Esileht Rasestumine ja lapse ootamine ❄️Jaanuari triibupüüdjad 2018❄️

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 384 )

Teema: ❄️Jaanuari triibupüüdjad 2018❄️

Postitas:

Ja ongi käes aasta 2018! Palju õnne kõigile, kes eelmisel aastal oma triibulised kätte said ja kõigile teistele, kes me siin alles püüame, siis triibulist aastat meile!

Loodame, et Jaanuar tuleb eriti triibuline kuu ja Sügisbeebisi hakkab sadama justkui langevaid lehti 😛

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.01 00:10; 05.01 20:09; 06.01 16:42; 24.01 21:37; 24.01 21:39; 06.02 02:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtan ka endiselt rivvi ja loodan et äkki see kuu õnnestub triibud saada 🙂 elame-näeme

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka see kuu veidi ootel üle pika aja 🙂 . Kuna raha teemad tunduvad siin viimastel päevadel väga populaarsed siis tundub lahe ka ära mainida, et sellest kuust püütud triibud peaksid tooma 2018 aasta järgi emapalga. Sünnitushüvitis veel 2017 järgi aga vanemahüvitis juba 2018 järgi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.01 01:00; 03.01 12:15; 03.01 12:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ilmselt ka ei kao siit kuhugi.
Pãevad küll peaksid laupäeval algama aga tunne, et hakkavad ka.
Kuigi na olen mega kärsitu siis tegin täna hommikul testi ka aga see oli negatiivne.
Basaal oli eile 36.8 ja täna 36.95. Aga kuna see 2 päeva enne mensu langeb, siis ju ta homme – ülehomme kolinal langeb. :/ .
Lootus oli suur aga nüüd on lootus juba täitsa kadunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Edukat triibupüüdmisaastat kõigile!
Küsin ka uuest grupist:
Kellel on regulaarne tsükkel, kas kasutate ovulatsiooniteste ja kas sellega seoses on tulnud üllatusi, et ovulatsioon ei toimugi ajal, mida äpid on ennustanud?

Ise olen kolm kuud üritanud ja hetkel tundub, et ka kolmas kuu ei õnnestunud, seega plaanin ovulatsioonitestid uuel tsüklil kasutusele võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hetkel tsükkel päris korrapärane. Äpp paneb üpris täppi kuid igaks juhuks nüüd hakkasin ka ov teste kasutama.
Kui muidu öeldakse, et ov lugeda 14 päeva enne uue tsükli alust, siis mul praegu olud 15-16 päeva enne uut tsüklit.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.01 09:04; 04.01 12:37; 08.01 11:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Head uut aastat kõigile !
Soovin, et meil kõigil tuleksin need triibud varsti. Hakkasin kasutama clearblue digital teste 4 päeva vilgub naerunägu ja äpi järgi peaks toimuma ovulatsioon homme. Eks ole näha, loodan et saab püsiva naerunäo . Seljataga olnud pisaraid ja valepositiivseid rasedusteste, võiks nüüd lõpuks tulla see pisike, juba 8 kuud püüdnud neid triipe, pole midagi nii kerge see titetegU 😉
Kui kellegil kogemusi clearblue digital testidega, võib kirjutada kas on aidanud rasestumisele kaasa või tabada ovulatsiooni.

Ilusat päeva !

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile ka minu poolt ????
Mul on kaks poega (14a ja 3a). Eelmistega sain triibud koheselt, kuid nüüd püüan triipe alates oktoobrist, aga viimasel kuul teadlikumalt ja aktiivsemalt. Võtsin ka kasutusele Clerablue Advanced digitaalsed testid. Muidu tsükkel aastaid regulaarne olnud 28p, kuid nüüd tembutanud???? (28-33-28-32). Püsiv naerunägu ehk OV oli 01.01.18 (ka kalendri järgi sama aeg 28p tsükli puhul). Veetsime 31.12-02.01 spaas ja tegutsetud sai ikka parasjagu???? Nüüd ????.
Hoian pöialt ka kõikidele triibupüüdjatele! ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Head uut aastat kõigile !
Soovin, et meil kõigil tuleksin need triibud varsti. Hakkasin kasutama clearblue digital teste 4 päeva vilgub naerunägu ja äpi järgi peaks toimuma ovulatsioon homme. Eks ole näha, loodan et saab püsiva naerunäo . Seljataga olnud pisaraid ja valepositiivseid rasedusteste, võiks nüüd lõpuks tulla see pisike, juba 8 kuud püüdnud neid triipe, pole midagi nii kerge see titetegU ????
Kui kellegil kogemusi clearblue digital testidega, võib kirjutada kas on aidanud rasestumisele kaasa või tabada ovulatsiooni.

Ilusat päeva !

Mina kasutasin clearblued ja soovitan, tänu sellele sain õigele ov päevale pihta ja triibud kätte! 🙂
Soovin teile suurt triibusadu uuel aastal! 🙂
Heete (läks kogemata Käo alt) 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.01 11:25; 04.01 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka see kuu veidi ootel üle pika aja ???? . Kuna raha teemad tunduvad siin viimastel päevadel väga populaarsed siis tundub lahe ka ära mainida, et sellest kuust püütud triibud peaksid tooma 2018 aasta järgi emapalga. Sünnitushüvitis veel 2017 järgi aga vanemahüvitis juba 2018 järgi.

Oktoobri keskel tähtajaga on VH veel 2017 järgi. Nii et jaanuari keskel hakkama pandud titade vanemad käivad veel 2017 järgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alates 15.sept umbes saab VH uue aasta järgi ju kui 30p enne jääda sünnituspuhkusele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.01 01:00; 03.01 12:15; 03.01 12:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise muidu püüame esimesi triipe ca 10. Kuud ja oleme ka õppinud, et polegi nii lihtne, et otsustad et tahad, võtad kaitse maha ja olemas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.01 01:00; 03.01 12:15; 03.01 12:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka ikka ridades, alustasin täna ov testide tegemist, äppi järgi peaks 06.01 ov olema 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult on nii, et oktoobri sünnitaja saab valida kumma aasta järgi ta VH tahab saada. Saab mängida dekreedi ajaga nii, et see lõppeks 2018 või 2019. Vähemalt kui ma eelmine kord oktoobri esimestel päevadel sünnitasin sättisin täpselt oma dekreedi nii, et see lõppeks esimestel jaanuari päevadel. Oleks paar päeva varem võtnud siis oleks saanud eelmise aasta järgi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 03.01 13:57; 04.01 12:57; 11.01 10:55; 12.01 22:29; 22.01 09:57; 22.01 13:39; 24.01 11:05; 24.01 13:39; 25.01 23:01; 27.01 10:40; 29.01 23:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Head uut aastat kõigile ning loodetavasti sel aastal täituvad kõik soovid ja salasoovid.

Minagi oled jätkuvalt ootamas triipe, kuid sel aastal juba IVF ridades.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!

Mina ka liitun sellest kuust triibupüüdjatega. 🙂 Otsustasime alustada uue aasta alguses proovimist esimese lapse saamiseks, kuigi varasemalt juba kasutasime vahendit, mis ei pruugi nii kindel olla (vahekorra katkestamine). Päevad just lõppesid detsembri lõpus, kuid üllatuslikult kestsid seekord lühikest aega ning polnud nii vererohked, lisaks on hetkel imelikud torked alakõhus ning iiveldus. Tahaks uskuda, et ehk õnnestus rasedaks jääda, kuid ilmselt siiski midagi muud. Teen lähipäevadel testi, aga lootusi üles kütma ei hakka. 🙂 Loodan, et õnnestub selle aastanumbri sees vähemalt triibud kätte saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

CD39 ja DPO19, üle saja aasta otsustasin, et teen testi, kuna abikaasa tõi apteegist. Lisaks sel kuul kõik pmsi tunnused puuduvad ja kõik nii teistmoodi, kui eelnevad 2.5a olnud on. Loomulikult oli see test negatiivne… Ei tea, kas see eelmise tsükli mungapipra proovimine (mis jättis mu ov ära ja ka päevad ei alanud ennem, kui mungapipra võtmise lõpetasin) ajas tsükli nüüd sassi või mis toimub. Eks ootan edasi. Ainuke asi, mis testile ilmus, oli 15min hiljem õrn kuivamistriip. Nope, ei hoidnud testi alles, vaatas prügikastist vastu 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult on nii, et oktoobri sünnitaja saab valida kumma aasta järgi ta VH tahab saada. Saab mängida dekreedi ajaga nii, et see lõppeks 2018 või 2019. Vähemalt kui ma eelmine kord oktoobri esimestel päevadel sünnitasin sättisin täpselt oma dekreedi nii, et see lõppeks esimestel jaanuari päevadel. Oleks paar päeva varem võtnud siis oleks saanud eelmise aasta järgi.

Kusjuures õigust räägid. Ma olen arvestanud nii välja, et kui rasestuda õnnestub jaanuaris ov ajal, mis on ilmselt 12.01, siis sünnib laps oktoobris ja et saada vanemahüvitist 2017 aasta järgi, siis peaksin dekreeti kindlasti minema juba 70 päeva enne, ehk siis vähemalt 14.august. Kui kasutan võimalust 30 päeva enne, siis saaks jah vanemahüvitise 2018 aasta järgi. Jube täppisteadus ???? aga kui tahan 2017 aasta järgi saada, siis peaks lapse sünnitähtaeg enne 22.oktoobrit olema.

Aga endast siis nii palju, et päevad hakkasid kolm päeva varem kui pidid ja lõppesid juba 31.12, oleks pidanud 03.01 lõppema. Ehk siis kõik on sassis ja pole õrna aimu ka kuna ov hakkab, see kuu siis plaanin ka ov teste teha ja no ehk läheb õnneks. Meil kõigil siis 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna on CD36, rasedustestid olid alates CD30 positiivsed, täna käisin igaks juhuks ka hcg taset mõõtmas, mis oli 4371 (tundus vist ok) 🙂 lootusekiir on kõrge. Enne rõõmustada ei julge, kui arst rasedust kinnitab (et ei oleks emakaväline vms).

Tiigrinna

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna on CD36, rasedustestid olid alates CD30 positiivsed, täna käisin igaks juhuks ka hcg taset mõõtmas, mis oli 4371 (tundus vist ok) ???? lootusekiir on kõrge. Enne rõõmustada ei julge, kui arst rasedust kinnitab (et ei oleks emakaväline vms).

Tiigrinna

Palju õnne! Esimesed triibud siin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 03.01 18:12; 04.01 11:57; 08.01 18:14; 11.01 09:15; 11.01 11:03; 16.01 09:24; 17.01 18:56; 18.01 12:37; 19.01 18:24; 26.01 09:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna on CD36, rasedustestid olid alates CD30 positiivsed, täna käisin igaks juhuks ka hcg taset mõõtmas, mis oli 4371 (tundus vist ok) ???? lootusekiir on kõrge. Enne rõõmustada ei julge, kui arst rasedust kinnitab (et ei oleks emakaväline vms).

Tiigrinna

Kas oli mingeid muid sümptomeid ka, peale päevade ärajäämise? Nt päevade moodi valu vms

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.01 20:32; 03.01 20:35; 06.01 06:34; 06.01 23:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Head uut aastat kõigile !
Soovin, et meil kõigil tuleksin need triibud varsti. Hakkasin kasutama clearblue digital teste 4 päeva vilgub naerunägu ja äpi järgi peaks toimuma ovulatsioon homme. Eks ole näha, loodan et saab püsiva naerunäo . Seljataga olnud pisaraid ja valepositiivseid rasedusteste, võiks nüüd lõpuks tulla see pisike, juba 8 kuud püüdnud neid triipe, pole midagi nii kerge see titetegU ????
Kui kellegil kogemusi clearblue digital testidega, võib kirjutada kas on aidanud rasestumisele kaasa või tabada ovulatsiooni.

Ilusat päeva !

Mina kasutasin clearblued ja soovitan, tänu sellele sain õigele ov päevale pihta ja triibud kätte! ????
Soovin teile suurt triibusadu uuel aastal! ????
Heete (läks kogemata Käo alt) ????

Millal vahekorras olid – kas sama päev kui püsiva naerunäo said või päev hiljem?
Olen proovinud nii ja naa, kuid triipe ei tule. Juba poolteist a proovitud ja testitud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.01 20:32; 03.01 20:35; 06.01 06:34; 06.01 23:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna on CD36, rasedustestid olid alates CD30 positiivsed, täna käisin igaks juhuks ka hcg taset mõõtmas, mis oli 4371 (tundus vist ok) ???? lootusekiir on kõrge. Enne rõõmustada ei julge, kui arst rasedust kinnitab (et ei oleks emakaväline vms).

Tiigrinna

Kas oli mingeid muid sümptomeid ka, peale päevade ärajäämise? Nt päevade moodi valu vms

Jaa oli küll. Nädal enne päevi hakkas juba päevade moodi valu pihta ja vahepeal siiani on tunda üksikuid torkeid või ebameeldivustunnet munasarjades, ju siis emakas venib vms. Novembris käisin ka arsti juures ja tunnistati terveks ja siis kuu aega hiljem nüüd selline seis :). Tundub, et vahepeal on asi täiesti mõtlemises kinni.

Tiigrinna

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Head uut aastat kõigile !
Soovin, et meil kõigil tuleksin need triibud varsti. Hakkasin kasutama clearblue digital teste 4 päeva vilgub naerunägu ja äpi järgi peaks toimuma ovulatsioon homme. Eks ole näha, loodan et saab püsiva naerunäo . Seljataga olnud pisaraid ja valepositiivseid rasedusteste, võiks nüüd lõpuks tulla see pisike, juba 8 kuud püüdnud neid triipe, pole midagi nii kerge see titetegU ????
Kui kellegil kogemusi clearblue digital testidega, võib kirjutada kas on aidanud rasestumisele kaasa või tabada ovulatsiooni.

Ilusat päeva !

Mina kasutasin clearblued ja soovitan, tänu sellele sain õigele ov päevale pihta ja triibud kätte! ????
Soovin teile suurt triibusadu uuel aastal! ????
Heete (läks kogemata Käo alt) ????

Millal vahekorras olid – kas sama päev kui püsiva naerunäo said või päev hiljem?
Olen proovinud nii ja naa, kuid triipe ei tule. Juba poolteist a proovitud ja testitud.

@Heete
Sooviks ka teada, kui tead millal täpsemalt õnnestus? ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Head uut aastat kõigile !
Soovin, et meil kõigil tuleksin need triibud varsti. Hakkasin kasutama clearblue digital teste 4 päeva vilgub naerunägu ja äpi järgi peaks toimuma ovulatsioon homme. Eks ole näha, loodan et saab püsiva naerunäo . Seljataga olnud pisaraid ja valepositiivseid rasedusteste, võiks nüüd lõpuks tulla see pisike, juba 8 kuud püüdnud neid triipe, pole midagi nii kerge see titetegU ????
Kui kellegil kogemusi clearblue digital testidega, võib kirjutada kas on aidanud rasestumisele kaasa või tabada ovulatsiooni.

Ilusat päeva !

Mina kasutasin clearblued ja soovitan, tänu sellele sain õigele ov päevale pihta ja triibud kätte! ????
Soovin teile suurt triibusadu uuel aastal! ????
Heete (läks kogemata Käo alt) ????

Millal vahekorras olid – kas sama päev kui püsiva naerunäo said või päev hiljem?
Olen proovinud nii ja naa, kuid triipe ei tule. Juba poolteist a proovitud ja testitud.

@Heete
Sooviks ka teada, kui tead millal täpsemalt õnnestus? ????

Ma näiteks olen kuulnud et kui vilkuv naerunägu on ehk ovulatsioonieelne periood, siis olevat väga suur võimalus rasestuda. Aga võibolla eksin ma alles hakkasin katsetama clearblued . Ehk tuleb tänu teatidele see beebs. ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heipa!
Olen tagasi üle pika aja. Loodan, et 12 päeva pärast PP-sid ei hakka. 😛 Meie võimalus oli 30/31dets. Paraku tundsin ennast pahasti ja sinnapaika need kaks päeva jäidki. :/
Pea nädal enne 31detsembrit olime aktiivsed küll üle ühe päeva, eile ka. 😀 Peale viimast luhtunud rasedust üritan sotti saada oma tsüklist. Need PP-d on tavapärase 28p asemel 31p hetkel. Aga ov/luteaalfaasi tunnen ära kuust kuusse.

-Kr-

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 04.01 00:56; 04.01 02:08; 04.01 14:46; 07.01 00:27; 08.01 15:11; 12.01 09:46; 28.01 01:18; 28.01 18:18; 30.01 01:19; 30.01 05:01; 30.01 12:40; 01.02 12:42; 01.02 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen küll nüüd vähe segaduses – olin arvestanud et peaasi et laps sünnib nüüd 2018 ja siis saan ikka vana vanemahüvitist edasi (olen alates 2016 lõpust lapsepuhkusel). Kuna ma ei plaaninud kahe lapse vahepeal tööle minna, siis selline info tuli kui külm ämber vett kaela – või on ikka veel see reegel kehtiv et kui saad kaks last järjest siis sama vanemahüvitise saamiseks peab laste vahe olema 2,5aastat?

Muus osas olen iseendas nii pettunud – viimased päevad hakkasid 21.12, niiet ovulatsioon peaks olema just nüüd ja ma lihtsalt magasin selle maha, sõnaotseses mōttes, käisin täna sõbrannade ja lastega metsas jalutamas ja olin nii väsinud et kukkusin last magama pannes ise ka ära. Nüüd juba mees magab nii sügavalt et ei õnnestu teda äratada 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 04.01 01:16; 16.01 09:11; 16.01 22:06; 18.01 16:24; 19.01 14:05; 19.01 14:25; 19.01 16:37; 20.01 12:37; 25.01 00:49; 26.01 13:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen küll nüüd vähe segaduses – olin arvestanud et peaasi et laps sünnib nüüd 2018 ja siis saan ikka vana vanemahüvitist edasi (olen alates 2016 lõpust lapsepuhkusel). Kuna ma ei plaaninud kahe lapse vahepeal tööle minna, siis selline info tuli kui külm ämber vett kaela – või on ikka veel see reegel kehtiv et kui saad kaks last järjest siis sama vanemahüvitise saamiseks peab laste vahe olema 2,5aastat?

Muus osas olen iseendas nii pettunud – viimased päevad hakkasid 21.12, niiet ovulatsioon peaks olema just nüüd ja ma lihtsalt magasin selle maha, sõnaotseses mōttes, käisin täna sõbrannade ja lastega metsas jalutamas ja olin nii väsinud et kukkusin last magama pannes ise ka ära. Nüüd juba mees magab nii sügavalt et ei õnnestu teda äratada ????

Kas siit lugesid? https://www.sotsiaalkindlustusamet.ee/et/lapsed-ja-pere/perehuvitiste-liigid

Olen ka muidu 2016 detsembrist lapsepuhkusel ja veel hullem, et mu emapalk on 2015a miinimumi järgi:( Käisin koolis ja käin praegu ka. Tööle minek ei tule kõneallagi enne sügist. :(:(

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 04.01 00:56; 04.01 02:08; 04.01 14:46; 07.01 00:27; 08.01 15:11; 12.01 09:46; 28.01 01:18; 28.01 18:18; 30.01 01:19; 30.01 05:01; 30.01 12:40; 01.02 12:42; 01.02 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ootan tänase seisuga oma PP-sid. Tegin neli päeva enne varajase testi, mis oli negatiivne. Olin pettunud ja vihane nagu ikka peale negatiivset testi ja nüüd istun ja ootan ja LOODAN, et ehk oli test praak? Õrne torkeid ja midagi sealt alt tunnen, kuid enne päevasid mul tegelikult selliseid sümptomeid üldiselt ei ole olnud. Plaks ja kohal! Ei mäleta ka, et oleks kunagi päevagi hilinenud, aga olgem ausad, enne triipude püüdmist nendest nii puudust ka ei tundnud, et oleks näpuga järge ajanud.

Raske on see ootamine ja (üle)mõtlemine!
Edu teistele!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka triibupüüdja juba eelmise aasta suvest. Pillide lõpetamine lõi päevad täitsa sassi ja päevi pole mitu kuud (samas ei taha ka päevi esile kutsuvat rohtu esialgu võtta). Mõni aeg tagasi sain kaks rasvast triipu AGA teine triip tuli sinna hiljem (ehk siis kuivamistriip). Rohkem pole rasedusteste teinud. Detsembri keskel oli selline päevade moodi valu (natuke torkis). Häääästi natukene määris pruunikat. Mõtlesin, et hakkavad päevad, aga ei hakanud. Kõhus on vahel harva õrnad tuiked olnud viimasel ajal. Ma kujutan täiega rasedust ette, ei julge testi tehagi, sest kukkumine on valus (kuigi peas tean, et rasedust ei ole). Hoopis haigeks jäin aasta lõpus ja äkki sellepärast. Ma ikka loodan selle aastanumbri sees triibuliseks saada 🙂

TT.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.01 10:48; 04.01 11:36; 08.01 13:32; 26.01 12:45;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 384 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine ❄️Jaanuari triibupüüdjad 2018❄️

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.