Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Verehaigus ja rasedus

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Verehaigus ja rasedus

Postitas:

Tere. Olen 23 aastane ja hiljuti avastati mul essentsiaalne trombotsütoos. Kuna ma olen veel nii noor siis kindlasti tahan ka tulevikus lapsi saada. Arstilt ma uurinud veel ei ole, aga kindlasti teen seda kui uuesti tema jutule pääsen peale ravi kuuri. Aga äkki keegi targem oskab ka siin nõu anda või teab rääkida kas sellise haigusega võib üldse rasestuda tulevikus? Teab siit keegi äkki mõnda sõbrannat/tuttavat/pereliiget kellel on verega probleeme olnud ja peale tervenemist proovinud rasestuda. Kuidas rasedus kulges? Tänud ette vastamast ! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen Su diagnoosi saamise teemas ka kunagi kommenteerinud vist.
On suurem risk raseduse katkemisele I trimestril ja vähemalt aspiriiniravi peaks saama (no ma ise võtsin ka raseduse ajal südameaspiriini terve raseduse aja (kuni 32.ndl, ei võeta päris sünnituseni, kõik ok, aga mul pole see haigus). Aga kindlasti teab arst täpsemalt, mis analüüse vaja anda ja kuidas ravi korrigeerida rasedusega
http://www.bloodjournal.org/content/110/2/485?sso-checked=true

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on vere hüübimisega seotud autoantikehad väga tugevalt üle normi. Enne kui see avastati katkes varases staadiumis kaks rasedust, nüüd süstin 5. nädalast alates verevedeldajat ja rasedusega juba peaaegu poole peal. Põhimõtteliselt on ka minu sündroomiga suurenenud trombioht, eriti väikestes emakaseina veresoontes, eks see neid katkemisi põhjustaski. Tänapäeva meditsiini võimaluste juures on peaaegu igasugustest haigustest hoolimata võimalik lapsi saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Verehaigus ja rasedus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.