Esileht Rasestumine ja lapse ootamine ❄️Jaanuari triibupüüdjad 2018❄️

Näitan 30 postitust - vahemik 301 kuni 330 (kokku 384 )

Teema: ❄️Jaanuari triibupüüdjad 2018❄️

Postitas:

Meie võtsime ka mehega titeteo käsile. Eelmise kuu alguses lõpetasin pillid ja asusime kohe asja kallale???? Pole seda kalendri asja pingsalt jälginud, millal soodne ja millal mitte, vaid seksime siis kui isu tuleb, sest ega beebi tuleb nvn siis kui ta ise tulla tahab???? Aga hetkel on päevad hilinenud kaks päeva ja kuskil nädal aega on olnud kõhus need nö päevade moodi krambid,torked alakõhus. Lähiajal teen testi, kui punased pole saabunud.
Loodetavasti tuleb see kuu palju triibukesi!????
.E.

Nunii tegin testi ära ja oli negatiivne. Huvitav on aga see, et nibud on õrnalt roosakad ja tundlikud. Muret teeb tegelikult vasakul poolel olev munajuha valu, mis öösel algas ja nüüd tõhusamaks läinud.Kõndima peab nagu pingviin,järske liigutusi teha ei saa ja kõhuli on ebamugav olla. Kas kellegil on kogemusi sellega?????
.E.

MA SAIN KAKS RASVAST TRIIPU, WOHOO!????
Täna otsustasin et teen uue testi(kokku tegin kaks ja mõlemad positiivsed), päevad tänaseks hilinenud 15 päeva ja ülla ülla. Ilmselt oli ov hiljem ja sellep ei näidanudki alguses. Ma nii õnnelik☺️Reedel lähen naistearsti juurde ja loodetavasti on kõik korras ????


Sellist rõõmu soovin ausalt kõigile!
.E.

Käisin siis täna ämmaemanda vastuvõtul ja ultraheliga ei näinud ta midagi. Kalendri jârgi peaks olema 7nädalat. Ov ei saanud nii palju ka nihkuda loogiliselt et üldse midagi ei näita(oletatav ov oli 23dets) ja tsükkel enam vähem paigas olnud.Tegime siis hcg veretesti ja teisipäeval uus vastuvõtt. Ei teagi mida arvata. Tegin muidugi koju tulles uuesti rasedustesti????millele tulid ikka kaks rasvast triipu. Kas arsti kogemusest võib ka sõltuda tulemus ultrahelis? või on rasedus tõesti väga väike veel????

E

ei näinud loodet ega südamelööke, või ka lootekotti mitte? vereproovi järgi saad rohkem infot. liiga ennatlikult ei taha midagi öelda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 13.01 09:48; 13.01 21:25; 15.01 13:55; 15.01 15:13; 16.01 11:48; 16.01 21:15; 17.01 15:48; 18.01 15:20; 19.01 13:24; 19.01 14:23; 19.01 14:53; 21.01 22:28; 26.01 15:01; 27.01 11:31; 01.02 15:13; 02.02 10:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie võtsime ka mehega titeteo käsile. Eelmise kuu alguses lõpetasin pillid ja asusime kohe asja kallale???? Pole seda kalendri asja pingsalt jälginud, millal soodne ja millal mitte, vaid seksime siis kui isu tuleb, sest ega beebi tuleb nvn siis kui ta ise tulla tahab???? Aga hetkel on päevad hilinenud kaks päeva ja kuskil nädal aega on olnud kõhus need nö päevade moodi krambid,torked alakõhus. Lähiajal teen testi, kui punased pole saabunud.
Loodetavasti tuleb see kuu palju triibukesi!????
.E.

Nunii tegin testi ära ja oli negatiivne. Huvitav on aga see, et nibud on õrnalt roosakad ja tundlikud. Muret teeb tegelikult vasakul poolel olev munajuha valu, mis öösel algas ja nüüd tõhusamaks läinud.Kõndima peab nagu pingviin,järske liigutusi teha ei saa ja kõhuli on ebamugav olla. Kas kellegil on kogemusi sellega?????
.E.

MA SAIN KAKS RASVAST TRIIPU, WOHOO!????
Täna otsustasin et teen uue testi(kokku tegin kaks ja mõlemad positiivsed), päevad tänaseks hilinenud 15 päeva ja ülla ülla. Ilmselt oli ov hiljem ja sellep ei näidanudki alguses. Ma nii õnnelik☺️Reedel lähen naistearsti juurde ja loodetavasti on kõik korras ????


Sellist rõõmu soovin ausalt kõigile!
.E.

Käisin siis täna ämmaemanda vastuvõtul ja ultraheliga ei näinud ta midagi. Kalendri jârgi peaks olema 7nädalat. Ov ei saanud nii palju ka nihkuda loogiliselt et üldse midagi ei näita(oletatav ov oli 23dets) ja tsükkel enam vähem paigas olnud.Tegime siis hcg veretesti ja teisipäeval uus vastuvõtt. Ei teagi mida arvata. Tegin muidugi koju tulles uuesti rasedustesti????millele tulid ikka kaks rasvast triipu. Kas arsti kogemusest võib ka sõltuda tulemus ultrahelis? või on rasedus tõesti väga väike veel????

E

Kas uuriti muidu emakavälist ka? Ei taha üldse hirmutada, aga kurtsid, et vasakul pool on valud, see võib viidata emakavälisele. Kas need on ära kadunud või endiselt? Määrimist pole esinenud? 7 nädal peaks ikka kindlasti midagi näha olema. Loodame siiski, et kõik hästi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Apppiiiii 11 dpo ja ma sain oma teise õrnroosa triibu!!!!! Ma ei usu ikka ja teen ilmselt iga tunni tagant uue testi kuni see korralikult positiivseks läheb. Tahaks õnnest katki minna 😀 Niiiii loodan, et hakkab nüüd järjest tumedamaks minema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

To kägu ja cathreen:
Ütles, et ei näe mitte midagi.Isegi mitte täpikest, et midagi juba oleks.Aga siis oletaski, et äkki oli pesastumine hiljem ja väike rasedus on veel.Emakavälisest polnud meil juttu ka mitte.Ise ei tulnud ka kohe selle peale. Aga määrinud ei ole ning kõhus on talutavad torked ja krambid. Eks kui emakaväline siis hcg näit väga ei päästa enam. Oletasin et asi arstis, sest ta üritas mind lohutada, et ma ei heidutaks veel meelt, et äkki tema ei osanud lihtsalt vaadata. Loodetavasti saab teisipäeval parema ülevaata.
Seniks kõigile edu!????

E

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.01 02:38; 08.01 11:37; 23.01 15:46; 26.01 14:35; 26.01 18:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Püüame triipe juba pea kaks aastat. Korra oleme näinud vaid vaevu nähtavat triibukest, mis kahjuks kuhugi edasi ei arenenud.
Täna oleksid siis pidanud päevad hakkama, kuid juba mõned päevad tunnen kõhus imelikku tunnet ning pisut nagu kummalist valu (ei vaja valuvaigistit, pigem nagu pisut torkiv, kuid ei häiri otseselt)
Tegin suurest õhinast õhtul testi (no kui oled nii pikalt juba soovinud siis lihtsalt teeks igapäevaselt neid teste ????)
Esialgu mitte midagi, test jäi sinnapaika, kuid hiljem (umbes 15-20min hiljem) märkasin õhkõrna triibukest.
Homseks hommikuks on muidugi test valmis, lihtsalt tunne närib nii sees. Kuna töötan igapäevaselt ka raskusi tõstes siis mida varem triipudest teada saan seda parem ????
Loodame vaid, et seekordne test meile samasugust vimkat ei viska????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 18:36; 27.01 10:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hommikune testike tehtud ning kahjuks on taaskord meie eelmine test meile vimkat visanud ????
Võttis korraks ikka ohkama, kuid pea püsti ja tuleb edasi tegutseda, tuleb siis, kui ta tulema peab ????
Igatahes ootame väga, et ka meil ükskord see paks rasvane triibuke tuleks.
Kõigile teistele triibulistele palju õnne ning teistele proovijatele pöidlad pihku ????☀️

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 18:36; 27.01 10:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka dpo 11 täna ja test valge kui paber. Päevi ka õnneks pole veel. Eks vaatab edasi mis saab 🙂 palju õnne kõigile triibulistele- äkki saan isegi veel Teiega liituda. Lootus pole veel kadunud 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 03.01 13:57; 04.01 12:57; 11.01 10:55; 12.01 22:29; 22.01 09:57; 22.01 13:39; 24.01 11:05; 24.01 13:39; 25.01 23:01; 27.01 10:40; 29.01 23:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niisiis, minul kindlalt katkemine/peetumine.. Kõige kõrgem hcg näit oli 1200 (nädal tagasi), eile oli see 705 vms. Hcg ilusti langeb ja loodetavasti ei ole meditsiinilist sekkumist vaja. Nüüd kaks päeva olnud rohkem “päevade” moodi veritsust ja kõhuvalu. Nii loodan, et saab kiirelt korda kõik.

AGA ma olen kuulnud, et kui pmts kohe uuesti üritada on suur võimalus uuesti rasestuda. Arst ütles, et tasuks pigem paar kuud oodata. Paar kuud on pikk aeg.. ega mul kiire polekski kuhugi, kui vh otsa ei saaks.. Kas peaks ootama siis paar kuud või võiks ikkagi kohe proovida.. rasedus oli ju väike.. 5-6nädalat

Mann

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 23 korda. Täpsemalt 04.01 16:38; 06.01 14:06; 07.01 16:01; 07.01 19:13; 13.01 08:51; 13.01 12:34; 15.01 14:18; 16.01 09:42; 16.01 14:56; 18.01 20:44; 19.01 16:14; 19.01 17:45; 22.01 08:49; 22.01 13:28; 22.01 13:56; 23.01 15:24; 27.01 11:22; 27.01 12:46; 28.01 14:03; 29.01 07:38; 01.02 09:12; 02.02 10:29; 02.02 11:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niisiis, minul kindlalt katkemine/peetumine.. Kõige kõrgem hcg näit oli 1200 (nädal tagasi), eile oli see 705 vms. Hcg ilusti langeb ja loodetavasti ei ole meditsiinilist sekkumist vaja. Nüüd kaks päeva olnud rohkem “päevade” moodi veritsust ja kõhuvalu. Nii loodan, et saab kiirelt korda kõik.

AGA ma olen kuulnud, et kui pmts kohe uuesti üritada on suur võimalus uuesti rasestuda. Arst ütles, et tasuks pigem paar kuud oodata. Paar kuud on pikk aeg.. ega mul kiire polekski kuhugi, kui vh otsa ei saaks.. Kas peaks ootama siis paar kuud või võiks ikkagi kohe proovida.. rasedus oli ju väike.. 5-6nädalat

Mann

see on koolkondade erinevus, mõni soovitab rohkem, mõni vähem. miinimum ühed päris päevad pärast katkemise veritsust. edasi on teada lihtsalt, et niikuinii ei rasestu/jää püsima, kui pole nö taastunud.
üldiselt on järjest rohkem arvamust, et see, kui kaua pärast ootad, ei mängi rolli. mõni ütleb lausa, et ühed päevad peaks ära ootama, et oleks lihtsam raseduse pikkust ja võimalikku algust arvestada. kes teab. mina jäin kohe järgmine tsükkel pärast oppi, ühed päevad siis vahele.
kuna veritsed vist? juba päris pikalt, on ehk hea mõte vähemalt praegu hakata võtma mingit vit/min segu, kus on sees foolhape, d-vitamiin ja raud. limaskest on loodud pärast iga tsüklit taastuma, samamoodi taastub ta ka loomulikult pärast katkemist. see on varane katkemine, hilisemisega on tõenäoliselt jah rohkem faktoreid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 13.01 09:48; 13.01 21:25; 15.01 13:55; 15.01 15:13; 16.01 11:48; 16.01 21:15; 17.01 15:48; 18.01 15:20; 19.01 13:24; 19.01 14:23; 19.01 14:53; 21.01 22:28; 26.01 15:01; 27.01 11:31; 01.02 15:13; 02.02 10:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ka katkemine(see kuu algus) ja ma oleks voiud vabalt alustada uuesti pûûdmisega, aga.. ma ei suutnud. Tahtsin lihtsalt vahele jätta. Uuel kuul alustan taas. Aga vôtan vabalt.
Aga kuidas sa ise tunned. Kui tunned end hästi, puhastub korralikult ära,vôta vabalt ja proovi.
Kuidas ise tunned nii ka tegutse. Mina peale esimest katkemist(septembris) samuti tegutsesin kohe, kuid ei jäãnud rasedaks. Alles detsembris ônnestus uuesti. Ju siis keha polnud valmis. Ega kui keha valmis pole, siis ei toimu ka midagi. Seega kui koik on hästi siis minuarvates proovida ju void. 🙂

Soovin kiireid triipe sulle.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.01 11:55; 13.01 12:32; 15.01 14:59; 15.01 15:25; 26.01 06:46; 27.01 12:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niisiis, minul kindlalt katkemine/peetumine.. Kõige kõrgem hcg näit oli 1200 (nädal tagasi), eile oli see 705 vms. Hcg ilusti langeb ja loodetavasti ei ole meditsiinilist sekkumist vaja. Nüüd kaks päeva olnud rohkem “päevade” moodi veritsust ja kõhuvalu. Nii loodan, et saab kiirelt korda kõik.

AGA ma olen kuulnud, et kui pmts kohe uuesti üritada on suur võimalus uuesti rasestuda. Arst ütles, et tasuks pigem paar kuud oodata. Paar kuud on pikk aeg.. ega mul kiire polekski kuhugi, kui vh otsa ei saaks.. Kas peaks ootama siis paar kuud või võiks ikkagi kohe proovida.. rasedus oli ju väike.. 5-6nädalat

Mann

Minul oli katkemine 29.11.2017, minul HCG tõusis ainult 635ni ja paari päevaga juba 79, veritses tugevalt 3 päeva ja siis veel määris 5 päeva umbes ja oligi kõik … proovima hakkasin kohe, ei oodanud päevasid, sest arst (Dr. Ference Sirko vms) ütles, et võib kohe alustada, et kui keha pole valmis siis niikuinii ei jää. Kohe ei jäänudki, ühed päevad olid ära ja nüüd olen siis uuesti ootel 🙂 hirm on suur, aga loodetavasti läheb kõik hästi ikka 🙂
Soovin Sullegi kiireid ja püsivad triipe 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niisiis, minul kindlalt katkemine/peetumine.. Kõige kõrgem hcg näit oli 1200 (nädal tagasi), eile oli see 705 vms. Hcg ilusti langeb ja loodetavasti ei ole meditsiinilist sekkumist vaja. Nüüd kaks päeva olnud rohkem “päevade” moodi veritsust ja kõhuvalu. Nii loodan, et saab kiirelt korda kõik.

AGA ma olen kuulnud, et kui pmts kohe uuesti üritada on suur võimalus uuesti rasestuda. Arst ütles, et tasuks pigem paar kuud oodata. Paar kuud on pikk aeg.. ega mul kiire polekski kuhugi, kui vh otsa ei saaks.. Kas peaks ootama siis paar kuud või võiks ikkagi kohe proovida.. rasedus oli ju väike.. 5-6nädalat

Mann

see on koolkondade erinevus, mõni soovitab rohkem, mõni vähem. miinimum ühed päris päevad pärast katkemise veritsust. edasi on teada lihtsalt, et niikuinii ei rasestu/jää püsima, kui pole nö taastunud.
üldiselt on järjest rohkem arvamust, et see, kui kaua pärast ootad, ei mängi rolli. mõni ütleb lausa, et ühed päevad peaks ära ootama, et oleks lihtsam raseduse pikkust ja võimalikku algust arvestada. kes teab. mina jäin kohe järgmine tsükkel pärast oppi, ühed päevad siis vahele.
kuna veritsed vist? juba päris pikalt, on ehk hea mõte vähemalt praegu hakata võtma mingit vit/min segu, kus on sees foolhape, d-vitamiin ja raud. limaskest on loodud pärast iga tsüklit taastuma, samamoodi taastub ta ka loomulikult pärast katkemist. see on varane katkemine, hilisemisega on tõenäoliselt jah rohkem faktoreid.

Jaa, määrinud on juba 2 nädalat ja verd siis 2 päeva tulnud..
Muidugi võtan vitamiine ka ???? võtsin enne ja võtan nüüd edasi. Lihtsalt tahaks, et see kiirelt läbi saaks ja saaks hakata uuesti proovima. Tundub vähemalt et läheb VEEEEL aega. Reedel on uuesti arst, loodetavasti siis hcg ilusti veel madalam ja ei pea kuidagi kaasa aitama.
Tänud heade mõtete eest kõigile ????????
Mann

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 23 korda. Täpsemalt 04.01 16:38; 06.01 14:06; 07.01 16:01; 07.01 19:13; 13.01 08:51; 13.01 12:34; 15.01 14:18; 16.01 09:42; 16.01 14:56; 18.01 20:44; 19.01 16:14; 19.01 17:45; 22.01 08:49; 22.01 13:28; 22.01 13:56; 23.01 15:24; 27.01 11:22; 27.01 12:46; 28.01 14:03; 29.01 07:38; 01.02 09:12; 02.02 10:29; 02.02 11:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appii. Mina ei suuda enam üldse olla. Olen juba nii õnnelik aga kardan pilvedelt kukkuda.
02.02 peaks PP hakkama ( loodan, et mitte ). Nagu ma kirjutasin, siis tegin kannatamatusest tegin eile hommikul clearblue early detection testi ja tuli häästi õrn teine triip. Ja no kuna ma siiski väga kärsitu ???? siis tekin täna biocardi plaattesti ja sain ka õrna teise triibu. OMG.. ms olen nii elevil.
Laps ka viimastel päevadel räägib rohkem, et mis ta väiksele õele nimeks paneks, kui õe saab 😀 äkki tunnetab. Ma ei julge veel abikaasale öelda. Ootan, et tugevamaks läheks, sest praegu nii nii õrnad olnud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kertu R. – niiii tore, hoian Sulle pöialt, et triibuke rasvaseks muutuks!! 🙂

Minu oma on ka täna juba tugevam, näeb juba kaugelt ära et triip on, ei pea enam lähedalt uurima. Nii suur ärevus on, et öösel ei saa ka magada. Poleks kunagi uskunud, et minu 4 kuu pikkune tsüklihäire kulmineerub rasedusega. Siin jutte ja lugusid lugedes on väike hirm ka ikka sees, kas jääb püsima jne aga hetkel naudin lihtsalt praegust hetke ja teise triibu olemasolu. Jaanuarist jätsime vahendid ära, teades, et niikuinii midagi veel ei juhtu, arst ka nagu mainis, et kaua pole mõtet oodata kui ebaregulaarne menses, et läheb ilmselt aega. Kuigi olen alles 23, otsustasime tõesti, et milleks edasi lükata, kui võib mitu aastat minna. Ma tahan sellega teile öelda, et lihtsalt ärge kaotage lootust, beebi võib tulla kui seda kõige vähem usud. Kiireid, rasvaseid ja püsivaid triibukesi kõigile!!! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen nüüd teist tiiru siin. Päevad olid 14-16, suht verevaesed võrreldes tavapärasega. Asjatatud sai 23, 25 ja 27. Eilsest hommikust saadik on hullud gaasid:O Enam ei mäletagi, millal viimati sellised olid ja miskit gaasi tekitavat nagu söönud/joonud polegi. Tuppe lööb teravaid valusid ka aeg-ajalt. Erilisi ootusi üles ei löö, aga nagu ikka, loodan sisimas kuskil et see kuu on meie kuu.????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 04.01 00:56; 04.01 02:08; 04.01 14:46; 07.01 00:27; 08.01 15:11; 12.01 09:46; 28.01 01:18; 28.01 18:18; 30.01 01:19; 30.01 05:01; 30.01 12:40; 01.02 12:42; 01.02 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna hommikusel biocardil ka häästi õrn teine 🙂 aga sama lai kui kontrolltriip.
Tahaksin homme minna veretesti tegema südame rahustuseks.
Kas ITK-s tuleb lihtsalt kuhugi kohale minna ja tehakse ära?
Vaatasin, et synlabis kirjas, et vastus tuleb kuni 2 tööpäevaga :O kas tõesti peab nii kaua ootama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin reedel nii lõunal kui ka veel õhtul erinevate firmade teste ja kõik on täitsa triibulised, seega tundub, et olen ikka rase. 🙂 Tegin testi enne oodatavaid päevi sellepärast, et terve see nädal olin ma meeletult jõuetu ja väsinud kogu aeg ehk peale tööd tulin koju, viskasin kohe pikali diivanile, sõin kõhu täis ja põhimõtteliselt olin juba valmis magama minema. Alguses arvasin, et ehk on see sellest, et eelmine nädal oli väga stressirohke ja sain vähe magada ning mingil põhjusel ei suutnud seda ka nv-ga välja magatud, kuid neljapäeva õhtul tundus see juba imelik, et ma ikka veel ei ole suutnud sellest koomast välja tulla. Lisaks oli minu jaoks imelik see, et mul pole kunagi enne päevi pikalt enne juba kõht valutanud ehk tavaliselt algavad mul päevad nii, et päev enne hakkab määrima ja järgmisel päeval tulevad suurte valudega ka päevad. Seekord hakkasid mul juba nädal enne oodatavaid päevi hooti päevalaadsed kõhuvalud ja gaasid, mis oli üllatuslik. Lisaks meeletu isu ühe kindla tomatimahla järgi, mida ma meeletutes kogustes endale sisse jõin. 🙂 Reedel ehk CD31 olid ka rinnad valusad, mida mul tavaliselt esineb ca 2 nädalat enne päevi, mitte täpselt enne päevi. Täna on CD33 – tavaliselt hakkavadki päevad kas CD33 või CD34, aga ei ole mul märkigi määrimisest nagu tavaliselt, kuigi kõhuvalud hooti on ja kuidagi punnis tunne 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile triibupüüdjatele!

Mina olen kahe lapse ema. Poisid 11 ja teine varsti 7. Augustis hakkasime uusi triipe püüdma. Kuu lõpuks olid triibud olemas. Käisin ka valvearsti juures samal päeval, kuna oli pruunikas määrimine. Kinnitati rasedus ja kirjutati duphaston. Sept lõpus oli esimene arstiaeg. Kahjuks oli ainult tühi lootekott. Rasedus oli peetunud. Tehti tabletipuhastus. Paar päeva hiljem sain veel lisatablette. Okt lõpus oli kontroll. Emaka seinad olid paksud, basaal temp ka kõrge. Arvasime juba, et õnnestus uuesti rasedaks jääda. Avastati ka imepisike koetükk mille kohta arvati, et võib ka ise taanduda vms. Kutsuti jälle tagasi paari nädala pärast, suurde UHsse, hcg oli 56. Ja koetükk ikka alles. Pandi opile aeg 28november. Koetükk eemaldati ja 1 dets hakkasid päevad. Anti ka roheline tuli, et koetüki eemaldus läks hästi ja ootama tingimata ei pea. 30 dets tegin rasedustesti. Teine õrn triip. 1
jaanuar tegin veel 1 testi ja ei midagi.. ainult 1 triip. Oli ka määrimist. Läksin jälle valvearsti juurde. Rasedust ei olnud. Emaka seinad õhukesed. Hcg 1.5 uskumatu kui kaua võib hcg veres püsida. Kui nov alguses oli hcg 56, küsisin arsti käest kuidas see võimalik on. Et nii kaua näitab, siis arst ütles et tavaliselt kui on katkemised ja puhastused.. siis lihtsalt ei nähta vajadust mõõta mingi aeg veel hcg.d ja sellepärast ei teata ka hästi kaua see veres võib ennast näidata. Igatahes olid mul pikad tüütud kuud.
1 jaanuar hakkasid ikkagi ka päevad. Kokku 5 päeva aga suht tagasihoidlikud. Kuna varem mul oli tsükkel alati 28 päva siis detsembri järgi võis nüüd ka 31päeva olla. Ehk siis ov võis olla jaanuaris kuskil 14 ja 17 vahel. Ise panustasin et 16 v 17. Kuna ma olin 12-15 reisil ilma meheta, siis tegi see veel eriti ärevaks.. kui peaks ov 14 v 15 olema. Niisiis tegime igaks juhuks juba ka 12 hommikul(lootes et kui toimub varem siis poisikesed veel elus) ???? Ja kui tagasi tulin 16 hommikul ja 17. 18 hommikul oli basaal 36.7 siis 36.8 ja 36.9. Enne reisi oli 36.3. Mingit raseda tunnet mul polnud aga niisama huvi pärast mõtlesin teha.. kuigi teadsin et on naginii liiga vara. 26.01 sain siis teise triibu mida ma nimetasin kummitustriibuks.. sest ainult mina suutsin seal triipu näha.. midagi lihtsalt kumas õrnalt selle koha peal kus peaks triip olema.. mees muidugi arvas et ka tema näeb midagi ☺ eile hommikul tegin uue testi. Märgatav teine triip, küll veel poole õrnem kui kontrolltriip aga täitsa olemas. Ja täna tegin veel ühe.. kuna teste nagunii varutud koju. Mõistus ütles küll, et pole mõtet iga päv teha.. aga no ei suutnud. Täna ka ikka teine triip olemas.. päevad peaks hakkama kolmapäeval v neljapäeval. Loodan, et seekord neid siiski ei tule… ???? rõõmu veel tunda ei julge ja seekord ei taha ka väga vara kuulutada midagi. Esimene kord jõudsime juba lastele öelda. Seega ka nemad ootavad väga. Pisem ikka küsib, et emme kuna sulle jälle beebi saab kõhtu tulla ????????
Jutt sai nüüd küll väga pikk. Loodame parimat ja loodan, et ka teil siin grupis läheb kõik hästi! Ja kui ei õnnestu seekord siis ikka jälle vapralt edasi! ❤

Laura????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi kui suur veritsus ja kõhuvalu ????
Aga õnnelik, et see ebaõnnestunud rasedus läbi saab!
Also, miks nüüd järsku KÕIK rasedad on? tuttavad.. blogijad.. nagu igal pool on keegi rase. See tuletab küll valusalt meelde, et me nüüd oodatud ajal beebit ei saa ????
Aga siiski õnnelik, et tean mis mu kehaga toimub ja saab eluga edasi minna ja varsti jälle triipe püüda ????

Mann

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 23 korda. Täpsemalt 04.01 16:38; 06.01 14:06; 07.01 16:01; 07.01 19:13; 13.01 08:51; 13.01 12:34; 15.01 14:18; 16.01 09:42; 16.01 14:56; 18.01 20:44; 19.01 16:14; 19.01 17:45; 22.01 08:49; 22.01 13:28; 22.01 13:56; 23.01 15:24; 27.01 11:22; 27.01 12:46; 28.01 14:03; 29.01 07:38; 01.02 09:12; 02.02 10:29; 02.02 11:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas Teil olemine luteaalfaasi ajal on muidu? Kellelgi mingeid erilisi “sümptomeid” on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 04.01 00:56; 04.01 02:08; 04.01 14:46; 07.01 00:27; 08.01 15:11; 12.01 09:46; 28.01 01:18; 28.01 18:18; 30.01 01:19; 30.01 05:01; 30.01 12:40; 01.02 12:42; 01.02 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mann, nimeta mõni blogija, kes rase? ☺ Nii tahaks lugeda ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne triibulistele!

Endal oli detsembris peetumine ja nüüd ootan esimest PP. 38p on möödas. Tahaks juba uuesti proovima hakata, oeh!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 20:24; 01.02 12:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne kõigile, kes triibud said! nii palju teid jaanuaris :))
Minul täna 39 tsüklipäev ja pp ei ole. duphastoni kuur ajas tsükli nüüd nii pikaks.
Kahjuks oli ka test negatiivne.
Üldse ei saa aru, miks Ta ometi ei tule..juba 2aastat!

Edu kõigile!

Bianca

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.01 22:33; 24.01 21:27; 28.01 20:39; 01.02 15:22; 05.02 19:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Luteaalfaasi kohta – mina tundsin pestastumise päeva ära, tundsin vasakul pool (vastakult tundsin ka ovulatsiooni) hella valutamist. Oli selline pidev valu ja kalendri järgi langes ta pestastumise ajale. Oli vist seitsmes päev peale ovulatsiooni. Ja pesastumisest saadik on igapäevased valud. Ausalt öeldedes torkab igale poole, kuid suuremalt jaost alakõht, natuke ka selga ja torkab ka rindkeresse natuke. Muid tunnuseid ei ole, rinnad ei ole veel valusad jms. Päevad peaksid algama alles nelja päeva pärast, nii et rasedus on alles väga alguses. Valud on minul sümptomiteks sellepärast, et enne päevi ei ole mul kunagi ühtegi vaevust. Kui päevad on kohal, siis mõnel korral valutab, max 1 päev, aga üldiselt mitte. Alakõht on ka pisut liiga punnis, mis mulle sugugi ei meeldi.

Pabistan ka ikka – tegin kolm päeva järjest testid. Läksid VIST küll iga päevaga järjest tumedamaks, aga millegipärast on suur hirm katkemise ees (kuigi põhjust selleks ei tohiks olla). Kasutan Benu apteegi varajast testi ja kuna on varajane test, mõtlen ise, et võiks ju pisut tumedam see triip olla, aga uue testi teen alles uue nädala lõpu poole.

Kirjutan natuke infoks ka seda, mis sel korral siis teistmoodi tegime. Ovulatsiooniteste kasutasin, kuigi kõik toimus täpselt kalendri järgi ja ilmselt oleksime sellele ka niisama pihta saanud, AGA padja panin tagumiku alla peale vahekorda. Ise naersin ja informeerisn elukaaslast vanarahva tarkuse kohta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samastumistunne ???? pabistan.. päevad peaks hakkama 4 päeva pärast. 3 päeva järjest teste teinud.. ka tumedamaks läinud natuke.. ootan ka uue testi tegemisega mõned päevad. Tunnuseid eriti ei ole. Eelmine nädal käisin märgatavalt rohkem vetsus, praegu vist rahulikum. Rinnad läksid eelmine kord vist alles 5ndal nädalal hellemaks. Ootame ja loodame ????

Elevusest suutsin endale telefoni juba rasedusäpi tõmmata… ????????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mann, nimeta mõni blogija, kes rase? ☺ Nii tahaks lugeda ????

Lifeatlucy13
Lipsuke
minuarust keegi oli veel aga kuna ma blogisid väga ei loe siis meelde ka ei jäânud ????

mann

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 23 korda. Täpsemalt 04.01 16:38; 06.01 14:06; 07.01 16:01; 07.01 19:13; 13.01 08:51; 13.01 12:34; 15.01 14:18; 16.01 09:42; 16.01 14:56; 18.01 20:44; 19.01 16:14; 19.01 17:45; 22.01 08:49; 22.01 13:28; 22.01 13:56; 23.01 15:24; 27.01 11:22; 27.01 12:46; 28.01 14:03; 29.01 07:38; 01.02 09:12; 02.02 10:29; 02.02 11:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jätkan siiski siin ridades. Loodan südamest, et uuel kuul õnnestub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jätkan siiski siin ridades. Loodan südamest, et uuel kuul õnnestub.

Mis juhtus?
Kallid! Kindlasti õnnestub!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.01 20:37; 18.01 17:35; 19.01 14:15; 29.01 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis juhtus? Sa said ju erinevate testidega triipe?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.01 10:25; 29.01 12:22; 29.01 12:27; 29.01 12:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere armsad triibupüüdjad.

Alles ma siin nukrutsesin paar päeva tagasi, et tegin testi mis oli negatiivne. Ehk oli tõesti siis liiga vara, sest päevadeni oli siis veel 5 päeva aega. Täna hommikul tegin clearblue digitaalse rasedustesti ja see näitas rasedust 1-2 nädalat. Mis langeb ilusti kokku minu tsükliga, ovulatsioon oli 17.01. Päevad oleksid pidanud hakkama 31.01. Mingeid sümptomeid mul veel ei ole, okei rinnad on päris valusad, rinnanibud just.
Olen nii õnnelik, kuigi kardan ka väga ja ei julge nii väga rõõmustada veel.
Kõikidele triibulistele soovin õnne!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.01 10:25; 29.01 12:22; 29.01 12:27; 29.01 12:28;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 301 kuni 330 (kokku 384 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine ❄️Jaanuari triibupüüdjad 2018❄️

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.