Esileht Koolilaps 1. klassi klassijuhatajatund

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: 1. klassi klassijuhatajatund

Postitas:
Kägu

kas 1. septembril 1. klassi klassijuhtajatund on ainult lastele või nii lastele kui ka nende vanematele?
ilmselt see sõltub muidugi koolist (või õpetajast), aga kuidas teil?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

meil olid vanemad ka klassis, seinte ääres.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

osades koolides pannakse eraldi ruumidesse, st lapsed on oma uue õpetajaga ja vanematega räägib samal ajal õppealajuhataja või õppejuht vmt. ja siis võib olla ka nii, et lastel mingi teine õpetaja natuke aega ja klassijuhataja edastab kiiresti vanematele info.
aga tavaliselt on lastevanematekoosolek nagunii kas nädal enne või pärast kooli algust.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meil on nii, et esmalt läheb laps klassi, valib koha, jätab oma koti sinna, annab õpetajale lilled üle ja on klassijuhataja tund. Siis tuleb sinna 12.klass ja võtab igaüks omale 1.klassist lapse käekõrvale, saavad nimeliselt tuttavaks, vanemad lähevad saali ja ei pea muretsema, kus laps ripakil on. Abituriendist saab pisikesele esimeseks aastaks nö sõber (olen märganud, et ikka “tsautavad” kooli peal ka hiljem), 1.klassi laps saab temalt peale aktust ka personaalse pisikese kingituse ja kaardi toreda sõnumiga. Kui aktus on läbi, siis võtab see sama suur laps väikese lapse taas oma hoolde ning koos teevad suured ja väikesed koolis nö ekskursiooni- kus on wc, kus on õpetajate tuba, kus on garderoob ja näidatakse ka parimad mängukohad ära. Sel ajal, kui lapsed on ringkäigul, on lapsevanematele infotund. Siis kui lapsed tagasi jõuavad, on veel mõned viimased sõnad ja kõik.

Suurem infokoosolek 1.klassi vanematele toimub meil juunikuus, peale vastuvõtukatseid, seal räägivad nii klassijuhataja, õpealajuhataja kui ka pikapäeva õpetaja suurema osa korralduslikust poolest ära.

0
0
Please wait...

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Koolilaps 1. klassi klassijuhatajatund