Esileht Ilu ja tervis Vistrikud keskeas

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Vistrikud keskeas

Postitas:

Kogu mu nägu, kael, rind ja selg on pidevalt vistrikutes. Ilmselt ei ole neid nii palju, et kvalifitseeruksin mingi nahahaiguse alla, kuid minu jaoks piisavalt palju, et pidevalt olla hädas oma nahaga. Lootsin, et pärast laste sünnitamist hormonaalsüsteem muutub ja probleem väheneb, kuid ei. Vistrikuid on eriti palju pärast ilusaid päikselisi ilmu, pärast sauna. pärast kehaliselt aktiivset päeva, pärast magamata öid (kolm väikelast). Aga ilma vistriketa pole kunagi. Kas nahaarst üldse saab midagi teha? Kunagi aastaid proovisin igasuguseid kosmeetikapoes müüdavaid vedelikke küll pesuks, küll piimasid, küll maske. Tulemsena kulutasin palju aega ja vahet ei olnud, vistrikud õitsesid. On kellegil mingeid soovitusi? Toiduallergiaid ei tea endal olevat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.06 13:17; 18.06 15:31; 19.06 08:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan vastavaid kombineeritud naha/rasuse naha kreeme, ka ravikreeme. Nahaarst soovitas mulle BAbe STOP akne sarjast näokreemi ning ca 2 ndl jooksul hakkas probleem taanduma. Olen proovinud ka aknekreeme AVENE sarjast ning EUCERini ning ka need toimivad kenasti. Kui hakkan kasutama tavalist näokreemi, tulevad mõne nädala jooksul punnid tagasi. Proovi mõnda vastavat kreemi ja oota tulemusi mõned nädalad kuni kuu. Usun, et toimib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 14:03; 18.06 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No eucerini jt sarnaseid kreeme kasutasin ma paar aastat, aga toimet neil suurt ei olnud. Vahel lihtsalt iseenesest on vistrikke vähem, vahel rohkem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.06 13:17; 18.06 15:31; 19.06 08:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja proovisid just akne kreemi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 14:03; 18.06 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ja proovisid just akne kreemi? [/tsitaat]

Paraku jah.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.06 13:17; 18.06 15:31; 19.06 08:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võiksid proovida Avène Acnestop´i. Seda peaks kasutama imevähe, aga tõesti iga päev või siis seni kuni punne rohkem ei tule. Igasugused emulsioonid, nahapuhastajad jms mögimad minu nahale küll mingit positiivset toimet ei avaldanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi keemilist koorimist, minul on andnud head tulemust. Soovitan minna näiteks Medemisse (praegu seal soodushind ka koorimistele). Samuti on seal müügil üks väga hea kreem aknelisele nahale (Sesderma), sisaldab üht happelist koostisosa, mis avab poore ning puhastab ja kuivatav põletikulised aknekolded.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas nahaarst Roaccutane (retseptiga tabletiravi) pole soovitanud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 31 ja ka aegajalt vistrikud kimbutavad – peamiselt näol ja dekolteel. Käivad nagu periooditi – et korraga nad on ja sisi jälle paar nädalat ilus nahk ja siis jälle.

Kindlasti mõjutab ka toitumine – kui olen näiteks rohkem rämpsu ja rasvaseid asju söönud, on kohe ka tekkinud vistrikud (väikese viivitusajaga muidugi). Eriti hullud on kartulikrõpsud.

Kui vahetan mõnd näohooldustoote marki, siis ka olen märganud, et nahk vajab kohanemiseks aega – et alguses jälle vistrikud ja siis harjub nahk ära ja rahuneb maha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.06 11:50; 20.06 11:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja veel – kuigi parfüümi soovitatakse laste paljale ihule, siis ka see võib reaktsioonina vistrikke tekitada – just dekolteepiirkonnas panin tähele olulist paranemist, kui hakkasin parfüümi alles peale riietumist laskma

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.06 11:50; 20.06 11:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa jaurad siin perekoolis, mine nahaarstile ometigi. Selge on see et ühe-kahe päevaga nahka ilusaks ei ravi. Aga arst otsutab ravi üle, mitte perekoolikad. Sellises eas võiks seda juba teada!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka õnnetu, et veel 30-aastasena on mu nahk akneline (nii nägu, selg, kael, dekoltee kui ka õlad). Õigemini järjest hullemaks läks nahk umbes alates 25-aastaselt.

Tahaksin ka kanda selga paljastavaid kleite ja pluuse. Tahaksin seljamassaa¸i minna. Piinlik ja ebameeldiv on seetõttu olla rannas või spas, samuti spordisaalide ja ujulate pesemisruumides.

Arstidest, uuringutest, kreemidest, rohtudest, erimenüüdest jms pole abi olnud.

Kadestan terve nahaga inimesi. 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sama siin. kael suuri paiseid täis, rinna esine ka, seljal mõned, näos 🙁
aastaid tagasi tegin 3 roccutani kuuri, siis sünnitasin lapse, peale lapse sündi jälle nahk metsas. talvel sõin kuuaega doxytsykliini. sai enam vähem, nüüd jälle. juulis nahaasti aeg, palun roccutani jälle, ehk saab inimesena end vahepeal tunda. täiesti nõme, suvi käes, mul sall kaelas 🙁 topiga ei ulge käiagi 🙁 edu meile kõigile punnisõjas !!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka punnidega hädas pidevalt (olen 32)
Mis on aidanud?

Looduslik kosmeetika (ökopoe oma)ja väga korralik igapäevane nahahooldus
ka dekoratiivkosmeetika on mul looduslik, mineraalpuudrid jne
Keemiline koorimine
Tervislik toitumine
Päike või solaarium

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas nahaarst Roaccutane (retseptiga tabletiravi) pole soovitanud? [/tsitaat]

No see on nii karm keemia, et kui mina olin selle kasutusjuhendi läbi lugenud, siis mõtlesin, et paljuke ikka menopausini enam aega, kannatan ära. Mul selliseid paisetüüpi vistrikke väga tihti ei ole ka, aga pole päevagi, kui ühtki punetavat või mädast vinni näol või kaelal või dekoltees pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Ilu ja tervis Vistrikud keskeas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.