Esileht Tööelu, raha ja seadused. Voorudes palga küsimine

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Voorudes palga küsimine

Postitas:

Kas teile pole imelik töövestlusel, kui küsitakse palgasoov?
Mul tundub et alati muiatakse selle peale. Eriti kui küsid kõrgemat palka kui potensiaalne ülemus palka saab!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.06 14:39; 21.06 21:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teile pole imelik töövestlusel, kui küsitakse palgasoov?
Mul tundub et alati muiatakse selle peale. Eriti kui küsid kõrgemat palka kui potensiaalne ülemus palka saab!

Miks see peaks imelik olema? Muigamist ei ole täheldanud. Ma muidugi enamasti ei tea potentsiaalse ülemuse palka, küsin seda palka, mille eest olen nõus tööle minema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.06 15:31; 21.06 17:51; 21.06 23:28; 22.06 23:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tundub et alati muiatakse selle peale. Eriti kui küsid kõrgemat palka kui potensiaalne ülemus palka saab!

Sellise potentsiaalse alluva peale, kes küsib ülemusest kõrgemat palka, võib küll muiata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ettevõtte, kes seda küsib on ise üks naljanumber. Normaalses ettevõttes, kus ikka reaalset töötajat vajatakse on oma palgapoliitika paigas ja teatakse täpselt palju palka saab pakkuda uuele töötajale. Räägitakse ära töötingimused sellised, palk selline, tutvutakse tööotsija hariduse ja seniste töökogemustega. Ainult ebanormaalne ettevõte teeb tööintervjuust nagu mingi lehmakauplemise. Ja eks sellised ettevõtted ongi need, kes kuust kuusse igal pool portaalides kuulutavad et otsivad töötajaid..aga oeh Eestis ju pidavat nii suur tööjõupuudus olema, et näed, pea võimatu on omale töötajaid leida:)) Vähem tsirkust!

Teine lemmikteema on ettevõtetel toppida oma töökuulutustesse stampväljend “nõutav hea pingetaluvus”, saamata isegi aru, mida see üldse tähendab. Sellega antakse otsesõnu tööotsijatele teada, et meie ettevõtte sisekliima pole kiita (mingid töökiusamised, organiseerimatus vms), esineb pingeid, ole ainult mees/naine ja talu neid:) Ühe personalitegelase käest kunagi küsisin seda, et milles peitub kontoritöö pingelisus.. see hakkas kuidagi ebalevalt kokutama, noh töö selline pingeline jne jne. Ma ütlesin, et nimetage asju ikka õigete nimedega, selle nimi on organiseerimatus. Kui ikka laotakse ühele töötajale kahe inimese töökoormus selga, võibki väga pingeliseks minna…aga tänan ei, seal ma töötada sellisel juhul ei soovi.

On olemas ka need normaalsed ettevõtted, kus tegelikult ka on palgaläbirääkimised. Ehk siis palk selgubki läbirääkimiste tulemusena, mitte ei ole kusagil paberil kirjas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.06 15:31; 21.06 17:51; 21.06 23:28; 22.06 23:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk siis mina isiklikult oleksin küll veidi häiritud, kui mind seataks fakti ette, et palju nad mulle pakuvad.

Siit saab alata läbirääkimine. Kui sulle ei sobi, siis nii ütledki. Kui nad sind tahavad, siis pakuvad rohkem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et olukord hakkab muutuma. Vanasti oli pigem nii, et palun võtke tööle, kasvõi miinimum palga eest peaasi, et midagigi saaks!
Nüüd on pigem vastupidi,et küsitakse summat ja kui ei pakuta minnakse uhkelt minema, seda just IT-s

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.06 14:39; 21.06 21:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tundub et alati muiatakse selle peale.

Muiatakse ehk tõesti, kui käid välja oma unistuste numbri, aga samas kandideerid ametisse, kus erilisi oskusi pole vaja, senine ametikäik ka firma soovidega ei tundu sobivat ja õppimine kulgeks töö käigus kiirelt (ehk et igaüks võiks töö selgeks saada paari nädalaga).
Firmad, kes otsivad pikaajalist töötajat, keda korralikult välja koolitada ja kellesse panustama hakata, uurivad enamasti, millise tasuga töötaja ise rahul oleks ja elatud saaks, et ei hakkaks kohe uut kohta otsima, kui harjumine võtab aega või töö kohe alguses positiivseid emotsioone ei tekita. Raha on siiski suur motivaator ja sa võiksid oma vajadusi tunda – mis summast alates oled nõus seda tööd tegema, et kurtmist poleks.
Sest tihti on ju nii, et inimene lubab mida iganes kokku miinimumi eest, et aga tööle saada, aga paari kuu pärast pole ta sellega sugugi rahul. Ilmselt ta kas ei tunne ennast või lihtsalt luiskab töövestlusel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.06 21:14; 22.06 00:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tööturg on väga kaootiline ja ei maksa arvata, et tipptegija saab just alati kõrgemat palka. Palk kujuneb keskmiste töötajate järgi ja on minu kogemuste järgi asutustes väga täpselt paigas. Kui on 30 kassapidajat, siis pole selle tippkassapidajaga midagi suuremat teha ja ehk saab veidi kõrgemat palka. Mõnes asutuses on aga lausa keelatud sarnasel ametipostil maksta kellelegi rohkem.

Palga küsimine tööandja poolt on üsna alatu, kuna tööle tulija ei tea ju asutuse palgaastmeid ja sisekorda. Kas ta on mingi selgeltnägija? Kui asutus on orienteeritud pikaajalisele eksisteerimisele siis tuleb ju välja, kui sama tööd tegevad inimesed saavad oluliselt erinevat palka. Nii või teisiti tuleks hiljem palgad ühtlustada.

Lisaks veel see, et üsna tavaline on palga moodustumine põhipalgast ja lisatasudest. Kumba palka siis mõeldakse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

PS ja jah, kui ma veel 8 a tagasi kaubanduses töötasin, teadsid tööandjad küll täpselt isegi et millist viit konkreetset supertasemel kassiiri või vahetuse vanemat nad sooviksid konkurendi juurest endale. Nimeliselt, justnimelt, teie meelest anonüümsete supermarketite tasemel. Kui arvate, et Rimi parimast kassiirist Prisma värbajad ei tea, eksite rängalt (lihtsalt näide). Teine asi on, et hea toon ei ole ise konkurendi töötajatele sellel tasemel ülesostmisettepanekuid teha. Kui ta siis kandideeriks, no ei paku ju sama kui kõigile.

No küll sinul loba jookseb lahedalt. Kujutad vist ette, et sind peeti selleks ihaldusväärseks superkassapidajaks. Milles kaubapiiksutaja superlus seisnema peaks, on palju tuttavaid joodikuid kes kõik temalt ostmas käivad või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.06 22:26; 23.06 20:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu alati sellistes teemades, on paraku tülide allikaks asjaolu, et kõnelevad väga erineva valdkonna ning erineva taseme inimesed. Olen nõus, et kassiiri tööle võtmisel on palgasoovi küsimus pigem kohatu. Samas on väga palju töökohti, kus see mitte kohatu ei ole, vaid asjakohane küsimus. Mis vahet seal lõpuks on, kes just esimese numbri välja käib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.06 15:31; 21.06 17:51; 21.06 23:28; 22.06 23:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole kunagi küsinud. Alati olen küsinud, et kas firma ei tunne eriala palgaturgu. Paraku jah, minusuguseid ei ole palju ja juurde ka ei tule. Aga vaja on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohati vb küsiaksegi pigem selleks, et välja praakida inimesed kes hakkavad jooksma firmast firmasse parema palga ootuses. Alati ei võrdu väikseim palga soov palkamisega. Kui firma teab, et nende suurim makstav palk on nt 1000.- aga töölesoovija ootusteks on vähemalt 1500.- siis tõenäoliselt ei jää antud töötaja pikaks ajaks paigale.

Küsimus aga – miks kandideerida kohta kus sa tead, et sinu palga ootus ei vasta firma võimetele? Kui küstav number on suurem kui sinu tulevase ülemuse oma siis pole ju mõtt enda ja teiste aega raisata kandideerimisele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palga küsimine tööandja poolt on üsna alatu, kuna tööle tulija ei tea ju asutuse palgaastmeid ja sisekorda. Kas ta on mingi selgeltnägija?

Selles pole midagi alatut, kui küsitakse potentsiaalse töötaja reaalset soovi ja summat, millega ta on võimeline end ülal pidama. Ta ei pea olema selgeltnägija, ta peab lihtsalt ütlema, mida ta tahab oma töö eest saada, kui väärtuslikuks ta ise oma aega ja oma panust peab. Kui see ületab tööandja võimalused, siis pole midagi parata – kui selline töötaja oleks lõpuks nõus ka poole väiksema palgaga, siis poleks ta ilmselt oma töökohal kindlasti rahul ja varem või hiljem tekiksid probleemid.
Mõistlik tööandja ei vaja rahulolematuid töötajaid.
Seda ma ennist kirjutasingi – tuleb küsida reaalset summat, millega ise tõepoolest eluga toime tuleksid, vastasel juhul ju töökoht nagunii ei sobiks, peagi otsiksid uut.
Kui on 50+ kandideerijat samale kohale, siis ma kindlasti hindan rohkem neid, kes teavad, mida nad tahavad, mitte pole nõus iga hinnaga lihtsalt lepingut sõlmima. Selliseid ma lihtsalt ei usu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.06 21:14; 22.06 00:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teile pole imelik töövestlusel, kui küsitakse palgasoov?
Mul tundub et alati muiatakse selle peale. Eriti kui küsid kõrgemat palka kui potensiaalne ülemus palka saab!

no see on norm. ja kysin ikka nii, et viitsiks tööle mi na. 3 euri eest mina ei viitsi. 6 puhul mõtlen, et vaatan firma yle. aga ma tean ka reaalseid palku enne enda soovi esitamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ajas täiega kurjaks, kui cv-sse oli palgasoov küsitud, panin selle kirja ja ütlesin vestlusel, et selle tahan vähemalt netona kätte saada. Loomulikult öeldi jah, nõus maksma ja kui tööle ära vormistasin, siis tuli, et katseajal 420.- ja peale katse aega 520.-….halleluuja, neist polnud kumbki see number mida küsisin!!! Ja loomulikult ma sinna peatuma ei jää, kui koondamis alusel saan 300.-ja peale veits töötuskindlustust veel 2018 mai kuuni. Mis krdi suhtumine…täitsa närvi ajab, milleks see palgasoovi küsimine üldse kasulik oli?mõistmatu mu jaoks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ajas täiega kurjaks, kui cv-sse oli palgasoov küsitud, panin selle kirja ja ütlesin vestlusel, et selle tahan vähemalt netona kätte saada. Loomulikult öeldi jah, nõus maksma ja kui tööle ära vormistasin, siis tuli, et katseajal 420.- ja peale katse aega 520.-….halleluuja, neist polnud kumbki see number mida küsisin!!! Ja loomulikult ma sinna peatuma ei jää, kui koondamis alusel saan 300.-ja peale veits töötuskindlustust veel 2018 mai kuuni. Mis krdi suhtumine…täitsa närvi ajab, milleks see palgasoovi küsimine üldse kasulik oli?mõistmatu mu jaoks?

Vot see on küll tõeliselt napakas ja lubamatu käitumine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.06 15:31; 21.06 17:51; 21.06 23:28; 22.06 23:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole kassapidaja kunagi siiski (veel) olnud ja paraku olen ma ka oma ametis ehk personalitöös täiesti tubli keskmik, mitte mingi kuulus tipp. Parem kassiir = rohkem teenindatud kliente = väiksemad sabad = positiivsem ostukogemus = positiivsem kuvand = klient tuleb tagasi -> kassiir on rahul ja tema asemele ei pea kohe hakkama uut otsima.

Teema algatusest OT, vabandan, aga soovin kassiiri teemat täpsustada.
Jah, on tõesti staarkassapidajad, see, mida kirjutasid, on õige, aga kauplus mõõdab seda kassas oleva summa järele.
Iga kassapidaja saab tööpäeva alguses loetud “kassapõhja” e vahetusraha ning igal õhtul loetakse tagastatav kassa uuesti üle. Mõnel inimesel on kassad 99% juhtudel suuremad kui teistel ja seda järjepidevalt – see ongi superkassiir. Ja kui sellisel enne ei märgata palka tõsta, siis juhul kui ta avaldab soovi lahkuda, püütakse ta 10-20% töötasu tõusuga jääma veenda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.06 16:07; 24.06 07:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõega arvad, et kui see superkassiir lahkub, siis jäävad need ostud tegemata? Kliendid lihtsalt jaotuvad teiste vahel ringi, ei lähe nad mujale poodidesse ühe kassapidaja puudumise tõttu. Pood pigem rõõmustab kui saab jälle alampalgaga õpilase palgata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.06 22:26; 23.06 20:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan sama. Kui pood kassapidajaid väärtustaks, maksaks ta juba praegu neile korralikku palka ja ei sunniks neid oma palgast kassa puudujääki korvama. Tänapäeva Eestis ei pööragi keegi tähelepanu tipp-kassapidajate-, tipp-postiljonide- või tipp-pahteldajatele, see oli iseloomulik nõukogude ajale, ainult, et siis ei kasutatud sõna “tipp”, vaid “meister”. Meistersportlased ja meisterlüpsjad, kõik olid hinnatud tegijad. Ainsad ametid, mis veel tänapäeval tunduvad au sees olevat on (tipp)juht ja (tipp-)poliitik.

Perekoolis on jälle kõik spetsialistid. Vaata mis tahes tööteemat – kõik on oma ala spetsid. Kusjuures mina arvasin, et see liitsõna “spetsialist-” peaks võj vähemalt eeldaks ka vastavat väljaõpet, aga olen nüüd juba paaris töökuulutuses üllatusega märganud, et võetakse see ja too inimene tööle SPETSIALISTIKS ja et eelnev töökogemus pole oluline/ väljaõpe kohapeal vm.
Normaalne tase siis meie kõvadel spetsialistieel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõega arvad, et kui see superkassiir lahkub, siis jäävad need ostud tegemata? Kliendid lihtsalt jaotuvad teiste vahel ringi, ei lähe nad mujale poodidesse ühe kassapidaja puudumise tõttu. Pood pigem rõõmustab kui saab jälle alampalgaga õpilase palgata.

Ei, miks ostud tegemata jääksid?
Aga on ükskikuid kassiire, kel on enda kliendid, kes koos kassiiriga kauplust võivad vahetada ja konkurendi juures käima hakata. Nagu ka taksojuht firmast oma püsikliendid teise firmasse üle viib.

Ei ole kahjuks “minu keti” inimene, aga vast Eesti tuntuim näide:

http://www.aripaev.ee/uudised/2015/12/28/muuja-kellele-kliendid-jargnevad

https://www.facebook.com/maailmaparimmyyjatadiylle/

Ja ka meil on tõsiseid tegijaid ning ei, me ei vaheta neid odavate õpilaste vastu – esiteks hoiavad sellised inimesed koos tervet kollektiivi ning teiseks on nad olulised ka müügikäibe seisukohast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.06 16:07; 24.06 07:21;
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Voorudes palga küsimine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.