Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Koolilaps 1.klassi mineva poisi riietus aktusel

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: 1.klassi mineva poisi riietus aktusel

Postitas:

Poisil olemas valge triiksärk ja pidulikud mustad kingad. Kikilips on ka. Kuid püksteks on hetkel olemas vaid mustad teksad (korralikud, mitte katki ja kulunud). Kogenumad, palun öelge, kas nendega sobiks aktusele minna, või pean siiski kuskilt viigipüksid muretsema, samas on see ikkagi rahaline väljaminek jälle ja ma ei näe kohta, kus ta neid viigipükse veel võiks kanda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.08 20:41; 27.08 21:01; 28.08 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poisil ikka klassikaline valge ja must. Valge särk, valged sukkpüksid, mustad lühikesed püksid ja mustad kingad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen seda nalja kuskilt juba lugenud, loe minu küsimus ka läbi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.08 20:41; 27.08 21:01; 28.08 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kus sa elad? ma võiks sulle nt laenata viikareid (üldpikkus 73cm), niisama ära anda ei tahaks, lähevad edasi sugulasele

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan, et oleks ikka viigipükse vaja. Viisakate teksadega käis minu laps lasteaia üritustel. Lasteaia lõpetamise ja esimesse klassi mineku jaoks ostsin ikka viigipüksid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates on küll lihtsa lõikega kulumata mustad teksad väga sobivad. Meie koolis näiteks ongi koolivormi püksteks teksalaadsed mustad püksid, mida kantakse ka aktusel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu müüakse väga palju kasutatud viigipükse, kasvõi osta.ee. Samas on ka nn odavmüügipoode nagu Filikor Kadaka teel või Perekaubamaja Peterburi mnt-l.
Neid läheb ikka veel vaja. Veerandilõpuaktused, kooli sünnipäevaaktus, vabariigi aastapäevaaktus, kooli lõpuaktus, teatrisse jne jne

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh abi ja arvamuste eest:) Eks ma siis ikka lähen ja ostan need viigipüksid ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.08 20:41; 27.08 21:01; 28.08 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu poiss läheb ka esimesse ja ostsin talle spetsiaaselt mustad teksad. Viigipükse oli vanematest vendadest järel erinevates pikkustes, laiustes ja mustritega, aga mu arust on must teksa ilusam ja mugavam, viikarid nagu nats ajast ja arust. Viisin kõik paarid ära Aarete Laekasse, sealt lähevad need siis abivajajatele või müüki.
Aga see minu maitse, teisi aktusel viikareid kandvaid põnne viltu ei vaata. 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 1. klassi minev laps paneb ka mustad teksad. Teksad ongi minu meelest ilusamad kui viigipüks. Ostetud Lindexist, päris mustad, hästi kerge läige on ka. Selliseid pükse saab hästi palju kanda ja on mugavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

must teksa on minumeelest isegi parem kui viikar.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Koolilaps 1.klassi mineva poisi riietus aktusel

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.