Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Veritsemine ja valulikud rinnad

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Veritsemine ja valulikud rinnad

Postitas:

Tere kõigile☺ Minul selline mure, et üritan rasestuda, mul muidu tsükkel korrapärane 28 päeva, päevad oleksid pidanud hakkam 17 jaanuar, aga 3 päeva tagasi hakkas määrima. Erineb täielikult tavalistest päevadest. Kõhuvalu ega pakitsust pole, ainuke mis on,on punnis alakõht ja hellad rinnad. 20 dets olid mul päevad, kestsid 7 päev. Nüüd 13 jaanuar hakkas õrnalt määrima, tuli vahepeal pruunikat, siis 14 jaanuar oli selline erkpunane määrimine ja täna, 15 jaanuar nagu lõppeks, tuleb õrnroosakas või pruunikas. Ei tilgu, ainult et kui wcs käin, siis paberile jääb. Muidu mul päevad alati vererohked ja alakõht valutab. Eelmine ndl tehti ka veretest, see oli negatiivne, täna tegin easy test rasedustesti päevase uriiniga ja see oli ka negatiivne. Mul pole mitte kunagi tsüklihäireid olnud. Samas tita oleks meie perre väga oodatud. Kas on lootust et siiski olen rase, millal rasedustest näitama hakkab? Väga tänan vastukaja eest☺

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 16:57; 16.01 08:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole rase, tsüklihäire.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul päevad on(lihtsalt mitte vererohked, nagu tavaliselt), miks sa üldse arvad et sa rase oled???

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 07:50; 16.01 11:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul päevad on(lihtsalt mitte vererohked, nagu tavaliselt), miks sa üldse arvad et sa rase oled???

Päevad on just vererohked. Nüüd 3 päeva määris õrnalt, 3s päev peaaegu et ei tulnudki midagi enam. Täna alakõht tuikab ja torgib veidi nagu algaksid päeva ja süda paha, aga mida pole on päevad.Rinnad ka siiani hellad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 16:57; 16.01 08:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul päevad on(lihtsalt mitte vererohked, nagu tavaliselt), miks sa üldse arvad et sa rase oled???

Päevad on just vererohked. Nüüd 3 päeva määris õrnalt, 3s päev peaaegu et ei tulnudki midagi enam. Täna alakõht tuikab ja torgib veidi nagu algaksid päeva ja süda paha, aga mida pole on päevad.Rinnad ka siiani hellad.

No ma ju seda ütlesingi, et sul on päevad, aga mitte lihtsalt SEEKORD vererohked. Seda nimetatakesgi tsüklihäireks. Ning benu early test on suht kindel, seega kui see oli negatiivne, siis rase ei ole. Mul oli benu earlyga suht tugev teine triip, küll heledam kui kontrolltriip, aga üsna tugev, hcg vere järgi oli ainult 22 siis

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 07:50; 16.01 11:46;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Veritsemine ja valulikud rinnad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.