Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Kodunurk 1.advent

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: 1.advent

Postitas:

Kas kodud kaunistatud? Kuusk toas? Päkapikud kindlasti lastel käivad. Nii tore aeg jälle käes.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis kuusk?! Kesse kuuse praegu tuppa toob, jõuludeks on siis roots järel! Kaunistatud on natuke küll ja laps nuias just piparkoogitainast tegema hakata.

+4
0
Please wait...

pärg on uksel ning jõulutuled terrassil ja akendel. Köögis on ka juba natuke jõulunõusid, aga muidu toakaunistusi lisan vähehaaval igal advendil.

Ilm aitab ka praegu jõulutundele kaasa, lihtsalt ilus on.

+2
-2
Please wait...
Postitas:

ma lisan ka vähehaaval, kuusk tuppa ei tule, läheb verandale, aga ikka suht vahetult enne jõule

+2
-1
Please wait...
Postitas:

Kuuske ei toogi tuppa, aias kasvab. Piparkooke tegin, pärja panin uksele. Jõulutuled põlevad õues juba novembrist saadik, et nii pime ei oleks.

+1
0
Please wait...
Postitas:

Kas kodud kaunistatud? Kuusk toas? Päkapikud kindlasti lastel käivad. Nii tore aeg jälle käes.

Ei miskit sellist ja miks peaks? Mina ei kaunista midagi ja aeg on kõige ebameeldivam aeg aastas:) Me soojema kliimaga kodus juba novembri lõpust, et sellest palaganist pääseda:)

+2
-4
Please wait...
Postitas:

Kuuske ei toogi tuppa, aias kasvab. Piparkooke tegin, pärja panin uksele. Jõulutuled põlevad õues juba novembrist saadik, et nii pime ei oleks.

Sul muidu aed valgustatud siis pole?

0
-8
Please wait...
Postitas:

Ei miskit sellist ja miks peaks? Mina ei kaunista midagi ja aeg on kõige ebameeldivam aeg aastas:) Me soojema kliimaga kodus juba novembri lõpust, et sellest palaganist pääseda:)

nonäed kui erinevad on inimesed, mulle jälle väga meelidb jõuluaeg ja ei mingit palagani

+6
-2
Please wait...
Postitas:

nonäed kui erinevad on inimesed, mulle jälle väga meelidb jõuluaeg ja ei mingit palagani

Näh, popp on olla jõuluvihkaja 😉

+6
-3
Please wait...
Postitas:

Kindlasti vaatad sa igal aastal filmi

Kuidas Grinch jõulud varastas

0
-3
Please wait...
Postitas:

Kindlasti vaatad sa igal aastal filmi Kuidas Grinch jõulud varastas

Üldiselt jõuluvihkajad ei vaata ka jõulufilme.

Mul jõulude vastu midagi ei ole, aga on selle vastu, et jõulud hakkavad novembrist. Selleks ajaks kui jõuluaeg käes, on juba täielik tüdimus sellest “jõulumeeleolust” mida söögi alla ja peale uksest-aknast sisse pressib.

Jõulutuled majaräästas said 1. advendil sisse lülitatud. Aga toas ei ole veel ühtegi kaunistust, kuusest rääkimata. Sel nädalavahetusel äkki otsin midagi välja, aga kui ikka tunnet ei tule, siis jääb hilisemaks.

+1
0
Please wait...
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Kodunurk 1.advent