Esileht Sünnitus vete tulekust

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: vete tulekust

Postitas:

Esimese sünnitusega avati mul veed alles sünnitusmajas, kui juba tükk aega olin valutanud. Midagi ma sellega seoses ei tundnud, ilmselt kuna ma nagunii juba valutasin selleks ajaks päris korralikult. Mehe jutu järgi olevat ka vete kogus väga väike olnud, et “praktiliselt ei tulnudmi midagi”.

Nüüd hakkasin mängima mõttega, et kui veed tulevad ära nt dušši all või ujulas olles, et kas siis võib juhtuda, et ei märkagi seda? 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tundsin vete avanemisel alakõhus väga tugevat ja konkreetset plõksu, oleksin aru saanud ka ujulas. Ma ei tea, kas see on tavaline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu esimene sünnitus algas vete tulekuga ja käis ka selline imelik plõks. Väga kummaline tunne oli ja ilmselt tunneks seda ka ujulas või dušši all.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See plõks on ikka väga selge hääl. Viimase sünnitusega mäletan, et kuulsin istudes plõksu ja vaatasin kohe ruumis ringi, et mis see olla võis (vaikus oli ja välistatud oli teiste inimeste läheduses viibimise hääled). Tõusin püsti, et minna uurima justkui plõksu päritolu. Aga püsti tõustes hakkas lahmama, siis olin hämmingus, et kuidas minu sees miski nii tugevat häält sai teha 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõnel plõksub pool rasedust iga päev ja ei tule mingid veed ära. Minul tulid veed ära ilma plõksuta. Usun, et päris märkamatult ei tule veed ära, sest normaalselt on seda ikka umbes liiter. Mõnel võib küll niriseda pikalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tulid veed ära kodus, selguse huvides mainin, et olid rohelised.

Plõksu ei olnud, pikutasin voodis ja natuke nirises. Tunne oli, et tuli palju rohkem kui tegelikult. Veed nirisesid välja veel mitu tundi. Endal oli ikkagi kogu aeg tunne, et ainult lahmab =)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul hakkas nirisema – ei saanud algul aru, arvasin, et pidamatus (varasemast juba olemas). Käisin 12h niimoodi ringi kuni valud hakkasid. Siis läksin haiglasse. Sealt nirises ka, ei tulnudki pauhti ära. Viimase sortsu sai ämmakas peaaegu näkku kui ta kummardus vastsündinut vastu võtma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese lapsega avas ämmaemand haiglas sünnituse käigus veed, kui valudel vahesid polnudki enam. Mina teadsin, et veed peavad ära tulema ja siis alles haiglasse peaks minema. Hea, et ma seal kodus kauem ei oodanud siis.
Teisega tulid veed alles kiirabiautos koos pressidega. Laps sündis umbes 20 minuti pärast. Mingit kuuldavat plõksu ei olnud, vaid lihtsalt tundsin, et püksid on soojad ja märjad.
Mind tegelikult ajab veidi tigedaks see vale jutt, et veed tulevad ära, et siis saab aru, et sünnitus algab ja alles siis haiglasse minema. See on ju müüt! See ei ole mingi reegel ju. Ometi isegi arstid räägivad veel tänapäeval sellist valet juttu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Sünnitus vete tulekust

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.