Esileht Koolilaps Youtube´i üles riputatud videod

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Youtube´i üles riputatud videod

Postitas:

Lapsevanemad, kas te teate, millega teie lapsed internetis tegelevad ja milliseid videosid sinna üles riputavad?
Sattusin täna vaatama 11-12-aastaste tüdrukute ülesriputatud videosid ja pidin sõna otseses mõttes pikali kukkuma. Ropud sõnad, alkoholipudelitega poseerimine, keha paljastavad riided, väljakutsuv käitumine. Kommentaarid nendelt samadelt neiukestelt pildi all stiilis “oo mai gassh, ma näen nii nõme välja ikka”, “see ikka imeb täiega” jms. Ja see pole mitte ühekordne, vaid ikka mitmeid sarnaseid ja erinevatelt seltskondadelt. Päriselus muidu tavalised tüdrukud, ainult ninapidi oma telefonides kogu aeg.
Lapsevanemad, selgitage oma lastele, kuskohast läheb piir ja et selliste asjade eksponeerimine pole lahe. Eneseväärikuse ja enesekindluse suurendamiseks pole kunagi liiga vara ega hilja.
Ja palun ärge ostke oma algklassilastele nutitelefone. Milallgi tuleb nende epideemiale piir panna.
Muidugi tegelen ka ise selle selle juhtumiga, aga minu volitused on piiratud ja laps on siiski kodu peegel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen isegi jaole saanud, kui minu poeg otsustas juutuuberiks hakata ja endast videosid postitada ning siis ta täiesti siiralt esimeses videos tutvustas ennast ja ütles isegi aadressi 🙂

Muidugi me võtsime video maha ja rääkisime põhjalikult neist asjust. Ja tegelikult me olime varem juba rääkinud netiturvalisusest (mees tegeleb küberturbega ja mina olen ka tööalasel infoturbekoolitusel käinud korduvalt oma eriala tõttu, nii et me oskame karta, kaitsta ja teavitada), aga ta ei osanud ikkagi seostada (vanus 11 a). Nii et laste puhul tuleb neid asju korrata, korrata ja korrata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja palun ärge ostke oma algklassilastele nutitelefone.

Kuna mul on lapse telefonis vanemliku järelvalve äpp, on sinu üleskutse argumendid antud juhul tühised. Ole hea ja ära kohtle teisi lapsevanemaid anonüümses foorumis patroneerivalt.

Muidugi tegelen ka ise selle selle juhtumiga, aga minu volitused on piiratud ja laps on siiski kodu peegel.

Ilmselt oled sa lapse isa uus naine.
See ei ole järelikult üldse sinu asi.
Lapse isa peab selle probleemiga tegelema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Koolilaps Youtube´i üles riputatud videod

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.