Esileht Koolilaps 1. klassi matemaatika

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: 1. klassi matemaatika

Postitas:

Laps on paar päeva koolist puudunud ja teema nüüd kodus õppimist. Matemaatika tööraamatus (Avita, pealt rohelise konnaga) lk. 17. ül 4 on vaja võrrelda mingi sportmängu seisu ja alla kirjutada, et kes juhib, või kelle vahel on viik. Nüüd küsingi, et kas I klassi laps peab oskama moodustada ja seejärel kirjatähtedega kirja panna lause: Leedu ja Ukraina vahel on viik…
Minu laps alles harjutab kirjatähtede kirjutamist ja nüüd järsku matemaatika tööraamatus selline ülesanne… Kuidas teie lastel see ülesanne lahendatud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi viikidega ülesanne oli 1.veerandil ka, vt. töövihiku 1.osa üsna algusest. Ja 1.osas oli ka üks kirjatähtedega kirjutamine, meil polnud siis ka veel üldse kirjatähti õppinud ja tuli mingi suvaline sodi, mis eriti kirja ei meenutanud. Teine laps mul alustas alles 3.veerandil kirjatähtede õppimist, noorem juba teisel veerandil ja praeguseks enamik selged.
Las kirjutab siis trükitähtedega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 17:03; 20.01 22:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil tehti ka seda ülesannet juba septembris, nüüd käsil juba töövihiku 2. osa.
ise lahendasin selle nii, et lugesin lapsele ette, aga kirjutas ikka trükitähtedega, sest sel ajal ta neid veel küll ei osanud. praegu täidavadki juba töövihikuid kirjatähtedes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks sa arvad, et ta peab kirjatähtedega kirjutama? minu lastel on olnud nii, et kuni kõik kirjatähed selged pole, kirjutatakse teistes ainetes peale emakeele ikka edasi trükitähtedega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd on see tööraamat juba arvutis elektroonseks õppimiseks. Näidis on siin: http://www.avita.ee/index.php?cid=5&bid=01009010502
Vali II osa ja sealt saab ka esimest näha.
Originaalis peaks olema, et ainult kliki ja klõpsi ja valmis 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin järele, tegemist on ülesandega lk.15 ja minu laps on sinna üsna kõverate trükitähtedega septembris kirjutanud \”leedu ja ukraina on võrdsed\” ja \”island on võrdne norraga\”.
Tagapool on ülesanne, kus ühel real on kästud euro märke kirjutada ja teisel real kirjatähtedega sõna \”euro\”, nendest on ainult e täht loetav, ülejäänud on mingid suvalised kõverikud, mis väga hea fantaasia korral lubavad oletada, et sõna euro on ikkagi kirjutatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 17:03; 20.01 22:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks ta peaks kirjatähtedega kirjutama?
Peamine, et üldse kirjutaks-võib ka trükitähtedega.

Ülesannet tehti septembris ja laps kirjutas trükitähtedes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Koolilaps 1. klassi matemaatika

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.