeg määrati? Ise lükkasin enda arsti juurde mineku jaanuari algusesse. Erakas saab tõenäoliselt opiaja kiiresti. Loodan jaanuaris-veebruaris opi ära teha, et siis suveks oleksid armid juba vähem märgatavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 31.10 11:07; 05.11 22:54; 14.11 16:42; 17.11 23:59; 19.11 09:28; 21.11 09:28; 18.02 11:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle on yhele jalale tehtud systid, oli selline keskmise suurusega (oma arust) p6lve6ndlas/jala sisekyljel. aegajalt tegi valu. käisin vist 2012 a alguses, kui hästi mäletan. nyyd on pm tagasi, hetkel veidi väiksem, kui enne, aga siiski minu kogemuse p6hjal ei ole mingit kasu olnud. maksin u 350¤ ja läksin omaalgatuslikult kohe erakasse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

opiaeg 13.dets, neil korra kuus opid…
raha küsivad sellise asja eest 1450¤.
panin endale nüüd keskhaiglasse ka arsti aja, ehk on ikka mingi vahe sees, kas pakutakse esimesel võimalusel eraka aega või siis haigekassa poolt finantseeritavat ravi…
sinna opile ma igatahes tol päeval ei lähe, üritan rohkem infot koguda enne 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.11 23:23; 15.11 21:33; 18.11 17:25; 19.11 12:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keskhaiglas valisid siis tasulise aja? Ma proovisin eelmise nädala alguses aega saada ning öeldi, et kõik haigekassa ajad on märtsi lõpuni täis. Samas, kui minna tasulisele konsultatsioonile(63¤), siis vist haigekassa poolt finantseeritavat operatsiooni ei saa?

1450¤ on ikka väga jõhker hind. Aga ilmselt on see igal pool samas suurusjärgus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 31.10 11:07; 05.11 22:54; 14.11 16:42; 17.11 23:59; 19.11 09:28; 21.11 09:28; 18.02 11:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sain seal haigekassa aja detsembrisse, keegi oli just tühistanud… tulebki helistada lihtsalt iga mingi aja tagant ja uurida, ega keegi pole aega tühistanud.
kui aus olla, siis rahaline aspekt mind eriti ei hirmuta, pigem hirmutab just opi kasutegur… nii palju kui uurinud olen, siis ei jää kunagi asi üheks opiks, käid korra lõikusel, siis kindlasti veel ja veel… et siis tegelikult pole asjast erilist tolku? seega, kui mul füüsilisi vaevusi seetõttu pole, kas siis asi tasuks üldse ette võtta? vähendab see mingeid ohtusid? või tekitab hoopis uusi?

jah, kui lähed tasulisele arstivisiidile, maksad kõik protseduurid samuti ise….kuigi mõni arst pakub ise uut haigekassa aega, et siis edasi kulukamad protseduurid läbi nende teha, aga kõik vist nii vastutulelikud ei ole…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.11 23:23; 15.11 21:33; 18.11 17:25; 19.11 12:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Operatsiooni kasutegur sõltub ilmselt sellest, kui väga sind ennast need veenilaiendid häirivad. Selge on see, et iseenesest midagi paremaks ei lähe, pigem probleem aja jooksul järjest süveneb. Minul oli esimene operatsioon umbes 17 aastat tagasi, siis oli laiend ainult ühel jalal. Vahepeal on olnud 3 rasedust (sh kaksikrasedus) ning istuv töö ja nüüd oleks küll juba mõlema jalaga vaja opile minna.

Esimesest opist jäi jalale kolm pisikest armi, mida pole peaaegu üldse näha. Küll aga võin öelda, et minul muutus opitud jalg tundlikumaks. Kui ennast kuskile ära löön või kui keegi teine toetub käega sellele jalale, just sääreosale siis, on valuaistingud tugevamad, kui teisel jalal, mida opitud pole.

Eks ma hakkan siis ka keskhaigla registratuuri kõnedega pommitama. Kui saad detsembris vastuvõtul käidud, siis võiksid tagasisidet anda, et kas pakuti haigekassa kulul oppi ja millised on järjekorrad. Kui peaksin alles märtsis-aprillis vastuvõtule saama ning siis veel pool aastat opijärjekorras olema, siis oleks vast mõistlik kohe jaanuaris mõne erakliiniku poole vaadata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 31.10 11:07; 05.11 22:54; 14.11 16:42; 17.11 23:59; 19.11 09:28; 21.11 09:28; 18.02 11:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

opiaeg 13.dets, neil korra kuus opid…<BR abp=”531″>raha küsivad sellise asja eest 1450¤.<BR abp=”532″>panin endale nüüd keskhaiglasse ka arsti aja, ehk on ikka mingi vahe sees, kas pakutakse esimesel võimalusel eraka aega või siis haigekassa poolt finantseeritavat ravi…<BR abp=”533″>sinna opile ma igatahes tol päeval ei lähe, üritan rohkem infot koguda enne :)

Oleks tore kuulda, kuidas sul läinud on. Kas käisid Keskhaiglas vastuvõtul ja ehk on nüüdseks juba operatsioonilgi käidud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 31.10 11:07; 05.11 22:54; 14.11 16:42; 17.11 23:59; 19.11 09:28; 21.11 09:28; 18.02 11:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi on teinud evc kliinikus jalgadele endovenoosset raadiosageduskirurgiat? Kuidas tundus operatsioon ja kui püsivad vöivad olla tulemused? Palun kirjutage kui on selle teema kohta infot..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ja kui kellelgi on kogemusi evc-s bioloogilise liimiga sulgemise kohta, paluks kogemusi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 31.10 14:57; 22.09 11:01; 23.09 16:49; 20.11 16:30; 25.01 06:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina läksin ka bioloogilist liimi küsima ja arst ütles, et saledatele seda ei soovita, sest see on nagu superliim, et sooned jäävad kõvad ja hakkavad sääres tunda andma. Samuti ei ole veel maailma praktikas teada nö komplikatsioone ja kaua see tulemus püsib..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Aga millist arsti sealt evc- st soovitate?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 31.10 14:57; 22.09 11:01; 23.09 16:49; 20.11 16:30; 25.01 06:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seal võtavad vastu 2 arsti – mõlemad kindlasti pädevad. Mina käisin Lippingu juures ja jäin konsultatsiooniga väga rahule

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale rasedust läksid mu jalad täiesti käest ära.Jalad paistetasid ja valutasid,olin oma murega üksi.Ei saanud oma jalgu näidata.Tuttavad soovitasid,minna ennast näitama Vitaclinikasse.Jäin oma otsuasega rahule,lisan lingi kui keegi soovib infot.
http://vita.ee/teenus/veenilaiendid/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Peale rasedust läksid mu jalad täiesti käest ära.Jalad paistetasid ja valutasid,olin oma murega üksi.Ei saanud oma jalgu näidata.Tuttavad soovitasid,minna ennast näitama Vitaclinikasse.Jäin oma otsuasega rahule,lisan lingi kui keegi soovib infot.
http://vita.ee/teenus/veenilaiendid/

Millise protseduuri lasid teha? Ja millist arsti soovitad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 31.10 14:57; 22.09 11:01; 23.09 16:49; 20.11 16:30; 25.01 06:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

Vitaclinikas võtavad vastu 2 fleboloogi professor Vilkevicius http://vita.ee/tootaja/gintaris-vilkevicius/ ja DR Bekeris http://vita.ee/tootaja/dr-ventis-bekeris/
Patsientidele teostatakse erinevaid protseduure lähemalt saab lugeda http://vita.ee/teenus/veenilaiendite-ravi/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaadake )
https://www.facebook.com/vitaclinika/videos/943609922441140/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Vaadake )
https://www.facebook.com/vitaclinika/videos/943609922441140/

Muidu lahe, kuid ausalt, peale neid muutumissaateid ei julgegi nagu sinna kliinikusse minna. Kardan, et arstid hakkavad samamoodi inetult kommenteerima, a la: tissid nagu kivid sokis, veenilaiendid nagu köied mööda jalgu, liiga paks, liiga kõhna, jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 31.10 14:57; 22.09 11:01; 23.09 16:49; 20.11 16:30; 25.01 06:54;
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )


Esileht Ilu ja tervis Veenilaiendid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.