Esileht Kodunurk WC-sse head lõhna.

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: WC-sse head lõhna.

Postitas:

Milliseid lõhnastajaid kasutate, et wc-s oleks püsivalt mõnus lõhn. Olen külas näinud mingeid viiruki laadseid lõhnapulki. Kust neid saab ja kaua toimivad. Kuskil ühiskondlikus nägin seina peal mingit aparaati, mis aeg ajalt siis ise pihustab lõhna. Mis veel? Ideaalis tahaks midagi, mis kestaks kaua ja ei maksaks väga palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige parem on värske õhk. Selle tagab hea ventilatsioon,

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina kasutan seda http://prismamarket.ee/entry/ambi-pur-cryst-geel-ohuv-150g-eucal——-lime/5410076618552

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igas suuremas toidupoes on need kõrtega lõhnastajad olemas ja pihustatavaid samuti. Tavaliselt on neile lausa eraldi lett või riiul. Bauhofis on, K-Rautas…
Pihustatav on wc-sse jama, see võib vabalt istuja täis pihustada. Kõrtega purgike pole paha mõte, seisab ja lõhnab vaikselt. Paljud nende lõhna ei talu, mina isiklikult olen päris meelduivate otsa sattunud. Ja siis on ju ka veel see pudelikesega variant, mis tuleb pistikusse torgata. Mingi valgete lilledega sort on mul kunagi olnud maakodus, mulle meeldis. Peavad päris kaua vasu ka, nii kõrrelised kui ka pistikuvariant. Pihustatavad saavad kiiremini otsa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule selline pidev regulaarne tubade (sh wc) lõhnastamine ei sobi. Kasutan lõhna siis, kui konkreetselt suuremal asjal käinud, et järgmine ära ei minestaks 😀 one-touch maikellukese lõhnaga on minu jaoks meeldivaim

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule selline pidev regulaarne tubade (sh wc) lõhnastamine ei sobi. Kasutan lõhna siis, kui konkreetselt suuremal asjal käinud, et järgmine ära ei minestaks ????

Seda suurema asja lõhna saab ka lihtsalt ära põletada (korraks tikku tõmmates).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

on olnud see aparaat mis ise teatud aja tagant pihustab. igaljuhul nüüd seisab tühjana, mu meelest liiga ruttu sai otsa. kahjuks ei mäleta kaua ühe täiega töötas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on korralik ventilatsioon.
Kõige jubedam asi üldse ongi suurema häda hais ja siis veel mingi lillelõhn sinna otsa. Lihtsalt kohutav!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellised asjad tekitavad ka vähki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean, et see ei ole vastus küsimusele, aga… Õhuvärskendajad kodus on täiesti mõttetu saast. Väga mürgised. Mingis nn \”rohelises saates\” rääkis üks asjatundja seda, et õhuvärskendaja sisse hingamine on sama kui auto heitgaasi sisse hingata. Vahe vaid selles, et üks on meeldiva lõhnaga mürk.

http://puhaselu.blogspot.com/2…..-stal.html

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pead ainult lilli ja liblikaid sööma ja deodoranti peale jooma, siis on ka vetsus meeldiv lehk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on korralik ventilatsioon.
Kõige jubedam asi üldse ongi suurema häda hais ja siis veel mingi lillelõhn sinna otsa. Lihtsalt kohutav!

Jah, veel parem on kuuselõhnaline. Siis on ruumis lõhn nagu oleks keegi kuuse alla s..nud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige jubedamad on need pulgad purgis või põlevad lõhnaküünlad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärge mürgitage oma koduõhku! Need ained on siiski ülikahjulikud. Hoidke parem WC-s toos tikke ja hoolitsege korraliku ventilatsiooni eest!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Kodunurk WC-sse head lõhna.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.