Esileht Lapse ootamine ❄️ Novembribeebid 2020 ❄️

Näitan 21 postitust - vahemik 271 kuni 291 (kokku 291 )

Teema: ❄️ Novembribeebid 2020 ❄️

Postitas:

Ohh kui tore ????. Meil osad tuttavad teavad, elukaaslane oleks tahtnud juba peale positiivset rasedustesti lähedastele rääkida, aga hoidsime ikka saladust.
Jah olen arvel siin haiglas. Sa ka?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohh kui tore ????. Meil osad tuttavad teavad, elukaaslane oleks tahtnud juba peale positiivset rasedustesti lähedastele rääkida, aga hoidsime ikka saladust.

Jah olen arvel siin haiglas. Sa ka?

Jah, ka mina olen siin arvel, aga seda eelkõige koroona pärast (mugavus). Muidu oleks suuremas linnas arvel, mulle kuidagi ei istu see ämmaemand, kes on.
Sul esimene laps? Minul teine tulemas. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.03 16:17; 15.04 13:35; 29.04 11:03; 22.05 14:09; 25.05 07:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah esimene tulemas ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 11:20; 26.05 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, tean et sellest on siin kuskil juttu olnud, aga ei suutnud enam leida.
Kas Facebook`is on olemas Novembribeebide kinnine grupp ka ja kuidas selle liikmeks saab? Ma ühe grupi leidsin mis on avalik, aga ma eelistaksin suletud gruppi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas teistel läheb, endal mul juba üpris hästi võik öelda. Enesetunne on hea ei ole enam iiveldust , oksendamist, jäänud vaid väsimus. Ma midagi teen liigu siis olen ikka täitsa väsinud kui päeval magada ei saa tunnike siis kella 21.00 hakkan aina haigutama. Kõht on juba täitsa pirakas aga ma saan seda veel peita ???? natuke tobe eks aga ei taha enne midagi kellelegi öelda kui pole käes Tartust vastuseid. Neid ootan iga päev möödub telwfon näpus et äkki nüüd heliseb käin telefon käes juba ka wc ????.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul veel hooti iiveldab. 2 päeva järjest oli niiiii halb, et jube. Päeval oma mürakaru magama pannes jään ise veel enne last magama???? lihtsalt ei seisa silmad lahti.
Kaalu on tulnud juurde u 1kg, aga see kõigub pidevalt. Ise arvan, et see tuleb siiski kõhu kinnisusest, miski lihtsalt ei aita ????
Beebi siputusi tunnen ka, viimastel päevadel juba rohkem ja kindlamalt. See tunne on lihtsalt nii armas n-ö kõdi, õrnalt ja hellalt (viimane laps samal ajal tegi juba päris haiget liigutustega. Õnneks muutusid u 32 nädala kanti leebemaks ja iga liigutus ei ajanud nutma enam) samas on ikka hinges kerge hirm, et aga kui ikka ei ole kõik korras jne.. vastuseid veel u nädal oodata. See esimene nädal läks nii kiirelt, nüüd aeg venib ja vastuse saamine paistab veel nii kaugel ????
Kõhuke juba päris suur ja “peita” järjest keerulisem. Enne vastuste tulemist lihtsalt ei taha et kõik teaksid juhul kui ei ole kõik korras, on pärast juttu kui palju ja uurimist veel rohkem, et mis juhtus jne (väikse koha rõõmud)
Argan, kuna sulle vastuseid lubati? Mina saan alles 5. juunil või siis alles 8.juunil

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enxu öeldi lihtsalt kuni 2 nädalat, ja siis et oleneb kuidas nad proovi saavad. Ega ma rohkem ei küsind ka sest siis ma kukkusin seal kokku ja nii see päev mul möödus kuidagi. Mina liigutusi ei tunne, aga kui olen tööl ja istunud kaua ennast liigutamata siis tekib kõhtu selline suruv tunne just vasakule poole keskele naba joonel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin täna doktor Šoisi juures Oscaris ja kõik on hästi!

Riskid kromosoomihaigustele suhteliselt madalad, kõik elundid-näitajad normis, raseduse suurus täna 12+3, tulemas on tüdruk ????

Ainuke asi on risk preeklampsiale 1:54, mistõttu tuleb võtta südameaspiriini. Seda võtsin niigi, aga nüüdsest kahekordne kogus – 150.

Niptify tulemusi on oodata millalgi järgmisel nädalal ja küsisin Šoisilt et kas ma võin rõõmustada juba täna või alles peale Niptify tulemusi, et kas sealt võib midagi muud veel selguda. Ta ütles et ma võin lihtsalt kaks korda rõõmustada, see on praegu eriti kasulik ????

Süda-paha läks kergemaks kusagil 8.nädala lõpus ja siis veel u paari nädala pärast kadus üldse. Nii et enesetunne on väga hea ja millegi üle ei kurda, vaatame mis edasi saab.

Tunnen, et oleme nüüd jõudnud etappi, kus julgen vaikselt hakata rõõmustama – ehk on seekord tõesti meie kord!

Ma lugesin seda juttu ja korra mõtlesin, et kas ma olen ise selle kirjutanud, kõik jutt nagu oleks minu enda kohta ???? Käisin ka Dr Šoisi juures ja mul samamoodi leiti risk preklampsiale, vist oli 1:57 ning võtan ka aspiriini. Ütles samuti, et on tüdruk. Hiljem aga helistati Niptify testi asjus ja öeldi, et on poiss! Seega ära sellesse soo-värki veel liiga ära kiindu, ilmselt põhjusega ei öelda tavaliselt nii vara veel midagi.

Mul oli kuskil 6-8. nädal selline iiveldus ja lääge olek, pärast seda läks paremaks ja siiani on enesetunne hea (praegu 15+0) ja ootan oma LA aega.

L.

Haahaa, see on küll tore et täpselt sama jutt ????

No siis on põnev, et mis järgmisel nädalal Niptify test soo osas ütleb!

Šois ütles jah et eksimise võimalus on 10%.

Niptify kinnitas et tüdruklaps 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks minul pole häid uudiseid, lahkun teie seltsis ja vaatame edasi mis elu teeb. Hoidke end.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Argan, niii kahju ????. Jaksu ja kallistused sulle, kindlasti tuleb teie perre ka terve beebi kui olete valmis uuesti proovima. Kuigi omast kogemusest tean, et see on väga raske. Eriti alguses.
Mina rääkisin eile oma geneetikuga ja öeldi, et see nädal veel ei saa vastuseid. Ilmselt alles järgmise nädala lõpuks.. nii raske on see ootamine

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Oi Argan, mul on siiralt nii kahju. Palju kallistusi teie perele, see on tõeliselt raske aeg, hoidke ka üksteteist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga kahju kuulda, tunnen südamest kaasa!
Tean mida sa tunned ja et nüüd aitab ainult aeg.
Kallistused!!

Kahjuks minul pole häid uudiseid, lahkun teie seltsis ja vaatame edasi mis elu teeb. Hoidke end.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eile sai 3 nädalat ootamist juba ja täna sain lõpuks ka oma looteveeproovi vastused teada.
Tulemas on terve beebi poiss ❤️
Kodus 4 õde, kes iga päev vaidlevad, et kes seal kõhus siis ikkagi on. Neljast kolm arvavad et on venna.
Plaanime teiste jaoks üllatuseks jätta beebi soo, aga kas ja kuidas õnnestub eks paista ????
Kas kõigil on juba raseda kaart olemas? Mul 26.06 arst ja ehk saan ka siis lõpuks oma raseda kaardi. LA on 19.06 on mida oodata ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sain ka LV vastuse, et kõik korras ????. Nii raske oli 3 nädalat igat võõra numbrit vastu võtta ehmatusega…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.03 19:12; 10.06 18:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli lõpuks juba kempsus käies ka telefon kaasas. Hääl põhjas,et kindlasti ikka kuuleks et heliseb. Minul oli nr olemas nii et helistades juba nägin, kes helistab. Süda jättis mitu lööki vahele hirmust, kui nägin et geneetik helistab. Õnneks on kõik korras.
Nii tore, et ka sinul LV proov korras on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.03 11:49; 13.03 08:16; 23.03 09:38; 25.03 15:35; 31.03 14:11; 21.05 13:02; 11.06 00:00; 12.06 10:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gineetik, gineetik, gineetik…oijahh, võtab ausalt sõnatuks ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.05 12:36; 12.06 09:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sind nii sõnatuks võtab siis? See, et on täht valesti läinud? Telefon muudab ka ise sõnu ja kui kohe ei märka leidub kohe keegi, kus närima kukub..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.03 11:49; 13.03 08:16; 23.03 09:38; 25.03 15:35; 31.03 14:11; 21.05 13:02; 11.06 00:00; 12.06 10:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, novembrikad kas kõik fb grupidesse kolinud või naudite lihtsalt suve?
????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei ole FB grupiga liitunud. Ei kavatse ka, kuna tulemas viies laps siis tean juba mida oodata.

Kuidas teistel?
Ise käisin GTT tegemas, õnneks oli korras kõik. Mõned korrad on olnud mingi imelik voolus, aga proovide järgi kõik korras.
Uskumatu, et juba varsti on see aeg juba käes, 11 n veel ainult oodata ☺️????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

Mul siiani õnneks proovid korras olnud. Veresuhkru mõõtmist pidin ämmakale ise meelde tuletama,aga õnneks oli normi piires ja GTT tegema õnneks ei ole veel saadetud. Homme 29+1 arsti vastuvõtt, ei tea mis seal tehakse, eelmisest rasedusest väga palju aega möödas ????

Päikest

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas teil läheb emmed? 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.03 15:27; 18.03 12:40; 18.03 12:54; 18.03 15:56; 08.09 10:51;
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 271 kuni 291 (kokku 291 )


Esileht Lapse ootamine ❄️ Novembribeebid 2020 ❄️