Esileht Kodunurk ¨okolaadikreemi tordile?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: ¨okolaadikreemi tordile?

Postitas:

Laps tahab hirmsasti torile shokolaadikreemi, mida saab lusikaga/näpuga süüa(paks kiht).

Olen leidnud netist võikreemi, kuid kord tegin seda ja jäi väga suhkrune, et krabiseb hamba all. Tahaks sellist pehmet.

Kas sulatatud ¨okolaadist ja vahukoore ühte mikserdamine annab sellise kreemi?

Mis muid varjante soovitate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee kakaoga keedukreemi. Arvan, et seda kreemi saaks ka kasutada: http://www.ajakirikook.ee/retseptid/toorjuustu-ja-sokolaadi-kreem-marjade-ning-lehttaignast-kupsisega

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee ¨okolaadivaht – sulatatud tume ¨okolaad, munavalgevaht ja vahukoor.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võikreem tee tuhksuhkruga, muidu jah jääbki hamba all krõbisema. ¦okolaadikreemiks kõlbab ka kohupiim kakaoga või vahukoore-kohupiima segu kakaoga. Kui vahustatud koorele lisada lisaks kakaole ka ¸elatiini, saab tardunud kreemi. Teine variant on sula¨okolaadil (päris palju läheb teist) jahtuda lasta ja siis see vahustatud koore või kohupiima või vahukoore-kohupiima seguga segada.

Minu isiklik kiiks muidugi, aga ma ei tee kunagi ühtki asja, mis läbikuumutamisele ei kuulu, toorest munast. Salmonellaoht nt Talleggi munadega ei ole just suur, aga väga kole, kui see minu süül minu peret tabaks. Veel hullem, kui peokülalisi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pane Nutellat

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

100g ehtsat võid, 2sl piima, 3sl suhkrut, 2sl kakaod.
Sulata või, lisa piim- lase kergelt keema (ainult hetkeks!). Siis lisa eelnevalt omavahel segatud suhkur ja kakao. Sega korralikult, lase veidi jahtuda ja nirista tordile.
Väga hea vaap, kasutan ise päris palju ja julgen soovitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja välja näeb see vaap selline:
https://picasaweb.google.com/109020145610984837538/ScrapbookPhotos#5768484585165897234

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaap ja kreem on ikka väga erinevad asjad.

Ma pakuks ¨okolaadivahu retsepti 🙂

200ml piima kuumatada.
2 munakollast vahustada.
Kallata veidi kuuma piima munakollaste soojendamiseks vahule ja siis munakollased kuuma piima hulka (soojendamata läheb tükki). Kuumuta segu paksenemiseni. (Mina olen ka hetkeks keema laskunud, aga kui sellega ettevaatlik pole, siis munakollane läheb tükki ja tegu on raisus)

Sega hulka 200g mõru ¨okolaadi (tükeldatult). Leota ja sulata 1spl ¸elatiini ja lisa segule. Jahuta toatemperatuurini. Jahtunud segule lisa 400ml vahukoort (eelnevalt vahustatud 2spl suhkruga).

Kalla kreem tordipõhjade vahele (u 25cm läbimõõduga põhjale jätkub vahtu 2-3 kihiks) ja hoia külmas kuni vaht tardub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kakaopulber,suhkur ja hapukoor sega kokku.lase pliidi peale keema,törts võid ka sisse.koguseid ei oska öelda,teen silma järgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige lihtsam on osta purk \”Nutellat\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitaks sulatatud ¨okolaadi segada kokku võimalikult värske mascarponega. Nt 1:4 tuleb väga mõnus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sega Nutella vahustatud vahukoore võisiis toorjuustuga..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Kodunurk ¨okolaadikreemi tordile?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.