Esileht Väikelaps Vermox raseduse alguses

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Vermox raseduse alguses

Postitas:

Tere kallid emad!
Küsiksin oma suures mures abi. Ehk on teie seas kedagi, kellel on juhtunud sarnane olukord:
võtsime perega mõned nädalad tagasi parasiidirohtu Vermox. Praeguseks on selgunud, et olen ootamatult rasestunud… Tõenäoliselt võtsin esimese tableti enda teadmata 1. rasedusnädalal ning teise tableti 3.rasedusnädalal.
Sellises keerulises olukorras palun abi neilt, kes on raseduse vältel tarvitanud Vermoxit: kuidas on olnud teie sündinud laste tervis? Kas on olnud tervise/arengumuresid, milles võiksite süüdistada ravimi mõju? Tean, et see küsimus pole nii lihtne, kõrvalmõjudeks võivad olla ka paljud muud faktorid: geneetika, elukeskkond jne.
Olen keerulisel teelahkmel: kas minna rasedusega edasi või mitte… Internet annab uuringute vastuseks erinevaid tulemusi, kuid üksi uuring ei kajasta lapse tervist peale sünnitust.

Tänan!
Juba kahe armsa lapse ema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.04 15:28; 21.04 21:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõbranna võttis raseduse 3. trimestril (ei ole kindel, et sama ravim, aga ka usside vastane kraam). Sündis terve ja ilus laps.
Ära nüüd paanikasse sattu. Kuna rasedus nii varajane, et lapsel pole veel emaga ühist vereringlust, siis reeglina ei juhtu midagi. Arstiga võid loomulikult konsulteerida.
Raseduse katkestamine või mitte katkestamine on muidugi sinu otsus. Aga ka järgmise rasedusega ei ole kindlust, et sa ei haigestu grippi, ei lähe erakorralisele opile, ei leia metsast puuki, ei sünnita enneaegset last jne. Rasedusega kaasnevad alati riskid ja need ei avaldu alati 1. trimestril kus saab veel võtta vastu otsus last mitte sünnitada.
Kui laps on soovitud, siis mina ootaks rahulikult 12n uh uuringuid ja abordile mõtleks alles siis, kui uuringud näitavad kõrvalekallet normis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa loed neid nädalaid alates ovulutsioonist või päevadest? Kui päevadest, siis ma väga ei muretseks, sest esimesel nädalal polnud tegelikult ovulutsioon veel toimunudki ja kolmandal nädalal pole viljastunud munarakk õieti emakale kinnitunudki veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõesti, tänan hea märkuse eest! Nädalaid lugesin päevadest, vastavalt ultrahelis määratud raseduse suurusest. Seega, esimese tableti ajal polnud veel ovulatsioonigi… Kogu see olukord viis mind nii rööpast välja, et ei suutnud sellise pilgu läbi mõeldagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.04 15:28; 21.04 21:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suure tõnäosusga poleks sa rasestunud kui tablet oleks midagi teinud – nii alguses peaks rasedus katkema kui miski seda kahjustab. Kuna tegu ainult mõne rakuga ju ja kahjustus sellisel juhul suur.

Nii ütles minu arst vähemalt. Lisaks tõesti esimese tabeti ajal polenud sa veel rase ja teise tableti ajal alles oli rasedus tekkimia. Är muretse ja ilusat ootusaega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen võtnud wermoxit kahel rasedusel. mitmeid kordi. pole midagi juhtunud, lapsed sündinud tublid ja terved. loa selleks rohuks andis ämmaemand.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps Vermox raseduse alguses

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.