Esileht Väikelaps 1-aastane ainult joriseb

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: 1-aastane ainult joriseb

Postitas:

Ma ei saa enam aru. Minu 1-aastane neiu nutab ja viriseb koguaeg, enamasti tahab sülle ja kui on süles, siis tahab jälle midagi muud.Varem oskas ilusti ise mängida. Nüüd iga asja pärast kisa lahti.Öösel ka enam ei maga, ärkab nutuga ja rahustada teda on võimatu.Kas ma olen ise kõik valesti teinud või on see normaalne arengu etapp?Äkki ta tunneb lähedusest puudust?????Kas oskab keegi targem mind valgustada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tüdruk alates aastaselt kuni siiani ehk 1a2k samasugune. Jube lihtsalt…. Usun, et on läheduse vajadus, samas võib olla ka hammaste tulekuga tegu. Mis ma teinud olen..olen rahulikuks jäänud ja ta mõtted mujale viinud mängudega. Öösel võtan kaissu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina usun et kindlasti hambad. Meil oli sama, muidu magas nii ilusti juba öösel ja siis hakkas üks jant pihta , niikaua kui üks tagumine hammas ometi välja ära tuli aga öö resiim on ikkagi paigast ära ja tissitamist jälle mitu korda öö jooksul.Vähemalt on põhjus teada. Võid proovida valuvaigistit anda, on lapsel endal ka kergem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hammaste tulek on valus. Mul hakkasid 21a tarkusehambad tulema, vahel võttis ikka pisara silma küll 🙂 Natuke häbi oli küll – ise juba täiskasvanud, aga piriseb nagu titt hammaste tulekul. Aga see tõesti on valulik, ebamugav ja vastik.
Lapsel hakkab neid ju järjest tulema – kuni suu on hambaid täis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina prooviks ka lapsele enne tuttupanekut valuvaigistit panna. Lisaks hambavalule vb veel kahtlustada emotsionaalseid asju nt uued oskused mis tekivad, frustratsioon kui midagi ei lähe nii nagu tahad (meie poisil nt kui kallur-auto kast ei tule lahti, nii nõme et selliseid mänguasju tehakse kus emme peab lapsel aitama kallutada autokasti)

Kas öösel piima oled proovinud anda? Meil hakkas see öine jant 9-10 kuuselt ja ainult piim rahustab maha. Aga piim teeb seda ka väga kiiresti.

Päeval ka seda virinat lapsel palju ja mul sellest juba närvid läbi. Tõesti, see vinguv hääl on kõige hullem asi mis olla saab, isegi tubade segiajamine ja söögiga mäkerdamine on poisikesed selle kõrval.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Väikelaps 1-aastane ainult joriseb

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.