Esileht Rasestumine ja lapse ootamine ❄️Jaanuari triibupüüdjad 2018❄️

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 384 )

Teema: ❄️Jaanuari triibupüüdjad 2018❄️

Postitas:

CD 29, oli paar päeva tagasi väike määrimine.. mõtlesin, et hakkavad päevad aga ei hakkanud. Tegin lampi testi just ja sain õrna teise triibu ????????
Hommikul teen uue testi, et ikka kindel olla ????
Ma tegin juba vahepeal mitmeid teste ja kõik olid negatiivsed. Ma ei arvanud, et rase olen ????
Mann

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 23 korda. Täpsemalt 04.01 16:38; 06.01 14:06; 07.01 16:01; 07.01 19:13; 13.01 08:51; 13.01 12:34; 15.01 14:18; 16.01 09:42; 16.01 14:56; 18.01 20:44; 19.01 16:14; 19.01 17:45; 22.01 08:49; 22.01 13:28; 22.01 13:56; 23.01 15:24; 27.01 11:22; 27.01 12:46; 28.01 14:03; 29.01 07:38; 01.02 09:12; 02.02 10:29; 02.02 11:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

CD 29, oli paar päeva tagasi väike määrimine.. mõtlesin, et hakkavad päevad aga ei hakkanud. Tegin lampi testi just ja sain õrna teise triibu ????????
Hommikul teen uue testi, et ikka kindel olla ????
Ma tegin juba vahepeal mitmeid teste ja kõik olid negatiivsed. Ma ei arvanud, et rase olen ????
Mann

No näed Mann, kunagi ei saa kindel olla ????
Palju õnne! ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei hei! Minul siis vist viimane katse see kuu, et saaks veel 2017 aasta järgi VH 🙂 ja siis kui ei õnnestu, tuleb paus 🙂 Täna CD12 ja 3 päev munavalget voolust, see kuu basaali igapäevast pole õnnestunud mõõta, seega väga ei saa arvestada sellega, seega teen see kuu OV teste ja mul tunne, et test on täna positiivne ( Mis te arvate? https://imgur.com/a/2UTJtPilt )… samas appid annavad OV ajaks hoopis CD16 see kuu, tavaliselt on CD15 andnud, ise arvan, et pigem ikka varem. Mul tsükkel ikka regulaarne üldiselt 28p. Vb arvestab katkemist ja seda, et peale seda tulid päevad 1 päev varem.

PS! Palju õnne Mann 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu eilne päev algas sellega, et esines määrimist. Õhtuks oli veritsus kogu täiega platsis. Nädal tagasi lõppesid päevad.. ei teagi kohe, mida arvata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas on reaalne, et basaal enne päevi tõuseb? Ülehomme peaks hakkama. Üleeile oli 36.8 , eile 36.95 ja täna 37.01

basaal võib tõusta nädal peale ovulatsiooni, kui on tekkinud rasestumine 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei hei! Minul siis vist viimane katse see kuu, et saaks veel 2017 aasta järgi VH ???? ja siis kui ei õnnestu, tuleb paus ???? Täna CD12 ja 3 päev munavalget voolust, see kuu basaali igapäevast pole õnnestunud mõõta, seega väga ei saa arvestada sellega, seega teen see kuu OV teste ja mul tunne, et test on täna positiivne ( Mis te arvate? https://imgur.com/a/2UTJt )… samas appid annavad OV ajaks hoopis CD16 see kuu, tavaliselt on CD15 andnud, ise arvan, et pigem ikka varem. Mul tsükkel ikka regulaarne üldiselt 28p. Vb arvestab katkemist ja seda, et peale seda tulid päevad 1 päev varem.

PS! Palju õnne Mann ????

Pildi järgi, siis positiivne ov test küll ei ole. Joon peab olema sama tume või tumedam, kui kontrolljoon. Jah pidi ka olema inimesi, kel see ei lähegi tumedamaks, kuid see ikka erand. Ov pigem tulemas alles.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.01 00:10; 05.01 20:09; 06.01 16:42; 24.01 21:37; 24.01 21:39; 06.02 02:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele Käole. Kuivamise triibud ju pole üldiselt rasvased ????? Haigeks jäämine.. torked, ma ikka teeks uue testi? Vôimalik, et kujutad ette(seda endalgi olnud ja mitte vähe) aga ma testiks uuesti ikka. Pruunikat määrimist on ka mônel rasedal tuttaval esinenud. Loodan parimat ????????????????

Kui sain selle triibu siis oli nii, et tegin testi (Biocard varajane, mida Selveris müüdi), ootasin umbes 3-4 minutit ja mitte midagi ei olnud. Viskasin prügikasti ära. Järgmisel hommikul tühjendasin prügikasti ja siis nägin, et seal olid sisuliselt kaks ühesugust triipu. Googeldasin kuivamistriipude pilte ja siis seal olid sellised pigem laiali läinud triibud jne. Aga kutsusin end maa peale, et lolliks läinud natuke. Mõtlesin järgmine nädal uue testi teha ja siis lõplikult kindel olla.

Mina olen näiteks saanud biocardilt 3 valepositiivset rasedustesti, ütleme nii et nutsin ikka korralikult. Ei soovita kellegile, nende testidega ennegi probleeme olnud. Biocard andis mulle 5 mini pärast teise triibu kõrvale ja järgmine päev tegin huvipärast sama firma testi ja näitas negatiivset ja teise firma oma oli ka negatiine. Ma soovitaks mitte kookida hommikuti rasedusteste prügikastist välja kui seda triipu ennem ei olnud ja hiljem tekkis siis ei ole see väga usaldusväärne. Mõndadel on tulnud välja, et rasedus kuid väga paljud on pidanud pettuma. Niiet võta näpust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei hei! Minul siis vist viimane katse see kuu, et saaks veel 2017 aasta järgi VH ???? ja siis kui ei õnnestu, tuleb paus ???? Täna CD12 ja 3 päev munavalget voolust, see kuu basaali igapäevast pole õnnestunud mõõta, seega väga ei saa arvestada sellega, seega teen see kuu OV teste ja mul tunne, et test on täna positiivne ( Mis te arvate? https://imgur.com/a/2UTJt )… samas appid annavad OV ajaks hoopis CD16 see kuu, tavaliselt on CD15 andnud, ise arvan, et pigem ikka varem. Mul tsükkel ikka regulaarne üldiselt 28p. Vb arvestab katkemist ja seda, et peale seda tulid päevad 1 päev varem.

PS! Palju õnne Mann ????

Pildi järgi, siis positiivne ov test küll ei ole. Joon peab olema sama tume või tumedam, kui kontrolljoon. Jah pidi ka olema inimesi, kel see ei lähegi tumedamaks, kuid see ikka erand. Ov pigem tulemas alles.

Olen teadlik jah, et peaks vähemat sama tume olema:) kuid viimane kord kui ootele jäin siis ei tulnud isegi nii tumedat :/ seepärast mõtlen nii… aga eks ma teen homme jälle, vaatab kas läheb tumedamaks 🙂 siiski arvan, et OV vast pigem CD15 kui 16 🙂 ja no täna alles CD12. Ega väga vahet polegi, peaasi, et ikka miskit toimub ja hästi läheks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Homme peaks päevad hakkama, täna algas määrimne..pruunikas ja hästi vähe, basaal oli ka langenud alla 37.0. Mul pole päevade algus kunagi olnud pruunikas vähene voolus, ilmselt tsüklihäir vms. Ei ole ju võimalk rase olla, kui basaal on langenud??

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.01 20:32; 03.01 20:35; 06.01 06:34; 06.01 23:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

8dpo. Rinnad päris valusad, mõned tuiked vms olid eile alakõhus aga mitte midagi erilist. Eile võtsin rinnakad ära, siis tissid enam eriti valusad polnud. Ma ei tea, ilmselt olen lootuse nii kõrgele tõstnud, et kujutan ette omale. Voolus ka pigem ov ajale vastav…selline paksemapoolne valkjas kleepuva tekstuuriga. 😀
Mõõtsin omast arust basaali enne. Sain tulemuseks 37,07. Aga sellele ei mõelnud, et olen lõunast saadik ringi tramburaitanud ja mõõtmisest sellisel juhul kasu pole ju.
-krissukas-

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 04.01 00:56; 04.01 02:08; 04.01 14:46; 07.01 00:27; 08.01 15:11; 12.01 09:46; 28.01 01:18; 28.01 18:18; 30.01 01:19; 30.01 05:01; 30.01 12:40; 01.02 12:42; 01.02 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Kirjutasin just ka 39 pluss teemasse, et sain oma triibud taaskord kätte eile.
Eelmisel aastal umbes samal ajal oli mul peetumine ja nüüdseks olen triipe püüdnud kokku 4 aastat.
Kuna mul üks munasari on läbitav siis eks seetõttu see triipude saamine keeruline ongi olnud ja no vanus samuti olen 41 hetkel. Ma arvan, et rasestumiseks andis tõuke soodustavate asjade kokkulangevus st ovulatsioon toimivast munasarjast, ovulatsiooni ajal olime soojal maal reisil kus päike siras iga päev taevas ja käisin meres ujumas ja üldse elasime nö stressivaba elu sel ajal. Ma ei ütleks, et kodus nüüd stress oleks kogu aeg aga siiski kohustustevaba elu jne.
Üks üritus oli eelmine tsükkel ka ovulatsiooni stimuleerivate ravimitega kus siis ov ajal oleks mehe seemnerakud emakasse pandud kuid siis oli ov valest munasarjast ja see protseduur jäi katki.
Ehk sain Teile ka lootust juurde natuke anda triipude püüdmisel 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul täna CD13 ja OV testil triip heledam kui eile… hmm huvitav, kas läheb tumedamaks või jäigi mul heledamaks ja enam tumedamaks ei lahe. Kas kellelgi muidu on nii, et algul läheb järjest tumedamaks ja siis päris tumedaks ei lähegi ja läheb heledamaks ja siis jälle tumedamaks ? 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul täna CD13 ja OV testil triip heledam kui eile… hmm huvitav, kas läheb tumedamaks või jäigi mul heledamaks ja enam tumedamaks ei lahe. Kas kellelgi muidu on nii, et algul läheb järjest tumedamaks ja siis päris tumedaks ei lähegi ja läheb heledamaks ja siis jälle tumedamaks ? ????

mina ei saanudki tumedat triipu ov testile.. koguaeg olid heledad kuskil nädal järjest mis testisin. Aga kätte sain omad triibud. Vahekorras olime ülepäeviti ovia appi järgi kui oli viljakas aeg.. ????

Mann

update: täna hommikul oli juba tugevam triip kui eile päeval. Korraks juba mõtlesin, et äkki eilne test on valepositiivne aga ei ???? nii õnnelik aga ei suuda uskuda et päriselt rase.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 23 korda. Täpsemalt 04.01 16:38; 06.01 14:06; 07.01 16:01; 07.01 19:13; 13.01 08:51; 13.01 12:34; 15.01 14:18; 16.01 09:42; 16.01 14:56; 18.01 20:44; 19.01 16:14; 19.01 17:45; 22.01 08:49; 22.01 13:28; 22.01 13:56; 23.01 15:24; 27.01 11:22; 27.01 12:46; 28.01 14:03; 29.01 07:38; 01.02 09:12; 02.02 10:29; 02.02 11:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul täna CD13 ja OV testil triip heledam kui eile… hmm huvitav, kas läheb tumedamaks või jäigi mul heledamaks ja enam tumedamaks ei lahe. Kas kellelgi muidu on nii, et algul läheb järjest tumedamaks ja siis päris tumedaks ei lähegi ja läheb heledamaks ja siis jälle tumedamaks ? ????

mina ei saanudki tumedat triipu ov testile.. koguaeg olid heledad kuskil nädal järjest mis testisin. Aga kätte sain omad triibud. Vahekorras olime ülepäeviti ovia appi järgi kui oli viljakas aeg.. ????

Mann

update: täna hommikul oli juba tugevam triip kui eile päeval. Korraks juba mõtlesin, et äkki eilne test on valepositiivne aga ei ???? nii õnnelik aga ei suuda uskuda et päriselt rase.

Väga hea meel Su üle Mann 🙂 Mõnusat paisumist 😉
Me ka eile või noh täna varahommikul olime, ilmselt homme jälle 🙂
Mul ka eelmisel korral ei läinudki tumedaks see test, kuigi tegin juhendi järgi täpselt :/ aga ikka jäin ootele 🙂
Hommikul mõõtsin basaali ka, veidike kõrge oli 36,8… tavaliselt on mul siis OV juba toiminud … aga vb see millestki muust tingitud… üldse on seekord see basaal kuidagi imelik… varem on ilusti 36,5 enne OV-d, nüüd aga viimased päevad 36,7 siis 36,5 ja siis 36,3 eile aga juba 36,6 ja täna siis 36,8… päris hullult kõigub 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mann palju palju õnne, nii tore!! 🙂

Kuulge mul on selline küsimus, et nendele kannatamatutele nagu ma ise, et kui rasedustesti olete teinud ja seal kahte triipu näinud, siis KUI õrn see esimene õrn triip on olnud? 😀 Ma tegin just testi ja süda hüppas kurku, kui vastu valgust teist imeõrna roosat triipu nägin. Ma olen jumala kindel, et kujutan ette või midagi, aga süda hakkas kohe sees peksma 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mann palju palju õnne, nii tore!! ????

Kuulge mul on selline küsimus, et nendele kannatamatutele nagu ma ise, et kui rasedustesti olete teinud ja seal kahte triipu näinud, siis KUI õrn see esimene õrn triip on olnud? ???? Ma tegin just testi ja süda hüppas kurku, kui vastu valgust teist imeõrna roosat triipu nägin. Ma olen jumala kindel, et kujutan ette või midagi, aga süda hakkas kohe sees peksma ????

Minul tuli algul, miski päev enne päevi väga õrn triip, postitasin siia ka, suht keegi peale minu ei näinud 😀 … tegin must valgeks pildi ja natuke lisasin kontrasti, siis oli paremini näha 😛 … aga nagu ma igal pool juba korrutanud olen, siis minul ei tule tavaliselt isegi õrna triipu, kui rase pole… isegi mitte kuivamistriipu järgmisel päeval 🙂 Vast homme või ülehomme tuleb juba tugevam triip Sul 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mann palju palju õnne, nii tore!! ????

Kuulge mul on selline küsimus, et nendele kannatamatutele nagu ma ise, et kui rasedustesti olete teinud ja seal kahte triipu näinud, siis KUI õrn see esimene õrn triip on olnud? ???? Ma tegin just testi ja süda hüppas kurku, kui vastu valgust teist imeõrna roosat triipu nägin. Ma olen jumala kindel, et kujutan ette või midagi, aga süda hakkas kohe sees peksma ????

Aitäh aitäh ????

Mul oli see triip ikka ka üliõrn.. mees ütles et tema nii õrna triipu ei usugi ???? aga järgmine hommik oli juba tumedam.. mitte nii tume nagu kontrolltriip aga ikka selgelt näha ???? Selle aja peale sain eelmine kord ikka juba päris tugeva triibu aga mul on tunne et ov oli see kord suht hilja ka..

Mann

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 23 korda. Täpsemalt 04.01 16:38; 06.01 14:06; 07.01 16:01; 07.01 19:13; 13.01 08:51; 13.01 12:34; 15.01 14:18; 16.01 09:42; 16.01 14:56; 18.01 20:44; 19.01 16:14; 19.01 17:45; 22.01 08:49; 22.01 13:28; 22.01 13:56; 23.01 15:24; 27.01 11:22; 27.01 12:46; 28.01 14:03; 29.01 07:38; 01.02 09:12; 02.02 10:29; 02.02 11:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul mees ka nägi seda, aga ta väga skeptiline selle triibukuma suhtes 😀 Asi selles ka, et kuna mul on pikk tsüklihäire hetkel, siis ma ei oska kusagilt midagi lugeda ka. Ma hakkasin umbes kuu tagasi basaali mõõtma ka, aga see on mul hästi hüppav, ilmselt hormoonid ka segamini kõik. Flo arvutas välja mingi imenipiga, et 30.12 olevat olnud ovulatsioon, sel päeval juhtusime tegutsema ka 😀 Kuigi ma basaalile tugineda ei julgeks, varem oli jah 35.9 – 36.2 ja nüüd 36.4-36.5, aga ma ei ütleks, et see piisav tõus on. Lisaks sellele peaks basaali mõõtma niikuinii tsükli algusest, mida ma ei teinud, ja mitu kuud. Seega see rohkem huvi eesmärgil 😀

Teen homme-ülehomme uue testi, eks siis näis 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Tahtsin küsida sellist asja, et kui päevad olid 23-26 dets ning rinnad jäid hellaks 04.01, mis tavaliselt juhtub mul alles 4-5 päeva enne päevi. Ning 06.01 tuli pärast vahekorda veidi verd koos kehavedelikega välja. On kellelgi veel nii olnud? Huvitav kas OV on siis juba ära olnud see kuu väga varakult?
tsüklid on tavaliselt umb 29-30p pikad.
Tavaliselt on ka ovulatsiooni ajal kummagilt poolt munasarjad valu teinud ja nii umbes 3-4 päeva. See kuu ei miskit väljaarvatud paar torget alakôhus, mida vist enne täheldanud pole. Lihtsalt arutluseks need môtted siin ja jagage oma kogemusi. Aitäh!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.01 11:27; 04.01 11:36; 05.01 11:58; 07.01 22:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie võtsime ka mehega titeteo käsile. Eelmise kuu alguses lõpetasin pillid ja asusime kohe asja kallale???? Pole seda kalendri asja pingsalt jälginud, millal soodne ja millal mitte, vaid seksime siis kui isu tuleb, sest ega beebi tuleb nvn siis kui ta ise tulla tahab???? Aga hetkel on päevad hilinenud kaks päeva ja kuskil nädal aega on olnud kõhus need nö päevade moodi krambid,torked alakõhus. Lähiajal teen testi, kui punased pole saabunud.
Loodetavasti tuleb see kuu palju triibukesi!????

.E.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.01 02:38; 08.01 11:37; 23.01 15:46; 26.01 14:35; 26.01 18:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Loodan ikka kõigile ilusaid rasvaseid triipe! Mina olen triibupüüdjate seas alles esimest kuud, ovulatsioonist peaks umbes 10 päeva möödas olema ning tegin 2 biocardi varajast testi. Ühe eile ja teise täna, eile oli imeõrn triip ning täna nagu samasugune, kuid mulle tundub, et siiski natuke tumedam kui eile.Samas, kui varem olen selle firma teste teinud, kui pole rase olnud, siis pole see test ka nii õrna triipu näidanud.https://www.upload.ee/image/7862290/20180108_101049.jpg Kas keegi oskab selle testi kohta midagi öelda, et kas on positiivne või siiski tuleks veel kaheleda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.01 10:32; 13.01 21:18; 15.01 13:43; 15.01 19:46; 23.01 14:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina näen ka kahte triipu 🙂 Palju õnne!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka sellest aastast triibupüüdjatega. Täna CD35, kuigi tavaliselt tsükkel 28 päeva. Vahekorras olin tavapärase tsükli järgi “ohtlikel” päevadel. Eks näis, pinget pole ja esimese proovimise korra kohta ei looda liiga palju. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile uutele ja palju õnne neile, kes juba triibud kätte saanud. Ise olen nii kaugel, et kuues kuu triipe püüda jätkub, ja ilmselt ka viimane kuu ja siis väike paus sisse. Seis on siis selline, et ov test näitab vilkuvat nägu juba kaks päeva ja kalendri järgi peaks ov olema nüüd lähi päevil, ilmselt siis homme või ülehomme peaks püsiva naerunäo saama. WomenLog kalender näitab, et rasestumis võimalus on juba praegu suur. Plaan on praegu olnud asjatada mehega hommikul ja õhtul ???? no loodame, et see kuu kumbki meist haigeks ei jää ja ehk saab õigele päevale pihta. Pöidlad pihus kõigile ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kellegil on ka siin nii olnud, et clearblue digital näitab 10s päev viljuvat nägu? Tunne on, et püsivat nagu ei tulekski, testid on kallid ka..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul siis hakkas nüüd kolmas kuu triibupüüdmist.
Nagu ka kartsin, olid punased täpselt õigel päeval ( 6.01 ) kohal.
Veider on ainult see, et kalender lükkas OV pãeva 1 päev edasi, kuigi päevad hakkasid täpselt. Aga nii kui nii plaanis ka teste teha, et kontrollida.
Loodan, et see kuu läheb õnneks 🙂 .

Kertu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.01 09:04; 04.01 12:37; 08.01 11:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka sellest aastast triibupüüdjatega. Täna CD35, kuigi tavaliselt tsükkel 28 päeva. Vahekorras olin tavapärase tsükli järgi “ohtlikel” päevadel. Eks näis, pinget pole ja esimese proovimise korra kohta ei looda liiga palju. ????

Nii palju juba üle läinud, RT ei kavatse teha? 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nunii tegin testi ära ja oli negatiivne. Huvitav on aga see, et nibud on õrnalt roosakad ja tundlikud. Muret teeb tegelikult vasakul poolel olev munajuha valu, mis öösel algas ja nüüd tõhusamaks läinud.Kõndima peab nagu pingviin,järske liigutusi teha ei saa ja kõhuli on ebamugav olla. Kas kellegil on kogemusi sellega?????

.E.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.01 02:38; 08.01 11:37; 23.01 15:46; 26.01 14:35; 26.01 18:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Unustasin lisada, et paar päeva tagasi ei näidanud test midagi. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile uutele ja palju õnne neile, kes juba triibud kätte saanud. Ise olen nii kaugel, et kuues kuu triipe püüda jätkub, ja ilmselt ka viimane kuu ja siis väike paus sisse. Seis on siis selline, et ov test näitab vilkuvat nägu juba kaks päeva ja kalendri järgi peaks ov olema nüüd lähi päevil, ilmselt siis homme või ülehomme peaks püsiva naerunäo saama. WomenLog kalender näitab, et rasestumis võimalus on juba praegu suur. Plaan on praegu olnud asjatada mehega hommikul ja õhtul ???? no loodame, et see kuu kumbki meist haigeks ei jää ja ehk saab õigele päevale pihta. Pöidlad pihus kõigile ????

Me Sinuga siis suht ühes paadis 🙂 Mul küll vähem aega püütud, pluss vahepeal üks katkemine.
OV peaks samuti lähipäevil olema. OV testid aga enam ei näita isegi õrna triipu, samas basaal on veel ikka madal…täna oli 36,5 🙂
Mul ka kavas täna õhtul aktiivne olla ja siis kolmapäeval ka veel 🙂 Ja ka tuleb paus, kui see kuu ei jää.

Väga palju triipe juba aasta alguses 🙂 Mõnusat paisumist kõigile 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 384 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine ❄️Jaanuari triibupüüdjad 2018❄️

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.