Esileht Beebi ja mitmikud 1.5-kuuse beebi magamine

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: 1.5-kuuse beebi magamine

Postitas:

Lisaks gaasi- ja koolikuvaludele, on häiritud beebi uni. Öösel vähkreb, uriseb läbi une. Magab ainult süles kõhuli,nii kui voodisse pikali tõstan, on silmad krapsti lahti. Nii ka päeval.Päevad mööduvad beebit süles hoides ja kussutades.
Laps saab rinnapiima.
Pissib,kakab normaalselt st. 8 mähet vöi rohkem kindlasti ööpäeva jooksul.

Ei teagi mida teha..

Sooviks teada teiste samaealiste beebide päevakavast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.12 19:30; 26.12 11:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul laps õnneks on öösiti väga hästi maganud, aga alguses u 2-3 kuud magas ka ainult süles kõhu peal. Ööseks siis sain ta enda kõrvale tõsta.
Kuskil kolmandal kuul see muutus ja magas juba nii et ei pidanud kõrval olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt see ei lohuta, aga küll möödub.
Mulle öeldi koguaeg, et kolme kuu möödudes läheb paremaks ja ma mõtlesin et issand jumal 2 kuud veel. Ja noh nüüd on beebi kolme kuune. Meil läks asi küll natuke varem paremaks, aga ei osagi täpselt öelda millal.
Oli ka nii, et laps vähkres, vehkis, ähkis ja puhkis. Tema küll magas, aga mina nutsin, sest mina niiviisi magad ei saanud. Magasin mingi periood öösiti nii et olin voodis pool istukil ja beebi oli süles, sest nii oli ta rahulik ja sain ka mina magada. Ma muidu varem olin väga kehv uinuja ja väga õrna unega, tundub uskumatu, et ma niimodi sundasendis magada sain, aga sain ja kusjuures väga hästi veel.
Ma tean et selles hetkes sees olles on väga väga raske, aga küll läheb ajaga lihtsamaks ja tagantjärele vaadates on need kolm kuud beebiga ikka väga kiiresti möödunud. Praegu ma isegi ei mõtle nii et oh kui jube aeg see oli, kuigi see oli ja ma tundsin ennast ikka väga kehvasti.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt see ei lohuta, aga küll möödub.

Mulle öeldi koguaeg, et kolme kuu möödudes läheb paremaks ja ma mõtlesin et issand jumal 2 kuud veel. Ja noh nüüd on beebi kolme kuune. Meil läks asi küll natuke varem paremaks, aga ei osagi täpselt öelda millal.

Oli ka nii, et laps vähkres, vehkis, ähkis ja puhkis. Tema küll magas, aga mina nutsin, sest mina niiviisi magad ei saanud. Magasin mingi periood öösiti nii et olin voodis pool istukil ja beebi oli süles, sest nii oli ta rahulik ja sain ka mina magada. Ma muidu varem olin väga kehv uinuja ja väga õrna unega, tundub uskumatu, et ma niimodi sundasendis magada sain, aga sain ja kusjuures väga hästi veel.

Ma tean et selles hetkes sees olles on väga väga raske, aga küll läheb ajaga lihtsamaks ja tagantjärele vaadates on need kolm kuud beebiga ikka väga kiiresti möödunud. Praegu ma isegi ei mõtle nii et oh kui jube aeg see oli, kuigi see oli ja ma tundsin ennast ikka väga kehvasti.

Tänud vastamast,eks see ikka lohutab-teadmine,et raske periood möödub ca 1 kuu pärast 🙂
Põhiline ongi ise rahulikuks jääda ning kannatlik olla.
Kui laps sööb,võtab kaalus juurde ja muid sümptomeid pole siis ei juhtu selle tund poolteist nutmisega midagi.
Olen kasutusele võtnud ka luti,õnneks beebi seda aksepteerib. Isegi une ajal punnides lutt suhu ning laps rahuneb,magab edasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.12 19:30; 26.12 11:31;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud 1.5-kuuse beebi magamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.