Esileht Koolilaps 1.klassi koolikoha määramine ja vahetus (Tallinn)

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: 1.klassi koolikoha määramine ja vahetus (Tallinn)

Postitas:
Kägu

Tegin uue teema, et mitte risustada allpool olevat teemat.

Endal soov vahetada Gustav Adolfi Gümnaasium Westholmi vastu. Uurin Haridusametist, kas selline asi on üldse võimalik.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas nii käibki, et vorst vorsti vastu? Mind huvitab, kuidas see käib ja mis saab, kui me pakutavast koolist loobume? Oleme nö ula peal?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas nii käibki, et vorst vorsti vastu? Mind huvitab, kuidas see käib ja mis saab, kui me pakutavast koolist loobume? Oleme nö ula peal?

Ise mõtlen sama…mis siis saab? Saatsin juba Haridusametisse kirja ära.
Kui kõikides koolides on lõpuks kohad kinnitatud, siis saame vast uurida, kas on mõni vaba koht soovitud koolis.
Igatahes, Haridusamet on mulle tekitanud väga suure peavalu. ☹️

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma kujutan ette, et kui kontakteeruda vastavate koolide õppealajuhatajatega, siis on vahetamine igati võimalik, sest vabu kohti tekib augusti lõpuks kõikides koolides, ka neis kõige nõutumates a la 21. kool. mina kunagi loobusin kohast Südalinna koolis ja sain lapse organiseeritud KSG’sse. tehti küll kooli poolt veel mingid katsed, aga vastu ta sai seal võetud 🙂

esimese hooga kinnitasin koha Südalinnas ära (noh, et laps päris ilma kohata ei jääks) ja siis asusin teiste koolidega suhtlema. katsetele oleks saanud ka 21. kooli, aga sinna lihtsalt ei soovinud … Südalinna kooli informeerisin, et laps sinna ei tule, kuskil augusti lõpus alles.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sain infot. Kui loobuda Haridusameti poolt määratud koolist, siis tuleb lapsele ise uus kool leida (kui soovitud koolis on vabu kohti).

Kohti vahetada (vorst vorsti vastu) pole võimalik.

Please wait...
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Koolilaps 1.klassi koolikoha määramine ja vahetus (Tallinn)