Esileht Ilu ja tervis Venitusarmid teismelisel :(

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )

Teema: Venitusarmid teismelisel :(

Postitas:

Palun aidake kes sellega kokkupuutunud. 13 aastasel tüdrukul seljal väga suured ning kintsudel väiksemad venitusarmid. Nahaarst ütles, et nendega ei saa midagi teha ja et ei saa ka kuidagi vältida uute armide teket. Ehk on siiski kellegil teisi kogemusi. Millega neid määrida,et nad ära kaoksid(hetkel on nad laiad lillad vaod) ja ehk on siiski võimalust vältida uute teket? Algul määrisime Bio-Oiliga aga seda nii raske nahka imbuma saada. Nüüd määrin kookosrasvaga. Googeldades leidsin, et võiks kontrollida sellisete asjade tekkel ka neerupealiste talitust ja kilpnääret?
Kas venitusarmidega tohib laps rannas päikese käes olla?
Olen väga, väga mures ja õnnetu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 07.07 11:04; 14.07 20:06; 14.07 22:16; 30.07 17:00; 31.07 20:10; 06.08 19:57; 23.08 21:44; 24.08 19:47; 25.08 07:43; 25.08 11:57; 25.08 12:39; 25.08 17:35; 28.12 12:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiire kasvu ajal võivad ka poistele tulla venitusarmid, nahk ei jõua lihtsalt kasvule järele, sama kiire kaalus juurdevõtmisega. Rannas värsketele armidele parem mitte päikest lasta, kas pluus või spfkreem- ja see kehtib iga vrske armi ja paraneva haava puhul, kasvõi vistrikust võib saada eluaegne pigmendilaik. Ajapikku muutuvad nad üsna märkamatuks, kookosõliga jms määrimine kahju muidugi ei tee, aga nagu arst ütles, määrimine tegelikult neid ei mõjuta, tegu on naha süvakihtide rebendiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul poisil, 17a, ka need. Ütleks et kasv on lühike nii et mngit kasvuspurti pole olnud. No kaal on kõikunud aga mitte ekstreemselt. Tüdrukul muidugi rohkem muret.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.07 12:45; 14.07 12:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleks jälgida, et organism ei jääks veepuudusesse. Et valku ei oleks üle soovitusliku protsendi ja et toidurasvad, mida tarbib, oleks kehale omastuvas vormis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte midagi pole teha ja pole ka vahet, kas päevitada või mitte. Need ei ole tavapärases mõttes armid, st need ei pigmenteeru päikese käes, vaid aja jooksul muutuvad lillast valgeks. Minu meelest peaks hoopis lapses heas mõttes ükskõiksust kasvatama, mitte armidele hullu tähelepanu pöörama ja lapsele komplekse tekitama.
Minul tekkisid ka teismeeas puusadele. Olen kogu aeg olnud normaalkaalus, lugesin kunagi, et lisaks kiirele kaalutõusule on põhjus hormoonides.
Huvitaval kombel rasedustega ei lisandunud mul ühtki armi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.07 19:06; 08.07 19:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pole midagi nii hullu, minu mehel on terve tagumik ja kintsud neid täis, mis aja jooksul on valgeks muutunud. Mina olen rasedusega võtnud 30 kg juurde ja ei ole venitusarme. See on naha omapära ja ei ole vaja suurt numbrit teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pidi olema tänapäeva noorte “viga”. Tingitud põhiliselt sellest, mida sisse süüakse. Arst ütles mulle kunagi, et vanasti oli sellised asjad ainult rasedatel ja väga paksudel, tänapäeval väga paljud noored täis neid. Mul tekkisid ka noorelt ja ega ei olegi midagi teha, ajaga lähevad valgeks nagu iga teine arm. Võib proovida ju neid rasedatele mõeldud kreeme, et uusi ennetada. Tean, et värsketega (nendega, mis alles lillakad) saab laseri alla minna ja pidi aitama, aga kas 13-aastast just laseri alla saata, on teine teema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pidi olema tänapäeva noorte “viga”. Tingitud põhiliselt sellest, mida sisse süüakse. Arst ütles mulle kunagi, et vanasti oli sellised asjad ainult rasedatel ja väga paksudel, tänapäeval väga paljud noored täis neid. Mul tekkisid ka noorelt ja ega ei olegi midagi teha, ajaga lähevad valgeks nagu iga teine arm. Võib proovida ju neid rasedatele mõeldud kreeme, et uusi ennetada. Tean, et värsketega (nendega, mis alles lillakad) saab laseri alla minna ja pidi aitama, aga kas 13-aastast just laseri alla saata, on teine teema.

Kas 30+ vanuses inimene on sinu mõistes noor või vana?
Ja need rasedatele mõeldud kreemid on sama head kui kookosrasv. Ehk siis pole vahet, kas määrida või mitte kui armid tulevad, siis tulevad ja kui ei tule siis ei tule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pidi olema tänapäeva noorte “viga”. Tingitud põhiliselt sellest, mida sisse süüakse. Arst ütles mulle kunagi, et vanasti oli sellised asjad ainult rasedatel ja väga paksudel, tänapäeval väga paljud noored täis neid. Mul tekkisid ka noorelt ja ega ei olegi midagi teha, ajaga lähevad valgeks nagu iga teine arm. Võib proovida ju neid rasedatele mõeldud kreeme, et uusi ennetada. Tean, et värsketega (nendega, mis alles lillakad) saab laseri alla minna ja pidi aitama, aga kas 13-aastast just laseri alla saata, on teine teema.

Mina olen varsti 50 ja sain teismelisena armid. Puhtalt Eestimaise koduse toidu peal kasvasin üles.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.07 19:06; 08.07 19:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 19 ning on raske leiad kohta, kus mul venitusarme ei ole. Kõht näeb välja nagu ma oleks kaksikuid kandnud, selg ja küljed ja õlad ning rinnad ja käevarred neid täis. Lähevad heledaks, nüüd ainult valguse käes hõbedaid triipe näha. Päevitamine toob need rohkem esile kuna need armid ei päevitu – hele nahk just varjab rohkem. Ei aitanud mingi koorimine, Bio oil ega kookosõli ega kreemid. Muidugi on vahest kurb, et selline nii noorelt olen aga mis seal ikka, on hullemaid asju millega elada. Mures ei ole küll vaja olla ning neid kommenteerida ka vaja ei ole. Need on tal eluks ajaks ning viimane asi mis vaja on, on tütrele komplekse põhjustada. Usu mind, ta hakkab neid põdema nagunii aga vanemate ohkimine ei tee asja sugugi paremaks. Need ei ole kuidagi tervisele ohtlikud niiet jäta need rahule. Kui ta kord rasedaks peaks jääma või kaalust juurde võtma (rinnad näiteks hakkavad kasvama jne), tuleb neid juurde, kreemita palju tahad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.07 12:41; 02.08 06:37; 24.08 01:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljudel on venitusarmid, seega ma loodan, et sa lapsele seda ülimat muretsemist ei näita.

Väga õige tähelepanek.
Hiljuti üks ema kaebles nördinult oma lapse kuuldes, et issand jumal lapsele tahetakse prille kirjutada, meil ju peres kellelgi pole ja nüüd äkki lapsele prillid. Ei märganud ta, et mina olen prillidega ja ammugi ei tulnud selle peale, mis tunne ta lapsel saab olema prille kanda. Ärge tekitage ise oma lastele komplekse. Suhtuge normaalselt paratamatutesse iluvigadesse. Olen oma teismeeas tekkinud venitusarmide ja prillidega elanud täiesti täisväärtuslikku elu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 22:24; 01.08 18:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tulid ka teismelisena. Nii rindadele kui ka tuharatele. Ja kohe palju. Olen terve elu sale olnud. Ei ole selle pealegi tulnud, et peaks selle pärast kuidagi muretsema või neid häbenema.

Raseduste ajal võtsin juurde 30 kilo. Ja ühtegi armi juurde ei tulnud. Näiteks kõht on mul täiesti armivaba, ehkki olin raseduste ajal sama lai kui pikk.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 23:35; 07.08 22:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma märkasin enda kehale tekkivaid venitusarme kuskil 3.aastat tagasi ja juhuslikult sain teada, et põen sekundaarset neerupealiste puudulikkust ning venitusarmide teke ja sekundaarne neerupealiste puudulikkus on mul omavahel seotud, õnneks aga nüüd olen arstide kontrolli all ning ravime põhjust, samuti loodan et venitusarmid mis kehal on, muutuvad ajapikku heledamaks ja mitte nii silmatorkavaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.07 09:04; 14.07 12:37; 25.08 15:56; 25.08 15:58; 25.08 16:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma märkasin enda kehale tekkivaid venitusarme kuskil 3.aastat tagasi ja juhuslikult sain teada, et põen sekundaarset neerupealiste puudulikkust ning venitusarmide teke ja sekundaarne neerupealiste puudulikkus on mul omavahel seotud, õnneks aga nüüd olen arstide kontrolli all ning ravime põhjust, samuti loodan et venitusarmid mis kehal on, muutuvad ajapikku heledamaks ja mitte nii silmatorkavaks.

Kuidas see sul kindlaks tehti? Vereprooviga?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.07 12:45; 14.07 12:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esmalt vereproov, siis uriiniproov ja MRT.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.07 09:04; 14.07 12:37; 25.08 15:56; 25.08 15:58; 25.08 16:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma märkasin enda kehale tekkivaid venitusarme kuskil 3.aastat tagasi ja juhuslikult sain teada, et põen sekundaarset neerupealiste puudulikkust ning venitusarmide teke ja sekundaarne neerupealiste puudulikkus on mul omavahel seotud, õnneks aga nüüd olen arstide kontrolli all ning ravime põhjust, samuti loodan et venitusarmid mis kehal on, muutuvad ajapikku heledamaks ja mitte nii silmatorkavaks.

Käisin ka täna lapsega analüüse tegemas. Kas vereproov neerudele näitas selle, et kõik pole neerudega korras?
Kaua need lillad jäljed püsivad?
Aga kas contratubex ei aita neid lillasid jälgi kaduma?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 07.07 11:04; 14.07 20:06; 14.07 22:16; 30.07 17:00; 31.07 20:10; 06.08 19:57; 23.08 21:44; 24.08 19:47; 25.08 07:43; 25.08 11:57; 25.08 12:39; 25.08 17:35; 28.12 12:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte midagi pole teha ja pole ka vahet, kas päevitada või mitte. Need ei ole tavapärases mõttes armid, st need ei pigmenteeru päikese käes, vaid aja jooksul muutuvad lillast valgeks. Minu meelest peaks hoopis lapses heas mõttes ükskõiksust kasvatama, mitte armidele hullu tähelepanu pöörama ja lapsele komplekse tekitama.
Minul tekkisid ka teismeeas puusadele. Olen kogu aeg olnud normaalkaalus, lugesin kunagi, et lisaks kiirele kaalutõusule on põhjus hormoonides.
Huvitaval kombel rasedustega ei lisandunud mul ühtki armi.

Et siis võin lasta lapsel rannas ilma särgita olla? Et ei jää päevitudes need jäljed eluksajaks lillaks või pruuniks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 07.07 11:04; 14.07 20:06; 14.07 22:16; 30.07 17:00; 31.07 20:10; 06.08 19:57; 23.08 21:44; 24.08 19:47; 25.08 07:43; 25.08 11:57; 25.08 12:39; 25.08 17:35; 28.12 12:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pole midagi nii hullu, minu mehel on terve tagumik ja kintsud neid täis, mis aja jooksul on valgeks muutunud. Mina olen rasedusega võtnud 30 kg juurde ja ei ole venitusarme. See on naha omapära ja ei ole vaja suurt numbrit teha.

Nii ongi, ka kaksikuid kandes ei tulnud mul ühtegi venitusarmi, mehel seevastu on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas contratubeksit on keegi venitusarmidel proovinud? Kas aitab lillat kiiremini heledamaks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 07.07 11:04; 14.07 20:06; 14.07 22:16; 30.07 17:00; 31.07 20:10; 06.08 19:57; 23.08 21:44; 24.08 19:47; 25.08 07:43; 25.08 11:57; 25.08 12:39; 25.08 17:35; 28.12 12:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul tekkisid venitusarmid 12 aastaselt, kui mul oli kasvuspurt ( kasvasin 1 suvega pea 10 cm)
Käisin ka nahaarstil.. ega venitusarmide tekke vastu pole mingit võlukreemi. Tavaliselt saab naistel vaadata ema naha järgi. Kui olid emal, tulevad ka tytrel jne. See on lihtsalt naha eripära ja tuleb leppida.
Ka nüüd kui olen 4 last synnitanud ( olen 31) on mul venitusarmid. Küllaltki kiiresti lähevad ise lillast heledaks. Mind ei häiri.
Noorel nahal peaks need suhteliselt kiiresti ise värvust vahetama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul tekkisid venitusarmid 12 aastaselt, kui mul oli kasvuspurt ( kasvasin 1 suvega pea 10 cm)
Käisin ka nahaarstil.. ega venitusarmide tekke vastu pole mingit võlukreemi. Tavaliselt saab naistel vaadata ema naha järgi. Kui olid emal, tulevad ka tytrel jne. See on lihtsalt naha eripära ja tuleb leppida.
Ka nüüd kui olen 4 last synnitanud ( olen 31) on mul venitusarmid. Küllaltki kiiresti lähevad ise lillast heledaks. Mind ei häiri.
Noorel nahal peaks need suhteliselt kiiresti ise värvust vahetama.

Aga kuidas need armid on erinevates kohtades erineva väljanägemisega? Keset selga on sellised sügavad(nahapinnast madalamad) lillad jäljed. Kintsudel on heledad jutid, mille otsad on lillad. Tagumikul avastasime ka ja seal on tagumik üleni tihedalt triibuline-aga need nahapinnaga ühetasased lillad jäljed.
Kas seljale võis siiski tekkida kratsimisest-no, et liiga tugevalt venitas nahka?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 07.07 11:04; 14.07 20:06; 14.07 22:16; 30.07 17:00; 31.07 20:10; 06.08 19:57; 23.08 21:44; 24.08 19:47; 25.08 07:43; 25.08 11:57; 25.08 12:39; 25.08 17:35; 28.12 12:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul tekkisid venitusarmid 12 aastaselt, kui mul oli kasvuspurt ( kasvasin 1 suvega pea 10 cm)
Käisin ka nahaarstil.. ega venitusarmide tekke vastu pole mingit võlukreemi. Tavaliselt saab naistel vaadata ema naha järgi. Kui olid emal, tulevad ka tytrel jne. See on lihtsalt naha eripära ja tuleb leppida.
Ka nüüd kui olen 4 last synnitanud ( olen 31) on mul venitusarmid. Küllaltki kiiresti lähevad ise lillast heledaks. Mind ei häiri.
Noorel nahal peaks need suhteliselt kiiresti ise värvust vahetama.


Kas seljale võis siiski tekkida kratsimisest-no, et liiga tugevalt venitas nahka?

oled ikka ise täiskasvanu? uskumatult rumal jutt, ausalt!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kuidas need armid on erinevates kohtades erineva väljanägemisega? Keset selga on sellised sügavad(nahapinnast madalamad) lillad jäljed. Kintsudel on heledad jutid, mille otsad on lillad. Tagumikul avastasime ka ja seal on tagumik üleni tihedalt triibuline-aga need nahapinnaga ühetasased lillad jäljed.
Kas seljale võis siiski tekkida kratsimisest-no, et liiga tugevalt venitas nahka?

Esiteks nad kõik eri aegadel tekkinud, teiseks nahk igal pool veidi erinev ja oma iseärasustega. Mis jutt see tugevast kratsimisest veel on? Kuidas niimoodi saaks kratsida, et nahale venitusarmid tekiks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 22:24; 01.08 18:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rahune maha, jumal küll. Täiesti tavalised kasvamisega seotud venitusarmid on, ei aita mingi kreem ega rohi – pole su lapsel mitte midagi häda. Mul on ka kõhul sügavad jäljed ning kätel pinnapealsed,nahk on erinev. Need on väga paljudel naistel, mis seal ikka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.07 12:41; 02.08 06:37; 24.08 01:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul tekkisid venitusarmid 12 aastaselt, kui mul oli kasvuspurt ( kasvasin 1 suvega pea 10 cm)
Käisin ka nahaarstil.. ega venitusarmide tekke vastu pole mingit võlukreemi. Tavaliselt saab naistel vaadata ema naha järgi. Kui olid emal, tulevad ka tytrel jne. See on lihtsalt naha eripära ja tuleb leppida.
Ka nüüd kui olen 4 last synnitanud ( olen 31) on mul venitusarmid. Küllaltki kiiresti lähevad ise lillast heledaks. Mind ei häiri.
Noorel nahal peaks need suhteliselt kiiresti ise värvust vahetama.


Kas seljale võis siiski tekkida kratsimisest-no, et liiga tugevalt venitas nahka?

oled ikka ise täiskasvanu? uskumatult rumal jutt, ausalt!

Olen täiskasvanu-olen ju oma tütre ema. Ma pole varem sellise asjaga kokkupuutunud, ega näinud midagi sellist.
Jutt kratsimisest on sellepärast, et laps tahab pidevalt selja sügamsit. Ja no ühel õhtul siis mees tõmbas ilmselt natuke liiga tugevasti üle selja, laps ütles ai ja kui särgi tõstin, siis olid seal punased sügavad jäljed. Ma ju ei tea kas need võisid seal olla juba enne. Ei saa ju olla sellinne kokkusattumus. Seega olengi arvamusel, et keset selga tekkinud jäljed on ehk sellest :(. Need on hoopis teistsugused ka kui kintsude ja tagumiku peal olevad jäljed. Mures olengi kõige rohkem nende keset selga olevate jälgede pärast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 07.07 11:04; 14.07 20:06; 14.07 22:16; 30.07 17:00; 31.07 20:10; 06.08 19:57; 23.08 21:44; 24.08 19:47; 25.08 07:43; 25.08 11:57; 25.08 12:39; 25.08 17:35; 28.12 12:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul tekkisid venitusarmid 12 aastaselt, kui mul oli kasvuspurt ( kasvasin 1 suvega pea 10 cm)
Käisin ka nahaarstil.. ega venitusarmide tekke vastu pole mingit võlukreemi. Tavaliselt saab naistel vaadata ema naha järgi. Kui olid emal, tulevad ka tytrel jne. See on lihtsalt naha eripära ja tuleb leppida.
Ka nüüd kui olen 4 last synnitanud ( olen 31) on mul venitusarmid. Küllaltki kiiresti lähevad ise lillast heledaks. Mind ei häiri.
Noorel nahal peaks need suhteliselt kiiresti ise värvust vahetama.


Kas seljale võis siiski tekkida kratsimisest-no, et liiga tugevalt venitas nahka?

oled ikka ise täiskasvanu? uskumatult rumal jutt, ausalt!

Olen täiskasvanu-olen ju oma tütre ema. Ma pole varem sellise asjaga kokkupuutunud, ega näinud midagi sellist.
Jutt kratsimisest on sellepärast, et laps tahab pidevalt selja sügamsit. Ja no ühel õhtul siis mees tõmbas ilmselt natuke liiga tugevasti üle selja, laps ütles ai ja kui särgi tõstin, siis olid seal punased sügavad jäljed. Ma ju ei tea kas need võisid seal olla juba enne. Ei saa ju olla sellinne kokkusattumus. Seega olengi arvamusel, et keset selga tekkinud jäljed on ehk sellest :(. Need on hoopis teistsugused ka kui kintsude ja tagumiku peal olevad jäljed. Mures olengi kõige rohkem nende keset selga olevate jälgede pärast.

Kui mulle tulid rindadele venitusarmid, siis mäletan, et need sügelesid. Seega, tõenäoline on, et armid olid olemas või tekkimas ja need sügelesid. Sügamine ei tekita venitusarme. Contratubex ilmselt ei aita. Arm on arm ja seda ei saa kreemiga ära võtta. Minu jaoks kõlab see umbes nii nagu need “paksukreemid”, mida peab määrima kohale, kust soovid saledamaks saada. No ei tööta. Samas, selliseid kreemikesi on lihtne müüa, sest kreemitaja ei saa mitte kunagi teada, kas ja kui tõhus kreem on. Alati on võimalik ju arvata, et kui ei kreemita, siis oleks olukord veel hullem. Aga noh, eks iga inimene teab ise….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 23:35; 07.08 22:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovida võib Dermatixi kreemi ja silikoonplaastreid, need peaksid olema armiravis efektiivsemad kui Contratubex. värsketele striiadele peaks olema mingi laserhooldus, kuid kahjuks pole ise kokku puutunud selle teemaga ja ei oska rohkem kommenteerida.
Kas lapsel ei või olla Cushingi sündroom? sellega tulevad tugevad vorbitaolised striiad. perearst võiks kahtluse korral suunata endokrinoloogile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui paljudel on need armid seljal? Selg ei pidavat just tüüpiline venitusarmide koht olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 07.07 11:04; 14.07 20:06; 14.07 22:16; 30.07 17:00; 31.07 20:10; 06.08 19:57; 23.08 21:44; 24.08 19:47; 25.08 07:43; 25.08 11:57; 25.08 12:39; 25.08 17:35; 28.12 12:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga paljudel, eriti sportlastel. Minul on, suur asi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.07 12:41; 02.08 06:37; 24.08 01:50;
To report this post you need to login first.

Mul on pojal ja tütrel, mõlemad teismelised. Tütrest saan veel aru, ta on selline kurvikas ja ka minul endal on alakõht ja puusad venitusarme täis. Kuid poiss on pikk ja peenike, nagu vibalik. Ning temal on venitusarmid keset selga. Ning need on põikipidi. Muidu venitusarmid jooksevad ikkagi vertikaalselt reeglina, kuid temal on täiesti selja keskosas ning horisontaalselt. Neid ei ole palju- vbl 10 tk. Kuid sellised näevad välja, nagu keegi oleks selga küünistanud.
Mina sellest suurt numbrit ei tee ja venitusarmid ei häiri meid peres kedagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.08 06:57; 25.08 06:49; 25.08 13:29;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )


Esileht Ilu ja tervis Venitusarmid teismelisel :(

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.