Esileht Koolilaps 1 klassi lapse tervis-mõistus otsas

Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )

Teema: 1 klassi lapse tervis-mõistus otsas

Postitas:

Soovitaksin ka mingit trenni. Minu poiss hakkas 2 aastat tagasi käima jalgpallis. 3 korda nädalas pea iga ilmaga väljas. Selle aja sees pole kordagi haige olnud. Isegi kui teised pereliikmed on viirustes, talle külge ei hakka. Isegi kaebas eelmine talv, et üle poole klassist kodus haiged, aga tema peab ikka koolis käima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps ka oli kodune,esimeses klassis oli tõesti tihti nohus.Hakkas ujumas käima,see arsti jutu järgi hea ka nohuga.Nohu esimesel,teisel päeval kooli ei saatnud aga peale seda läks kooli.Meie lapsel avastati,et tolmulesta vastu allergia,saab ravimeid nüüd ja pole nohu mureks. Nüüd käib teises klassis ja terve ja tragi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Immuunsüsteem on ilmselgelt nõrk ja ei kaitse last meid ümbritsevate sadade viiruste eest. Ujumine on hea seetõttu, et lapse keha treenib ennast madalamate temperatuuridega ehk siis karastab hästi ja organism ei ole haigustele nii vastuvõtlik. Teine asi on see, et laps oleks iga ilmaga õues, puhkaks ja sööks hästi. Mina mingeid massilisi toidulisandeid ei poolda. D-vitamiin võib ju olla, kuna me siin pidevas päiksevaeguses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie igapäevased vitamiinid on:

D-vitamiin ja C-vitamiin, kudias siin Eestis ikka teisiti saaks, C-d saab vähendada vaid suvel. D-d tuleb ka suvel edasi võtta.

kui palju D vitamiini suvel anda koolilapsele 1 klassi laps

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.04 00:04; 23.04 13:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise panustan lapse tervist turgutades rohkem ka väljasolekutele (vähegi võimalusel iga päev, ka kehvemate ilmadega, aga riietus sobiv), ujumistele (sügisest kevadeni ujulates, suvel sobiva veesoojuse korral ka veekogude ääres), suvel paljajalu olemistele. Vitamiinidest ka eelkõige suvel maal kõik maal kasvatatud värsked köögiviljad, puuviljad, marjad ning sügisel/talvel neid külmutatult ja lisana erinevaid värskeid poest (kuigi ei ela pilvedes, et need nüüd üli vitamiinirikkad ja keemiavaesed on).
Vitamiinidest lisana talvel D-vitamiini ja mõnikord ka c-vitamiini.
Kui laps kergesti haigestuv ja pidevalt haige, siis kujutan ette, et tegelikult on lapse terve püsimine ja iga väiksemgi võimalik haiguseelne nähe suur stress ning stressis õhkonnas ka lapse organism nõrgem ning vastupanuvõtlikum ka haigustele. Vähemalt meil tundus küll olevat nii ühel aastal, kui laps oli minu jaoks palju haige(samuti üsna järjestikused antibiootikumid) ning enne ja pärast pigem väga vähe või kergelt haige. Nii terveks ei saanudki, et oleks saanud ujuma minna, aga kui lõpuks sai ujuma ja enam-vähem tavalisele lainele (et ma ei tõmbanud pingesse, kui mingi aevastus vms), siis lõppes ka haigustejada. Praegu käib laps küll vähe ujumas, aga see-eest käib õuetrennis (ka sügisel ja talvel) ning see aitab ka väga hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu poeg oli juba lasteaias pidevalt hädas nohuga ja ka köha ning muud viirused olid lausa igakuine teema.
1, 2, 3 klassis puudus ta koolist igal aastal keskmiselt 8- 10 nädalat erinevate haiguste tõttu. Õnneks oli mul võimalik teda kodus õppimises järgi aidata.

Murrang tuli mandlioperatsiooniga, tervis läks paremaks. Lisaks käisin temaga toitumisnõustaja juures, sest tal oli koguaeg meeletu magusaisu ja üldse kippus toiduga liialdama. Saime sealt hea nõu- tema puhul piimatoodete ja muidugi suhkru piiramise.
Juurde võtame terve perega d- vitamiini, omega 3me.
Sel aastal on poiss puudunud kokku 10 päeva.
Eks ta on suurem ka, aga mulle isiklikult tundub, et toitumisega oleks pidanud tegelema juba lasteaia ajal, sest nii tihedad haigused, kui tal olid, küll normaalne ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Magneesiumit ja rauda ei tasu korraga võtta. Magneesium takistab raua imendumist. Anna kuuridena vaheldumisi või magneesiumit õlina nahale või tee soolaga jalavanni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka üks laps palju põdenud. Mitte küll nii palju, aga pidevalt nohus köhas oli küll. Kas te adenoidi ja kurgumandleid olete kontrollinud? Meil aitas adenoidi eemaldamine edasi. Igapäevaselt d vitamiin ja c vitamiin, sest laps ka valiv sööja. Smuutid on üks nipp meil. Meil ka inhalaator kasutusel, humeriga loputame.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida rumalat juttu, et lasteaia viirused on kasulikud. Mu 2 last pole kumbki aias käinud ning sel ajal kui lasteaialapsed teiste tatiste vahel konutasid käisime me iga ilmaga õues ja ujumas. Mis need järjestikused kõrvapõletikud tekitavad teie arvates immuunsust või? Sellepärast ongi meil niipalju hädiseid ja tõbiseid sh südamehaigeid, kes lasteaias nohuga tatti on pidanud päevast päeva kulistama ja krooniliste haiguste tekkimusele on see suurepärane kasvulava. Näen hästi kõrvalt sõprade laste pealt, kuidas see terveks eluks lapsed on tatisteks ja põletikulisteks muutnud.

Palju värsket õhku, lihtne toit ja vähem lasteaia stressi tuleb elus ainult kasuks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sellel verel viga on? Aneemia või midagi veel ja miks seda korda pole saadud? Laste hematoloog on teid vaadanud või pole asi nii tõsine?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps käis lasteaias 2 aastat ja olnud ka koduõppel välisriigis 2,5 aastat. Ei ütleks, et ta tavakooli naasnuna midagi rohkem põeks, kui teised. Õppeaasta jooksul ca 5 haigestumist, mitte kordagi ab.
Eestis tuleb igapäevaselt tarbida järgmisi toidulisandeid – D-vitamiin, C-vitamiin, kalaõli, vahel võtab laps ka ühe minu CaMg närimistableti. Oleme värskeusku, palju puuvilju, juurvilju, salateid ja muidu kvaliteetsem toidukraam nagu mahemunad, speltajahu jne. Suhkurt kodus ei ole, on mesi.
Laps on palju õues, looduses ja tähtis on piisav ööuni ning puhkus, haigestumised on olnud just liigtihedal ajal.

Ventilatsioon on probleem ka meie lapse klassis, avatud torud laste poole suunatud puhuma talvel ja kevadel jälle kohutav palavus ning õpetaja keeldub aknaid avamast, lapsed minestamisjutuga kooliõe juures käinud. Üldse ei seedi neid uusi, remonditud koolimaju, vanemad majad ikkagi hingasid rohkem.

Nüüd alles nägin, 2012 aasta teema jälle keegi välja lohistanud…… tüütu, miks te teete nii? 6 aastat tagasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 22:18; 23.04 12:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui samal teemal uus teha siis mõnel käol on kohe ütlemist ju,et miks uus

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.04 00:04; 23.04 13:30;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )


Esileht Koolilaps 1 klassi lapse tervis-mõistus otsas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.