Esileht Koolilaps 1.klass ja kõhuvalud.

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: 1.klass ja kõhuvalud.

Postitas:

Minu 1.klassis käiv laps kurdab viimasel ajal kummalisi kõhuvalusid, kas need võivad olla psühhosomaatilised?

Suur elumuutus ikkagi lapsel toimunud, ilmselt on lihtsalt stressis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.10 23:09; 11.10 22:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 1.klassis käiv laps kurdab viimasel ajal kummalisi kõhuvalusid, kas need võivad olla psühhosomaatilised?

Suur elumuutus ikkagi lapsel toimunud, ilmselt on lihtsalt stressis.

Võivad olla ja võivad mitte olla. Igaks juhuks tuleks perearstile ikka minna. Eks emana tunned ikka ära, millal on asi jama… kontrollida tasub ikka.

Ega pikaajaline stress ka hea pole. Vajab rohkem puhkepäevi? Ei talu iga päev intensiivset suurt seltskonda? Milline ta isiksus on?

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võivad muidugi olla, aga ega ei pruugi ju.
Kuidas tal söömisega lood on – kas söögiajad on sobivad, saab hommikul kõhu täis süüa ja päeval ka sooja toitu? Kas une- ja muidu puhkeaeg on piisava kestusega?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, vabalt võib olla. Minu laps hakkas silmi pööritama esimeses klassis, sest pinged, klassis pidev lärm, kõik uus jne, lihtsalt mõjutasid tema psüühikat. Tuli koroona, kojujäämine, suvi, kadus ka silmade pööritamine. Nüüd läks teise klassi ja hakkas uuesti pihta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arsti juures käisime esmaspäeval, kõik analüüsid korras ja UH ka korras. Arst arvas, et kas närvidest või siis miski talumatus, nüüd peamegi laktoosivabat dieeti, et ehk asi selles.

Laps on pigem selline vaiksem ja tundlikum natuur, tal on küll palju sõpru ja talle meeldib teistega suhelda, kuid on üsna aeglase kohanemisega. Varasemalt pole selliseid probleeme küll olnud, käib juba kolmandat aastat võimlemistrennis ja lauluringis.

Kõhuvalud on kestnud nüüdseks 3 nädalat, algasid 20.09, alguses kurtis päevas korra möödaminnes, et kõht valutab. Nüüd aga aina enam ja enam, viimane nädal on laps aga juba hommikul ärgates öelnud, et kõht valutab, paaril päeval on ta ka koolist helistanud, et emme mul on nii halb olla ja sel reedel jätsin lapse üldse koju, kuna enesetunne oli halb ja laps nägi välja väga närb.

Nüüd olengi küsimuse ees, et kas üldse saata homme laps kooli piinlema, kuna täna on tal kõht terve päev valutanud ja enamuse päevast on ta veetnud pikali voodis olles. Palavikku ei ole, kõhulahtisust, kinnisust ka mitte, oksendanud samuti ei ole. Kõht on küll katsudes veidi kõvem ja koriseb, muliseb ka.

 

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.10 23:09; 11.10 22:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil lõppesid kõhuvalud  ära, kui hakkasin andma kibedat rohtu ja käskisin kooli minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Koolilaps 1.klass ja kõhuvalud.