Esileht Beebi ja mitmikud Venitusarmid pärast kaksikuid

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Venitusarmid pärast kaksikuid

Postitas:

Tere!
Kui paljudel on õnnestunud pääseda venitusarmidest pärast kaksikute ootamist? Kreemitan iga päev kreemiga, aga kõht ikka nii suur, et hirm tekib, kas ta üldse kunagi tagasi läheb. Vanust ka juba 35+. Äkki on kellelgi mõni hea nipp, olen väga tänulik!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 19:24; 12.01 14:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pääsesin 😉 Minu meelest need kreemid ei ole nii tõhusad, kui Weleda rasedatele mõeldud õli. See on super ja tõesti usun, et see aitas. Ka paljud sõbrannad ja tuttavad on seda kasutanud ja samuti armidest pääsenud. Tean küll, et nende teke sõltub ka geenidest, aga siiski, minu emal olid väga hullud venitusarmid juba ühe lapsega….minul kaksikutega ei tulnud ühtegi. Läks hästi!;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas su emal ja (lastega) õel on armid? Kui ei, siis ehk pääsed. See naha venivus ja vastupidavus on sügavamatel nahakihtidel ja ega suurt miskit teha pole. Kasutasin siis kui meelde tuli pärast dussi tavalist oliivõli kehaõlina. Arme pole mitte ainsatki, kuigi kõhu ümbermõõt 140 oli enam-vähem pikkusega juba sama, olin sama lai kui pikk 🙂 (ja arme pole ei vanaemal, emal, õel, veab meil).
Juurde võtsin 25 kilo ja 4 pärast sünnitust olin algkaalus tagasi + veel paar kilo läinud- see on see, kui pole aega süüagi…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastajatele! Kreemitan ja õlitan siis ikkagi igaks juhuks hoolega, siis tean, et olen kõik endast sõltuva teinud ja lootust on :).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 19:24; 12.01 14:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka pääsesin kaksikutega armidest, olin 33. Kõhunahk oli väga pingul ja sügeles lõpus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul kaksikutega venitusarme praktiliselt ei tekkinud – üksainuke naba juures, küll aga tekkis sellele järgnenud üksikrasedusega neid kohe mitmeid… ja määrida ei viitsinud ma millegagi kummagi raseduse ajal, võibolla määrimisega oleks veidi leebem vaatepilt praegu, aga mis tehtud, see tehtud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see emade-õe jutt minu puhul küll paika ei pidanud. Ema sünnitanud 4 last ilma ühegi armita, õdedel ka pole. Mul juba esimese rasedusega, kui polnud kaksikud, tulid korralikud armid tuharatele, reitele, õrnad armid ka säärtele! Imetamisega lisandusid armid rindadele – ja sisi räägitakse, et imetamine rindu ei riku, ainult rasedus rikub… 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No korralikud voldid tulevad, eriti siis kui lõpuni kanda. Ei aita trenni tegemine ega mingid kreemid, mahavisatud aeg. Ainuke asi mis aitab on kõhuplastika. Ja see pole sugugi meeldiv protseduur.
Kallis on ta ka ja haigekassa muidugi välja ei maksa, sest seda peetakse kosmeetiliseks protseduuriks. Aga katsuge ise ringi kõndida sisikond välja rippumas? Ja kui oled ikka noorem inimene, siis see rippuva rasedakõhuga ringi kõndimine on enam vähem õudus kuubis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Beebi ja mitmikud Venitusarmid pärast kaksikuid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.