Esileht Rasestumine ja lapse ootamine ❄️Jaanuari triibupüüdjad 2018❄️

Näitan 24 postitust - vahemik 361 kuni 384 (kokku 384 )

Teema: ❄️Jaanuari triibupüüdjad 2018❄️

Postitas:

Jee, -liblikas-, palju õnne teile! Supertore, et oma triibukesed saite 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole siia ammu kirjutanud, aga lugemas ikka käin, palju uusi nimesid on siia tulnud ????

Minul juhtus täna selline lugu, et sain testile 2 triipu.

Oi, palju palju õnne! Pärast kahte aastat võivad ikka emotsioonid täiesti seinast seina olla. Mul saab kohe aasta täis ja ma ei kujuta ette, mis ma siis teen, kui ma ka lõpuks triibulise testi saan.
Igatahes – hoian kõik pöidlaid ja varbaid, et kõik hästi läheks!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere tulemast uutele tulijatele ja palju õnne triibulistele.
Käin ikka lugemas aga kirjutada polegi suurt midagi olnud. Ootan ja ootan sii ovulatsiooni aga tundub et see kuu jälle ei tule seda, alles detsembris jäi tulemata. Teab keegi, see vist liiga tihti kui ovulatsioon üle kuu ei toimu, siis mul miskit korrast ära ju? Jube närvi ajab et arstile aegu ka käputäis ja kuidagi ei õnnestu aega saada, kui mingi aja tagant tulevad a’la 8-10 aega siis need ka põhimõtteliselt keset päeva kui töölt keeruline ära saada ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne -liblikas- mitu tegi tegid?
Ma veel olen ootel 🙂 kui esmaspäevaks pole midagi toimunud, siis teen testi. PP 5.02.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul seis selline, et eelmise menstruatsiooni alguspäev oli 6.jaanuaril ( paar esimest päeva ainult määris).

Hakkasin kasutama ka ovulatsiooniteste, positiivse tulemuse sain 22.jaanuar ning samal päeval olime ka vahekorras. Ovulatsiooni aplikatsioon aga ennustas ovulatsioonipäevaks 24.1.18, ühesõnaga ilma testimata oleks jälle mööda läinud õige päev.

Täna on tsükli 29.päev ja päevi pole alanud. Nädal aega on vasakul pool puusanuki kohal selline tuikav valu, lihaspinge tunne. Homme hommikul plaan rasedustest teha.

Nii ootan seda 2 triipu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne -liblikas- mitu tegi tegid?
Ma veel olen ootel ???? kui esmaspäevaks pole midagi toimunud, siis teen testi. PP 5.02.

Tegin biocard baby, õhtusest isegi tuli õrn triip, triip samalai kui kontroll kriips ja ilmus vähem kui 10minutiga..vast läks õnneks, väga rõõmustada ei julge, enne esmaspäeva

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 20:05; 03.02 15:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne -liblikas- mitu tegi tegid?
Ma veel olen ootel ???? kui esmaspäevaks pole midagi toimunud, siis teen testi. PP 5.02.

Tegin biocard baby, õhtusest isegi tuli õrn triip, triip samalai kui kontroll kriips ja ilmus vähem kui 10minutiga..vast läks õnneks, väga rõõmustada ei julge, enne esmaspäeva

Veel täpsustuseks, et tegin ka loomulikult hommikul, õrn triip olemas, aga polnud tugevnenud, lohutan end, et hcg ju ei tõuse nii kiiresti.
Olen ka migreeni peavaludega kimpus, siiani pole vähemalt 2.5 nädalat valutanud, aga eile oli nii paha et lausa oksendasin, ei oskagi öelda kas see nüüd varajasest rasedusest v peavalust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul siis eile hakkasid päevad. Ja no ikka jõhkralt kohe :/ . Ei tea, kas see kuidagi mängib rolli, et pisike hcg tõus oli ja et õrnad triibud olid? Igatahes upun praegu. Eelmise katkemisega oli ka hästi vererohke aga siis oli katkemine hiljem ~5-6 nädal ja siis veritses kuu aega.
Praegu seda vist päris katkemiseks ei saa nimetada ka.

Polegi nüüd tahtnud eriti siia vaadata. Tore, kui teised triipe saavad aga samas endal kurb, et miks mul nii jamasti alati.

Uuel kuul progesterooni taset testima. Loodan, et on asi selles ja et saab seda tõstma hakata. Kui pole…. siis ma ei tea.

Olen alati teadnud, et tahan 1 last ja kindlalt tütar. ✔ done ( veritsusega rasedus. Duphaston+voodirežiim 7+ nädalal )
Peale teda mõtlesun suht kohe, et ikka tahaks teist ka. Ja väikse vahega. Loodus ilmselt nii ei mõtle.

Mingi hetk ilmselt matan juba teise lapse mõtte maha. Suure vanusevahega ka kehv lastel. Huvid ja kõik juba läheb liiga erinevaks ja pole enam nö ühist lapsepõlve.
😀 oeh. Ma jäin nyyd soiguma siia.

???? palju õnne kõigile triibulistele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/27662210_1613581102030450_1702095125_n.jpg?oh=62e7713eb84344f3231308ae94c73553&oe=5A78CDE7
keski siin ei uskund et ov test 3 tsüklipäeval, no siin on järgmine, jälle uue tsükli kolmas päev. loodan et näete, sugulased arvasid et igati arvestatav triip

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain täna 3+4 ona triibud!! ????????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/27662210_1613581102030450_1702095125_n.jpg?oh=62e7713eb84344f3231308ae94c73553&oe=5A78CDE7
keski siin ei uskund et ov test 3 tsüklipäeval, no siin on järgmine, jälle uue tsükli kolmas päev. loodan et näete, sugulased arvasid et igati arvestatav triip

vist jäin hiljaks sellega, tänane on juba veidi heledam?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 19:25; 04.02 15:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul seis selline, et eelmise menstruatsiooni alguspäev oli 6.jaanuaril ( paar esimest päeva ainult määris).

Hakkasin kasutama ka ovulatsiooniteste, positiivse tulemuse sain 22.jaanuar ning samal päeval olime ka vahekorras. Ovulatsiooni aplikatsioon aga ennustas ovulatsioonipäevaks 24.1.18, ühesõnaga ilma testimata oleks jälle mööda läinud õige päev.

Täna on tsükli 29.päev ja päevi pole alanud. Nädal aega on vasakul pool puusanuki kohal selline tuikav valu, lihaspinge tunne. Homme hommikul plaan rasedustest teha.

Nii ootan seda 2 triipu.

Tänane test ühe triibuga, punaseid endiselt platsis pole :I

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul saigi täna täpselt aasta triibupüüdmist täis.
Ehk siis tere 13.tsükkel ja CD1.
Ümberringi jäävad kõik rasedaks, suht nukker on.
Aga noh, ei ole midagi teha – tuleb kuidagi pea püsti hoida ja edasi rühkida.
Praegune lootus on siis sellel, et Bromocriptine’i topelt-doos hakkab tööle (kõrge prolaktiini vastu) ja et maratonitreeningud aitavad mõtted mujal hoida. Otsustasin, et teen see kuu ka samamoodi, kui eelmine – ei mõõda igapäevaselt basaali ja OV-teste ei hakka ka a la 9ndast tsüklipäevast tegema, vaid kontrolliks päev enne eeldatavat õiget aega. Pärast positiivset OV-testi mõõdan 3 päeva basaali, et tõus ära märkida ja siis proovin jälle teema mõneks ajaks ära unustada.
Järgmine meditsiiniline daatum on 15.märts kordusvereproov prolaktiini mõõtmiseks, et kas suurem doos ravimit on aidanud ja siis aprilli lõpus uus arstivisiit, kui ise ei ole rasestunud ja siis vist IVF-i teema. Kuigi enne IVF-i vist peaks ju ka LAP-i tegema?
No eks paistab, mis arst räägib ja loodan, et äkki ikkagi õnnestub enne aprilli ise rasedaks jääda.
Palju õnne kõigile vahepealsetele triibulistele ja teisetele ja endale pöidlad kõvasti pihus!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/27662210_1613581102030450_1702095125_n.jpg?oh=62e7713eb84344f3231308ae94c73553&oe=5A78CDE7
keski siin ei uskund et ov test 3 tsüklipäeval, no siin on järgmine, jälle uue tsükli kolmas päev. loodan et näete, sugulased arvasid et igati arvestatav triip

Kui pikk Su tsükkel on? Minul on ka koguaeg teine tume triip olemas, kuid ovulatsiooni toimumiseks loen ikka seda päeva, kui teine triip sama tume/tumedam. Ka viljatusravi arsti juures kinnitatud, et see on ovulatsiooni toimumise täpne aeg.

Minul hakkas täna 25-tsükkel triipe püüda, tsüklid kuni 39 päevased ja viimasel ajal pidevalt pikemapoolsed. Õnneks ma tegelen oma vabatahtliku tööga niiipalju, et enesehaletsemiseks enam aega ei jää. Päris mõnus kerge oli triibupüüdmise rindel eelnev tsükkel, kuna nii kiire oli, et polnud aega sellele absoluutselt mõelda. Kellel liialt kurvaks kisub see triibupüüdmine, leidke mõni hobi, mida südamest naudite ja tegelege sellega. Minule on see niiipalju südame- ja hingerahu toonud ning eks need triibud tulevad, kui nad tulevad. Seni saan aidata neid, kes ise ennast aidata ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

JazzyB, palju õnne! Rõõm kuulda, et peale pikka püüdmist triibud kätte said!

Tuu-tiki, pikk pai sulle ja loodan väga, et triibud aprilliks tulevad. Hea, et prolaktiinitaset uuesti uuriti ja doosi muudeti. Ka IVF-i tehes peab prolaktiin normis olema. Kui muid näidustusi (teadaolevalt) ei ole, siis vast ikka jääd enne lapseootele kui IVF päevakorras.

Näsa, tore sinust ka kuulda, kuigi kahju, et triibud viibivad. Kas teil on arsti juures ka mingi plaan paigas, et mis edasi? Omale lisategevuste otsimine on jah väga hea, olgu see siis vabatahtlik töö või treenimine või käeline hobi nagu mul. Põhiline on, et poleks liiga palju aega netist asju lugeda ja üle mõelda. Mul on igal nädalal planeeritud, et mida ma teen (ja mis oskusi juurde õpin). Otsus uue hobiga tegelema hakata tuli augustis kui ma peale järjekordset tsüklit mitu tundi järjest nutsin. Siis otsustasin, et niisama passides lähen varsti hulluks.

Meil on homme hommikul arsti juures konsultatsioon, siis kuuleme, kas ravi on mõjunud ja kuidas IVF-iga edasi. Loodan väga, et saame varsti alustada. Mul pole novembrist saati päevi olnud Visanne tõttu, mida praegu võtan. Praegu on selline ärev tunne kuna kolmekuuline puhkepaus on läbi ja lootus on, et asjad hakkavad liikuma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere Mesinäpp, tore sust kuulda!
Hoian ka sulle kõiki pöidlaid, et nüüd asjad liikuma hakkaks. Tule siis räägi ka, kuidas arsti juures läks.
Näsale ka kõik pöidlad ja varbad peos!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Edu kõikidele triibupüüdjatele, see võib juhtuda kõige ootamatul ajal, nagu mul juhtus 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on nii, et tsükkel oli 45pàeva, rekord!
Aga menst verega tulevad ka klimbid, selliseid pole enne näinud. Eelmiste päevadega võtsin Letrozoli ja peale ov 10p duphastoni. Ei teagi, kas hormoonide mõjutustel. Midagi need igatahes tegid, tsükkel liiga pikk.
Täitsa kohtav!

Bianca

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.01 22:33; 24.01 21:27; 28.01 20:39; 01.02 15:22; 05.02 19:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mesinäpp, vastus Su küsimusele, siis otsustasime oodata. Kuna meil on kõik testid ja näitajad korras, siis saime diagnoosiks seletamtu viljatus. Mis oli algul eriti masendav, kuna kogu selle aja lootsime, et sel kõigel on mingi põhjus, et oma triipudest ilma jäime ja uusi pole tulnud. Lootuses, et kui põhjus selgub, saab asi lahenduse ja saame oma triibud.

Kuna meil vanust mõlemal alla 30-ne, siis otsustasime, et proovime veel ise veidi aega. Kui aasta+paari kuu pärast mehel vanuse ette kolm ära tuleb, siis vaatme edasi. Vahepeal käime anname proove, et kindel olla, et kõik korras püsiks.

Ma ise ametilt lapsehoidja üle 7a juba ja viimased pool aastat imikut hoidnud, tema esimestest elukuudest alates, no niii hea harjutus olemas ees. Tuleks nüüd vaid need oma triibud ka 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja Mesinäpp, minu pöidlad ja varbad on teile pihus! Ma viimasel ajal pole küll siia lugema jõudnud, kuid mäletan, kui teil see kolme kuune “paus” algas ja no endal oli ka kohe kurb olla, kui sinu mõtteid lugesin. Loodan väga, et teie väikene-suur ime tuleb juba varsti-varsti????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.01 00:10; 05.01 20:09; 06.01 16:42; 24.01 21:37; 24.01 21:39; 06.02 02:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh kaasaelajatele 🙂 Vastan veel siia jaanuari teemasse. Täna käisime arsti juures ja proovide tulemused olid head. Mehe näitajad on paranenud ning minu TSH on langenud (enne oli 2,6 ja nüüd on 1,1). Kannatust on meil siiski veel vaja, sest mul on vaja lõpetada endometrioosiravi (2 nädalat) ja peale seda veel üks tsükkel beebipille võtta. Täna võeti veel põletikunäitude, ferritiini ja D-vitamiini vereproov. Järgmine arstivisiit on 5. märtsil ja siis paneme IVF-i skeemi paika. Õde pidi siis ka süstimist õpetama 🙂 Huh. Ilmselt planeeritakse protseduur nii, et punktsioon tuleks peale lihavõtteid kohe aprilli alguses.

Meil on veel 1,5 kuud aega süstidega alustamiseni. Mõnes mõttes hea, on aega valmistuda. Samas peale kolme kuud ootamist kujutasin kuidagi ette, et äkki hakkavad asjad kiiremini peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore Mesinäpp! Mul on väga hea meel, loodan, et Teil läheb kõik hästi!:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu poolt ka palju edu, Mesinäpp!
Ja nii tore, et näitajad paranenud on!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka tagasi uutel katsetel.
Kohtumiseni veebruari grupis 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 361 kuni 384 (kokku 384 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine ❄️Jaanuari triibupüüdjad 2018❄️

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.