Esileht Koolilaps 1. klassi lapse bussipilet (Tartu linnaliin)

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: 1. klassi lapse bussipilet (Tartu linnaliin)

Postitas:

Küsimus kogemusega vanematele – millise bussipileti peab laps ostma Tartu linnas sõitmiseks, kui õpilaspiletit ei ole septembri alguses vähemalt esimesel (ja ka teisel) nädalal?
Ta ei sõida ju päris ilma piletita, eks.
Kas ostan siis lühiajalise sõidukaardi/üksikpiletid või kuidas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.08 12:54; 29.08 15:02; 29.08 16:19; 29.08 16:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Küsimus kogemusega vanematele – millise bussipileti peab laps ostma Tartu linnas sõitmiseks, kui õpilaspiletit ei ole septembri alguses vähemalt esimesel (ja ka teisel) nädalal?
Ta ei sõida ju päris ilma piletita, eks.
Kas ostan siis lühiajalise sõidukaardi/üksikpiletid või kuidas?
[/tsitaat]

Ma ei tea, mis on õige aga mina ostaks tavalise õpilase kuukaardi. Arvan, et kontrollid saavad aru, et õpilaspiletit ei pisteta kohe esimesel koolipäeval pihku, vaid selle tegemine võtab natuke aega. Või, kas ikka võtab. Ma küll täpselt ei mäleta aga mu meelest sai foto juba enne kooli algust ära kooli viidud 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil kindlasti ei viida fotosid enne kooli algust kooli (vähemalt ei tee seda kõik), sest 1. nädalal tuleb kooli fotograaf, kes teeb õpilaspiletiks vajalikud fotod. Õpetaja lausa ütles, et ei ole vaja suvel fotot valmis teha.
Vaevalt, et õpilaspileteid hakatakse ükshaaval valmistama neile, kel foto juba olemas (pole seda võimalust tegelikult koolist uurinud).
Äkki kellelgi ideid, kust selle kohta uurida, nt helistada linnas mingile ametnikule…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.08 12:54; 29.08 15:02; 29.08 16:19; 29.08 16:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartu kodukal on \”ametnik vastab\” rubriik. Kirjuta oma küsimus sinna, saad kõige adekvaatsema vastuse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õpilaspileti asemel võib kasutada ID-kaarti. Tegelikult tulekski ju osta ID-pilet. Ja ID-pileti ostmisel kontrollitakse juba automaatselt üle, kas vastava isikukoodiga inimene on õpilane. Vähemalt mina olen alati saanud http://www.pilet.ee leheküljel pärast lapse isikukoodi sisestamist teate, et soodustuse õigus on järele kontrollitud.
Samas on muidugi lollus küsida 7-aastase lapse käest tõendit selle kohta, et ta on õpilane. Kes ta siis veel olema peaks (kui koolieelik, siis oleks sõit ju hoopis tasuta)?
Ja iseasi kui tõenäoline on see, et 1. klassi laps on ID-kaardi ära kaotab kui ta seda igapäevaselt kaasas kannab…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea tähelepanek – kes muu ta olla saab sel juhul 🙂
ID-kaarti kaasa anda ei tahaks iga päev tõesti.
Kirjutan ametnikule siis ka veel.
Aitäh!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.08 12:54; 29.08 15:02; 29.08 16:19; 29.08 16:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Annan siis teistele ka teada ametniku arvamuse – tema teada umbes kaks nädalat septembri algul ei nõuta bussipileti esitamisel õpilaspileti olemasolu. Küllap siis on arvestatud, et nende saamine võtab aega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.08 12:54; 29.08 15:02; 29.08 16:19; 29.08 16:32;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Koolilaps 1. klassi lapse bussipilet (Tartu linnaliin)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.