Esileht Ilu ja tervis vererohked päevad

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: vererohked päevad

Postitas:

Olen terve elu hädas olnud pikkade ja vererohkete päevadega. On mingeid võimalusi, et verd vähem tuleks ja lühemat aega?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 10:38; 14.08 00:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hormoonspiraal

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võiks teha uuringud von willebrandi tõve suhtes. Sellega tegeleb hematoloog (suunamine perearstilt). See on pärilik veritsushaigus, mille üheks tunnuseks on pikad vererohked menstruatsioonid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

naistearsti juurde UH uuringule, äkki on hoopis müoom vmt kasvaja emakas. mul oli sellest tingitud, peale oppi jäi oluliselt vähemaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavalised beebipillid aitavad ka olukorda kontrolli all hoida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul olid ka vererohked päevad (no ikka nii, et öösel pidin sidet vahetama või lausa kombineerima tampoon pluss spiraal). Kevadel lasin Mirena panna ja nüüd on elu hea, päevad elan üle pesukaitsmega ja ei mingit öist uputust enam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul on teine hormoonspiraal mirena, kõik need aastad pole isegi pesukaitset vaja olnud, minu jaoks väga kiiduväärt vidin, varem olin hädine aneemik, nüüd tubli doonor 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan Cerazette’i, need on minipillid, millel on sama toimeaine nagu Mirenal. Eelistasin pille spiraalile, mõeldes, et kui ei sobi, saan kohe ära jätta. Aga polegi vaja olnud, üle aasta juba kasutan. Enne olid ka aastaid väga vererohked päevad, nüüd nende pillidega pole üldse päevi. Ükskord huvi pärast jätsin ühe kuu vahele – kohe olid jubedad päevad jälle platsis. Rohkem ei katseta, eelistan verevaba elu. 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

naistearsti juurde UH uuringule, äkki on hoopis müoom vmt kasvaja emakas. mul oli sellest tingitud, peale oppi jäi oluliselt vähemaks.

No kui tal kogu aeg on päevad vererohked olnud, siis ei kahtlustaks küll müoomi. Pole ju hiljuti tekkinud häda, vaid aastatepikkune.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

naistearsti juurde UH uuringule, äkki on hoopis müoom vmt kasvaja emakas. mul oli sellest tingitud, peale oppi jäi oluliselt vähemaks.

Aasta tagasi umbes käisin naistearsti, oli kõik korras. Lihtsalt minu eripära pikad vererohked päevad. Hetkel tavaline spiraal aga nii tüütu on need päevad…..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 10:38; 14.08 00:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

loe see artikkel läbi ja saad vastuse oma murele:
http://www.telegram.ee/toit-ja-tervis/naistele-kuidas-taimne-toitumine-mojutab-kuupuhastust

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu ja tervis vererohked päevad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.