Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Vitamiinid rasedatele

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Vitamiinid rasedatele

Postitas:

Kas keegi võttab rasedatele mõeldud vitamiine ja milliseid ostate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bio Multit söön. Mulle sobivad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samuti Bio Multi, samas Elevit, mis on ka üks odavamaid, tekitas mul iiveldust ja kõhukinnisust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See Elevit tekitab väga paljudele iiveldust!

Huvitav, kas see võibki tekitada mulle päev läbi sellist ebamugavustunnet maos ja iiveldust? Mul on 11 nädal käsil ja iiveldus oleks justkui väiksemaks jäänud, aga peale seda vitamiini võtmist on nii ebamugav ja vastik olla maos..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ka elevit ei sobinud, ja see on ravim) mulle ämmaemand soovitas MAMITA vitamiinid, ainult kõik vajalik, ei ole pikk loetelu asjadest mis üldse ei sobi kokku, ja eriti meeldisid mulle raamatut toitumisest retsrptidega????????ja kõrvaltoimed ei ole

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

8 a tagasi esimese lapsega ämmakas ei öelnud küll, et vaja võtta.
Aga nüüd ütles ja, et kindlasti vaja süüa. Söön pregnacare. Kõik ok, enesetundele kehvalt küll ei ole kuidagi mõjunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtsin mõlema rasedusega esimesel paaril kuul Eleviti, ei olnud mingeid kõrvalnähte. teise raseduse ajal ei iiveldanud kordagi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtsin pregnacare aga lõpetasin kusagil 15 nädala paiku, sest ajas iiveldama.. praegu 36 nädalat ja ei ole siiani midagi muud võtnud peale d vitamiini ja vahel magneesiumi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelt ei peagi sööma, kui just arst ei määra. D vitamiini küll soovitatakse koos C vitamiiniga. Või siis magneesiumi. Aga neid rasedatele spets mõeldud ei. Ma uurisin ka kohe ämmakalt nende kohta, ütles et organism on nii rumal, et ta ei suuda sealt omastada vajaliku, vaid võtab kõike.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul eelmise rasedusega oli nii, et ämmakas ütles, et võta ostetud pakk lõpuni, ära ära viska, aga vaja ei ole neid võtta. Mul hakkas mingi hetk väga iiveldama hommikuti kui olin tableti ära võtnud seega lugesin seda keha märguandeks et see ei sobi mulle ja lõpetasin selle võtmise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pole ka võtnud eraldi rasedate vitamiine. Ämmaemand soovitas ainult D-vitamiini juurde võtta ja poole raseduse pealt magneesiumi ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Vitamiinid rasedatele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.